Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;)))) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 08:54   #2071
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

becia_leszno! Słodkości te ciuszki! Śliczne!

Zazdroszczę Wam tych urlopów i wyjazdów. My niestety w tym roku nigdzie nie pojedziemy...
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:55   #2072
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
becia_leszno! Słodkości te ciuszki! Śliczne!

Zazdroszczę Wam tych urlopów i wyjazdów. My niestety w tym roku nigdzie nie pojedziemy...

dziękuję za wszystkie pochwały co wieczór wywalam wszysko z szafy i oglądam jak zaczarowana hihi

łączę się z Tobą w bólu ... my tez siedzimy w domu ... jak co roku zreszta :/ Kasa kasa kasa kasa ....
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:15   #2073
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
mala82 – ja własnie dzis rezerwowalam noclegi do Władysławowa i do Ustki, bo jedziemy z TZ od 28,06 do 03,07 do Władysławowa, a potem przenosimy sie do Ustki do 06,07. Cięzko było, bo chcielismy w miare blisko centrum i morza, no i zeby cena byla jeszcze nie taka kolosalna. Udalo sie za 35 zl znaleźć :O w Ustce nie jest to najblizej centrum, ale blizej albo nie mieli juz nic w tym terminie albo tez nie chcieli wynajac pokoju na tych kilka nocy.
A do Ustki sie przenosimy bo od 3 do 5 lipca jest Festiwal Sztucznych Ogni. Fajna impreza, bylismy na niej 2 lata temu. Caly dzien mozna sobie spedzic gdzies nap lazy itp a o 22 rozpoczyna sie rywalizacja, codzinnie 2 druzyny w takt muzyki puszczaja fajerwerki. Naprawde fajne widowisko.
Ale to niekoniecznie kwatery z luksusami, wiec na podóz poslubna pewnie nie bardzo.
Hihi ja całą młodość mieszkałam w Słupsku ( 17km od Ustki) a teraz jak nie mamy gdzie jechać to zawsze do rodziców, a fajerwerki faktycznie fajnie co roku z tym ze w zeszłym roku podobno nie było juz tak super. Za to we Władysławowie jesteśmy zakochani.
My planujemy w końcu gdzieś za granice (nasza spóźniona podróz poslubna) bo pozniej jak juz dzidzia bedzie z nami to pewnie tylko Ustka nam zostanie
Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
dziękuję za wszystkie pochwały co wieczór wywalam wszysko z szafy i oglądam jak zaczarowana hihi
A ja jeszcze nie mam niczego dla maleństwa, za to jak juz sie dowiem o płci to zacznie sie szał zakupów

A propo koszmarów to ja miałam najgorszy z najgorszych - ze poroniłam
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:25   #2074
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Oj dziewczyny co Wy robicie ze macie takie sny.
JA ciuszkow jeszcze nie mam dla malenstwa ale maz juz zakupil dwa komplety body ale dla chlopca. Co on taki pewny ze to chlopak bedzie to nie wiem Jak sie dowiem co nosze w brzuszku to zaczne szalec
My sie wyieramy do Wladyslawowa chyba na rocznice slubu, gdzies tak ostatni tydzien lipca. Mam nadzieje ze lekarz nie bedzie widzial zadnych przeciwwskazan
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:28   #2075
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

mi tez sie głupoty snią - w ciąży to ponoć normalne..

co do porodu to jakoś sie nie schizuje.. a to dość dziwne bo panikara ze mnie..

pytałam mamy jak to u niej poszło i mówi ze ze mna dość szybko (jestem najstarsza)

bo ok 18-19 miała pierwsze bóle a ja sie u rodziłam o 2.40 w nocy..

jak mam powiedziała ze zaraz urodzi, położna powiedziala ze ma jeszcze na łóżko porodowe nie siadac bo to jej pierwszy poród i za szybko a za 15 mi juz byłam...

z siostrą bylo podobnie.. bóle od rana a w południe już sie darła

grunt to sie dobrze nastawić
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:34   #2076
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
mi tez sie głupoty snią - w ciąży to ponoć normalne..

co do porodu to jakoś sie nie schizuje.. a to dość dziwne bo panikara ze mnie..

pytałam mamy jak to u niej poszło i mówi ze ze mna dość szybko (jestem najstarsza)

bo ok 18-19 miała pierwsze bóle a ja sie u rodziłam o 2.40 w nocy..

jak mam powiedziała ze zaraz urodzi, położna powiedziala ze ma jeszcze na łóżko porodowe nie siadac bo to jej pierwszy poród i za szybko a za 15 mi juz byłam...

z siostrą bylo podobnie.. bóle od rana a w południe już sie darła

grunt to sie dobrze nastawić
Dobre nastawienie pomaga ale jak sobie czlowiek pomsli o porodzie to panika. Ja nie wiem moze za wczesnie zeby sie porodem martwic. Wiem ze wszystkie babeczki rodzily dzieci i jakos urodzily. Wiec ja tez dam rade. Mama niestety nie moze mi opowiedziec jak rodzila bo miala az 3 cesarki.
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:06   #2077
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Co do ciszków dla Dzidziolka to chyba zacznę kupować coś dopiero około 30 tygodnia.Chyba że nie wytrzymam tak długo

Jeśli chodzi o sen to narazie miałam 1 dziwny i straszny.Śniło mi się że urodzilam dziecko a potem biegałam z nim po moim 10 piętrowym bloku i szukałam oddziału noworodków bo wydawało się się że coś jest z dzieckiem nie tak.Na dodatek na każdym piętrze byl remont i tak biegałam z piętra na piętro z dzieckiem na rękach, rozpaczliwie szukając tego oddziału Dobrze że to był tylko sen. Mam nadzieję że często nie będą mi się takie zdarzać.

Jesli chodzi o wakacje to od połowy lutego mamy zarezerwowaną kwaterę nad morzem pod koniec lipca.Zaliczka też już została przesłana.Potem okazało się że jestem w ciązy i na dodatek będę na zwolnieniu lek. W związku z tym nie wiem czy jechać Wy jechałbyście na moim miejscu na tydzień w trakcie zwolnienia lekarskiego?
moniola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 10:52   #2078
anbar77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 50
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Co do ciszków dla Dzidziolka to chyba zacznę kupować coś dopiero około 30 tygodnia.Chyba że nie wytrzymam tak długo

Jeśli chodzi o sen to narazie miałam 1 dziwny i straszny.Śniło mi się że urodzilam dziecko a potem biegałam z nim po moim 10 piętrowym bloku i szukałam oddziału noworodków bo wydawało się się że coś jest z dzieckiem nie tak.Na dodatek na każdym piętrze byl remont i tak biegałam z piętra na piętro z dzieckiem na rękach, rozpaczliwie szukając tego oddziału Dobrze że to był tylko sen. Mam nadzieję że często nie będą mi się takie zdarzać.

Jesli chodzi o wakacje to od połowy lutego mamy zarezerwowaną kwaterę nad morzem pod koniec lipca.Zaliczka też już została przesłana.Potem okazało się że jestem w ciązy i na dodatek będę na zwolnieniu lek. W związku z tym nie wiem czy jechać Wy jechałbyście na moim miejscu na tydzień w trakcie zwolnienia lekarskiego?
Cześć! Ja w przyszłym tygodniu wybieram się na tygodniowy urlop do Kudowy Zdroju,a też jestem na zwolnieniu lekarskim na którym nie jest zaznaczone ,że muszę leżeć,a mój lekarz też nie widzi żadnych przeciwwskazań.


Co do ubranek dla dziecka ja jeszcze nic nie kupiłam,ale w poniedziałek mam usg połówkowe(w Dzień Ojca i mój mąż wybiera się tam ze mną) i mam nadzieję,że będę widziała już płeć dziecka,wtedy zacznę wędrówki po sklepach...

Jeżeli chodzi o miejsce na urlop nad naszym morzem to ja polecam Rewal,coprawda byliśmy tam z mężem kilka lat temu,ale byłam zachwycona-mała ,spokojna mieścina w której nie ma czasu na nudę i naprawdę można odpocząć-a w naszym stanie nie jedziemy na urlop szaleć...
anbar77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:55   #2079
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
co Do Ciszków Dla Dzidziolka To Chyba Zacznę Kupować Coś Dopiero Około 30 Tygodnia.chyba że Nie Wytrzymam Tak Długo

Jeśli Chodzi O Sen To Narazie Miałam 1 Dziwny I Straszny.śniło Mi Się że Urodzilam Dziecko A Potem Biegałam Z Nim Po Moim 10 Piętrowym Bloku I Szukałam Oddziału Noworodków Bo Wydawało Się Się że Coś Jest Z Dzieckiem Nie Tak.na Dodatek Na Każdym Piętrze Byl Remont I Tak Biegałam Z Piętra Na Piętro Z Dzieckiem Na Rękach, Rozpaczliwie Szukając Tego Oddziału Dobrze że To Był Tylko Sen. Mam Nadzieję że Często Nie Będą Mi Się Takie Zdarzać.

Jesli Chodzi O Wakacje To Od Połowy Lutego Mamy Zarezerwowaną Kwaterę Nad Morzem Pod Koniec Lipca.zaliczka Też Już Została Przesłana.potem Okazało Się że Jestem W Ciązy I Na Dodatek Będę Na Zwolnieniu Lek. W Związku Z Tym Nie Wiem Czy Jechać Wy Jechałbyście Na Moim Miejscu Na Tydzień W Trakcie Zwolnienia Lekarskiego?
Tak!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 12:55   #2080
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Mbu83 Pokaż wiadomość
Hihi ja całą młodość mieszkałam w Słupsku ( 17km od Ustki) a teraz jak nie mamy gdzie jechać to zawsze do rodziców, a fajerwerki faktycznie fajnie co roku z tym ze w zeszłym roku podobno nie było juz tak super. Za to we Władysławowie jesteśmy zakochani.
My planujemy w końcu gdzieś za granice (nasza spóźniona podróz poslubna) bo pozniej jak juz dzidzia bedzie z nami to pewnie tylko Ustka nam zostanie:
Serdeczne pozdrowienia ze Słupska, ja mieszkam w Słupsku.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 13:22   #2081
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
jechałbyście na moim miejscu na tydzień w trakcie zwolnienia lekarskiego?
pewnie ze jedz zwlaszcza jeśli sie dobrze czujesz.. zapytj lekarza tylko czy podróż wam nie zaszkodzi..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 13:53   #2082
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Petitka4 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny co Wy robicie ze macie takie sny.
nie mam pojecia, same przychodza jak nieproszeni goscie
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:25   #2083
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Sorki, ze post pod postem, ale teraz mam chwile i wkleje zdjecia mojego brzuchola. To gdzie jestem cala to 19 tc, a sam brzuch 20 tc
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 22:00   #2084
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

ZJADŁO WSZYSTKIE POSTY DZISIEJSZE hmmmmmmmm coś się dzieje z tym wizazykiem ostatnio :/

jestem po wizycie ... CÓRECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
rozpycha się jak szalona prostuje nózki wygina sie … gienek zdziwiony ze tego nie czuje bo mała jakby adhd miala hihi nie mam fociaka ale co tam to co ujrzałam na usg było CUDOWNE!! Nie wiem ile Lenka ma wzrostu bo nie dalo jej sie zmierzyc Ale pozostałe wymiary odpwoidają dokładnie wiekowi ciąży czyli 20t4d i waży 400 g
mam L4 … brzuchol mi twardnieje i musze jak najwięcej lezeć … narazie na 3 tyg ale pewnie posiedze w domu troche ….
HAPPY JESTEM

scorpio ... na liste dopisz LENA

Edytowane przez becia_leszno
Czas edycji: 2008-06-20 o 22:28
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 06:10   #2085
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
ZJADŁO WSZYSTKIE POSTY DZISIEJSZE hmmmmmmmm coś się dzieje z tym wizazykiem ostatnio :/

jestem po wizycie ... CÓRECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
rozpycha się jak szalona prostuje nózki wygina sie … gienek zdziwiony ze tego nie czuje bo mała jakby adhd miala hihi nie mam fociaka ale co tam to co ujrzałam na usg było CUDOWNE!! Nie wiem ile Lenka ma wzrostu bo nie dalo jej sie zmierzyc Ale pozostałe wymiary odpwoidają dokładnie wiekowi ciąży czyli 20t4d i waży 400 g
mam L4 … brzuchol mi twardnieje i musze jak najwięcej lezeć … narazie na 3 tyg ale pewnie posiedze w domu troche ….
HAPPY JESTEM

scorpio ... na liste dopisz LENA
Kurcze rzeczywiscie... a wczoraj calkiem duzo sie udzielalam, hehe

Gratuluje córeczki Śliczne imie, tez ostatnio o nim myslalam, ale TZ jeszcze nic nie wie

A ja dzis tutaj pierwsza Poranek u mnie pochmurny, ale dosc cieply.
Byłam odwieźć TZ na pociag i jakos spac mi sie odechcialo. Zaraz ide zjesc sniadanie i moze posprzatam wykorzystujac to, ze dzien bedzie baaardzo dlugi

Mbu83, anytsuj - Skoro mieszkacie niedaleko Ustki to moze wiece jakie atrakcje sa w pobliżu, chodzi mi co mozna fajnego zobaczyc, jakis park, jakas grote np, jakies ruiny fajne?

Jeszcze ktos pisał, ze spędził chyba młodosc w Ustce, ale moja skleroza jest w stopniu zaawansowanym, wcieło chyba ten post i nie moge sobie przypomniec...
Wywołuje do tablicy i prosze o pomoc

Edytowane przez niobe7
Czas edycji: 2008-06-21 o 06:19 Powód: zeby nie było postu pod postem
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 06:52   #2086
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

witajcie mamusie, ja byłam znowu w szpitalu miałam silne bóle brzucha i skurcze tak jakby złapało mnie z wtorku na środe po północy, ale plamienia żadnego niemiałam , miałam USG połówkowe w szpitalu przy okazji jak patrzyli czy wszystko jest OK i na USG wszystko jest w porządku , szyjka macicy zamknieta i niby wszystko jest w porządku a na wypisie mi napisali poronienie zagrażające, nierozumiem dlaczego, lekarka mi powiedziała przeciez , że wszystko jest tak jak byc powinno, ale znowu mi luteihne przepisali tym razem dopochwowe i faktycznie z receptą zapłaciłam 3 zł z groszami.
w ogóle oddział ginekologiczny i patologii ciąży były strasznie przepełnione po 5 łóżek w pokoju czasami , pewnie dlatego mnie szybciej wypisali i dobrze bo wole leżec w domu jak jest taka mozliwość
a moje maleństwo na USG juz takie duże i sobie malutka wkładała paluszki do buzi i rączki tak fajnie przy główce trzymała, nózkami machała, śliczniutka jest.
w środe 25 czerwca teraz ide na piołówkowe u mnie w przychodni i zapytam go co on sadzi, czemu tak mi napisali w tym wypisie , bo mnie to zmartwiło. teraz wypoczywam sobie w domku i wczoraj tez na zyczenie TŻ mi kupił kg czeresni ale ledwo co je razem zjedlismy, bo cały czas wczoraj zajadałam truskawki z działki od teściowej i w ogóle pełno owoców.
no nic troche sie chociaż wyzaliłam
pozdrawiam mamusie

becia gratulacje córeczki
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 08:15   #2087
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

becia gratuluje córeczki ale sie ciesze obie mamy dziewczynki..

moja troche mniejsza ale i badanie bylo prawie tydzień temu jeszcze raz gratki

KaSiaEG jak cie puścili do domu to znaczy ze wszystko oki trzymam kciuki byscie nie musieli tam wracać

mi na pogotowiu dupek tez napisal zagrażające poronienie i moj doktorek sie strasznie wkurzyl jak to przeczytał

bedzie dobrze..

ja wczoraj mialam cisnienie 95/65 (zawsze mam ok 130/95) culam sie slabo i przespalam 12h ale dzis jest bosko

ide uaktualniac listę
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 08:25   #2088
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))


Nasze mamuśki ......................... . Planowany termin porodu / kogo ?


Mamusie listopadowe 2008


1. scorpionec / Justyna/ lat 28 / Olsztyn .......................02 . 11. 2008 - IGA ?

2. niobe7/ Magda / lat 27 / Konin ...02.11.2008

3. neljka / Nela / lat 25 / Wrocław / 02. 11. 2008

4. moniola / Monika / lat 27 / ...04. 11. 2008

5.
becia_leszno
/ Beata / lat 27/ Leszno.......................05 . 11. 2008 - LENA

6. anytsuj / Justyna / lat 26 / Słupsk ......................... .05.11.2008 - SYNEK

7. madzik1000 / magda / lat 29 / Opole ...08. 11. 2008

8. asiak1981 / Asia / lat27 / Inowrocław .......................09 .11.2008 - KASIA

9. lisey / Aga / lat 29 / Chełm-Basildon ...10. 11. 2008

10. mala82 / Agnieszka / lat 26 / Racibórz ...11. 11. 2008

11. KaSiaEG / Kasia / lat 22 / Elbląg ......................... ..11. 11. 2008 - AMELIA

12.
molka86 / Mariola / lat 22 / Warszawa ...11. 11. 2008

13. anikarenina /............ / lat 32 / Gdańsk ...11. 11. 2008

14. anbar77 / Anka / lat 31 / Sosnowiec ...12. 11. 2008

15. cerisecerise / Julia / lat 26 / Brighton ...13.11.2008

16. abirsz / Agnieszka / lat26 / Lublin ...18.11.2008

17. madziar5 / Magda / lat 29 / Warszawa ... 18. 11. 2008

18. kafetka / Iwona / lat 22 / Lublin......................... ......19.11.2008 - SYNEK


19. logest / Aneta / lat 30 / Nowy Jork ..................... 19. 11. 2008 - ADRIAN

20. Kbaga / Kamila / lat 29 / Londyn ...21. 11. 2008

21. Paula Szyszka / Paulina / lat 23 / Bydgoszcz / ......26. 11. 2008 - SYNEK

22.
Snieżynka21 / Kasia / lat 25 / Niemcy ... 27. 11. 2008

23. ania2888 / Ania / lat 30 / Poznań ...29. 11. 2008

Naja84 / Dorota / lat 24 /Gliwice ...30. 11. 2008 aniołek [*]
mamz / Anna / lat 31/ Kraków ...14.11.008 aniołek [*]




Mamusie grudniowe 2008

1. Agabi / Agnieszka / lat 28 / Białystok ................01.12.200 8 - TYMOTEUSZ

2. poisone / Agnieszka / lat 29 / Konin ... 02.12.2008

3.
salomea1 / Aleksandra / lat 27 / Warszawa ...03. 12. 2008

4. "Magdalena" / Magda / lat 24 / Niemcy ...03. 12. 2008

5. Asiek / Asia / lat 25 / Nowy Sącz ...03. 12. 2008

6. LookMeHeart / Ewelina / lat 19 / Ełk ...04. 12. 2008

7.
tola3804
/ Agnieszka / lat 25 / Lublin... 7-8. 12. 2008

8. an.ka.b / Ania / lat 26 / Wielkopolskie ...14. 12. 2008

9. Kamilka86 / Kamila / lat 21 / Irlandia ...15. 12. 2008

10. brandia / Asia / lat 31 / Warszawa ...15. 12. 2008

11. Petitka4 / Karolina / lat 24 / Kielce ...18. 12. 2008

12. Mbu83 / Gosia / lat 24 / Wrocław ...27. 12. 2008

13. siobhan1 / Joanna / lat 29 / Dublin ... 30. 12. 2008



syla39 / sylwia / lat 29 / Norwegia ...18. 12. 2008 ...aniołek[*]


czekamy na kolejne kandydatki



jeśli kogoś pominełam to przepraszam.. proszę to uzupełnienia i inne reklamacje zglaszać na pw

na liscie występuje też kolor biały...


Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2008-06-21 o 09:35
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:23   #2089
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
Mbu83, anytsuj - Skoro mieszkacie niedaleko Ustki to moze wiece jakie atrakcje sa w pobliżu, chodzi mi co mozna fajnego zobaczyc, jakis park, jakas grote np, jakies ruiny fajne?
Jeżeli chodzi o Ustkę to nieprzychodzi mi do głowy żaden park, ani grota, chyba , że o czymś zapomniałam, ale jak sobie przypomnę to napewno napiszę. Ale jak jedziecie samochodem to warto pojechać i zobaczyć Smołdziński Park Narodowy http://www.slowinskipn.pl/spn_pl.php wejdź na stronę i zobacz czy akurat to Cię interesuje.

Scorpionec- mój post wczorajszy niestety został usunięty, a pochwaliłam się w nim synkiem. Tylko mam problem z imieniem, ale na całe szczęście mamy jeszcze troszkę czasu.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 09:30   #2090
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez KaSiaEG Pokaż wiadomość
witajcie mamusie, ja byłam znowu w szpitalu miałam silne bóle brzucha i skurcze tak jakby złapało mnie z wtorku na środe po północy,...

Współczuje tych akcji wszystkich z bólami ehhhh ja się boje jak nie wiem, że na oddziale wyladuje, bo gienio juz cos spiewal ze tak może byc :/ od wczoraj jakos brzuchol mocniej ciągnie - takie uczucie jakbym mięśnie miala za krótkie czy jak :/ najgorzej bedzie w pracy w pon jak zaniose zwolnienie ... oj oj czarno to widze grrrrr
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:38   #2091
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

becia wiązadła ci się rozciągają - tez mnie tak boli czasem.. a ze zwolnieniem wyślij męża


chłopaki w większości na liście
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:45   #2092
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
becia wiązadła ci się rozciągają - tez mnie tak boli czasem.. a ze zwolnieniem wyślij męża


chłopaki w większości na liście
wiem, że to więzadła ale ten ból jest inny niz do tej pory - może to potega podświadomości bo mnie nastraszył wczoraj tym szpitalem hehe i jeszcze mamuśka mi opowiadala jakie przeboje miala z emna w ciazy to juz wogole hehe zaczęlo jej sie tak samo jak u mnie a skońzylo na lezeniu w szpitalu i szwach na szyjce bo chcialam za szybko wylazic ... mila wizja nie ma co

ja niby sobie powtarzalam, że obojetnie co bedzie bedzie dobrze ale jak uslyszalam córka to .... az mi skrzydla wyrosly

a ze zwolnieniem musze iść sama ... ja mieszkam 5 minut od biura ... u nas wszyscy się znają... nawet szefowa mieszka na tym samym osiedlu... tak czy siak na nią wpadne kiedys wiec wolę to sama ząlatwic ...
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 13:48   #2093
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Witam!
Nie było mnie tu kilka dni, bo wylądowałam w szpitalu. Z wtorku na środę o 3 w nocy znalazłam się na izbie przyjęć- powód zapalenie pęcherza moczowego - biegałam do wc od wieczora co pół godz, ale jak pojawiła się krew to wszczęłam alarm w domu i mąż zawiózł mnie do szpitala. Ta krew wybiła mnie z równowagi, całą drogę trzęsłam się jak galareta a przyjmowanie na izbie przyjęć i oddział ginekologiczno- położniczy trwało dla mnie wieki. Na szczęście lekarz ginekolog mimo, że wybudzony ze snu był spoko. Zrobił mi bad. ginekologiczne - krwawienie na szczęście nie z dróg rodnych i usg - z dzidzią wszystko w porządku i chyba spała. Jednak mnie bolało podbrzusze, o oddawaniu moczu nie wspomnę. Dali mi 2 pojemniki na próbki moczu, przeraziło mnie jak do nich zrobić skoro oddawałam po 5-6 kropel. Wyniki ogólne moczu fatalne, na bakteriologiczne czekałam do wczoraj wieczora. Na szczęście od razu trafili mi z antybiotykiem, który dostawałam dożylnie, no i mogłam dzisiaj wyjść do domu. Mam jednak brać leki jeszcze przez tydzień. antybiotyki zadziałały szybko i bieganie do WC się skończyło, ale jak to u mnie najczęściej bywa poszło też w drugą stronę i mam świąd i pieczenie w okolicach pochwy, na to też dostałam globulki. Oddałam się w ręce lekarzy całkowicie, ale w głowie mi cały czas siedzi czy to wszystko nie zaszkodzi dziecku. Dostawałam przez to schizy w tym szpitalu. Teraz też się martwię, ale w domu to w domu.
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, ale musiałam się wygadać, bo za dużo tego jak na mnie - pierwsza ciąża, pierwszy pobyt w szpitalu, pierwszy wenflon itd.

Wszystkim mamusiom, które poznały płeć dziecka gratuluję córek i synków!

Pozdrawiam!
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 13:58   #2094
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

an.ka.b współczuję, wiem co przeżywasz, bo również wylądowałam w szpitalu na początku ciąży po raz pierwszy w życiu i to na 2tyg też dostawałam antybiotyk i globulki dopochwowe. Brałam ampicylinę i gyno-femidazol, lekarze mówili, że to bezpieczne dla dziecka. Nie panikuj, tylko zdaj się na nich, w końcu chyba wiedzą co robią Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 14:18   #2095
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

an.ka.b przytulam mocno najwazniejsze ze leki działają i z dzidzią oki

bedzie dobrze trzymam kciuki
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 17:34   #2096
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez an.ka.b Pokaż wiadomość
Witam!
Nie było mnie tu kilka dni, bo wylądowałam w szpitalu. Z wtorku na środę o 3 w nocy znalazłam się na izbie przyjęć- powód zapalenie pęcherza moczowego - biegałam do wc od wieczora co pół godz, ale jak pojawiła się krew to wszczęłam alarm w domu i mąż zawiózł mnie do szpitala. Ta krew wybiła mnie z równowagi, całą drogę trzęsłam się jak galareta a przyjmowanie na izbie przyjęć i oddział ginekologiczno- położniczy trwało dla mnie wieki. Na szczęście lekarz ginekolog mimo, że wybudzony ze snu był spoko. Zrobił mi bad. ginekologiczne - krwawienie na szczęście nie z dróg rodnych i usg - z dzidzią wszystko w porządku i chyba spała. Jednak mnie bolało podbrzusze, o oddawaniu moczu nie wspomnę. Dali mi 2 pojemniki na próbki moczu, przeraziło mnie jak do nich zrobić skoro oddawałam po 5-6 kropel. Wyniki ogólne moczu fatalne, na bakteriologiczne czekałam do wczoraj wieczora. Na szczęście od razu trafili mi z antybiotykiem, który dostawałam dożylnie, no i mogłam dzisiaj wyjść do domu. Mam jednak brać leki jeszcze przez tydzień. antybiotyki zadziałały szybko i bieganie do WC się skończyło, ale jak to u mnie najczęściej bywa poszło też w drugą stronę i mam świąd i pieczenie w okolicach pochwy, na to też dostałam globulki. Oddałam się w ręce lekarzy całkowicie, ale w głowie mi cały czas siedzi czy to wszystko nie zaszkodzi dziecku. Dostawałam przez to schizy w tym szpitalu. Teraz też się martwię, ale w domu to w domu.
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, ale musiałam się wygadać, bo za dużo tego jak na mnie - pierwsza ciąża, pierwszy pobyt w szpitalu, pierwszy wenflon itd.

Wszystkim mamusiom, które poznały płeć dziecka gratuluję córek i synków!

Pozdrawiam!
to w tym samym czasie trafiłyśmy do szpitala nawet o prawie tej samej porze, oby tylko do tego porodu jakos wytrzymac , bo niewiem jak to będzie co chwilke coś sie dzieje.
dobrze , że już się lepiej czujesz ja w sumie też juz na szczęście
pozdrawiam
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 18:39   #2097
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

KaSiaEg, an.ka.b - dobrze, ze juz wszytsko w porzadku i ze wyszłyscie ze szpitala, oby to sie wiecej nie powtórzyłoTrzyma m kciuki zeby bylo dobrze

anytsuj - dziekuje za link popatrze, poszukam, bo chcialabym zebysmy mieli jakas alternatywe jesli pogoda bedzie taka sobie.

A ja własnie wrocilam od Taty i mam gofrownice Gofry mialy byc dzisiaj, ale troche pochodzilam, zmeczona jestem i nie chce mi sie robic. W dobrym momencie ja pozyczylam, bo przylatuje Szwagierka wiec pewnie tez z checia sobie gofrow poje
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 22:02   #2098
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
jestem po wizycie ... CÓRECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
HAPPY JESTEM
Beciu gratuluje
oray jednoczesnie zazdroszcze, bo mnie tez marzy sie dziewuszka


Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
Nasze mamuśki ......................... . Planowany termin porodu / kogo ?

Mamusie grudniowe 2008



13. siobhan1 / Joanna / lat 29 / Dublin ... 30. 12. 2008


U mnie mozesz dopisac niespodzianka, bo maz nie chce wiedziec kto tam u mnie mieszka Czodzimz rayem do lekarza wiec dowiem sie dopiero pzy porodzie.

Chcialam sie jeszcze pochwalic moimi ciuszkami ciazowymi
Brzuszkiem poczwale sie nastepnym razem, bo cos mi tam juz kielkuje
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 08:06   #2099
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))


Nasze mamuśki ......................... . Planowany termin porodu / kogo ?


Mamusie listopadowe 2008


1. scorpionec / Justyna/ lat 28 / Olsztyn .......................02 . 11. 2008 - IGA ?

2. niobe7/ Magda / lat 27 / Konin ...02.11.2008

3. neljka / Nela / lat 25 / Wrocław / 02. 11. 2008

4. moniola / Monika / lat 27 / ...04. 11. 2008

5.
becia_leszno
/ Beata / lat 27/ Leszno.......................05 . 11. 2008 - LENA

6. anytsuj / Justyna / lat 26 / Słupsk ......................... .05.11.2008 - SYNEK

7. madzik1000 / magda / lat 29 / Opole ...08. 11. 2008

8. asiak1981 / Asia / lat27 / Inowrocław .......................09 .11.2008 - KASIA

9. lisey / Aga / lat 29 / Chełm-Basildon ...10. 11. 2008

10. mala82 / Agnieszka / lat 26 / Racibórz ...11. 11. 2008

11. KaSiaEG / Kasia / lat 22 / Elbląg ......................... ..11. 11. 2008 - AMELIA

12.
molka86 / Mariola / lat 22 / Warszawa ...11. 11. 2008

13. anikarenina /............ / lat 32 / Gdańsk ...11. 11. 2008

14. anbar77 / Anka / lat 31 / Sosnowiec ...12. 11. 2008

15. cerisecerise / Julia / lat 26 / Brighton ...13.11.2008

16. abirsz / Agnieszka / lat26 / Lublin ...18.11.2008

17. madziar5 / Magda / lat 29 / Warszawa ... 18. 11. 2008

18. kafetka / Iwona / lat 22 / Lublin......................... ......19.11.2008 - SYNEK


19. logest / Aneta / lat 30 / Nowy Jork ..................... 19. 11. 2008 - ADRIAN

20. Kbaga / Kamila / lat 29 / Londyn ...21. 11. 2008

21. Paula Szyszka / Paulina / lat 23 / Bydgoszcz / ......26. 11. 2008 - SYNEK

22.
Snieżynka21 / Kasia / lat 25 / Niemcy ... 27. 11. 2008

23. ania2888 / Ania / lat 30 / Poznań ...29. 11. 2008

Naja84 / Dorota / lat 24 /Gliwice ...30. 11. 2008 aniołek [*]
mamz / Anna / lat 31/ Kraków ...14.11.008 aniołek [*]




Mamusie grudniowe 2008

1. Agabi / Agnieszka / lat 28 / Białystok ................01.12.200 8 - TYMOTEUSZ

2. poisone / Agnieszka / lat 29 / Konin ... 02.12.2008

3.
salomea1 / Aleksandra / lat 27 / Warszawa ...03. 12. 2008

4. "Magdalena" / Magda / lat 24 / Niemcy ...03. 12. 2008

5. Asiek / Asia / lat 25 / Nowy Sącz ...03. 12. 2008

6. LookMeHeart / Ewelina / lat 19 / Ełk ...04. 12. 2008

7.
tola3804
/ Agnieszka / lat 25 / Lublin... 7-8. 12. 2008

8. an.ka.b / Ania / lat 26 / Wielkopolskie ...14. 12. 2008

9. Kamilka86 / Kamila / lat 21 / Irlandia ...15. 12. 2008

10. brandia / Asia / lat 31 / Warszawa ...15. 12. 2008

11. Petitka4 / Karolina / lat 24 / Kielce ...18. 12. 2008

12. Mbu83 / Gosia / lat 24 / Wrocław ...27. 12. 2008

13. siobhan1 / Joanna / lat 29 / Dublin ...... 30. 12. 2008 - NIESPODZIANKA



syla39 / sylwia / lat 29 / Norwegia ...18. 12. 2008 ...aniołek[*]


czekamy na kolejne kandydatki



jeśli kogoś pominełam to przepraszam.. proszę to uzupełnienia i inne reklamacje zglaszać na pw

na liscie występuje też kolor biały...

scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 08:16   #2100
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

siohan1 śliczne ciuszki


chwalcie sie brzuszkami dziewczynki..

i pokazujcie maluszki.. chyba macie jekies zdjęcia usg??
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.