kolczyk w języku - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 14:56   #391
mrauhh
Przyczajenie
 
Avatar mrauhh
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: kolczyk w języku

Mi to zeszlo po kilku dniach, ale to bylo po swiezym zrobieniu, a Tobie moglo sie zrobic bo sie naciagnal kolczyk i naciagnal dizur, tak mi sie wydaje, jezyk niby szybko sie regeneruje, tak jak wyjemiesz kolczyk to niby szybko zarośnie, wiec moze zejdzie
mrauhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 22:32   #392
mamalyga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk w języku

mam kolczyk od 15lat z 9- miesieczna przerwa.Pierwsze przekluwanie nie bolalo, ale bylo duzo krwi i duza opuchlizna przez okolo tydzien, irytujacy jest dzwiek przy wbijaniu igly- jak gwozdz w jablko.. Po 9 latach go wyjelam na 9 miesiecy, po czym ponowne wlozenie go wiazalo sie z przekluciem blonki, ktora powstala w dziurce, zobilam to sama, bo juz mialam wprawe w kolczykowaniu,szukanie starej dziurki troche bolalo, podonie jak szukanie dziurki w uchu po dlugim nienoszeniu kolczykow. Goilo sie 2 dni, nosze do dzis, nie potrafie mowic bez, ale potwierdzam, ze bardzo niszczy zeby, mimo ze jego dlugosc jest odpowiednia. Jedyny minus poza zębami to fakt, ze bardzo nieprzyjemnie mozna go przygryzc np przy jedzeniu ciągutek, ale ogolnie na codzien w ogole go nie czuje i go nie widac.
p.s. zaznaczam, ze trzeba go czyscic jak zeby, szczoteczka przy gornej i dolnej kulce.

Edytowane przez mamalyga
Czas edycji: 2016-08-23 o 22:47
mamalyga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-23 23:32:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.