Paul Sagane, Puder prasowany matujący

Paul Sagane, Puder prasowany matujący

Bardzo delikatny puder matujący nadający skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin.

matujące
prasowany

Niezbyt dobry

Główny minus za ciemny kolor, który jest niby \'najjaśniejszy\'. Puder zdecydowanie nie jest dla osób bledszych, ponieważ jest dość ciemny. Może jest i dobry jakościowo, ale jego kolor go po prostu psuje. Może się bardziej nadać jako bronzer.

Używam tego produktu od: Od trzech-czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

idealny dla mojej skóry

Polecam, puder sprawdza się świetnie na cerze mieszanej;
+ dobrze się rozprowadza; lekka konsystencja;
+ nie obsypuje się; nie pyli się;
+ przyjemny i wygodny w użyciu - nie obciąża skóry, nie zapycha;
+ nie podrażnia, ani nie uczula;
Puder ładnie matuje na ok 3-4h. W połączeniu z dobrym podkładem przedłuża czas nsozenia makijażu do 6-7h, co daje zadowalający efekt. Cena niska. Minus za trudnodostępność i słabej jakości opakowanie;

Ilość zużytych opakowań: 5 w trakcie

Boski, choć z 1 istotną wadą

Przejdę od razu do wady ;)

[-] KOLOR
Puder kupiłam zimą, kolor- najjaśniejszy. Od razu po nałożeniu widziałam, że jego właściwości są takie, jakich można oczekiwać po pudrze o wysokiej jakości, ale kolor... za ciemny! I to o dobre 2 tony :(

Teraz, gdy jestem opalona, jest idealny!

W tym miejscu muszę dodać, ze nie mam porcelanowej cery, ale też nie jestem śniada. Latem nie opalam się mocno. Cerę mam żółtą i ten podkład jest dokładnie taki. Mam zawsze ogromny problem z drogeryjnymi podkładami, bo są za różowe lub za pomarańczowe. Jeżeli znacie ten problem, to co prawda idealnego podkładu dla nas nie znalazłam, ale puder na lato tak ;)

Miałam też podkłady Paul Sagane i muszę powiedzieć, że ich kolory a kolory pudrów nie mają ze sobą wiele wspólnego :P Są to dwie różne palety, nie można w prosty sposób do najjaśniejszego podkładu dobrać najjaśniejszego pudru.

Teraz przejdę do zalet.

OPAKOWANIE
Nie sprawia niestety wrażenia bardzo solidnego, zwłaszcza górna częśc jest wykonana z cienkiej warstwy plastiku. Z zewnątrz wygląda, moim zdaniem, bardzo luksusowo :D Skromne, czarne ze złotą nazwą marki. W środku jest lusterko i gąbeczka, która jest doskonała do aplikacji pudru. Niestety, wokół lusterka widać jakby nieukryte techniczne szczegóły, dla prawdziwych estetów to może być mankament.

ZAPACH
brak ;)

DZIAŁANIE
Ostatnio mam cerę w bardzo dobrym stanie, dlatego przestałam używać podkładu, stosuję tylko ten puder. Ma on niewielkie krycie i pięknie ujednolica cerę. Dla ukrycia większych niespodzianek potrzebna mi kropelka podkładu (zamiast korektora, bo go nie posiadam). Wg opisu jest to "Bardzo delikatny puder matujący nadający skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin" - 100% prawdy!

*nie czuć go na skórze, nie zatyka porów
*twarz jest po nim naprawdę aksamitnie gładka, nie waży się, nie podkreśla załamań, stapia się z cerą
*nie robi maski
*w upale robiłam jedną poprawkę albo wcale. Towarzyszył mi w ten sposób od godziny 7 do 15, po powrocie zmywałam makijaż. Lekko podkreśla mi suche skórki na nosie.

WYDAJNOŚĆ
Aplikuję go regularnie od miesiąca i jest już lekkie wgłębienie. Planuję używać go jeszcze 2 miesiące i wizualnie oceniam, że to samo opakowanie wystarczy mi jeszcze na przyszłe lato.

Podsumowując- radzę uważać na kolor. Bladziochom może przypaść do gustu latem. Jeżeli jednak kolor waszej cery odpowiada palecie kolorów tego podkładu, to uważam, że warto go wypróbować. Ja nie żałuję, choć na pozostałą częśc roku wracam do mojego YR.

Używam tego produktu od: uzywam regularnie od miesiąca

Dość dobry..

Ogólnie fajny. W miarę ludzkie odcienie, a nie sztuczne beże, których masa w drogeriach. Ogólnie jestem z niego zadowolona.. :)

Plusy:
- ładne kolory
- gładka skóra
- nie wysusza
- dobry efekt matujący bez tzw. "kamiennej twarzy"

Minusy:
- jest dosyć widoczny po nałożeniu (fajnie wygląda dopiero gdzieś po godzinie)
- słabo kryje - puder raczej dla nadania kolorku i zmatowienia

Ale nic nie jest idealne.. Jeśli ktoś lubi matowy makijaż tak jak ja, będzie zadowolony.

DOSKONAŁY

Najlepszey puder matujący jaki miałam. Idealnie stapia się z cerą, nie podkreśla suchych skórek, doskonale i na dlugo matuje, lekko kryje gdy zastosuję lekko wilgotną gąbeczkę do nakładania. Nie zapycha. Nigdy się nie zawiodłam na tym produkcie!

Średniak, są lepsze

Mam mieszane uczucia co do tego pudru. Efekt matu utrzymywał się u mnie bardzo krótko, cera bardzo szybko zaczynała się błyszczeć. Opakowanie nietrwałe. Pękło przy pierwszym upadku torebki. Kolor 001 wcale nie jest taki jasny, przy jasnej cerze można z nim przesadzić czego rezultatem jest efekt maski. Puder True Match L\'oreal jest o niebo lepszy.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

fajny, ale z moją cerą sobie nie poradził

Plusy:
-ładne, naturalne odcienie, także dla bladych dziewczyn (mam odcień 101),
-matuje,
-bardzo wydajny ( stosowałam 2-3 razy dziennie, wystarczył mi na 2 miesiące)
-ładne, naturalne krycie bez maski
-ładne opakowanie z lusterkiem.
Jedyne co mi nie odpowiadało, to że za szybko schodził mi z twarzy. Malowałam się przed wyjściem do pracy, a po godzinie puder praktycznie znikał. Gdyby nie ten defekt dostałby 5* bez gadania.

Boski

Puder polecam każdemu. Zakupiłam go na allegro pół roku temu. mam już końcówkę. Jest bardzo ekonomiczny, świetnie kryje, nie wysusza skóry.

Brak minusów w moim odczuciu.

Używam tego produktu od: rok

świetny

Puder jest po prostu świetny -jak dla mnie. Po pierwsze cena - przystępna jak za 12 g produktu - 39 już z przesyłką, po drugie odcień 101 w moim przypadku - idealny do mojej jasnej karnacji, po trzecie działanie - porządnie matuje nie wysuszając zarazem, nie podkreśla skórek, cera jedwabista :)
jestem z niego bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od: tygodnia

dobry produkt

Puder zakupiłam około 1,5 r temu. To pierwszy tego typu produkt którego używam ,zużyłam prawie do końca i zamierzam nabyć ponownie.
Plusy:
- jedwabista cera po nałożeniu
- ładnie stapia się ze skórą-nie tworzy efektu maski
- naturalne kolory
- bezzapachowy -co mi akurat bardzo odpowiada
- prosty skład bez wielu niepotrzebnych substancji
- i co najważniejsze nie zatyka porów, nie pogarsza stanu mojej dość problematycznej cery
- niesamowita wydajność
-niska cena w stosunku do jakości
Minusy;
- efekt matujący mógłby być trochę trwalszy - ale to i tak najbardziej trwały puder matujący z tych które używałam a nie było ich mało.

Szczerze polecam !

Używam tego produktu od: 1,5 roku

super

Świetny puder , nałożony dużym pędzlem wygląda bardzo ładnie na twarzy . Długo się trzyma i matuje . Mam najciemniejszy odcień 105 i uzywam go jako bronzera . Polecam !!!

*** i duży+

Kupiłam go jakieś 2 lata temu.I z samego pudru jak najbardziej jestem zadowolona.
Jest bardzo wydajny.
Jeśli chodzi o wykończenie to daje naprawdę ładny aksamitny efekt miękkiej skóry (oczywiście o ile nie jest ona przesuszona - ale z czymś takim mało który puder daje sobie radę :) ).
Dołączonego puszku mogło by właściwie nie być bo tylko nałożenie go pędzlem daje naturalny efekt.
Opakowanie to prawdziwa ragedia, po miesiącu używania niechcący osunął mi się z rąk na umywalkę (i to wcale nie z jkimś dużym impetem), lusterko wypadło, klapka zamykająca pękła wraz z trzymaniem z tyłu. I tak z pięknego pokazowego pudru o naprawdę dobrej jakości stał się wyłącznie "łazienkowym pomocnikiem".
Tak więc o ile nie trzęsą się wam nazbyt ręce przy robieniu makijarzu ;) Polecam

Używam tego produktu od:2 lat