Paul Sagane, Puder prasowany matujący

Paul Sagane, Puder prasowany matujący

Bardzo delikatny puder matujący nadający skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin.

matujące
prasowany

The best

Dobrze matuje nie robiąc maski i nie przesuszając skóry.
Idealnie wtapia się w skórę i daje bardzo aksamitny efekt.
Kryje w sam raz. Bardzo fajny puszek - zawsze uważałam, że puder dobrze nałoży się tylko pędzlem a tutaj proszę z pełną satysfakcją mogę używać puszka.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Dla mnie najlepszy

Używam go od dawna i tak się znim zżyłam ,że dopiero teaz uświadomiłam sobie, że go nie opisałam. Przede wszystkim- bardzo trafne kolory -pasują mi conajmnie 3 w zależności od pory roku ( koloru opalenizny), świetnie stapia się ze skórą, matuje ale nie wysusza. Całkowicie bezzepachowy co bardzo sobie cenię. Mogłoby być większe lusterko w puderniczce - to chyba jedyne do czego mogę się przyczepić.

CUDOOOOO!!!!

świetnie "wtapia" się w kolor skóry, czyli jak go nałożę, to nikt nie powie mi że mam na sobie puder :D, czyli nie robi "tapety" na twarzy. idealnie dopasowany do mojej jasnej ale nie białej karnacji (właściwie białej jak ściana to niktnie ma :D). (mam chyba najjaśniejszy odcien) Bezzapachowy, matowi skórę, a przy tym jest jak "aksamit". Aha a co ważne to nie wysusza skóry (a na wysuszanie moja skóra jest raczej podatna). Opakowanie podręczne, ładne, lekkie, z lusterkiem i puszkiem do nakładania :).
Zawsze miałam uraz do pudrów, bo żaden nie spełniał w 100% moich oczekiwań, no a teraz znalazłam puder idealny :) POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*****

Sama miałam go zgłosić ale zgłosiłam paletę Sagane i nie ukazała się więc chyba jeszcze nie umiem. Jest to jeden z moich podstawowych kosmetyków. Nie perfumowany co bardzo sobię cenię-od tego są perfumy.
ładnie kryje, na długo matuje (ale ja nie mam tłustej cery). I super kolorki. Na zimę 102 - jesny chłodny ale nie różowy a na opaloną buzię 104 - ciemniejszy, trochę cieplejszy ale nadal bez różowego odcienia - dla mnie idealne.
Zdecydowanie najlepszy zwłaszcza, za te pieniądze.