Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 11:03   #4261
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Hej

ale się dziś fatalnie czuję :/ już od wczoraj wieczora boli mnie głowa, jest mi niedobrze, czuję się tak jakoś słabo okropnie. Jeszcze przed snem wczoraj się tak popłakałam sama nie wiem dlaczego
Poszłam na spacer z psem to szybko wracałam bo myślałam, że się na ulicy


byłam odebrać wyniki rano i mam toxo oba wskaźniki ujemne ehhhh pewnie co miesiąc będę musiała powtarzać, a tanie to to nie jest

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
z okolic Jasła, więc w miare niedaleko
ooo mój mąż pochodzi spod Jasła. A skąd dokładnie jesteś? jak można spytać

i widzę, że kolejny chłopaczek się szykuje

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Czytam Was od dłuższego czasu, ale dopiero teraz jakoś odważyłam się do Was przyłączyć

Obecnie jestem w 13 tyg ciąży, termin mam orientacyjnie na ok 15 września
witaj u nas
ja na mojego psa wołam czasami zdrobniale Minio


Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Zaraz wam pokażę, tyle że mam brudne włosy i nie mam stanika więc się nie przejmować. Ten zadek to tył mojego psa, nie chciała wejść w kadr
noo ze stanikiem pewnie lepiej wygląda ale sukienka fajna ile za nią dałaś?
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 11:08   #4262
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Minio witaj u nas i ciesze sie że z maleństwem ok
co do twojego niku to jak go zobaczyłam to sie az usmiechnełam bo mojej siory córa która (5lat_) ma takiego małego wymaltretowanego pieska z którym wszedzie łazi i nazywa sie minio he he od razu mi przed oczami stoi ten misiek
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 11:54   #4263
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Hej

ale się dziś fatalnie czuję :/ już od wczoraj wieczora boli mnie głowa, jest mi niedobrze, czuję się tak jakoś słabo okropnie. Jeszcze przed snem wczoraj się tak popłakałam sama nie wiem dlaczego
Poszłam na spacer z psem to szybko wracałam bo myślałam, że się na ulicy


byłam odebrać wyniki rano i mam toxo oba wskaźniki ujemne ehhhh pewnie co miesiąc będę musiała powtarzać, a tanie to to nie jest



ooo mój mąż pochodzi spod Jasła. A skąd dokładnie jesteś? jak można spytać

i widzę, że kolejny chłopaczek się szykuje



witaj u nas
ja na mojego psa wołam czasami zdrobniale Minio




noo ze stanikiem pewnie lepiej wygląda ale sukienka fajna ile za nią dałaś?
56 plus polecony, jakoś z 62 zł wyszło a sukienka nowa z metką.
Oglądam "Dom nie do poznania", leci setny odcinek, zjechały się inne rodziny którym pomagano i teraz oni też budują, rycze jak bub, nawet Elmo jest!
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 11:59   #4264
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

dzien dobry.

witam nowe Mamusie .

ja tez dzisiaj czuje sie paskudnie , wiec witam w klubie niepocieszone, z mdlosciami, wymiotami, z bolem zoladka i nie majace sily .

co do spania to bym mogla spac na okraglo przez 24 godziny .

moj synus jest bardzo chory. caly dzien lezy w lozku. pomimo lekarstw nie jest dobrze. czekam, zeby minela druga doba i mam nadzieje, ze goraczka mu spadnie . zatem bakterii w domu jest mnostwo pomimo wietrzenia! a ja nic nie moge wziac zapobiegawczo .

Malgosiu jak pisalas wczoraj o tym generalnym sprzataniu to az mi glupio sie zrobilo, ze ja na nic nie mam sily. ja tylko jakis obiad cudem zrobie, ogarne kuchnie i tyle - nic wiecej nie jestem w stanie tknac.

udanego dnia Kochane
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:01   #4265
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Kurde od 3 tygodni mam ciągle ten katar durny i kichanie. Dzisiaj wstałam o 7 żeby się zarejestrować i nic do 8 "linia zajęta", odpuściłam sobie i zadzwoniłam do mojej niedoszłej teściowej, pielęgniarki i mnie upchnęła dopiero na piątek do internisty bo podobno wszyscy chorzy, nie ma kto przyjmować, ale grunt, że w końcu idę bo bym się wykończyła, nawet mnie ginekolog wysyłała, żebym sprawdziła co jest grane. To chyba przez krzywą przegrodę, jak urodzę to będę musiała iśc na operację, ale chyba wolę smarkać niż operować

A swoją drogą wam też ciągle miauczą o tym dentyście? Ja mam chyba z 2 dziury , niedokończone kanałowe- dalej chodzę z fleczerem i ogólnie nieznoszę dentystów i jak pomyślę że teraz będę musiała tam tyle być to mnie aż trzęsie.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-03-09 o 12:02
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:03   #4266
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Mooonik , aa2 tak często mówię do mojego tz, misiu, miniu, minio i tak wpisałam swój nick, z myślą że zadam jedno pytanko i znikam a zostałam już ponad dwa lata a nick został hehehe

A mooonik a ogólnie to bardzo lubię psy

a jak już weszłam to mam do Was pytanko. Na ostatniej wizycie tydz temu gin kazał odstawić kwas foliowy i przepisał do brania jod, wam też?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:10   #4267
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Mooonik , aa2 tak często mówię do mojego tz, misiu, miniu, minio i tak wpisałam swój nick, z myślą że zadam jedno pytanko i znikam a zostałam już ponad dwa lata a nick został hehehe

A mooonik a ogólnie to bardzo lubię psy

a jak już weszłam to mam do Was pytanko. Na ostatniej wizycie tydz temu gin kazał odstawić kwas foliowy i przepisał do brania jod, wam też?
ja biore kwas fioliowy i jod (ale ten dostałam od endokrynologa bo mam niedoczynnośc tarczycy)

mnie wczoraj głowa bolałam, miałam się poratować kawą, ale jakoś o niej w końcu zapomniałam

zamówiłam sobie tydzień te,mu na all spodnie ciążowe i czekam, jestem ciekawa jak będą leżeć..
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 12:10   #4268
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Mooonik , aa2 tak często mówię do mojego tz, misiu, miniu, minio i tak wpisałam swój nick, z myślą że zadam jedno pytanko i znikam a zostałam już ponad dwa lata a nick został hehehe

A mooonik a ogólnie to bardzo lubię psy

a jak już weszłam to mam do Was pytanko. Na ostatniej wizycie tydz temu gin kazał odstawić kwas foliowy i przepisał do brania jod, wam też?
Ja dalej lecę na kwasie foliowym bo sama nie spytałam a ani jednej gince ani drugiej się jakoś nie spieszyło, żeby mnie spytać o to i powiedzieć co dalej. Już zaczyna się u mnie 14 tydzień a ja dalej jade na kwasie foliowym. Chyba sama sobie odstawię i wezmę to f...cośtam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:16   #4269
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witam Was po prawie dwutygodniowej przerwie.
Widzę, że tradycyjnie naprodukowałyście mnóstwo postów. Zostawić Was na chwilę...
Nie odzywałam się, bo byłam w szpitalu. Rozłożyło mnie grypsko totalnie, nie reagowałam na paracetamol (temp. ciągle powyżej 38 st.C), słabłam od tej gorączki coraz bardziej i w zeszłą niedzielę odwiozłam się na oddział ginekologiczny.
Oczywiście od razu dostałam antybiotyk, gorączkę zbili mi pyralginą i pomalutku doszłam do siebie.
A co najważniejsze badania wykazały, że z Fasolką wszystko O.K. i raczej nie ucierpiała z powodu mojej choroby. Trochę mam jednak stresa przed USG genetycznym w przyszły wtorek. Wtedy dopiero na pewno okaże się jak Dzidziuś zniósł grypę.

Witam wszystkie nowozafasolkowane mamusie.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
a jak już weszłam to mam do Was pytanko. Na ostatniej wizycie tydz temu gin kazał odstawić kwas foliowy i przepisał do brania jod, wam też?
Ja od pierwszej wizyty u gina biorę Femibion natal1 (kazał odstawić Folik i kupić ten preparat). Ponieważ pomału kończę pierwszy trymestr, to pewnie trzeba będzie zmienić F. 1 na F.2
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:19   #4270
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Caltea fajnie, że wróciłaś i mam nadzieje że wszytko bedzie dobrze
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:22   #4271
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość

moj synus jest bardzo chory. caly dzien lezy w lozku. pomimo lekarstw nie jest dobrze. czekam, zeby minela druga doba i mam nadzieje, ze goraczka mu spadnie . zatem bakterii w domu jest mnostwo pomimo wietrzenia! a ja nic nie moge wziac zapobiegawczo .
zdrówka dla synka i Ty się tam nie daj chorobie pij herbatę z cytryną i miodem


Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
a jak już weszłam to mam do Was pytanko. Na ostatniej wizycie tydz temu gin kazał odstawić kwas foliowy i przepisał do brania jod, wam też?
ja biorę witaminy pregnaplus od ponad 2tygodni


Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Witam Was po prawie dwutygodniowej przerwie.
Widzę, że tradycyjnie naprodukowałyście mnóstwo postów. Zostawić Was na chwilę...
Nie odzywałam się, bo byłam w szpitalu
bidulko najważniejsze, że już zdrowa jesteś, a z dzidziusiem na pewno wszystko jest w porządku



dziewczyny, która ma zdolności do rymowania trzeba pomału myśleć nad nowym tytułem wątku
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 12:24   #4272
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Witam Was Mamuśki

Czytam Was od dłuższego czasu, ale dopiero teraz jakoś odważyłam się do Was przyłączyć.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona,

Obecnie jestem w 13 tyg ciąży, termin mam orientacyjnie na ok 15 września. Na ostatniej wizycie byłam 3 marca w czwartek, z dzidziusiem wszystko ok, mierzył już 5,5 cm. Najpierw miałam badanie ginekologiczne, wszystko w porządku, potem usg sądowo, ale fasolka tak się wierciła, że doktor nie mógł zmierzyć i sprawdzić długości kości nosowej i przezierności karkowej, więc zrobił mi usg przez brzuszek, na szczęście badanie dobrze wyszło. Następną wizytę mam 28 marca.
Kochane jak Was czytam o waszych dolegliwościach, to nie mogę uwierzyć i współczuję, bo jak na razie odpukać nic mi nie dolega, żadnych mdłości, wymiotów, bólów.
Ale się rozpisałam, kończę, postaram się udzielać na naszym wątku jak najczęściej, a teraz jak jestem na l4 to będę mieć sporo wolnego czasu
Witamy

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Witaj, fajnie że się wreszcie ujawniłaś

Poszłam spać z bólem głowy i z nim wstałam Wzięłam wypiłam kawę i normalnie jak ręką odjął Na dodatek wykiełkowały mi moje pomidorki i przyszła moja sukienka ciażowa Zaraz wam pokażę, tyle że mam brudne włosy i nie mam stanika więc się nie przejmować. Ten zadek to tył mojego psa, nie chciała wejść w kadr
Ładna sukienka

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kurde od 3 tygodni mam ciągle ten katar durny i kichanie. Dzisiaj wstałam o 7 żeby się zarejestrować i nic do 8 "linia zajęta", odpuściłam sobie i zadzwoniłam do mojej niedoszłej teściowej, pielęgniarki i mnie upchnęła dopiero na piątek do internisty bo podobno wszyscy chorzy, nie ma kto przyjmować, ale grunt, że w końcu idę bo bym się wykończyła, nawet mnie ginekolog wysyłała, żebym sprawdziła co jest grane. To chyba przez krzywą przegrodę, jak urodzę to będę musiała iśc na operację, ale chyba wolę smarkać niż operować

A swoją drogą wam też ciągle miauczą o tym dentyście? Ja mam chyba z 2 dziury , niedokończone kanałowe- dalej chodzę z fleczerem i ogólnie nieznoszę dentystów i jak pomyślę że teraz będę musiała tam tyle być to mnie aż trzęsie.
Też mam zęby do poprawienia Kanałowe skończone i chyba nie pójdę wcześniej aż nie zacznie coś boleć bo po tej kanałówce jakoś mam uraz

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Witam Was po prawie dwutygodniowej przerwie.
Widzę, że tradycyjnie naprodukowałyście mnóstwo postów. Zostawić Was na chwilę...
Nie odzywałam się, bo byłam w szpitalu. Rozłożyło mnie grypsko totalnie, nie reagowałam na paracetamol (temp. ciągle powyżej 38 st.C), słabłam od tej gorączki coraz bardziej i w zeszłą niedzielę odwiozłam się na oddział ginekologiczny.
Oczywiście od razu dostałam antybiotyk, gorączkę zbili mi pyralginą i pomalutku doszłam do siebie.
A co najważniejsze badania wykazały, że z Fasolką wszystko O.K. i raczej nie ucierpiała z powodu mojej choroby. Trochę mam jednak stresa przed USG genetycznym w przyszły wtorek. Wtedy dopiero na pewno okaże się jak Dzidziuś zniósł grypę.

Witam wszystkie nowozafasolkowane mamusie.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------



Ja od pierwszej wizyty u gina biorę Femibion natal1 (kazał odstawić Folik i kupić ten preparat). Ponieważ pomału kończę pierwszy trymestr, to pewnie trzeba będzie zmienić F. 1 na F.2
Dobrze, ze już wyzdrowiałaś

Jakoś źle śpię ostatnio do tego porąbane sny - ehh brak słów
Idę dzisiaj do siebie do pracy - podobno zastępczyni kierowniczki chce ze mną pogadać - ale nie wiem czy jako szefowa czy jako koleżanka
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:26   #4273
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
dzien dobry.

witam nowe Mamusie .

ja tez dzisiaj czuje sie paskudnie , wiec witam w klubie niepocieszone, z mdlosciami, wymiotami, z bolem zoladka i nie majace sily .

co do spania to bym mogla spac na okraglo przez 24 godziny .

moj synus jest bardzo chory. caly dzien lezy w lozku. pomimo lekarstw nie jest dobrze. czekam, zeby minela druga doba i mam nadzieje, ze goraczka mu spadnie . zatem bakterii w domu jest mnostwo pomimo wietrzenia! a ja nic nie moge wziac zapobiegawczo .

Malgosiu jak pisalas wczoraj o tym generalnym sprzataniu to az mi glupio sie zrobilo, ze ja na nic nie mam sily. ja tylko jakis obiad cudem zrobie, ogarne kuchnie i tyle - nic wiecej nie jestem w stanie tknac.

udanego dnia Kochane
polecam herbatę malinową, nie wiem jak lipa ale jeśli można to też polecam a najlepien lipa z sokiem malinowym no i czosnek, wyciśnięty, np na kanapce. Praktycznie go nie czuć a działa cuda.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:28   #4274
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Chlebek z czosnkiem gdyby nie było po tym takiej zgagi to bym sobie dzisiaj ze smakiem zjadła.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:29   #4275
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Widzę że każda z Was ma przepisane co innego
Jak się zapytałam mojego gina czy przepisze mi jakis preparat witaminowy dla kobiet w ciąży to powiedział, że jak wyniki są dobre to wystarczy w pierwszym trymestrze sam kwas foliowy, a teraz jod, dokładnie nazywa się Jodid, a po takich preparatach witaminowych rodzą się duże dzieci
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:34   #4276
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Witamy



Ładna sukienka



Też mam zęby do poprawienia Kanałowe skończone i chyba nie pójdę wcześniej aż nie zacznie coś boleć bo po tej kanałówce jakoś mam uraz



Dobrze, ze już wyzdrowiałaś

Jakoś źle śpię ostatnio do tego porąbane sny - ehh brak słów
Idę dzisiaj do siebie do pracy - podobno zastępczyni kierowniczki chce ze mną pogadać - ale nie wiem czy jako szefowa czy jako koleżanka
Ja też mam głupie sny. Dzisiaj mi się śniło że mam romans z naszym kolegą i z nim uciekam pociagiem

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Widzę że każda z Was ma przepisane co innego
Jak się zapytałam mojego gina czy przepisze mi jakis preparat witaminowy dla kobiet w ciąży to powiedział, że jak wyniki są dobre to wystarczy w pierwszym trymestrze sam kwas foliowy, a teraz jod, dokładnie nazywa się Jodid, a po takich preparatach witaminowych rodzą się duże dzieci
No widzicie a jak pisałam, o otyłości niemowlęcej spowodowanej braniem witamin to się wszystkie śmiały Też uważam, że jak wyniki są ok to się nie powinno brać
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:35   #4277
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Widzę że każda z Was ma przepisane co innego
Jak się zapytałam mojego gina czy przepisze mi jakis preparat witaminowy dla kobiet w ciąży to powiedział, że jak wyniki są dobre to wystarczy w pierwszym trymestrze sam kwas foliowy, a teraz jod, dokładnie nazywa się Jodid, a po takich preparatach witaminowych rodzą się duże dzieci
ja też w pierwszym trymestrze brałam tylko folik. Teraz już weszłam w drugi i chciałabym coś ambitniejszego, ale głupio mi dzwonić do ginki i o to pytać a wizyta dopiero 31.03 a wtedy to już 16 tydzień chyba będzie więc folik już chyba powinnam odstawić bo on chyba do 14 lub 15 nie ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:36   #4278
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

cześć dziewczyny, trochę się nie udzielałam bo się jeszcze o fasolka boję,
wczoraj byłam na usg i okazało się że krwiak z 45x17 mm zmalał na 13x6,8mm widziałam dzidziusia ma 32mm i machał rączką
lekarz zlecił mi badanie moczu bo inne robili w szpitalu, mocz też ale na wypisie nie ma wyników tylko pisze b.z. lekarz powiedział że zleci mi badanie moczu mimo że ciąża nadal jest pod znakiem zapytania i karty ciąży nadal nie mam. mi kazał nadal brać leki jakie mam i kwas foliowy też. ja w sobotę skończyłam 10 tydzień więc liczę tylko dni do końca 12 a moja siostra cioteczna jeszcze nie skończyła 13 a już czuje ruchy- druga ciążą to łatwiej jej wyczuć,zazdraszczam:brzyd al:
ale jak z dzidzią ok to z urzędem pracy miałam problemy, nie było mnie na podpisie bo byłam wtedy w szpitalu, poszłam do up z wypisem a oni że muszę mieć zwolnienie na czas pobytu w szpitalu, teściowa pojechała do szpitala (2 rożne miejscowości ok 60km różnicy) zawiozła to zwolnienie do up a oni ze potrzebne jeszcze takie od wypisu chorobowe, to mówię będę u lekarza we wtorek (czyli na drugi dzień) to jak on mi nie wypisze to podejdę do szpitala, no i musiałam iść do szpitala okazało się że już nie ma lekarzy mam przyjść rano na drugi dzień, dzisiaj teściowa pojechała tam a oni że już za późno nie wydadzą zwolnienia bo ze szpitala już wyszłam i po ptokach musiałam poprosić sąsiada żeby mnie zawiózł do up na podpis i tak robili problemy. ale od razu nie powiedzieli dokładnie co chcą tylko raz to raz tamto. oni to myślą że człowiek to śpi na pieniądzach i może tak jeździć w te i z powrotem tu i tam i że jak mam zagrożoną ciąże to tez będę latać, a teściowa to tyle na marudzi przy załatwianiu naszych spraw że aż się odechciewa ją o coś poprosić
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:39   #4279
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ja też mam głupie sny. Dzisiaj mi się śniło że mam romans z naszym kolegą i z nim uciekam pociagiem

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------


No widzicie a jak pisałam, o otyłości niemowlęcej spowodowanej braniem witamin to się wszystkie śmiały Też uważam, że jak wyniki są ok to się nie powinno brać
Ty mówiłaś o foliku a on jest brany po to aby dziecko nie urodziło się z rozczepioną wargą lub z wadami układu nerwowego. Preparaty witaminowe są zalecane dopiero w 2 trymestrze z tego co mi wiadomo.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 12:42   #4280
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

a i mnie dół pleców też boli ale myślałam że to może od ciągłego leżenia, w ciuchy się mieszcze tylko kurtka troche się na biuście opina. od tż dostalam różyczke i z dzidziusiem życzenia- no bo przecież jeszcze nie wiadomo jaka płeć to żeby w razie czego się nie obraziło
co do tematu, może taki:
mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy
tylko nie wiem czy nie za długi
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:42   #4281
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Jezuuś burczy mi w brzuchu a w domu tylko chleb cebulowy kupiony omyłkowo. Niech ktoś da kromeczkę normalnego
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:43   #4282
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

ja w 1 trymeście brałam tylko folik, teraz biorę- femibion natal 2 i biofer folic (żelazo ,kwas foliowy i witC).
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:44   #4283
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
a i mnie dół pleców też boli ale myślałam że to może od ciągłego leżenia, w ciuchy się mieszcze tylko kurtka troche się na biuście opina. od tż dostalam różyczke i z dzidziusiem życzenia- no bo przecież jeszcze nie wiadomo jaka płeć to żeby w razie czego się nie obraziło
co do tematu, może taki:
mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy
tylko nie wiem czy nie za długi
O matko, faktycznie będzie 2 część i o ruchach musi być myślę że jeszcze się zmieści jaki miesiąc my tzn miesiące
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-03-09 o 12:49
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:48   #4284
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
co do tematu, może taki:
mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy
tylko nie wiem czy nie za długi

ja jestem zaswietne
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:50   #4285
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

mi gin. powiedział ze do konca 1 trymestru mam brac kwas foliowy a od 2 odstawic kwas i zaczac brac witaminki ja kupiłam juz femibion natal 2 wyczytałam ze w jego składzie jest kwas foliowy wiec nie widze potrzeby brac go dodatkowo

cotynato tytuł super i pasuje do nas jestem jak najbardziej za
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:53   #4286
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
ja też w pierwszym trymestrze brałam tylko folik. Teraz już weszłam w drugi i chciałabym coś ambitniejszego, ale głupio mi dzwonić do ginki i o to pytać a wizyta dopiero 31.03 a wtedy to już 16 tydzień chyba będzie więc folik już chyba powinnam odstawić bo on chyba do 14 lub 15 nie ?
dlaczego Ci głupio zadzwonić do ginki??


Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
co do tematu, może taki:
mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy
tylko nie wiem czy nie za długi
noo super plus do tego - mamusie wrześniowo-październikowe

nie będzie chyba za długi, widziałam dłuższe na poczekalni

a może jeszcze jakiś inny pomysł, co
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:54   #4287
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
co do tematu, może taki:
mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy
tylko nie wiem czy nie za długi
jak na razie najlepszy
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:58   #4288
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ty mówiłaś o foliku a on jest brany po to aby dziecko nie urodziło się z rozczepioną wargą lub z wadami układu nerwowego. Preparaty witaminowe są zalecane dopiero w 2 trymestrze z tego co mi wiadomo.
Nie, pisała o witaminach a o kwasie pisałam, ze bierze się w pierwszym i trzecim trymestrze i ze mi kazał odstawić, mimo że jestem w pierwszym i że nie odstawię.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jezuuś burczy mi w brzuchu a w domu tylko chleb cebulowy kupiony omyłkowo. Niech ktoś da kromeczkę normalnego
Na szczęście u nas się piecze chlebek w domu
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:01   #4289
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

TŻ mnie do łez doprowadza.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:01   #4290
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
dlaczego Ci głupio zadzwonić do ginki??




noo super plus do tego - mamusie wrześniowo-październikowe

nie będzie chyba za długi, widziałam dłuższe na poczekalni

a może jeszcze jakiś inny pomysł, co
Nie będzie, sprawdzałam. Można jeszcze dopisać mamusie wrześniowo-paździer więc można by tylko to skrócić, ale warto żeby było bo jak widać jeszcze trafiają do nas mamuśki które moga później nie trafić

A co do ginki to ona dopiero na ostatniej wizycie stwierdziła, że mogę zadzwonić, ale nie wiem w sumie czy chodziło jej o jakieś problemy czy co? W sumie jak bym się dorwała to bym ją zamęczyła pytaniami,ponieważ ani o zajada ją nie spytałam ani o witaminy a w sumie chyba powinna mieć wgląd w moje papiery żeby mi doradzić z witaminami a nie tak przez tel, ale jak myślę żeby dopłacać 100 zł żeby zadać jej jedno czy dwa pytania to średnio mi się to widzi
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Nie, pisała o witaminach a o kwasie pisałam, ze bierze się w pierwszym i trzecim trymestrze i ze mi kazał odstawić, mimo że jestem w pierwszym i że nie odstawię.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------


Na szczęście u nas się piecze chlebek w domu
Ja tam się cieszę bo ten co kupiony to bez cebuli byłby cud miód.

A co do kwasu foliowego to byłam pewna, że o nim pisałaś, ale nie chce mi się teraz szukać tej dyskusji więc niech będzie ;]
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-03-09 o 13:03
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.