Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 20:59   #751
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

z tymi gołąbkami miałam identycznie.. ;]
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:21   #752
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Włączałam w radiu jakąs stacje muzyczną i równoczeście z radiem śpiewałam swoje piosenki z przedszkola. Zawsze miałam nadzieję, ze to radio się pierwsze pomyli XD
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 09:53   #753
RealGirl89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk <3
Wiadomości: 1 227
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Oczywiscie myslalam,ze dzieci rodza sie przez pepek i ciagle nie moglam zrozumiec jak to mozliwe oraz,ze wagry na nosie to robaki

też tak myślałam właśnie mi to przypomniałaś
__________________
Mówią:"Jesteś za wulgarna" a z nich towar na anioła też kure^wsko marny


dziołszki ze śląska co sie sam chcom pogodac po naszymu zapraszom

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358606
RealGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:33   #754
NICOL S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

hey:P ja mialam dużo tych dziwnych poglądów m.in to że my (wszyscy ludzie) żyją wewnątrz kuli ziemskiej i normalnie chodzą sobie w środku tak jakby w balonie dlatego też ścianki tej mojej kuli ziemskiej to był koniec świata ( ktorego też nie pojmowałam) pamiętam też jak często prosiłam moją ciocię ktora jest położna aby przywiozła mi dziecko ze szpitala bo lalki chyba byly za mało prawdziwe
NICOL S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 08:44   #755
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ja mam o 9 lat starszą siostrę, więc jak miałam może z jakieś 7 lat to byłam święcie przekonana, ze KAŻDY człowiek ma kogoś. Ze każda dziewczyna ma chłopaka (no bo moja siostra miała, jej kolezanki tez), że to jest cos takiego naturalnego, ze każdy jest w związku...

Zycie brutalnie zweryfikowało moje poglady z dzieciństwa achhhh...
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 09:40   #756
holga
Raczkowanie
 
Avatar holga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: dogodna
Wiadomości: 57
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Kiedy dziadek poszedł głosować w wyborach prezydenckich, ja byłam pewna, że poszedł się zgłosić jako kandydat. Z ciekawością oglądałam relacje z wyborów i wiadomości, oczekując jakiejś wypowiedzi dziadka, a potem wygranej Nikt mnie nie wyprowadził z tego błędu! A wciąż pytałam kiedy zobaczę dziadka w wiadomościach!
__________________
5 miesiąc nie farbuję włosów





holga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 17:43   #757
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

wątek świetny

czytając to przypomniałam sobie jak z koleżanką robiłyśmy paliwo rakietowe ( nie pytajcie dlaczego akurat to) , mialysmy miske i wlewałyśmy olej, domestos , rozne proszki, perfumy , plyn do naczyn itp smród niezły ;p i na koncu wlałyśmy to do zlewu ... a na następny dzień okazało się ,ze RURY PĘKŁY w bloku... byłysmy w wielkim szoku ,i oczywiście pewne ,że to nasza wina zrobiłyśmy pakt milczenia i dorosłym ani słowa heh

z ta samą koleżanką (6-8lat) , jej mama poszła do sklepu na rogu (baaardzo bliziutko) i powiedziała ,ze wróci ze chwilke ale zamknie mieszkanie aby nikt nie wszedł jak tylko wyszła to zaczełam panikować ,że umrzemy same w mieszkaniu hehe nie wiem dlaczego taka panika mi się włączyła - wyszłam na balkon i zaczełam krzyczeć do ludzi ,ze mnie zamkneli i ,że umre dobrze ,że zaraz wróciła

a z wychylaniem rąk z pod kołdry i z tym ,że dzieci same się robią po ślubie to standart



aaa przypomniałam sobie jeszcze jedną zupełną głupotę jak miałam siniaka to ciągle go naciskałam bo myślałam ,że każdy siniak ma swój limit bólu ;p ,że np ma boleć 15 minut i później znika

Edytowane przez famka89
Czas edycji: 2009-09-19 o 17:56 Powód: dopisanie
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 22:37   #758
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ale się uśmiałam

przypomniało mi się jeszcze, że z kuzynem byliśmy kiedyś przekonani, że dziewczyny nie idą do zakonu z własnej woli, ale przychodzi ktoś i je siłą zamyka w klasztorze. Kuzyn zawsze mnie straszył, że zaraz ktoś po mnie przyjdzie
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 22:54   #759
Dotka233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ja myślałam, że umierają tylko ludzie chorzy na śmiertelną chorobę i wskutek wypadku, wiec jak nie nic takiego się nie zdarzy to nigdy się nie umiera, bo na co?
Dotka233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:09   #760
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Ja myślałam zawsze że w TV są ludzie i raz w ten sposób zepsułam tv, bo jednej pani grzywka opadała na oko więc chciałam jej pożyczyć spineczke i wepchnęłam ją w taką szpare z tyłu telewizora... I sie zepsuło za jakiś czas... Fachowiec stweirdził ze przyczyną była spineczka i nawet ją oddał...;p
Anulka- autentycznie się popłakałam

W wolnej chwili wypisze swoje dziecinne dziwactwa,bo czytając ten prześwietny wątek przypominam sobie i zapisuje wszystko skrzętnie żeby Wam opowiedzieć
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 10:20   #761
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

[QUOTE=famka89;14330009]

czytając to przypomniałam sobie jak z koleżanką robiłyśmy paliwo rakietowe ( nie pytajcie dlaczego akurat to) , mialysmy miske i wlewałyśmy olej, domestos , rozne proszki, perfumy , plyn do naczyn itp smród niezły ;p i na koncu wlałyśmy to do zlewu ... a na następny dzień okazało się ,ze RURY PĘKŁY w bloku... byłysmy w wielkim szoku ,i oczywiście pewne ,że to nasza wina zrobiłyśmy pakt milczenia i dorosłym ani słowa heh

__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 10:51   #762
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

1. Gdy chodziłam do przedszkola, do maluchów, mieliśmy samochód - malucha Kiedyś zapytałam tatę, czy jak będę chodzić do średniaków, to samochód tez będzie się nazywał "średniak"

2. Gdy pojawiły się pierwsze wzmianki o dziurze ozonowej, wyszłyśmy z koleżankami przed blok i wypatrywałyśmy dziury w niebie

Jak sobie coś jeszcze przypomnę, to napiszę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 10:59   #763
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

kiedys bylam pewna,ze zeby miec dziecko wystarczy doslownie "chciec" tylko

i potem strasznie sie przejmowalam, bo dla jaj wyobrazalam sobie,ze chce xDDD

I wierzylismy,ze pileczki do tenisa,ktore ciagnelismy za soba na sznurkach od gumy do skakania- naprawde nas rozumieja ,co do nich mowimy xD

teraz troche sie zmienily moje poglady hehe
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:01   #764
lady_bridget
Raczkowanie
 
Avatar lady_bridget
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 59
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Znacie na pewno kolędę ''Jezus malusieńki''. Tam był taki tekst: "płacze z zimna nie dała mu matula sukienki". Zawsze ogromnie się bulwersowałam, że niby Matka Boska, a taka była wredna i pozwalała żeby Jezuskowi było zimno. ;D Poza tym sukienkę wyobrażałam sobie dosłownie, zastanawiałam się dlaczego Jezus ma chodzić w sukience;D

Bałam się muminków, nie wiem czemu, może dlatego że ta bajka była w takich ponurych kolorach, a najbardziej włóczykija

Myślałam, że Nowy Jork to państwo (szok)

Pamiętam, jak dawno temu moja ciocia poleciała do Włoch, żeby zobaczyć papieża JPII. Jak wracała do Polski i lądowała, to zadzwoniła do mamy i powiedziała ze do nas przyjedzie jak tylko wyląduje. Byłam taka przejęta, byłam przekonana że ciocia przywiezie nam ze sobą papieża! Do domu! (tak to zrozumiałam)

Wątek cudny, przestudiowałam wszystkie posty i uśmiałam się jak nigdy! (jak zawsze:P)
lady_bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:55   #765
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez lady_bridget Pokaż wiadomość
Znacie na pewno kolędę ''Jezus malusieńki''. Tam był taki tekst: "płacze z zimna nie dała mu matula sukienki". Zawsze ogromnie się bulwersowałam, że niby Matka Boska, a taka była wredna i pozwalała żeby Jezuskowi było zimno. ;D Poza tym sukienkę wyobrażałam sobie dosłownie, zastanawiałam się dlaczego Jezus ma chodzić w sukience;D

Bałam się muminków, nie wiem czemu, może dlatego że ta bajka była w takich ponurych kolorach, a najbardziej włóczykija

Myślałam, że Nowy Jork to państwo (szok)

Pamiętam, jak dawno temu moja ciocia poleciała do Włoch, żeby zobaczyć papieża JPII. Jak wracała do Polski i lądowała, to zadzwoniła do mamy i powiedziała ze do nas przyjedzie jak tylko wyląduje. Byłam taka przejęta, byłam przekonana że ciocia przywiezie nam ze sobą papieża! Do domu! (tak to zrozumiałam)

Wątek cudny, przestudiowałam wszystkie posty i uśmiałam się jak nigdy! (jak zawsze:P)
Z tym Jezuskiem to niezłe
Przypomniało mi się, że kiedy w kościele śpiewano Abba Ojcze, ja śpiewałam Aqua Ojcze, bo zastanawiałam się jak można śpiewać w kościele o zespole Abba. Aqua bardziej mi pasowała :d

co do pogrubionego... Ja uwielbiałam Włóczykija, jako mała dziewczynka, chciałam mieć takiego przyjaciela outsidera ;d
za to Mała Mi doprowadzała mnie do szału. Taka mała wredna małpa
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:25   #766
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A ja myślałąm że Louis Armstrong i Neil Armstrong to jedna i ta sama osoba
Nawet podziwiałam, że taki zdolny muzyk i do tego kosmonauta :haha:
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:32   #767
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Nie wiem, czy już o tym wspominałam, ale ostatnio mi się to przypomniało... Otóż: myślałam, że jak zafarbuję sobie wszystkie włosy na ciele np. na zielono, to moje dziecko też urodzi się z zielonymi
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:52   #768
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Jak byłam mała:
Wierzyłam, że jak bocian odlatuje, to swoje długie nogi wciąga do brzucha jak
samolot koła (bo u lecącego bociana nie było widać tych nóg). Podobnie myślałam
o kaczkach i łabędziach, które pływały po stawie.

Jak w kościele na mszy ksiądz chodził z tacą i zbierał pieniążki na ofiarę,
wierzyłam, że dopiero gdy stanie przede mną z taca i powie "zapłać", mogę mu dać pieniążek.

Myślałam, że się mówi "módl sie za nami grzecznymi"

Wierzyłam przez długi czas, że każda dziewczynka ma w środku brzucha
miniaturowe dziecko, które rośnie razem z nią, i jak się staje dorosłą kobietą
rozcinają jej brzuch i wyciągają gotowe dziecko.
Potem wierzyłam, że w trakcie aktu seksualnego mężczyzna wkłada kobiecie
członka do cewki moczowej i od razu ma wytrysk, bez żadnych ruchów.

MOjej młodszej siostrze wciskałam, że jak kobieta i mężczyzna dotkną się
nosami, poczną dziecko.

Myślałam, że miesiączka polega na tym, że kobieta raz w miesiącu sika krwią.

Jak byłam mała, byłam strasznym niejadkiem i pani doktor straszyła mnie, że jak
nie będę jeść, to będzie mi musiała robić zastrzyki w język. Bałam się tych zastrzyków okropnie.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 21:18   #769
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

w dzieciństwie nie mogłam pojąć jak zapala się światło w latarniach. Byłam pewna, że jakieś malutkie ludziki się tam wysoko wdrapują i zapalają, bo doszłam do wniosku, że człowiek jest za duży żeby się w latarni zmieścić
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 13:57   #770
lady_bridget
Raczkowanie
 
Avatar lady_bridget
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 59
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A i jeszcze mi się przypomniało jedno. Myślałam, że oczyszczalnia ścieków polega na tym, że oczyszczają tam to wszystko (wiadomo co) i potem to od nowa leci do kranu, my pijemy, wydalamy i od początku.
lady_bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 14:11   #771
Sysunia1994
Raczkowanie
 
Avatar Sysunia1994
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 438
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Też tak myślałam o oczyszczalni ścieków. xD
Zawsze patrząc w telewizor zaglądałam z bliska w boki ekranu z nadzieją, że zobaczę więcej. (tak jak przez okno ;P)
Jak byłam mała, to zanim dałam zwierzęciu jedzenie sama próbowałam.
Co tu dużo mówić , nadal tak mam xD zanim dam coś psu to sama tego próbuję XD zjadałam mu kiedyś 2 paski specjalnej psiej czekolady i dropsy czekoladowe, a karmę też zawsze próbowałam, razem z siostrą zresztą. ;P
Jakieś kostki ze sztucznego tworzywa, paseczki kolorowe... xD
A kiedyś kolby dla moich myszy lizałam... bo niby miodowe były. ;P
Tłumaczeniem było to, że muszę sprawdzić co moje zwierze będzie jadło, żeby się nie zatruło. xD
Sysunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 15:36   #772
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

nie odróżniałam kiedyś baptysty od bigamisty, chciałam zabłysnąć w rozmowie, ale chyba nie muszę pisać jak się skończyło ale miałam 9 lat więc mówi się trudno
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 16:06   #773
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
! udawałam że znam obcy jezyk , który tylko ja znam, potrafilam tak bredzić w tym "moim" języku pół dnia
Ja natomiast byłam pewna, że znam język obcy - otwierałam buzię i coś gadałam, oczywiście sądziłam, że mówię dobrze, tylko inni - rodzina mnie nie rozumieją, bo oni go nie znają. Mam nawet kasetę z nagraniem, gdy siedzę w fotelu i coś mamroczę do siebie
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 17:02   #774
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

1. kiedy byłam mała moja mama często zamiast powiedzieć np. pójdziemy do cioci mówiła polecimy do cioci. no więc ja na balkon i szykowałam się do lotu
2. w moim domu przez długi czas był jeden niezagospodarowany pokój. ten pokój należał do mojej babci, ale ona bardzo rzadko z niego korzystała, przeważnie nikt tam nie siedział. ja uważałam,że tam straszy. bałam się tam sama bawić, futra w szafie przerażały mnie. kiedy znalazłam tam jakieś błyskotki uważałam,że to prawdziwe brylanty
3. uważałam,że telewizja polega na tym,że ludzie, którzy występujący telewizji siedzą za telewizorem. szukałam ich i mimo,że nie mogłam ich tam znaleźć wciąż w to wierzyłam.
4. kiedy oglądałam telewizję i widziałam np. filmowaną część osiedla denerwowałam się. przecież gdybym miała większy telewizor widziałabym całe osiedle! było mi smutno,że niektórzy mają takie małe telewizory,że nie widzą nawet całej twarzy aktora
5. sądziłam,że ślub polega na tym,że wybiera się sobie żonę albo męża z bliskiej rodziny zawsze mówiłam całej rodzinie,że moim mężem będzie mój 2 lata młodszy brat cioteczny i nie rozumiałam argumentów mojej mamy a bratu ciotecznemu dawałam buziaki
6. w moim przekonaniu mówienie w obcym języku polegało na myśleniu o tym co się chce przekazać i wydawaniu różnych dźwięków. w ten sam sposób "rozmawiałam" z psami i kukułkami.
7. kiedyś jak zobaczyłam obrazek z Jezusem uważałam,że zobaczyłam Boga. Wszystkim wokół mówiłam,że wiem jak wygląda Bóg. Nie chciałam słuchać tłumaczeń,że Bóg nie ma postaci ludzkiej.
8. nie mogłam pojąć jak mogło być "coś" przede mną. po tłumaczeniach mamy wkręciłam sobie,że latałam po świecie i zwiedzałam go.
9. mając jakieś 8-9 lat miałam straszny koszmar. opamiętam go do dziś. śniło mi się,że uciekałam przez ciemny las, gonił mnie Drakula i w końcu ugryzł. długo nie mogłam dojść do siebie, jak siedziałam sama w pokoju musiałam mieć włączony telewizor ,bo bałam się,że Drakula przyjdzie do mnie.
10. pod wpływem bajki "Czarodziejki z Księżyca" sądziłam,że każda grzeczna dziewczynka staje się czarodziejką.
ale durna byłam
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:50   #775
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

moja mama często mówiła "masz ci los" ale ja rozumiałam to jako "maści los"
i zastanawiało mnie jaki los spotyka maść,czy w ogóle jakis los może spotykać maść.
A jak maśćto tylko w takim czarwonym opakowaniu z kotkiem(chyba) I tak siedziałam nad ta maścią i myślałam o jej losie, co się z nią stanie
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:56   #776
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Myślałam, ze kazda dziewczyna ma kilku narzeczonych, tak, zeby jej się nie nudziło i za cholerę nie mogłam zrozumieć, dlaczego do mojej sąsiadki przychodził ciągle ten sam

Biało-przezroczyste kamyczki, ktore czasem mozna było znalezc w piaskownicy były jajami pegaza, z których miały się wykluc białe, piękne pegazy, o ile o kamyczek się dobrze zadbało (czyt. zrobilo się piękne gniazdo z trawy i lisci)
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:09   #777
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
5. sądziłam,że ślub polega na tym,że wybiera się sobie żonę albo męża z bliskiej rodziny zawsze mówiłam całej rodzinie,że moim mężem będzie mój 2 lata młodszy brat cioteczny i nie rozumiałam argumentów mojej mamy a bratu ciotecznemu dawałam buziaki
też tak sądziłam i wmówiłam to nawet kuzynowi, o którym tu juz zresztą pisałam, po czym poszliśmy do babci oznajmić, że bierzemy ślub

a kiedyś dostałam ataku histerii, bo jechaliśmy samochodem przez miejscowość Bukowina, a ja się bałam, że zaraz przyjdzie Buka
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:21   #778
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość

a kiedyś dostałam ataku histerii, bo jechaliśmy samochodem przez miejscowość Bukowina, a ja się bałam, że zaraz przyjdzie Buka
hahahahah:brzydal :
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 22:47   #779
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ja jeszcze do czasów gimnazjum byłam święcie przekonana ,że istnieje taka osoba jak Żwirki Wigura;d nie wpadłam na pomysł ,że to dwie różne osoby dziwiło mnie imię - nie znałam żadnego Żwirka bądź Wigury;p
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 15:04   #780
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

kuzynka długo chciala zostac zakonnicą, bo myslala, ze są niesmiertelne

oczywiscie gdy dowiedziala się. ze jednak umierają zrezygnowala ze wstąpienia do zakonu
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.