Paul Sagane, Puder prasowany matujący

Paul Sagane, Puder prasowany matujący

Bardzo delikatny puder matujący nadający skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin.

prasowany
matujące

Jak na tą cenę to super

Puderek jest godny polecenia , jest dobrze zmielony i nie tworzy maski, matuje cere na dlugo, kolorki tez sa super, polecam wszystkim mieszanym twarzyczkom

Używam tego produktu od:wakacji , tegorocznych

to jest coś- prawie KWC

prawie tylko dlatego, że KWC jest krem Nivea i już :P
mam odcień 101 (był kłopot, bo najpierw pani w drogerii sprzedała mi 102, ale dało się wymienić) który idealnie pasuje mi do cery, ślicznie rozjaśnia na bladolicą piękność, nadaje równomierny koloryt, dobrze się rozprowadza... chwilę po nałożeniu mam wrazenie, że jest go za dużo (widać taki pyłek na twarzy w zblizeniu), ale na skórze zostaje dokładnie tyle, ile trzeba
Po całym dniu na waciku przy demakijażu widać jeszcze sporo pudru, co w przypadku rimmela stay matte było marzeniem ściętej głowy
poza tym jest w sklepiku koło mnie :D i ma prześliczną puderniczkę w stylu retro.

Wykorzystała: kilka próbek

unikat

Bardzo dobry puder !! a na pewno najtańszy z tych "lepszych" pudrów. a i nic mnie nie uczuliło, nie wysuszyło i nie zatykało mi porów. Dobrze matuje i daje fajny satynowy efekt. Nie tworzy tapety. Na prawdę same plusy. Na początku dziwny był dla mnie brak zapachu, bo inne pudry, których używałam były perfumowane a ten nie ale potem przyzwyczaiłam się.
Przerzuciłam się na Irię z Yves Rocher bo nie mogłam go ponownie zmaleźć. Kupię ponownie jak na niego trafię bo jak napisałąm w tytule to unikat.

Używam tego produktu od:2 opakowania
Ilość zużytych opakowań:

Beznadzieja

Z dostawą do domu kosztował mnie 44 zl, więc cena conajmniej średnia. Opakowanie średnie, z dziwnym napisem Xena co sugeruje totalne badziewie. Puszek/a raczej kawałek chudej gabeczki: bez cienia aksamitnego dotyku, twardy, wyginający się, musiałam uzyć puszku z innego pudru. Sam produkt: nic ciekawego, matuje troszeczkę,ale też przy nakładaniu na bardziej bogaty krem zostawia fatalne plamy, nie zwęża porów. A co dziwne...zapycha puszek, zbija sie na nim w szaro-brudne zlepy..pierwszy raz widzę cos takiego, wypadałoby prać gąbeczkę chyba co drugi dzień. Jak można się domyślić: nie jestem w grupie jego fanek.Wolę kupić za 62 zl puder Isadory,który nie ma wszystkich wymienionych wad.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:napoczęte, do wyrzucenia

Dla mnie zwykły

Mam próbkę tego pudru, której używam z przerwami od dłuższego czasu; ostatnio częściej. Dla mnie jest to zwykły prasowany puder, nie zachwycam się nim. Mojej skóry nie matuje na długo. Troszkę kryje, faktycznie jest dość lekki, pomaga wyrównać koloryt cery. Bardzo drogi nie jest, ale są tańsze w podobnej jakości, np. Eveline.

Używam tego produktu od: 8 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: próbka

jestem zchwycona!

Kupiłam ten puder po tym, jak przeczytałam o nim bardzo pochlebne recenzje wizażanek i teraz wiem, ze warto bylo zaryzykować, bo zakup nowego kosmetyku zawsze wiaze sie z pewnym ryzykiem i nie mowie tylko o stracie pieniedzy.
Potwierdzam wczsniejsze wypowiedzi, o tym ze puder nie daje wrazenia sztucznosci, jest lekki, bardzo naturalnie wyglada, poprawia wyglad cery i dlugo sie utrzymuje. I niedrogi jest.

Mam baaaardzo tlusta cere.

REWELACJA za małe pieniądze

Cudo za grosze!

Jestem zszokowana tym puderkiem bo nie spodziewałam się, że za taką cenę można dostać taką jakość. Kupiłam odcień nr 104 dla cery lekko opalonej. Puder jest bezzapachowy, dobrze się rozprowadza, aczkolwiek nie radzę nakładać bez lusterka lub "na szybko" żeby uniknąć ewentualnych smug. Po dokładnym nałożeniu twarz wygląda naprawdę super- aksamitna, lekko matowa, świeżutka, gładka, znikają drobne przebarwienia i niedoskonałości. Puder jest leciutki jak mgiełka, drobniusieńko zmielony, praktycznie nie widać go wcale na twarzy. Nie wysusza! i za to ogromny plus. Więc jeśli Wizażanko chcesz wyglądać na nieumalowaną, z "naturalnie" doskonałą cerą, to ten puder musi znależć się w twojej kosmetyczce. Cena śmieszna w porównaniu do efektu. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dzięki Wam za niego

Kupiłam go po przeczytaniu Waszych opini na wizażu i jestem wszystkim bardzo za to wdzięczna. Taaaaki puder za naprawdę niewilką cenę. Ciężko go dostać, więc kupiłam przez sklep internetowy bez dotknięcia testera - tylko na podstawie opini na Wizażu. I bingo- nawet kolor mi pasuje 103.
Idealnie się nakłada nawet dołączonym puszkiem. Jest aksamitny i naturalny. Nie perfumowany, nie ciemnieje na skórze i jak na razie nie zauważyłam żeby wysuszał skórę.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

suuuper! :o)

Z całego serca polecam! Mam już duże doświadczenie z tego typu pudrami i śmiiem twierdzić, że ten jest najlepszy!
1. Super matuje
2.Jest niewidoczny na twarzy i bez problemu można dobrać sobie jakis kolorek z palety - ja mam 102
3.Nie ma żadnego zapachu - dla mnie to wielki plus, bo inne pudry po pewnym czasie najzwyczajniej smierdziały...
4. Cudowne i praktyczne opakowanie

Jedyną wadą jest to, że ciężko go dostać...ale we Wrocławiu udało mi się go upolować

No no niezły

Mam próbkę jasnego kolorku. Pięknie kryje , nie tworzy maski na twarzy, kolor naturalny stapiajacy się z cerą, nie ściąga i nie wysusza skóry. Nie zmienia koloru , nie ciemnieje w miejscach gdzie nałożyłam podkład. Po przypudrowaniu twarz wyglada zdrowo , jak gładka porcelana.
Niestety nie zauważyłam aby matował . Poza tym cena jesyt dość wysoka w stosunku do objętości. Gdyby osztował 15 zl mogłabym powiedxzieć że to hicior. Ale 35 zł za małe pudełeczko? Bardziej się opłaca Max Factor - creme puff ,ten sam efekt.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:1 próbka

ok

Myślę że to dobry puder.Jest chyba 5 kolorów do wyboru.Każda z dziewczyn powinna znaleźć odpowiedni dla siebie.Puder matuje całkiem całkiem.Delikatnie kryje.Nie sprawia wrażenia maski po nałożeniu.Jest delikatny i w ładnym opakowaniu z lusterkiem.Przyzwoity.Mnie pasuje.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Doskonałość Wszech Czasów

Idealny puder! Dostałam próbki, niestety dość ciemnych kolorów, 104 i 105. Teraz czekam na zastrzyk gotówki, żeby kupić go w pelnym wymiarze, bo :
*pomimo mojej mieszanej cery, miejscami przesuszonej nie czuję ściągania, nie podrażnia, chociaż nie nawilża, jednak nie robi żadnej szkody
*doskonale matuje nosek i czółko na 4-5h bez poprawek
*nie widać go na twarzy!!
*jedwabisty w dotyku
Po prostu najlepszy