Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 18:54   #2131
Rapi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 77
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Myślę że jakbyś go zaciągnęła do ich studia i zobaczyłby filmy zmieniłby zdanie
Rapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 23:57   #2132
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Nie ma szans, powiedział że nie pójdzie bo i tak wie, że tyle za film nie damy choćby płyta ze złota była No ale mój TŻ to typ człowieka, któremu wystarczyłby film nakręcony przez sąsiada i zdjęcie cyknięte przez ciocię nie przywiązuje uwagi do pamiątek. Całe szczęście, że dał mi wolną rękę jak chodzi o fotografa bo mnie akurat na pięknych zdjęciach bardzo zależy Kamerzystę znaleźliśmy takiego, który bierze (a przynajmniej rok temu brał) 1200 zł i kręci całkiem przywoite filmy, bez tych "ozdobników" (kuzynka TŻ go miała, oglądaliśmy ostatnio jej film dla rozeznania, nie jest to taka klasa jak Art Pixel Studio ale może być )
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2011-11-27 o 00:00
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 15:09   #2133
DirrtyFighter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dołączam do Was )
Mój ślub za miesiąc i 19 dni )
Czyli 21 stycznia 2012r.
DirrtyFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:36   #2134
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dirrty, witaj ślub na karku! Zdradzisz szczegóły przedsięwzięcia?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:34   #2135
DirrtyFighter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Niewiem o czego zacząć :Pewnie jak każda chce mieć niepowtarzalne i piękne wesele
więc np: autem jedziemy białym Audi Q7, na pierwszy taniec będziemy mieć balon co wystrzeli na nas, fontanna czekoladowa będzie mam 2 drużki co mają piękne długie suknie, obrączki wczoraj zakupione i garnitur
Jedyny problem to nie moge znaleść białych obcaców jak by zima była, wszędzie sie zjeżdziłam po Krk i nie ma :/ a drugi problem nie moge nawet na allegro znaleść kogoś kto robi zawieszki na alkohol w kształcie serca :/

Co do wesela to niewiem co jeszcze napisać
DirrtyFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 22:28   #2136
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ślub za miesięc i 1 dzień, odebraliśmy obrączki 9kupione w ciemno bo zamówiliśmy zupelnie coś innego niz chcieliśmy i wdodatku zmienialiśmy oryginalny projekt)wyszły syper. odebralismy dziś garnitur, kupiliśmy koszule i kamizelke przyszły mąż prezentuje się uroczo i ghmmmm sexownie nie wiem czy wytrzymam do nocy poslubnej.
pozostało nam kupić alkohol i spowiedź. no i zamowic transport dla gosci. dla nas wybralismy srebrne Audi A8 choć kolor kompletnie mi nie pasuje a szkoda nam kasy aby cos wynajmowac (nikt ze znajomych niestety nie ma czarnego samochodu)
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 16:20   #2137
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

a ile placicie za wynajem auta?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 20:51   #2138
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

nie placimy nic, dajemy mu tylko wódkę i ciasta. Chlopak powiedział że nie chce bysmy mu placili ;/
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:38   #2139
little leaf
Raczkowanie
 
Avatar little leaf
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zaczarowany Ogród
Wiadomości: 27
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

A ja obserwuję wątek na bieżąco, mimo, że mój ślub chyba będzie za 100 lat... niestety nic się nie układa tak jakbym chciała. Mój narzeczony chyba zapomniał co następuje jakiś czas po oświadczynach.

Cytat:
Napisane przez DirrtyFighter Pokaż wiadomość
Niewiem o czego zacząć :Pewnie jak każda chce mieć niepowtarzalne i piękne wesele
więc np: autem jedziemy białym Audi Q7, na pierwszy taniec będziemy mieć balon co wystrzeli na nas, fontanna czekoladowa będzie mam 2 drużki co mają piękne długie suknie, obrączki wczoraj zakupione i garnitur
Jedyny problem to nie moge znaleść białych obcaców jak by zima była, wszędzie sie zjeżdziłam po Krk i nie ma :/ a drugi problem nie moge nawet na allegro znaleść kogoś kto robi zawieszki na alkohol w kształcie serca :/

Co do wesela to niewiem co jeszcze napisać
ja widziałam białe obcasy w Deichmanie. kosztowały 69 albo 79 zł .. Widziałam też dzisiaj na ul.Długiej sporo butów ślubnych białych ;>
Tylko te z Deichmana przydałoby się ozdobić czymś, bo są bardzo proste. moja koleżanka mówiła mi o jakiejś stronie, gdzie robią spinki do butów, ale nie pamiętam co to ;/ ale zachwalała,że ciekawe to coś... nie wiem do końca o co chodzi. jak sobie przypomnę i sprawdzę, to dam znać... jeśli chcesz oczywiście

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

O, znalazłam od razu może się komuś przyda.... http://www.facebook.com/pages/COQUET...22677587809375
little leaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 22:05   #2140
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny znalazłam swoją wymarzoną księgę gości Długo chorowałam na skięgę z misiami pluszowymi z firmy Decorisus.pl ale naczytałam się wiele złych opini więc postanowiłam, że sama zrobię identyczną i oto stał się cud i znalazłam zupelnie przypadkiem (szukałam podziekowań dla rodziców) firmę która robi albumy slubne tradycyjne (czyly takie jak ksiegi gosci) i obija je pluszem podaję link dla zainteresowanych http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6177241
Pozostaje mi jedynie przyszyć misie (pan i pani młoda) i napisać stronę tytułową
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:05   #2141
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
Ślub za miesięc i 1 dzień, odebraliśmy obrączki 9kupione w ciemno bo zamówiliśmy zupelnie coś innego niz chcieliśmy i wdodatku zmienialiśmy oryginalny projekt)wyszły syper. odebralismy dziś garnitur, kupiliśmy koszule i kamizelke przyszły mąż prezentuje się uroczo i ghmmmm sexownie nie wiem czy wytrzymam do nocy poslubnej.
pozostało nam kupić alkohol i spowiedź. no i zamowic transport dla gosci. dla nas wybralismy srebrne Audi A8 choć kolor kompletnie mi nie pasuje a szkoda nam kasy aby cos wynajmowac (nikt ze znajomych niestety nie ma czarnego samochodu)
Samuramis a to już tuż tuż! a gdzie będzie wesele? To prawda z tym przedślubnym chudnięciem? ja jakoś nie mogę zmusić się do żadnej diety
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 00:04   #2142
fct
Raczkowanie
 
Avatar fct
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 43
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

__________________
Dobrze widzi się tylko sercem.. Najważniejsze jest niewidoczne do oczu..

Edytowane przez fct
Czas edycji: 2011-12-23 o 00:09
fct jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 07:24   #2143
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hej
już jakiś czas przegladam wątek. znalazlam dwie sale.
KRZEMIENIEC
byłam tam na weselu w sierpniu. jedzenie super 5dan cieplych razem z obiadem. sala bez wysroju ciast i % ale cena 140 za osobe http://karolkos.webd.pl/krzemieniec.html

KRAKOWIAK CHOLERZYN uwaga sala nie ma wlasnej strony!
jedzenie ponoc dobre, znajomi zarezerwowali termin niestety sali nie widzialam i nie wiem nic na temat wystroju. placi sie tylko za wydane posilki czyli forma bardzo oplacalna 150 zl bez ciast i alko.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:26   #2144
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
hej
już jakiś czas przegladam wątek. znalazlam dwie sale.
KRZEMIENIEC
byłam tam na weselu w sierpniu. jedzenie super 5dan cieplych razem z obiadem. sala bez wysroju ciast i % ale cena 140 za osobe http://karolkos.webd.pl/krzemieniec.html

KRAKOWIAK CHOLERZYN uwaga sala nie ma wlasnej strony!
jedzenie ponoc dobre, znajomi zarezerwowali termin niestety sali nie widzialam i nie wiem nic na temat wystroju. placi sie tylko za wydane posilki czyli forma bardzo oplacalna 150 zl bez ciast i alko.

Bylam i w jednej i w drugiej - pierwsza ma bardzo atrakcyjna cene, ale przyznam ze z zewnatrz "taka se " zniechecilo mnie bardzo to ze obok drzwi do sali weselnej sa drzwi do sklepu spozywczego... ale wnetrze niczego sobie

Krakowiak znow wydaje mi sie byc bardziej sala na mniejsze uroczystosci - komunie, chrzciny itp. chyba, ze bedziesz miala nie duza liczbe gosci. Wnetrze bez szalenstw, zewnatrz tez nie robi szczegolnego wrazenia.
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 08:35   #2145
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

powiesz mi cos wiecej na temar krakowiaka? nie bylam tam a zadnej innej opinji procz znajomych nie znam. bedzie ok 120 osob.
co do krzemienca to jedzenie maja bardzo dobre. drzwi mi nie przeszkadzaja nikt podczas wesela nawet nie zwrocil na nie uwagi. sala ladna, obsluga bardzo dobra, caly zas donosili wodke, zmieniali talerzecitp.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:12   #2146
nicolaczek
Przyczajenie
 
Avatar nicolaczek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej dziewczęta!
Mam pytanie dot. Pałacu Śmiłowice pod Krakowem. Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych był tam gościem lub miał okazję organizować wesele? Pytam bo bardzo trudno jest znaleźć w necie jakiekolwiek opinie dot. tego miejsca. Ponadto na rożnych forach reklamę (a raczej antyreklamę) robiła mu córka właścicieli niejaka Ewelina, która sama miała tam wesele i teraz mam małą obsesję, że każda z niewielu opinii, które znalazłam na temat śmiłowic w necie jest jej autorstwa ;p
Będę wdzięczna za każde info!
nicolaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:37   #2147
nicolaczek
Przyczajenie
 
Avatar nicolaczek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Nie wiem czemu mój poprzedni post "czeka na zatwierdzenie przez moderatora" ;/ więc może powtórzę: bardzo prosiłabym o jakiekolwiek opinie na temat Pałacu Śmiłowice. Może któraś z Was była tam na weselu lub (daj Boże) organizowała wesele? Albo znacie kogoś takiego. W necie praktycznie nie ma opinii na temat tego lokalu. Poza tym na rożnych forach reklamę (niezbyt udaną) robiła mu córka właścicieli niejaka Ewelina, która sama miała tam wesele i teraz mam małą obsesję, że każda z niewielu opinii, które znalazłam na temat śmiłowic w necie jest jej autorstwa ;p
Będę wdzięczna za wszelkie opinie!
nicolaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 13:00   #2148
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
powiesz mi cos wiecej na temar krakowiaka? nie bylam tam a zadnej innej opinji procz znajomych nie znam. bedzie ok 120 osob.
co do krzemienca to jedzenie maja bardzo dobre. drzwi mi nie przeszkadzaja nikt podczas wesela nawet nie zwrocil na nie uwagi. sala ladna, obsluga bardzo dobra, caly zas donosili wodke, zmieniali talerzecitp.
Trudno mi ocenic miejsce w stosunku do przyjęcia weselnego, byłam tam na komunii, chrzcinach i rocznicy ślubu. Jedzenie jest dobre, klimat krakowski, ale trudno mi sobie wyobrazic jak tam mieszcza sie goscie weselni. Lokal ma tak jakby połączone kilka pomieszczen, pewnie w tym glownym sie tanczy, w pozostalych siedzi. Na podlodze sa plytki ceramiczne czego strasznie nie lubie w salach weselnych. Ogolnie lokal zalatuje jeszcze troche komunizmem. A z zewnatrz - zalaczam zdjecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6945.jpg (38,4 KB, 31 załadowań)
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 13:50   #2149
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witam krakowianki Mam do Was takie pytanie, bo pewnie się orientujecie. Mianowicie, szukamy z TŻem miejsca na skromne przyjęcie weselne na 20-24 osoby. Nie tyle chodzi nam o restauracje (choć jakieś małe też wchodzą w grę), co o klimatyczne knajpki, koniecznie z ogródkiem. No i chcielibyśmy, żeby to były okolice rynku bądź kazimierza. Póki co na myśl przychodzi mi tylko Mleczarnia na Meiselsa... Jakby Wam cos się nasunęło, to proszę piszcie
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 10:53   #2150
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Z tym chudnięciem przed weselem to wcale nie jest tak jak wszyscy mówią. Ja spadłam może 1kg. mam slub za tydzien i wcale nie jestem chudsza niż rok temu. Natomiast mi nie zalezało na odchudzaniu się bo uważam, że suknia ma pasować do mnie a nie ja do sukienki. Fakt, jestesmy juz mocno zestresowani ale to dlatego, że mało co idzie po naszej myśli ciągle się coś zmienia.
Najgrosze jest to, że ludzie popotwierdzali obecność a tu od innych osób dowiaduję się, że wogóle się nie wybierają Mieliśmy taką sytuację w tym tygodniu właśnie. Druhna mi o tym powiedziała bo przy organizacji panienskiego jedna z kobiet powiedziała, że nie idzie bo nie idzie tez na wesele a jej mąż do mojego TZ twierdził że idą oboje. dzwoniliśmy jeszcze raz aby się upewnić i on nadal twierdził że "bardzo chcą byc".
Ogólnie to nerwówka jest spora.zamówilismy księgę gosći, zapłaciliśmy i dostalismy maila że firma ma urlop i księga nie dotrze. Dzwonilismy tam 2 dni aby anulować aukcję bo co my z kśięgą zrobimy po weselu skoro tam jest data i nasze imiona;/ Dziś wreszcie pani odebrała i powiedziała, że zrobią nam tą księgę i wyslą 3.01 więc do piątku powinna dojść. tylko, że ja w tym czasie zdążyłam juz kupić album aby samej zrobić księgę;/ Normalnie koszty dwoja się i troją na kilka dni przed imprezą.
I jeszcze dylemat jakie wina kupić. do tej pory kupilismy polslodkie ale nie wiemy jakie mają byc do obiadu bo każdy mówi co innego;/
Któraś się orientuje??
Zamówiłam bukiet-taki jaki chciałam choć całą reszte kwitów będę mieć z innej kwiaciarni.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 07:17   #2151
JoJo_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

samiramis nie martw się, napewno wszystko będzie ok co do wina to "kto co lubi". półsłodkie też jest OK i goście powinni być zadowoleni
__________________
Małżeństwo od 11.08.2012
JoJo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 14:18   #2152
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Trudno mi ocenic miejsce w stosunku do przyjęcia weselnego, byłam tam na komunii, chrzcinach i rocznicy ślubu. Jedzenie jest dobre, klimat krakowski, ale trudno mi sobie wyobrazic jak tam mieszcza sie goscie weselni. Lokal ma tak jakby połączone kilka pomieszczen, pewnie w tym glownym sie tanczy, w pozostalych siedzi. Na podlodze sa plytki ceramiczne czego strasznie nie lubie w salach weselnych. Ogolnie lokal zalatuje jeszcze troche komunizmem. A z zewnatrz - zalaczam zdjecie.
o.O no czegos takiego sie nie spodziewałam. nawet tam nie jade. dzieki

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
Z tym chudnięciem przed weselem to wcale nie jest tak jak wszyscy mówią. Ja spadłam może 1kg. mam slub za tydzien i wcale nie jestem chudsza niż rok temu. Natomiast mi nie zalezało na odchudzaniu się bo uważam, że suknia ma pasować do mnie a nie ja do sukienki. Fakt, jestesmy juz mocno zestresowani ale to dlatego, że mało co idzie po naszej myśli ciągle się coś zmienia.
Najgrosze jest to, że ludzie popotwierdzali obecność a tu od innych osób dowiaduję się, że wogóle się nie wybierają Mieliśmy taką sytuację w tym tygodniu właśnie. Druhna mi o tym powiedziała bo przy organizacji panienskiego jedna z kobiet powiedziała, że nie idzie bo nie idzie tez na wesele a jej mąż do mojego TZ twierdził że idą oboje. dzwoniliśmy jeszcze raz aby się upewnić i on nadal twierdził że "bardzo chcą byc".
Ogólnie to nerwówka jest spora.zamówilismy księgę gosći, zapłaciliśmy i dostalismy maila że firma ma urlop i księga nie dotrze. Dzwonilismy tam 2 dni aby anulować aukcję bo co my z kśięgą zrobimy po weselu skoro tam jest data i nasze imiona;/ Dziś wreszcie pani odebrała i powiedziała, że zrobią nam tą księgę i wyslą 3.01 więc do piątku powinna dojść. tylko, że ja w tym czasie zdążyłam juz kupić album aby samej zrobić księgę;/ Normalnie koszty dwoja się i troją na kilka dni przed imprezą.
I jeszcze dylemat jakie wina kupić. do tej pory kupilismy polslodkie ale nie wiemy jakie mają byc do obiadu bo każdy mówi co innego;/
Któraś się orientuje??
Zamówiłam bukiet-taki jaki chciałam choć całą reszte kwitów będę mieć z innej kwiaciarni.
jesli chodzi o wina to kup carlo rossi. wino swietne i nie jest zklesyfikowane jednoznacznie tylko " orzezwiajace , delikatne" pasuje i do obiadu i do deseru. http://webtrunki.pl/?k=p&id=940/Carlo-Rossi-Rose
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:14   #2153
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Wybieracie sie na targi zobaczyć Kammela?
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:35   #2154
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
Z tym chudnięciem przed weselem to wcale nie jest tak jak wszyscy mówią. Ja spadłam może 1kg. mam slub za tydzien i wcale nie jestem chudsza niż rok temu. Natomiast mi nie zalezało na odchudzaniu się bo uważam, że suknia ma pasować do mnie a nie ja do sukienki. Fakt, jestesmy juz mocno zestresowani ale to dlatego, że mało co idzie po naszej myśli ciągle się coś zmienia.
Najgrosze jest to, że ludzie popotwierdzali obecność a tu od innych osób dowiaduję się, że wogóle się nie wybierają Mieliśmy taką sytuację w tym tygodniu właśnie. Druhna mi o tym powiedziała bo przy organizacji panienskiego jedna z kobiet powiedziała, że nie idzie bo nie idzie tez na wesele a jej mąż do mojego TZ twierdził że idą oboje. dzwoniliśmy jeszcze raz aby się upewnić i on nadal twierdził że "bardzo chcą byc".
Ogólnie to nerwówka jest spora.zamówilismy księgę gosći, zapłaciliśmy i dostalismy maila że firma ma urlop i księga nie dotrze. Dzwonilismy tam 2 dni aby anulować aukcję bo co my z kśięgą zrobimy po weselu skoro tam jest data i nasze imiona;/ Dziś wreszcie pani odebrała i powiedziała, że zrobią nam tą księgę i wyslą 3.01 więc do piątku powinna dojść. tylko, że ja w tym czasie zdążyłam juz kupić album aby samej zrobić księgę;/ Normalnie koszty dwoja się i troją na kilka dni przed imprezą.
I jeszcze dylemat jakie wina kupić. do tej pory kupilismy polslodkie ale nie wiemy jakie mają byc do obiadu bo każdy mówi co innego;/
Któraś się orientuje??
Zamówiłam bukiet-taki jaki chciałam choć całą reszte kwitów będę mieć z innej kwiaciarni.
ehh z gośćmi zawsze są problemy :/ tak jak czytam na kolejnych wątkach to ludzie wymyślają takie cuda byle by tylko nie iść na wesele. Ale może i dobrze - po co mi gość, który przychodzi z tzw "łaski"??? Sama się boję jak to będzie u mnie bo w mojej rodzinie przed samym naszym weselem w przeciągu 2 miesięcy są 3 inne wesela, martwię się, że przez to dużo gości nie przyjdzie na naszą uroczystość.

ja już diete wprowadziłam, (póki co ograniczenie do 1 cukierka dziennie) może do sierpnia uda mi się coś zdziałać, a musze przyznać że kocham jeść, kocham słodkie i jest mi strasznie trudno

Dziewczyny powiedzcie mi, jak rozwiązać problem z ciągłymi toastami? Nalewać sobie w ukryciu wode do kieliszka?

a z naszych przygotowań:
w ten weekend mamy kurs małżeński na dobrego pasterza
obrączki już są! za obrączki 5 mm obie półokrągłe, obrączka dla męża bez udziwnień, moja - 3 brylanciki na ukos - 1800zł, grawer gratis
dokładnie te:
http://www.zlotnik24.com.pl/product_...products_id/56

w rzeczywistości tych brylancików wcale nie widać tylko się coś ładnie błyszczy w świetle, efekt jest bardzo subtelny miało być całkiem tradycyjnie, ale co zrobić jak zakochałam się w swojej od pierwszego spojrzenia

co u Was Kochane?

Edytowane przez Grzesiowa
Czas edycji: 2012-01-12 o 19:49
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:28   #2155
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jeśli wybiorę się na targi to tylko po to, żeby znowu pooglądać suknie Swoją będę wybierać już w tym roku! To nic, że dopiero w listopadzie lub grudniu

u mnie teraz okres ciszy przed burzą - sala jest, orkiestra jest, fotograf jest, za 3-4 miesiące będziemy wybierać i załatwiać kościół, pod koniec roku ja zaklepię sobie fryzjerkę i kosmetyczkę, wybiorę suknię... i dopiero wtedy się zacznie (ślub w sierpniu 2013).

Grzesiowa, daj znać jak ten kurs, jak już będziesz po
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:11   #2156
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Wybieracie sie na targi zobaczyć Kammela?
Bylam na ostatnich targach, chyba w okolicach listopada. Wrocilam taka zla - na targach dziki tlum, szukalam kamerzysty i jak juz z ktoryms chcialam pogadac to najzwyczajniej nie mieli czasu bo byli zajeci najczesciem rozdawaniem ulotek wiec teraz uznalam ze chyba szkoda czasu, ale niestety w zwiazku z tym dalej nie mamy kamerzysty

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
ehh z gośćmi zawsze są problemy :/ tak jak czytam na kolejnych wątkach to ludzie wymyślają takie cuda byle by tylko nie iść na wesele. Ale może i dobrze - po co mi gość, który przychodzi z tzw "łaski"??? Sama się boję jak to będzie u mnie bo w mojej rodzinie przed samym naszym weselem w przeciągu 2 miesięcy są 3 inne wesela, martwię się, że przez to dużo gości nie przyjdzie na naszą uroczystość.

ja już diete wprowadziłam, (póki co ograniczenie do 1 cukierka dziennie) może do sierpnia uda mi się coś zdziałać, a musze przyznać że kocham jeść, kocham słodkie i jest mi strasznie trudno

Dziewczyny powiedzcie mi, jak rozwiązać problem z ciągłymi toastami? Nalewać sobie w ukryciu wode do kieliszka?

a z naszych przygotowań:
w ten weekend mamy kurs małżeński na dobrego pasterza
obrączki już są! za obrączki 5 mm obie półokrągłe, obrączka dla męża bez udziwnień, moja - 3 brylanciki na ukos - 1800zł, grawer gratis
dokładnie te:
http://www.zlotnik24.com.pl/product_...products_id/56

w rzeczywistości tych brylancików wcale nie widać tylko się coś ładnie błyszczy w świetle, efekt jest bardzo subtelny miało być całkiem tradycyjnie, ale co zrobić jak zakochałam się w swojej od pierwszego spojrzenia

co u Was Kochane?
sliczne obraczki
my musimy w koncu poszukac kursu, ale nie weekendowego, a w wiekszosci wlasnie takie sa

ja nie mam jeszcze pomyslu na toasty, albo z zalozenia powiem ze nie pijemy albo bedziemy mieli wlasna butelke z woda ale uzyjemy jej tylko w ostatecznosci, bo jak Para Mloda caly czas sobie polewa to tez zle wyglada nawet jesli to jest woda
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:30   #2157
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Jeśli wybiorę się na targi to tylko po to, żeby znowu pooglądać suknie Swoją będę wybierać już w tym roku! To nic, że dopiero w listopadzie lub grudniu

u mnie teraz okres ciszy przed burzą - sala jest, orkiestra jest, fotograf jest, za 3-4 miesiące będziemy wybierać i załatwiać kościół, pod koniec roku ja zaklepię sobie fryzjerkę i kosmetyczkę, wybiorę suknię... i dopiero wtedy się zacznie (ślub w sierpniu 2013).

Grzesiowa, daj znać jak ten kurs, jak już będziesz po
jestem pod wrazniem.
ja w lipcu 2013 a nie mam zaklepanego jeszcze nic
sale kamerzyste i foto mam juz na oku zaczynamy zalatwiac od pn

obraczki tez mamy na oku, ale nie wiem na ile będą praktyczne.co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_P60130T54ZZ_o.jpg (22,0 KB, 16 załadowań)
__________________
And nothing else matters... 13.07.13

Edytowane przez extassy
Czas edycji: 2012-01-13 o 10:32
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:23   #2158
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Bylam na ostatnich targach, chyba w okolicach listopada. Wrocilam taka zla - na targach dziki tlum, szukalam kamerzysty i jak juz z ktoryms chcialam pogadac to najzwyczajniej nie mieli czasu bo byli zajeci najczesciem rozdawaniem ulotek wiec teraz uznalam ze chyba szkoda czasu, ale niestety w zwiazku z tym dalej nie mamy kamerzysty
Też byłam na tych listopadowych targach (bardziej z ciekawości niż z zamiaru szukania usługodawcy), miałam podobne spostrzeżenia

Jakiego kamerzysty szukasz? Standardowe filmowanie czy może nowoczesne, z użyciem kranów i innych bajerów? Ile chcecie przeznaczyć na ten cel? Bo może coś podpowiem, też jestem na etapie wyboru Zachwycam się filmami Art Pixel Studio, ale nie stać nas na nich, ponad 3 tysiące chcą...

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
jestem pod wrazniem.
ja w lipcu 2013 a nie mam zaklepanego jeszcze nic
sale kamerzyste i foto mam juz na oku zaczynamy zalatwiac od pn

obraczki tez mamy na oku, ale nie wiem na ile będą praktyczne.co myślicie?
Najważniejsze sprawy ogarnęliśmy szybko, tuż po zaręczynach, bo baliśmy się że później nie będzie terminów na wymarzonej sali / u wybranego fotografa czy u orkiestry. Rezerwowaliśmy te sprawy w listopadzie 2011. Nie chcę Cię straszyć, ale np. na wybranej przez nas sali (bankietowa w hotelu otwartym niespełna rok temu) preferowane przez nas terminy wrześniowe 2013 były już zajęte... dlatego stanęło na sierpniu. Mój fotograf też stwierdził, że część terminów na lato 2013 ma już zajętą, dobrze że moja data była wolna ufff Wszystko zależy od sali, ale jeśli macie na oku jakąś obleganą, to się streszczajcie

Obrączki ciekawe, ale ja bym się chyba martwiła o kamienie. Wolę bezpieczną klasykę Niemniej jednak te powinny dobrze się nosić
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:36   #2159
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Też byłam na tych listopadowych targach (bardziej z ciekawości niż z zamiaru szukania usługodawcy), miałam podobne spostrzeżenia

Jakiego kamerzysty szukasz? Standardowe filmowanie czy może nowoczesne, z użyciem kranów i innych bajerów? Ile chcecie przeznaczyć na ten cel? Bo może coś podpowiem, też jestem na etapie wyboru Zachwycam się filmami Art Pixel Studio, ale nie stać nas na nich, ponad 3 tysiące chcą...



Najważniejsze sprawy ogarnęliśmy szybko, tuż po zaręczynach, bo baliśmy się że później nie będzie terminów na wymarzonej sali / u wybranego fotografa czy u orkiestry. Rezerwowaliśmy te sprawy w listopadzie 2011. Nie chcę Cię straszyć, ale np. na wybranej przez nas sali (bankietowa w hotelu otwartym niespełna rok temu) preferowane przez nas terminy wrześniowe 2013 były już zajęte... dlatego stanęło na sierpniu. Mój fotograf też stwierdził, że część terminów na lato 2013 ma już zajętą, dobrze że moja data była wolna ufff Wszystko zależy od sali, ale jeśli macie na oku jakąś obleganą, to się streszczajcie

Obrączki ciekawe, ale ja bym się chyba martwiła o kamienie. Wolę bezpieczną klasykę Niemniej jednak te powinny dobrze się nosić
Szukamy wlasnie niedrogiego kamerzysty, bo juz dosyc duzo przeznaczylismy na fotografa, ktory byl dla nas najwazniejszy, a kamerzysta jest jako dodatek. Jednak zalezy mi na tym zeby nagranie nie bylo krotkie, np. 1,5h tylko zdecydowanie dluzsze. Wiem, ze nikt tego niebedzie ogladal ale my robimy nagranie dla siebie i chce zeby bylo jak najwiecej. Bylabym za tym zeby nie bylo zadnych udziwnien, widzialam takie standardy u znajomych - 2 plyty z nagraniem standardowym + 3 plyta - skrot moze w formie teledysku... mysle ze cos takiego byloby najlepsze. Jesli znalazlas cos w tym stylu to chetnie wzielabym namiary
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:45   #2160
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Najważniejsze sprawy ogarnęliśmy szybko, tuż po zaręczynach, bo baliśmy się że później nie będzie terminów na wymarzonej sali / u wybranego fotografa czy u orkiestry. Rezerwowaliśmy te sprawy w listopadzie 2011. Nie chcę Cię straszyć, ale np. na wybranej przez nas sali (bankietowa w hotelu otwartym niespełna rok temu) preferowane przez nas terminy wrześniowe 2013 były już zajęte... dlatego stanęło na sierpniu. Mój fotograf też stwierdził, że część terminów na lato 2013 ma już zajętą, dobrze że moja data była wolna ufff Wszystko zależy od sali, ale jeśli macie na oku jakąś obleganą, to się streszczajcie

Obrączki ciekawe, ale ja bym się chyba martwiła o kamienie. Wolę bezpieczną klasykę Niemniej jednak te powinny dobrze się nosić
na jakiej sali macie?
my sie tylko rozgladalismy tez zaczelismy kolo listopada ale w wiekszosci miejsc gdzie pytalam mowili zeby sie odezwac po nowym roku bo nie wiedza jakie beda ceny;/ znalazlam juz swietnego foto i kamerzyste terminy maja/w tym porblem ze beda teraz na targach i to sie moze zmienic/ myslalam ze targi mnie omina bo nic ciekawego na poprzednich nie znalazlam a tu jednak bede musiala je odwiedzic;/
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.