Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 17:15   #841
Fig@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 47
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny czy wiecie cos na temat tej perfumerii??
http://www.perfumart.pl/index.php
Fig@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 20:08   #842
Alicjaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

no zamowilam na truskawce wczoraj...czekam i juz sie ciesze bo widze,ze wyszlo znacznie taniej i jestem pelna wiary ze dotrze to o co prosilam...a jesli tak to....hulaj duszo piekla nie ma... agdzie ten watek o truskawce bo nic nie widze
Alicjaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 20:46   #843
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Alicjaa24 Pokaż wiadomość
no zamowilam na truskawce wczoraj...czekam i juz sie ciesze bo widze,ze wyszlo znacznie taniej i jestem pelna wiary ze dotrze to o co prosilam...a jesli tak to....hulaj duszo piekla nie ma... agdzie ten watek o truskawce bo nic nie widze

A proszę bardzo Musisz tylko wiedzieć, że siła tych wątków "wyssie" z Twojego portfela ostatni grosz Zastanów się zatem czy tego chcesz? Żeby nie było, że nie strzegałam

Wątek truskawkowy - perfumowy - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77475

Wątek truskawkowy - kolorówka - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=221541
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 12:45   #844
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dzien dobry O wielkie i wspaniale znawczynie perfum...
Mam pytanie. Czy kupowalyscie kiedykolwiek perfumy ze sklepu internetowego http://www.fajnezakupy.pl ? Jakie sa szanse ze sa to prawdziwe perfumy, a nie mieszanina plynu do mycia naczyn z woda?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:04   #845
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Widzę że polecacie TagoMago ale jak patrzę na te (bardzo!) niskie ceny to jednak nie mogę się pozbyć wątpliwości... 50 ml zapachu za 107 zł? mowa o Eclat d'Arpege Lanvin. Czy ktos moze mi powiedzieć o przypadkach podrób w tej perfumerii? Były jakieś czy nie? Nie mam aktualnie czasu żeby przejrzeć cały wątek
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 14:12   #846
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Widzę że polecacie TagoMago ale jak patrzę na te (bardzo!) niskie ceny to jednak nie mogę się pozbyć wątpliwości... 50 ml zapachu za 107 zł? mowa o Eclat d'Arpege Lanvin. Czy ktos moze mi powiedzieć o przypadkach podrób w tej perfumerii? Były jakieś czy nie? Nie mam aktualnie czasu żeby przejrzeć cały wątek

Ja na iPerfumy.pl widziałam Eclat d'Arpege 100 ml za uwaga ! 109 zł Ja kupiłam sobie Arpege na truskawie. 50 ml za 80 zł Oryginalne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 14:25   #847
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Na www.perfumeria.pl i www.perfumy-perfumeria.pl 100 ml kosztuje około 140 zł- a pod tym pierwszym adresem podróby jeszcze w życiu nie uświadczyłam Pod drugim zresztą też nie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 16:18   #848
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Na www.perfumeria.pl i www.perfumy-perfumeria.pl 100 ml kosztuje około 140 zł- a pod tym pierwszym adresem podróby jeszcze w życiu nie uświadczyłam Pod drugim zresztą też nie
Zgadza się W obudwóch kupowałam i tylko oryginalne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:02   #849
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Smile Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam Szanowne Wizażanki!
To jest moja absolutnie pierwsza wiadomość na forum, mam nadzieję, że żadnych zasad nie naruszę.
Przeszukałam tan wątek i nic nie znalazłam na temat internetowego sklepu www.premiumshop24.pl. Sprzedają tam nie tylko perfumy i kosmetyki - asortyment jest bardzo bogaty. Ja jednak skusiłam się na wodę perfumowaną L'or Torrente 100 ml za 157 zł i właśnie czekam na przesyłkę (płatność z góry, przelewem). Dodam, że przesyłka gratis (wiem, brzmi okrutnie podejrzanie). Przyznam, że z zasady perfum przez internet, w tym na allegro, nie kupuję, bo panicznie boję się podróbek, ale tym razem się skusiłam, bo chociaż cena niska, to sklep powiązany z bankiem BZ WBK, więc mam nadzieję, że handlem podróbami się nie zajmują. Mimo wszystko, jeżeli ktoś miał doświadczenia w kupowaniu perfum w tym sklepie, to bardzo proszę o info.
Dziękuję i pozdrawiam!
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:43   #850
Krystian1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ach...

Panie kochane

Pewnie bylo juz na ten temat, ale prosze tylko o szybka odpowiedz:

www.amour.pl --> sprawdzony sklep?
Krystian1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 13:08   #851
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Wprawdzie moja prośba o informacje na temat strony www.premiumshop24.pl pozostała bez echa (mówi się trudno), to chciałam tylko poinformować, że właśnie dostałam przesyłkę z zamówionymi przeze mnie perfumami - na fakturze i taśmie oklejającej paczkę stoi jak byk - iperfumy.pl, więc już chyba wszystko jasne. Perfumy (L'or Torrente 100 ml za 158 zł) na moje oko są oryginalne, chociaż wcześniej ich nie miałam, więc nie mogę porównać (ale kody, folia, opakowanie, atomizer etc. bez zarzutu). Niestety już mnie od nich boli głowa - wcześniej nie przetestowałam ich dość dokładnie, jednorazowa próba w perfumerii ok. dwa lata temu to jednak za mało .... No cóż, za błędy trzeba płacić... może mamie się spodobają?

Zapomniałam dodac, że to EDP.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 13:12   #852
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wprawdzie moja prośba o informacje na temat strony www.premiumshop24.pl pozostała bez echa (mówi się trudno), to chciałam tylko poinformować, że właśnie dostałam przesyłkę z zamówionymi przeze mnie perfumami - na fakturze i taśmie oklejającej paczkę stoi jak byk - iperfumy.pl, więc już chyba wszystko jasne.
Pozostała bez echa, bo premiumshop to nie perfumeria, a platforma zakupowa (z różnym asortymentem) skupiająca sklepy. Podobne platformy są na onecie, interii, wp i wielu innych portalach/firmach

I perfumy tam mogą również być sprzedawane przez różne perfumerie
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 13:18   #853
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Pozostała bez echa, bo premiumshop to nie perfumeria, a platforma zakupowa (z różnym asortymentem) skupiająca sklepy. Podobne platformy są na onecie, interii, wp i wielu innych portalach/firmach

I perfumy tam mogą również być sprzedawane przez różne perfumerie
Co chyba nie zmienia faktu, że jest to sklep internetowy, w którym można kupić m.in. perfumy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 13:22   #854
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co chyba nie zmienia faktu, że jest to sklep internetowy, w którym można kupić m.in. perfumy.
Zmienia - bo może się okazać, że sprzedaje tam np. 4 sklepy z perfumami, z czego 3 są w porządku, a 4 sprzedaje podróbki, albo źle pakuje, albo opóźnia wysyłkę, itd.
Dlatego napisanie "premiumshop jest ok" nie jest w porządku, bo nie monitorujemy jakie sklepy dołączyły do platformy i jak operują
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 13:27   #855
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dlatego napisanie "premiumshop jest ok" nie jest w porządku, bo nie monitorujemy jakie sklepy dołączyły do platformy i jak operują [/QUOTE]

A w którym miejscu droga koleżanko napisałam, że premiumshop jest ok.? Napisałm dość precyzyjnie, skąd ostatecznie okazała się być zamawiana przeze mnie woda i że wg mnie jest w porządku. Dlatego uważam, że nikogo nie wprowadzam w błąd.
Poza tym nie orientuję się w kupowaniu przez internet, dlatego zapytałam o premiumshop i podzieliłam się swoimi uwagami na ten temat. To tyle.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 14:11   #856
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Znacie jakiś sklep internetowy (oprócz allegro) w którym dostępne są miniatury? Wiem że parę jest na dolce.pl ale mały wybór z góry dziękuję za naprowadzenie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 14:26   #857
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Znacie jakiś sklep internetowy (oprócz allegro) w którym dostępne są miniatury? Wiem że parę jest na dolce.pl ale mały wybór z góry dziękuję za naprowadzenie
Internetowy sklepik Suchusa-dziewczyny kupowały i były zadowolone
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 23:41   #858
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Co sądziecie o perfumerii kosmetykiperfumy.pl?
Ceny dość niskie
__________________
Nowe konto
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 23:50   #859
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Nie znam ich, ale mam opory - nie mogę znaleźć pelnej nazwy i danych firmy (nie mam na myśli tylko adresu i telefonów komórkowych) - jeśli gdzieś są, to mnie naprowadźcie.
Dodatkowo zdjęcia są takie ze stron firmowych tylko i zapis, że testery są trwalsze - jakoś nie przekonuje mnie to do sklepu...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 17:03   #860
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Faktycznie jest tylko adres i numery telefonów Jeżeli nikt u nich nie kupowal to nie będze ryzykować... a strona dolce.pl ?
__________________
Nowe konto
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 17:11   #861
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez alaneczka Pokaż wiadomość
Faktycznie jest tylko adres i numery telefonów Jeżeli nikt u nich nie kupowal to nie będze ryzykować... a strona dolce.pl ?
dolce to ja polecam.sprawdzone.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 17:19   #862
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Wiedziałam, ze na początku powstanie wątku dolce było polecane, ale wiadomo, ze ranga zawsze może spaść Skoro polecacie to zamówie perfumy
Dziękuje dziewczynki
__________________
Nowe konto
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 08:05   #863
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny która perfumeria jest najbardziej wiarygodna?:

-Tagomago
-Amour czy
-Perfumeria.pl

czy lepiej kupić w Superpharm bo są przecenione i 100 ml kosztuje 149 zł...?
Błagam doradźcie...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:55   #864
Wildflower
Raczkowanie
 
Avatar Wildflower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pyrkolandia
Wiadomości: 54
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która perfumeria jest najbardziej wiarygodna?:

-Tagomago
-Amour czy
-Perfumeria.pl

czy lepiej kupić w Superpharm bo są przecenione i 100 ml kosztuje 149 zł...?
Błagam doradźcie...

Hej

Ja właśnie odebrałam przesyłkę z perfumeria.pl. Max Mara 90ml za 118 PLN i tusz do rzęs Max Factor za 20 PLN - uważam że to bardzo niedrogo. Przedtem kupowałam na www.dolce.pl i też byłam bardzo zadowolona, ale na perfumerii jest jakby ciut taniej (choć nie wszystko), mają fajne zestawy, np perfumy 50ml + balsam do ciała 100ml a kosztuje tyle co sama 50ml. Poza tym, masz wgląd do przebiegu realizacji zgłoszenia i w każdej chwili możesz sprawdzić na jakim jest etapie. No i oczywiście nie mam żadnych wątpliwosci co do oryginalności zamówionych produktów.

Teraz odkryłam jeszcze jedną tanią perfumerię Viper - mają ciekawe promocje ale nic o niej przedtem nie słyszałam. Może ktos tam coś zamawiał?

Pozdrawiam
Wildflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:44   #865
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Wildflower Pokaż wiadomość
Hej

Ja właśnie odebrałam przesyłkę z perfumeria.pl. Max Mara 90ml za 118 PLN i tusz do rzęs Max Factor za 20 PLN - uważam że to bardzo niedrogo. Przedtem kupowałam na www.dolce.pl i też byłam bardzo zadowolona, ale na perfumerii jest jakby ciut taniej (choć nie wszystko), mają fajne zestawy, np perfumy 50ml + balsam do ciała 100ml a kosztuje tyle co sama 50ml. Poza tym, masz wgląd do przebiegu realizacji zgłoszenia i w każdej chwili możesz sprawdzić na jakim jest etapie. No i oczywiście nie mam żadnych wątpliwosci co do oryginalności zamówionych produktów.

Teraz odkryłam jeszcze jedną tanią perfumerię Viper - mają ciekawe promocje ale nic o niej przedtem nie słyszałam. Może ktos tam coś zamawiał?

Pozdrawiam
Ja zamawiałam i pisałam kilka stron wcześniej. I nie tylko ja. To samo dotyczy pytania Juli84 o Tagomago i resztę
Po to jest ten wątek aby w nim szperać Zaczyna się robić niezła dżungla
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:02   #866
Wildflower
Raczkowanie
 
Avatar Wildflower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pyrkolandia
Wiadomości: 54
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zgadzam się, tylko, że wątek ma już 37 stron a ja siedzę w pracy, co chwila ktoś mi chodzi za plecami i zagląda w ekran, więc ja się cieszę jesli w ogóle uda mi się jednego całego posta sklecić i wysłać, nie mówiąc już o czytaniu całego wątku.
I wiem, że jest wyszukiwarka, ale umiem tylko wyszukać całe wątki z interesujacymi mnie hasłami ale nie poszczególne wypowiedzi (jeśli w ogóle można)

Ale oczywiscie dzięki za info, nowa perfumeria mnie zaintrygowała, więc chętnie w wolnej chwili sobie poczytam coś na jej temat!
Wildflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:09   #867
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny byłam już dzis w Superpharm i kupiłam L'eau par Kenzo - 100ml. Był na promocji i zapłaciłam 149 zł
Ale zakochałam się w nowym zapachu - Mochino - Funny...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 20:37   #868
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Wildflower Pokaż wiadomość
Zgadzam się, tylko, że wątek ma już 37 stron a ja siedzę w pracy, co chwila ktoś mi chodzi za plecami i zagląda w ekran, więc ja się cieszę jesli w ogóle uda mi się jednego całego posta sklecić i wysłać, nie mówiąc już o czytaniu całego wątku.
I wiem, że jest wyszukiwarka, ale umiem tylko wyszukać całe wątki z interesujacymi mnie hasłami ale nie poszczególne wypowiedzi (jeśli w ogóle można)

Ale oczywiscie dzięki za info, nowa perfumeria mnie zaintrygowała, więc chętnie w wolnej chwili sobie poczytam coś na jej temat!

Można przeszukać wątek Jak już do niego wejdziesz, to na górze masz zakładkę "przeszukaj ten wątek" wpisujesz interesujące Cię słowo, hasło i wyskakują Ci wsztstkie znajdujące się w tym wątku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 17:46   #869
Kamillcia
Raczkowanie
 
Avatar Kamillcia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 103
GG do Kamillcia
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kochane wizażanki!

Czy któraś z Was korzystała już ze stronki http://mojezapachy.pl ?
Przeszukałam wątek, ale wyszukiwarka nic mi nie wskazała...
Ceny są wg mnie bardzo atrakcyjne, a jedynie opinie o tej perfumerii są na stronach typu skąpiec.pl, ceneo.pl - co prawda pozytywne, aczkolwiek nie wiem, czy można im ufać na tej podstawie.

Czekam na relacje i pozdrawiam!
__________________
...~You can complain because roses have thorns, or you can rejoice because thorns have roses~...
Kamillcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 13:04   #870
AngelaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez ausencja Pokaż wiadomość
podobnie w http://www.beautyfly.pl/ nie mają produktu, a w ofercie sklepu był, tłumaczyli brak Walentynkami ...Ja zrobiłam przedpłatę... i jeszcze mi nie zwrócili pieniążków.... a zamawiałam 12. lutego
Tak to jest z perfumeriami internetowymi .
Sama mam perfumerie internetową i wiem ile pieniążków potrzeba żeby sprzedwać w sieci .
Często jest tak ze sklepy wystawiają perfumy których nie mają i jak sprzedadzą wtedy zamawiają i jak są w hurtowni to nie ma problemu a jak nie ma to są własnie takie przypadki ze po zamówieniu dostajecie informacje ze brak produktu .
U mnie w perfumerii mam ok.700 pozycji z kazdej pozycji mam po 2 sztuki więc same mozecie policzyć ile to jest pieniążków .
Ja mam taką polityke ze nie sprzedaje czegoś czego nie mam ale inne perfumerie robia inaczej ( nie bede podawała nazwy swojej perfumerii ponieważ jest to reklama a wedlug regulaminu jest to zabrionone ) .
Jezeli macie jakieś pytania to prosze o zadawanie to chętnie odpowiem .

Pozdrawiam
Angela
AngelaWawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.