Trądzik - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 19:08   #3871
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

oluniu kolejny sliczny avek
ja tez nie nosilam nigdy, ale teraz pelno takich kaszkietow slicznych a mi w glowke zimno, bo nei mam kaptura w plaszczu

magdziu tos mi nawkrecala... ze u mnie cos w jelitach siedzi to od dawna wiem, ale do teraz bylam swiecie przekonana ze to tylko drozdzaki D
chyba tez wyprobuje te kapiel, w necie pisza ze czasem po 2 czy 3 kapieli dopiero dziala... i ze pare dni przed nie wolno jest bialej maki ani cukru, wtedy one wylaza wyglodzone dopiero ze skory

sikoreczko odzywac sei a nie tak podgladac po cichu!
Ty juz wyleczona, co?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:26   #3872
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
magdziu tos mi nawkrecala... ze u mnie cos w jelitach siedzi to od dawna wiem, ale do teraz bylam swiecie przekonana ze to tylko drozdzaki D
chyba tez wyprobuje te kapiel, w necie pisza ze czasem po 2 czy 3 kapieli dopiero dziala... i ze pare dni przed nie wolno jest bialej maki ani cukru, wtedy one wylaza wyglodzone dopiero ze skory
Oj tego to nie wiedziałam. Lekarka mówiła, że mam spróbować raz, że jak nie wyjdzie to nie wyjdzie, bo jak same sobie robiły to jednej koleżance wyszło.

Wiecie jaka masakra ja tą dietę stosuję od dzisiaj, a tu trzeba było jechać przed chwilą po TORT zrobiony przez wujka na urodziny mamy, bita śmietana, owoce aaaaaaa!! oczywiście musiałam podjeść trochę bitej śmietany z brzegu straszna jestem nie wiem jak tą dietę zniosę naprawdę ciężko jest wszyscy w szkole jedzą jak na złość czekoladę(którą uwielbiam!!) załamka ;(


Co do czapki to też nie noszę nienawidzę ;/ i jeszcze syfy będą mi się robić, zawsze tak mam ;/ i cała jeszcze brudna od pudru...
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:32   #3873
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Trądzik

Witam Wszystkich serdzecznie! podczytuje co Tu się dzieje regularnie, ale nie awsze piszę - brak czasu ...
Zuziku ! zaciekawiłaś mnie tymi kosmetykami mineralnymi, też zamówiłam sobie próbki
Napisz, proszę jak nakładasz podkład, czy mieszasz z kremem, czy pędzlem - ale czy wtedy kryje niedoskonałości ????
Pytałam Sprzedającego - nie trzeba do tych kosmetyków pędzla Kabuki, wystarczy z naturalnego włosia "bo inne podrażniają skórę" - tak mi napisała ...
Pozdrawiam!!!!
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:42   #3874
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

magdaa_j idę na pabianicką.nie wiem do kogo.rejestrowała mnie mama.
ja się bałam.
mam nadzieję,że nie wpadnę w histerię.
nie lubię o tym mówić
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:47   #3875
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
magdaa_j idę na pabianicką.nie wiem do kogo.rejestrowała mnie mama.
ja się bałam.
mam nadzieję,że nie wpadnę w histerię.
nie lubię o tym mówić
Aha, a to nie wiem gdzie to nie martw się będzie dobrze, idziesz tam w końcu po to żeby i pomógł ten lekarz
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:52   #3876
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość

beatko odpukac, ale nie ciesz sie tak lepiej dac sie zaskoczyc niz sie potem rozczarowac przeciez chyba ze TZ knuje to tak skrycie, ze pyta Cie np jaki wolisz kolor zlota
no to właśnie raczej ten drugi rodzaj podchodów, tzn. ja jestem tego całkowicie W 1000% PEWNA CO SIĘ ŚWIĘCI NA SYLWESTRA.
wiem że mnie kocha jak jasna cholera i już nie raz się pytał mnie czy chcę zostać jego żoną... mówił mi tylko że tak oficjalnie przy rodzicach, z kwiatami i pierścionkiem to też niedługo będzie..

kurdę, ale się nie mogę doczekac.

trochę jestem ciekawa (a właściwie to jak cholera) jak sobie poradzi z taką presją i stresem...
nie zazdroszczę mu tego stresu ("a co jeśli powie <<nie>>?") ale wiem że sobie poradzi.

Na pewno dam Wam kochane moje znać jak już coś się wydarzy.
ach... życie jest piękne! :P
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 21:10   #3877
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

Ja tez polecam lirene city matt jest po prostu swietny i ti nie tylko dla tłustej skory,ja mam raczej mieszana z tendencją do wysuszania się policzkow, no i tani jest
:
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 21:19   #3878
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

megan w sumie ja nie mam zadnego pedzla, wiec musze cos kupic, a lepiej od razu porzadny kabuki albo koci jezyk moze, nie wiem co by sie sprawowalo lepiej...
testowalam raz na mokro na czysta skore i kryl super, raz na sucho na filtr i tez ladnie sie roztarl i w ogole, ale chyba mniej wydajny jest na sucho... jeszcze sprobuje pomieszac go z kremem, w kazdym razie kryje super
tak naprawde to zaczne sie bawic dopiero jak bede miec narzedzia
a na jakiejs ich stronce wyczytalam, ze mozna zamawiac tez mneijsze opakowania, czyli wezme pewnie tez puder w srednim i kamuflaz (albo i 2, albo i korektor) w malych, zeby ew. poprawic kolor tego podkladu, bo cos mi sie zdaje ze bedzie potrzebowac troche zoltego ale musze zapytac jeszcze malike o to, bo nie wiem czy inf. aktualna

beatko ojej to szczesciara z Ciebie zazdroszcze Ci okropnie, ale tak naprawde zaczne Ci zazdroscic po nowym roku <odpukac jeszcze raz>
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 21:29   #3879
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość

beatko ojej to szczesciara z Ciebie zazdroszcze Ci okropnie, ale tak naprawde zaczne Ci zazdroscic po nowym roku <odpukac jeszcze raz>
przeglądałam właśnie ciekawy wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...%B3odzi+%B6lub

kurde, widać że naprawdę małżeństwa młodych ludzi nie są skazane na kłopoty.
znam mnóstwo ludzi którzy w młodym wieku (dziewczyny 20 lat facei 20-23 lata) wzięli ślub żeby po prostu być już razem bo się kochają, nie dlatego że wpadli czy coś. śluby z wpadki to dla mnie głupota-po co unieszczęśliwiać sie nawzajem no chyba że ludzie naprawdę się kochają.

Zuziku dzięki, wiem że jestem szczęściarą bo trafiłam na wyjątkowego faceta, jedynego na świecie, który nie boi się obowiązków i odpowiedzialności, małżeństwa, jest dojrzały i kochany chociaż ma dopiero 22 lata.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 21:45   #3880
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik

no zuziku przyłapałas mnie;p od czasu do czasu tutaj zagladam, ale to nie tak, że mam już wszystko z glowy ...wręcz przeciwnie ale nie mam czasu o tym myslec;/ ciezki okrs na uczelni i ostatnio ciagle zalatana jestem

a co do twarzy to mam jjuż dośc...mam ją taka przsuszoną że szok;/ ale mam nadzieje, że bedzie dobrze teraz uzywam toniku benzace tylko i mydełka dla dzieci bo nie mam czasu kombinować i nie jest zle ...ale nie jest tez idealnie ...grrr chcialaym uż mieć wszystko za soba....
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 22:35   #3881
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
oluniu kolejny sliczny avek
DZIĘKUJEM

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
straszna jestem nie wiem jak tą dietę zniosę naprawdę ciężko jest wszyscy w szkole jedzą jak na złość czekoladę(którą uwielbiam!!) załamka ;(
Exactly the same problem

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
mam nadzieję,że nie wpadnę w histerię.
nie lubię o tym mówić
WSZYSTKO BĘDZIE SUPCIO.

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
kurde, widać że naprawdę małżeństwa młodych ludzi nie są skazane na kłopoty.
znam mnóstwo ludzi którzy w młodym wieku (dziewczyny 20 lat facei 20-23 lata) wzięli ślub żeby po prostu być już razem bo się kochają, nie dlatego że wpadli czy coś. śluby z wpadki to dla mnie głupota-po co unieszczęśliwiać sie nawzajem no chyba że ludzie naprawdę się kochają.

Zuziku dzięki, wiem że jestem szczęściarą bo trafiłam na wyjątkowego faceta, jedynego na świecie, który nie boi się obowiązków i odpowiedzialności, małżeństwa, jest dojrzały i kochany chociaż ma dopiero 22 lata.
ŁOJ ŁOJ ŁOJ... Ja też chcę! Ale Ci fajnie. Gratuluję z góry! A to za Wasz przyszły związek małżeński -->
Też znam dużo małżeństw, które wzięły ślub w wieku nawet 18 lat i są ze sobą po 10, 15, 20 lat.
Dla mnie to co prawda niewyobrażalne... Co najwyżej wyjdę za mąż za jakieś 10 lat. Ale to z powodu braku kandydata.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 23:17   #3882
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Trądzik

Hej dziewczynki
dawno mnie nie bylo, bo dopiero teraz mam komputer w akademiku

jestem podczas 4go miesiaca kuracji Aknenorminem i jestem szcześliwa jaknigdy
nie mialam takiej cery chyba od 7 lat...
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 08:16   #3883
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
dawno mnie nie bylo, bo dopiero teraz mam komputer w akademiku

jestem podczas 4go miesiaca kuracji Aknenorminem i jestem szcześliwa jaknigdy
nie mialam takiej cery chyba od 7 lat...
gratuluje martina@ cieszę się razem z tobą. Szkoda że u mnie niezbyt ciekawie..
pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

ŁOJ ŁOJ ŁOJ... Ja też chcę! Ale Ci fajnie. Gratuluję z góry! A to za Wasz przyszły związek małżeński -->
Też znam dużo małżeństw, które wzięły ślub w wieku nawet 18 lat i są ze sobą po 10, 15, 20 lat.
Dla mnie to co prawda niewyobrażalne... Co najwyżej wyjdę za mąż za jakieś 10 lat. Ale to z powodu braku kandydata.
dzięki --Olka--

Ja sama jeszcze dwa lata temu nie przypuszczałam nawet że życie może być takie cudowne... ach..
a z tym brakiem kandydata to nie przesadzaj ja jestem na 100% pewna że jest na świecie ktoś dla kogo staniesz się najważniejszą na świecie osobą, musisz tylko znależć tego faceta i go poznać. Ja też myślałam podobnie jak Ty, uważałam że jestem brzydka i że mnie nikt nigdy nie pokocha ani dla nikogo nie jestem ważna.
A teraz... wszystko jest zupełnie inaczej.. jest wspaniale.

trzymajcie się cieplutko
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-01-19 o 00:04 Powód: Post pod postem.
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 09:22   #3884
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

skora mi sie strasznie schodzi i takie platy mam na brodzie
wychodze zaraz. mam dzisiaj kolejnego kolosa,ktorego rowniez obleje
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 09:29   #3885
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
a z tym brakiem kandydata to nie przesadzaj ja jestem na 100% pewna że jest na świecie ktoś dla kogo staniesz się najważniejszą na świecie osobą, musisz tylko znależć tego faceta i go poznać. Ja też myślałam podobnie jak Ty, uważałam że jestem brzydka i że mnie nikt nigdy nie pokocha ani dla nikogo nie jestem ważna.
A teraz... wszystko jest zupełnie inaczej.. jest wspaniale.
trzymajcie się cieplutko
Ja nie uważam, że jestem brzydka... Jestem wsręęętna. I wszyscy tak uważają..
Dzięki w każdym razie za próbę pocieszenia

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
wychodze zaraz. mam dzisiaj kolejnego kolosa,ktorego rowniez obleje
Na pewno nie!!!

A ja dziś nie poszłam na zajęcia... KATASTROFA. Mam guza na górnej wardze. Wielkiego jak stodoła. Jakiś 1 cm średnicy i 0,5 "wysokości". Jedyny plus to taki, że nie mogę jeść dużo, bo mnie boli na dodatek.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 10:07   #3886
Damian:)ek
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
DZIĘKUJEM

ŁOJ ŁOJ ŁOJ... Ja też chcę! Ale Ci fajnie. Gratuluję z góry! A to za Wasz przyszły związek małżeński -->
Też znam dużo małżeństw, które wzięły ślub w wieku nawet 18 lat i są ze sobą po 10, 15, 20 lat.
Dla mnie to co prawda niewyobrażalne... Co najwyżej wyjdę za mąż za jakieś 10 lat. Ale to z powodu braku kandydata.
uleganie stereotypom to niedojrzała postawa, co do tych małżeństw które wzięły ślub 10-15-20 lat temu w wieku 18 lat ... teraz nastały inne czasy jest inna mentalność i zazwyczaj takie związki mają marne szanse
Damian:)ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 13:04   #3887
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Damian:)ek Pokaż wiadomość
uleganie stereotypom to niedojrzała postawa, co do tych małżeństw które wzięły ślub 10-15-20 lat temu w wieku 18 lat ... teraz nastały inne czasy jest inna mentalność i zazwyczaj takie związki mają marne szanse
Jakim stereotypom? Co najwyżej można to określić obserwacjami nie przystającymi do rzeczywistości (choć ja tak nie uważam).
Tak się składa, że to chyba Ty niedojrzale ulegasz stereotypom "współczesnego" świata, skoro twierdzisz, że teraz małżeństwa osób zawierane w wieku koło 20 lat mają minimalne szanse na przetrwanie. Zdaję sobie sprawę, że świat od roku 1987, 1992 czy 1997 się zmienił, ale to nie oznacza przecież, że nie istnieją ludzie inteligentni i dojrzali, którzy zawierając związek w młodym wieku wytrwają w nim "po grób".
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 13:24   #3888
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Trądzik

Hej Wszystkim!!!
Zuziku sorki, ze ciągle wracam do tego tematu, ale ciekawi mnie bardzo jak nakładasz na mokro ten specyfik mineralny - na mokro czyli z wodą?
A z jakim kremem zamierzasz wypróbować mieszając z pudrem, zastanaiwam jaki by się do tego nadawał, by nie zepsuć efektu leczniczego?
O mniejszych opakowaniach do kupienia nigdzie nie doczytałam, a byłoby to dobre rozwiązanie, jak będziesz coś wiedzieć, to proszę daj znać.

Co do podkładu to teraz używam Max Factora Lasting Perfomance - jestem zadowolona, ale to nie mój ideał, więc nadal poszukuję

Wcześniej Ktoś pytał o mydełko herbaciane, kupiłam je dawno temu, łudząc, ze mi pomoże ... Nie pamiętam dokładnie efektów, ale już go nie używam, zastąpiłąm czymś innym, nadal jest u mnie w łazience, ładnie wygląda, ładnie pachnie ... Po umyciu takie same wrażenie ściągania (skóra robi się taka "tępa" w dotyku) jak po użyciu mydła siarkowego ....

U mnie twarz ok, ale za to muszę się poskarżyć, że po goleniu nóg wyskoczyły mi pryszcze na nogach i nie mogę się ich pozbyć.

Zyczę Wszystkim wytrwałości w walce z pryszczami!!!
Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 13:59   #3889
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

dagnus daj znac potem jak Ci poszedl kolos
w sprawie butow dziewczyna pisala ze nadal sa w UC w wwie i czekaja na naliczenie cla, bo oni sie nie spiesza, bo moga trzymac te paczki dlugo w okazji okresu przedswiatecznego ;\ chamstwo! paczka przyszla do nich 3 tygodnie temu, a to nie byl okr. przedswiateczny ;\

damianku nie wiem ocb z tymi stereotypami, tzn nie zrozumialam tego fragmentu
ale jesli chodzi o lata 80' to mysle ze wtedy malzenstwa mialy gorsza przyszlosc, w sumie nasza generacja bardziej lubi sie rozwodzic, ale to nie znaczy ze wiecej malzenstw sie rozpada... dodatkowo teraz ludzie czesciej wychodza za maz z wlasnej woli, a jakie wtedy bylo parcie ze strony rodzicow? + wiecej wpadek, wiec malzenstwa, malzenstwa zeby szybciej dostac mieszkanie/autko itd itp, teraz ludzie maja mniej powodow zeby sie zenic wiec robia to rozsadniej

<--- EDIT, bo urwalam w pol zdania
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron

Edytowane przez Zuziku
Czas edycji: 2007-12-11 o 15:57
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 14:06   #3890
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Damian:)ek Pokaż wiadomość
uleganie stereotypom to niedojrzała postawa, co do tych małżeństw które wzięły ślub 10-15-20 lat temu w wieku 18 lat ... teraz nastały inne czasy jest inna mentalność i zazwyczaj takie związki mają marne szanse

nie rozumiem, jakim steretypom? za stereotyp uważasz to że ludzie którzy wzięli ślub kilkanaście lat temu w wieku 20 lat i są do dzisiaj razem uważasz za stereotyp?? tzn?

nie zgadzam się z tobą że teraz są inne czasy i inna mentalność i że takie związki dzisiaj mają marne szanse... Nie masz racji

jak człowiek jest dennie głupi i nierozsądny, niepoważny i niedojrzały do nieważne czy żyje dzisiaj w 2007 roku czy żył w 1970 czy 1990 roku.
liczy się dojrzałość emocjonalna a nie tylko wiek.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:08   #3891
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
magdziu tos mi nawkrecala... ze u mnie cos w jelitach siedzi to od dawna wiem, ale do teraz bylam swiecie przekonana ze to tylko drozdzaki D
chyba tez wyprobuje te kapiel, w necie pisza ze czasem po 2 czy 3 kapieli dopiero dziala... i ze pare dni przed nie wolno jest bialej maki ani cukru, wtedy one wylaza wyglodzone dopiero ze skory
Aż strach pomyślec ze takie cos może siedziec w moim ciele

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ja nie uważam, że jestem brzydka... Jestem wsręęętna. I wszyscy tak uważają..
Dzięki w każdym razie za próbę pocieszenia
Napewno jestes ładna Wiadomo że nie każdy wyglada jak miss swiata czy też modelka, aktorka i te wszystkie inne sztuczne i obrobione w Photo Shopie "gwiazdy" z toną tapety na ryju, którą można by ściagac szpachelką Ja też wcześniej myślalam ze jestem brzydka i że wstretnie wygladam (mam okrągła twarz, ciemne brwi i jednocześnie jasne wlosy... i jeszcze uszy mi troche odstaja) ale jakos ostatnio przekonałam sie ze każdy może byc ładny pod warunkiem ze w to uwierzy i że zacznie tak myslec. Mi właśnie wyskoczyla opryszczka nad warga i poprostu można iśc sie powiesic. Jeszcze na wardze mam orgomna (1cmx0,7cm) sucha (nie można zamalowac korektorem) blizne po wyciśnięciu 2 syfów. Zyc nie umieracAktualnie wygladam jak kretyn i jutro chyba zrobie sobie wolne od szkoly bo zapewne opryszczka nabierze olbrzymich rozmiarówA tak swoja droga to kto Ci powiedział że wygladasz wstrętnie?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:11   #3892
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Tak się składa, że to chyba Ty niedojrzale ulegasz stereotypom "współczesnego" świata, skoro twierdzisz, że teraz małżeństwa osób zawierane w wieku koło 20 lat mają minimalne szanse na przetrwanie. Zdaję sobie sprawę, że świat od roku 1987, 1992 czy 1997 się zmienił, ale to nie oznacza przecież, że nie istnieją ludzie inteligentni i dojrzali, którzy zawierając związek w młodym wieku wytrwają w nim "po grób".
100% racja. zgadzam się z tobą --Olka--
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 15:49   #3893
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

oglaszam wszem i wobec,ze drugi kolos rowniez oblany. za tydzien poprawka. poprosze o 100zl.
z paroma dziewczynami z mojego kierunku pogadalam i stwierdzilysmy,ze jezeli sesje oblejemy to rezygnujemy z uczelni. nie wiem,czy juz to mowilam,ale ja nie chcialam nigdy isc na studia. edukacje chcialam skonczyc po zdaniu matury.

Karla (Karolina?),ja nie chyba,ale napewno jutro robie sobie wolne. bede nawilzac brode,bo straszna jest
jeszcze okres dzis dostalam,wiec tylko czekac na dodatkowe pryszcze......
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 15:55   #3894
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Postanowione.
zacznie się p[rzerwa świąteczna-rzucam podkłady.
zostaje tylko korektor.
i intensywna regeneracja.
jak zobacze efekty podkładu nie tknę.
od dzisiaj używam lekkiego.
mniej kryje,ale tego wibo juz nie tknę.

liczę,że po czwartkowej wizycie u dermatologa za kilka miesięcy wkleję wam swoje zdjęcie a wy zarzucicie mi,że to fotoszop

mam dzisiaj dobry humor i liczę,że mi się uda!
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 15:58   #3895
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
oglaszam wszem i wobec,ze drugi kolos rowniez oblany. za tydzien poprawka. poprosze o 100zl.
z paroma dziewczynami z mojego kierunku pogadalam i stwierdzilysmy,ze jezeli sesje oblejemy to rezygnujemy z uczelni. nie wiem,czy juz to mowilam,ale ja nie chcialam nigdy isc na studia. edukacje chcialam skonczyc po zdaniu matury.

Karla (Karolina?),ja nie chyba,ale napewno jutro robie sobie wolne. bede nawilzac brode,bo straszna jest
jeszcze okres dzis dostalam,wiec tylko czekac na dodatkowe pryszcze......
Osz Ty...przebiegła rozszyfrowalas mnie Ja nie wiem jak pojde do szkoly jak zimno chyba coraz bardziej rośnie Nie widze bo mam masc Ja tez mam cała skore sucha strasznie Takie place. Dzisiaj caly czas zaslanialam sie rekami bo wygladam jak ofiara pobicia z ta opryszczka i blizna na brodzie A co do tego kolosa to nie dziwne skoro nie masz ochoty na studia i nie masz motywacji do nauki. A czemu aż tak bardzo nie lubisz tych studiów? Przecież dobrze miec jakis fajny zawód i przyszłościowy Można wiedziec co studiujesz?

Pink: bardzo dobre podejście Ja dzisiaj uzyje wkońcu(!) tego Zinerytu i też mam nadzieje że pomoże Dzisiaj troszke pomoże, jutro troszke, pojutrze a za kilka dni bede miec sliczną buźke
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 16:00   #3896
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

pink,po dermatologu napisz co Ci powiedzial/a i co masz przepisane.
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 16:31   #3897
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Jasne,że napiszę
liczę,że sam radę.
i że pomoże mi od razu
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 16:46   #3898
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

dagna Ty to jestes :P do nauki sie brac a nie na wizazu siedziec! <powiedziala zagrozona z chemii zuzia>
ja jutro bede przy tablicy poprawiac conieco, jak powiem na 3 to jestem ocalona

karla na opryszczke przyloz lod, bakcyle jak je zmrozisz to nie bede umiec sie rozmnazac juz tak samo dziala pasta do zebow mocna mentolowa... a wszelkie zoviraxy... dzialaja tylko zanim opryszczka sie rozwinie, w tym stadium jak czujesz "zimno" ale nie ma babla jeszcze, mi zovirax jeszcze wysuszal to miejsce i nie chcialo sie goic przez to :| najlepszy jest plyn sonol za 3zl no i witaminki zeby nie wracala infekcja

megan zamierzam zmieszac z filtrami, bo ja na dzien filtry nakladam... w tej chwili anthelios koloryzujacy, ale pod mineraly on za tlusty jest, zamierzam sie przerzucic na avene cleanance (z tym ze chwilowo go nei posiadam )
informacji doczytalam sie tu:
http://malika.republika.pl/ceny.html
Mam 3 rodzaje opakowań:
Opakowanie 10gr z sitkiem- 49zł (podkłady, pudry)
Opakowanie 6gr z sitkiem- 28zł (korektory, róże)
Opakowanie 3gr z sitkiem - 16zł (cienie do oczu)
Każdy kosmetyk mogę Ci sprzedać w dowolnym opakowaniu, więc jeżeli porzebujesz 20gr cienia do oczu, albo 3gr pudru- napisz do
mnie !

ale nie wiem czy to aktualne
aha, puder jest to niczego tzn matuje, ale za ta cene sie nei oplaca


pink koniecznie spisz sobie na kartce o co wszystko chcesz zapytac/powiedziec bo potem zal jak w drodze do domu sobie przypominasz "ah mogl mi jeszcze podklad jakis polecic"
bedzie dobrze na pewno
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 17:23   #3899
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Postanowione.
zacznie się p[rzerwa świąteczna-rzucam podkłady.
zostaje tylko korektor.
i intensywna regeneracja.
jak zobacze efekty podkładu nie tknę.
od dzisiaj używam lekkiego.
mniej kryje,ale tego wibo juz nie tknę.

liczę,że po czwartkowej wizycie u dermatologa za kilka miesięcy wkleję wam swoje zdjęcie a wy zarzucicie mi,że to fotoszop

mam dzisiaj dobry humor i liczę,że mi się uda!
Pink a jakiego podkładu używasz jeśli można wiedzieć?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 17:39   #3900
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

puder moze zapychac? zastanawiam sie,czy nie kupic jakiegos innego niz do tej pory stosowalam. mam na oku http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1422 oraz http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12853
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.