Niszczę miłość i związek... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 20:24   #1
lalunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5

Niszczę miłość i związek...


Witajcie!
Od pewnego czasu podczytuję wizaż i teraz postanowiłam założyć konto i napisać do was, może mi też coś poradzicie, bo bardzo potrzebuję pomocy...
Jestem ze swoim TŻem od pół roku, bardzo się kochamy, bardzo nam na sobie zależy, jesteśmy praktycznie nie rozłączni, ale... Jestem o niego strasznie zazdrosna, moja zazdrość przerodziła się już w paranoję. Sprawdzam go na każdym kroku, dwa razy już odkryłam pewne kłamstwa, przepraszał mnie strasznie, błagał, żebym mu wybaczyła te kłamstwa, że mnie kocha, że jestem dla niego wszystkim. Podał mi hasła do wszystkiego co możliwe, mogę sprawdzać też jego telefon, bardzo chciał żebym mu zaufała i myślał, że to mi pomoże, ale to już zmieniło się w jakąś obsesję. Sprawdzam go na KAŻDYM KROKU. Jak wychodzi gdzieś beze mnie, np. z kumplami dostaję szału, nie mogę znaleźć sobie miejsce i wyobrażam sobie, że mnie zdradza. Na początku staram się nie pokazać nic po sobie, staram się znaleźć sobie jakieś zajęcie, ale po jakimś czasie nie wytrzymuję i zaczynam bombardować go smsami i telefonami i oczywiście wychodzi z tego wielka kłótnia, a jak się pokłócimy, kiedy on jest gdzieś po za domem, ja już sobie wyobrażam, że przez tą kłótnię pójdzie do innej i mniej zdradzi Nie wiem co mam robić... Mam serdecznie dość szpiegowania go, siedzenia na jego wszystkich kontach w internecie. Ciągle przez to się kłócimy, on znosi te moje paranoje, ale ostatnio aż zapytał, czy ja na pewno jestem normalna, bo znowu sobie coś ubzdurałam. Wiem, że mnie kocha, że mu na mnie zależy, gdzie tylko może zabiera mnie ze sobą, ale ja najbezpieczniej czuję się, jak wiem, że on śpi, wiem, że wtedy mnie nie oszuka, ani nie zdradzi... Wykańczam się powoli sama i wykańczam jego. Wiem, że on w końcu może tego nie wytrzymać i mnie zostawi, a ja wtedy bym chyba zwariowała, że zniszczyłam taką miłość...

Czy jest szansa, żebym mu zaufała? Co powinnam robić? Jak się leczyć? Może są jakieś metody? Małych kroków? Radykalna? Czy znajomość jego haseł mi pomaga, czy pogarsza?

Przez moją chorą zazdrość kłócimy się non stop, nawet najpiękniejsze chwile, najpiękniejsze wieczory kończą się awanturami, z powodu mojej zazdrości. Nie wiem już co mam zrobić. Poszłabym do psychologa, ale mnie nie stać, bo pewnie potrzebna by mi była niezła terapia Nie chcę zniszczyć tego związku, wiem, że nie powinnam trzymać go tak na smyczy, w złotej klatce, ale za każdy razem, jak obiecuję sobie i jemu, że się poprawię, przyrzekam na wszystko co możliwe, że to było ostatni raz, to mija dzień, dwa, a ja znów mu robię awanturę z zazdrości, że np. napisał do koleżanki co słychać, mimo, że ja też czasem piszę z kolegami

Dziewczyny, ratujcie, bo się wykończymy....

Ps. Przepraszam za chaotyczność - wpływ emocji.

Edytowane przez lalunieczka
Czas edycji: 2011-05-03 o 20:27
lalunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:28   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Zacznij od prośby, aby zmienił swoje hasła dostępu do wszystkiego, co znasz i przestań go kontrolować, bo naprawdę zniszczysz to, co jest między wami. Nikt, po prostu nikt nie wytrzyma na dłuższą metę takiej inwigilacji.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:33   #3
lalunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Zacznij od prośby, aby zmienił swoje hasła dostępu do wszystkiego, co znasz i przestań go kontrolować, bo naprawdę zniszczysz to, co jest między wami. Nikt, po prostu nikt nie wytrzyma na dłuższą metę takiej inwigilacji.
Ja zwariuję, jak nie będę mieć dostępu do jego fb, gg, e-maila. Będę od razu wyobrażać sobie, że gada z jakimiś dziewczynami, że z kimś flirtuje, jak będzie w internecie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Boję się zdrady, boję się, że będzie mnie zdradzał przez dłuższy czas, a ja nie będę o tym wiedziała Po to te wszystkie hasła
lalunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:35   #4
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Ale CO Z TEGO, że gada? ty też gadasz i co? robi ci jazdy?
Albo ponarzekasz, albo coś zmienisz. Dałam ci jedną z propozycji zmiany: pokaż, że ufasz, nie znając haseł chłopaka. Nawet by mi nie przyszło do głowy, aby znać różne hasła dostępu własnego męża, po co?

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Boję się zdrady, boję się, że będzie mnie zdradzał przez dłuższy czas, a ja nie będę o tym wiedziała Po to te wszystkie hasła
- jak będzie chciał cię zdradzić, to zdradzi, nieważne, jakie hasła będziesz znała. A jesteś z takim typem, że masz powody do posądzania go o to, że tylko czatuje, aby dopaść majtek innej panny?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:07   #5
lalunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Ale CO Z TEGO, że gada? ty też gadasz i co? robi ci jazdy?
Albo ponarzekasz, albo coś zmienisz. Dałam ci jedną z propozycji zmiany: pokaż, że ufasz, nie znając haseł chłopaka. Nawet by mi nie przyszło do głowy, aby znać różne hasła dostępu własnego męża, po co?

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

- jak będzie chciał cię zdradzić, to zdradzi, nieważne, jakie hasła będziesz znała. A jesteś z takim typem, że masz powody do posądzania go o to, że tylko czatuje, aby dopaść majtek innej panny?
Wcześniej był takim "casanovą", miał dużo dziewczyn, zmieniał je często. Mówi, że jak poznał mnie to się wszystko zmieniło, że wie, że jestem miłością jego życia, ale ja jakoś nie mogę uwierzyć
lalunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:31   #6
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Nie wchodzi się w związek, aby kogoś obsesyjnie kontrolować.
Próba przejęcia kontroli nad partnerem to nie jest dobry sposób na zdrowe relacje między dwojgiem ludzi.
Najważniejsze, że zdałaś sobie sama sprawy z tego jakiego typu masz problem.
Pamiętaj, że to dopiero początek i możesz to jeszcze naprawić.
Jeśli nie, to relacje między Wami staną się toksyczne, problem zacznie narastać i podejrzewam, że nie skończy się to happy endem.
Przyjmij do wiadomości, że jeśli ktoś chce kogoś zdradzić to i tak to zrobi- czasem nawet coś co jest zakazane bardziej kusi.
Więc wez się w końcu w garść dziewczyno i zacznij się skupiać na dobrych chwilach między Wami i uczuciu, nie na permanentnej inwigilacji partnera .
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:34   #7
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Niszczę miłość i związek...

nie powinnaś go tak kontrolować, to na pewno zdrowe nie będzie i na dobre Wam nie wyjdzie. Moim zdaniem zaufanie jest lub go nie ma.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 21:36   #8
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Ale takie zachowanie nie wzięło się przecież z niczego Chlopak musiał Cię czymś sprowokować do tego sprawdzania bo nie wierze że ot tak po prostu mu nie ufasz. Albo nie masz własnych zajęć i przez to mu tak życie zatruwasz jak wychodzi z kolegami albo naprawdę masz podstawy do tego... a to już inna sprawa. Albo po prostu masz niską samoocene. Tak czy inaczej moim zdaniem zawsze jest jakiś powod takiego zachowania.




I to że nie będziesz miała jego haseł niczego nie zmieni, będziesz tylko więcej się denerwować przez brak "kontroli".

A i też dobrze dziewczyny zauważyły, jak Chlopak chce to zawsze znajdzie sposób żeby zdradzić i gg i inne portale nie będą mu do tego potrzebne.

Edytowane przez flavooour
Czas edycji: 2011-05-03 o 21:42
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:39   #9
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Yyyyy.... Wybacz, ale nie czytalam calego Twojego posta, Autorko, gdyz byl zbyt paranoiczny i jestem troche zmeczona po pracy.
Wg mnie powinnas zadac sobie pytanie, czy TZ daje Ci jakiekolwiek powody do zazdrosci, niepokoju... paranoi?
Jesli nie, to przestan sie tak nakrecac wreszcie. Badz wariatka na stare lata dopiero
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:41   #10
Defrak
Przyczajenie
 
Avatar Defrak
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Dziewczyno, daj mu spokój i zrób coś ze sobą bo długo tak nie wytrzyma. Wyluzuj trochę, przecież świat się nie zawali jak z jakąś pogada czy cośtam. Postaraj się panować nad swoją zazdrością.
Defrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:42   #11
lalunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Dał mi powody na początku, raz flirtował z jedną dziewczyną przez komunikator, a raz rozmawiał ze swoją byłą przez dłuższy czas...

Właśnie zmienił hasło na jednym portalu, nie powiedział nic, a ja zaraz zwariuję...

Edytowane przez lalunieczka
Czas edycji: 2011-05-03 o 21:43
lalunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 21:44   #12
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Niszczę miłość i związek...

A jak śpi to się nie martwisz że śni o innej i w snach się zdradza?

Jak dla mnie to powinnaś jak najszybciej zacząć jakąś terapię u psychologa bo twoje zachowanie jest patologiczne.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:44   #13
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Niszczę miłość i związek...

dziwie się, że on z Tobą wytrzymuje...

a mi się wydaje, że podstawą związku jest zaufanie. u Was związku nie ma?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:47   #14
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Nie wytrzyma, nikt ani kobieta, ani mężczyzna nie wytrzyma na dłuższą metę takie kontroli. Jeśli to lovelas, to nie ma sensu, bo będzie zdradzał; ale jeśli nie- krzywdzisz go swoimi podejrzeniami, bo trudno za coś nagannego uznać rozmowę z eks.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:49   #15
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Cytat:
Napisane przez lalunieczka Pokaż wiadomość
Dał mi powody na początku, raz flirtował z jedną dziewczyną przez komunikator, a raz rozmawiał ze swoją byłą przez dłuższy czas...

Właśnie zmienił hasło na jednym portalu, nie powiedział nic, a ja zaraz zwariuję...


Spokojnie zapytaj czemu zmienił ale nie wpadaj od razu w paranoje

no niby powód jakiś to jest ale w jaki sposób flirtował? chociaż jak na takie pilnowanie to musiał być to spory flirt
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 22:42   #16
Katarzyna91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Niszczę miłość i związek...

dobrze Ci radzę, przestań. Nie na tym polega związek. Pewnie nawet sobie nie wyobrażasz jak można uprzykrzyć życie takim zachowaniem. Dziewczyna mojego dobrego znajomego robi mu takie jazdy,że to się po prostu nie dzieje...on nie może wyjśc na żadną imprezę, na gg nie może rozmawiać z żadną dziewczyną (on nie archiwizuje wiadomości, bo wie że ona sprawdza jego gg), non stop zadaje mu pytania czy z kimś gada oprócz niej, ostatnio sprawdzila jego konto w banku i podliczyła mu wydatki na telefon z ostatnich 3 miesięcy i zrobiła aferę, że gdzie on tyle dzwoni, bo przecież nie do niej... szok po prostu

po każdej imprezie, wyjściu na piwo, zakupy, siłownie ze znajomymi słyszymy on niego "jakby co to mnie tu nie było" albo jak ona do niego dzwoni a on jest w towarzystwie to musimy udawać, że nas nie ma ... i to trwa OD 2 LAT!

U Ciebie to nie trwa aż tak długo, więc możesz jeszcze to zmienić. I dobrze Ci radze, bardzo się postaraj opanować, bo inaczej naprawdę go unieszczęsliwisz... i siebie też.
__________________
But I set fire to the rain...
Katarzyna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 22:56   #17
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Niszczę miłość i związek...

1. Do psychologa można iść na NFZ, więc darmowo.

2. Nie boisz się, że we śnie zdradza Cię z jakąś wyśnioną panienką???????

3. Nie boisz się, że dał Ci tak ochoczo hasła do wszystkiego, bo ma inne, poukrywane konta, z których korzysta? Sorry, musiałam to napisać, bo tak naprawdę co Ci te hasła dają, jak można mieć równolegle x profili, x kont? Ja na jego miejscu od dawna miałabym coś ukrytego, żeby móc chociaż kontaktować się ze znajomymi, bo przy Twoim podejściu ewidentnie widać, że innego wyjścia na normalne życie towarzyskie ten facet nie ma.

Przepraszam Cię, ale ewidentnie Twój związek jest chory. Zrób coś z sobą, bo albo wykończysz jego, albo siebie. Tzn. kogoś na pewno, tylko nie wiadomo kto pierwszy straci cierpliwość.

Btw, zawsze istnieje możliwość, że podświadomie czujesz, że to nie jest facet dla Ciebie i stąd te wszystkie chore problemy.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2011-05-03 o 22:57
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 23:11   #18
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Psycholog, autorko masz obsesję na punkcie swojego faceta i jesteś chorobliwie zazdrosna.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 23:16   #19
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Wlasnie.. powinnas przestac chlopaka dosłownie dusić sobą..
zamiast np siedzieć w domu umów się z kolezankami zrob cos co na maxa Ciebie zajmie. I niech pozmienia te hasła. Nie mozesz wnikac w to co robi.. bo to wzmaga tylko Twoje podejrzenia.Sama nieswiadomie czegosz szukasz,czekasz na cos.. tak się nie da.
Jeżeli będziesz czekała na zdradę to masz rację- chlopak w koncu moze zwariować i np zacząć sam siebie rozliczać z kłamstw.. to go zniszcxzy.
Uwazaj z tym..

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

nie dopisało się ;/
więc zajmij się moze swoim zyciem trochę też,daj mu odetchnąć. I mozesz isc do psychologa.Widzisz,ze to obsesja to On Ci sporo pomoze.. naprawdę. I rob teeż sama małe kroki ,zauważ jego,co robi dla Ciebie i jaki jest
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 07:00   #20
lalunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Niszczę miłość i związek...

up
lalunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 07:11   #21
dewastacja
Raczkowanie
 
Avatar dewastacja
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 177
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Ja również znam wszystkie hasła i loginy mojego faceta ale ani razu przez głowę mi nie przeszło, że mogłabym się zalogować do niego na skrzynkę albo jakiś portal. To jest prywatne i po prostu czułabym się jak złodziej. Moim zdaniem powinnaś, tak jak Ci dziewczyny radziły, kazać mu pozmieniać te hasła. Dzięki temu on zobaczy, że próbujesz się zmienić (co myślę, że doceni), a Ty spróbujesz małymi kroczkami odciągnąć się od kontrolowania go.

Moim zdaniem powinnaś jak najszybciej zrobić coś z tą swoją niezdrową już zazdrością, bo facet, nawet ten najświętszy, może nie wytrzymać.
__________________

dewastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 07:17   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Tylko bycie singlem da Ci granitową pewność, że nikt Cię nigdy nie zdradzi.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 07:26   #23
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Psycholog, autorko masz obsesję na punkcie swojego faceta i jesteś chorobliwie zazdrosna.
Dokladnie.
Jesli nie zaczniesz leczyc tej choroby, to facet ucieknie. Kazdy ma granice wytrzymalosci i cierpliwosci, a Ty juz niejednokrotnie ja przekroczylas.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 08:22   #24
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Jeśli ktoś Ci nie wierzy, ciągle coś podejrzewa, kłóci się, szuka na siłę rzeczy, których nie ma, to się ucieka. Szuka się miejsca, gdzie ma się spokój i poczucie normalności. To wszystko boli, a kiedy usłyszysz tekst "na pewno jakbyś miała okazję mnie zdradzić, to byś to zrobiła" jest cholernie przykro.
Wiem, że nie chcesz być zraniona i przed tym się bronisz. Myślisz, że jak teraz coś wykryjesz, to będzie mniej boleć i nie będziesz się czuć taka oszukana, ale w tej chwili kopiesz dół pod sobą. Jestem pewna w 99%, że chłopak nie wytrzyma tego zbyt długo i kiedy spotka miłą koleżankę, która zwyczajnie mu zaufa i będzie rozumiała, to się od Ciebie odsunie. To normalne przecież, że człowiek chce czuć się akceptowany, kochany i szuka osoby, która mu to da. Po co być z kimś, kto ciągle rani, nie ufa, zarzuca zdradę i jej szuka? Jest tyle miłych osób, które potrafią dać ciepło, miłość, starają się nie ranić i potrafią się porozumieć bez dzikich awantur...
Trzeba zaufać i starać się być partnerem, a nie rozkazywać, wydawać polecenia i rozliczać z każdego zachowania (szczególnie z normalnego...). Jeżeli się nie ufa, to po co być z kimś. A jeżeli nie umiesz się przełamać, to po prostu bądź sama bo chyba tak będzie Ci łatwiej (nie jestem złośliwa, ale taka prawda, że poczujesz się lżej bez tych problemów).

Jeśli będziesz chciała, to wyślę Ci moją historię o całkowitej kontroli, ale tam role były odwrócone, więc trochę inna sytuacja. Chociaż myślę, że to bez znaczenia, czy dziewczyna kontroluje chłopaka, czy odwrotnie...
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 08:32   #25
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Zmień swój sposób myślenia. Stań przed lustrem popatrz na siebie i powiedz sobie na głos " nie zdradza mnie, ufam mu". Jak nie dajesz rady sama to biegiem do poradni ! Bo chłopak w końcu sam od Ciebie ucieknie, bo ile można słuchać, że się zdradza jak jest się ok!
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 10:05   #26
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Tylko psycholog. Nie widzę innej opcji.

Wyobraź sobie, że Cię zdradził i pomyśl jak się z tym czujesz?
Da się żyć? Da
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:15   #27
smileMinnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 2
Dot.: Niszczę miłość i związek...

Wydaje mi się, że znajomość haseł nie jest najlepszym pomysłem. Musisz mu dać trochę prywatności, jeżeli jest z Tobą, tzn., że kocha Ciebie, a nie inną. Faceci potrzebują wyjść z kolegami, taka jak ty potrzebujesz towarzystwa koleżanek.

Powiedz, jak wygląda twoja samoocena?
Może uważasz się za brzydką i beznadziejną osobę i boisz się, że mógłby zostawić cię dla ładniejszej dziewczyny?

Musisz mu zaufać, on ci ufa, prawda? Czy też tak cię kontroluje?
Pomóż sobie, skocz do poradni.
Skończy się tak, że od ciebie odejdzie, bo będzie miał dosyć ciągłego kontrolowania, a tego chyba nie chcesz?

Powodzenia!
smileMinnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.