Paul Sagane, Puder prasowany matujący

Paul Sagane, Puder prasowany matujący

Bardzo delikatny puder matujący nadający skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin.

prasowany
matujące

hmm

puder zawierajacy migoczace drobinki. nie moge sie wypowiedziec na jego temat dosc rzetelnie, poniewaz dostalam tak ciemny odcien, ze uzywam go jako rozu... choc przyznam, ze w tej roli sie sprawda. jest bardzo wydajny i nie kosztuje zbyt duzo

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Niepozorne cudo :)

To jeden z niewielu kosmetyków bez którego mojego kosmetyczka nie mogła by istnieć. Totalnie niepozorny; niczym nie wyróżniająca się skromna puderniczka, cena która nie wróży cudów... A jednak. Ten puderek to prawdziwe cudo. Pięknie ujednolica cerę, wygładza, jest niewidoczny. Uszlachetnia rysy, sprawia że buzia wygląda na zdrową i wypoczętą. Zawsze kiedy czuje że kiepsko wyglądam, nakładam mojego Saganka i wiem że zadziała jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki :) Zdecydowanie przebija wiele produktów nawet kilka razy droższych. Nie matowi na mur beton mojej tłustej cery, jednak mimo przetestowania rzeszy produktów, nawet tych z najwyższej półki cenowej, żadnemu kosmetykowi kolorowemu jeszcze się to nie udało. Ogromną jego zaletą jest także prosty skład, który dla mnie jest niezbędny kryterium przy wyborze kosmetyku. Jednym słowem polecam! Możecie brać go w ciemno ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 - bardzo wydajny

KWC

Najlepszy jakiego używałam, negatywne komentarze są raczej spowodowane złym doborem koloru, ja mam jasną karnację i używam odcienia 101 - nie ciemnieje na twarzy, super matuje i wygląda naprawdę naturalnie. Poza tym dobrze maskuje zaczerwienienia i popękane naczynka. Wydaje mi się że nie zatyka porów - przynajmniej nic takiego nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: marca 2010

pomarańczka

Gdy zobaczyłam ile ma ten puder dobrych opini postanowiłam głupia kupic :| ekspedienka twierdziła, że puder będzie dobry, mój kolor popada w pomarańcz a więc uzyam go tylko raz i mówię nie nie i jeszcze raz nie... :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

Zaskakująco dobry

Puder zamówiłam spontanicznie-przez intrnet :) I dobrze zrobiłam. Puder spełnia zapewnienia producenta, a nawet więcej:
+ puder bardzo dobrze matuje
+ ukrywa wszelkie zaczerwienienia
+ naturalny efekt
+ idealnie dopasowy odcień (001)
+ nie zatyka porów w przeciwieństwie do maybelline inf.
+jak za takie cudeńko to niska cena!
+ gratisowo w przesyłce dostałam próbki wszystkich odcieni

Używam tego produktu od: tygodnia

stary przyjaciel

Bardzo długo używałam tego pudru ale ostatnio przsiadłam się na sypki tej samej firmy - w opakowaniu z gąbką można go zabra√ wszędzie gdzie brało się ten prasowany (mawet do kopertówki!) ale zanim to nastąpiło uważaląm prasowany Paul Sagane za najlepszy puder na swiecie. Nieperfumowany,akuratnie kryjący i matujący. No i miałam "swój" kolor - 102 - mało jest takich odcieni w innych firmach - super łagodzi efekt moich rozszerzonych naczynek.

Używam tego produktu od:5 lat?
Ilość zużytych opakowań: wiele

Wspaniały!

Uwielbiam ten puder za jego doskonałość.
Posiadam dwa odcienie( jasny 103 i ciemniejszy na lato 105).
Pełny mat, brak efektu maski, nie wałkuje się, nie zatyka porów, nie podrażnia, nie tworzy smug, dostosowuje sie do koloru skóry, bardzo, bardzo wydajny, przystępna cena, nie znam lepezgo, polecam gorąco :-)

Używam tego produktu od:kilku msc

warto wypróbować

Zdecydowana zaleta tego pudru jest brak efektu maski.Dobrze sie wchlania,jest jednolity,nie skluszcza się,dostosowuje sie do karnacji.Nie podkresla suchych partii.Jednym slowem niezly.Minus za badziewne opakowanie:( Moglby kosztowac tez przez pol ceny-wtedy bylby wart 5 gwiazdek:)

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

The best!!!

Mam cerę wrażliwą, mieszaną, z czego partia sucha jest po prostu sacharą. Puder super matuje ale nie przesusza skóry, świetnie się z nią stapia, dobrze nawilża i doskonale kryje to, czego nie ukrył podkład. Dla mnie najlepszy. Mam niewielką listę kosmetyków, które uwielbiam, ten puder się na niej znajduje.

Używam tego produktu od:roku

średniak

Zachęcona dobrymi opiniami tego produktu, postanowiłam go kupić, jednak daleko mu do ideału...Ten puder jest poprostu zwyczajny, niczym szczególnym się nie wyróżnia, nie widać go na twarzy- to może akurat jest jego zaletą, ale co za tym idzie-krycie jest zerowe. Polecam go jedynie posiadaczkom idealnych cer, albo do wykończenia makijażu na podkład.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

dobry

Dobrze matuje, nie uczula - a mam podatną cerę, jest dostępny w odcieniu dobrym dla mojej bladej twarzy, nie daje efektu maski, jest wydajny, nie pachnie. Szkoda, że puderniczka beznadziejna, to kółko z lusterkiem wcisnęło się do środka i miałam wielką dziurę w klapce. A że jestem estetką i nie toleruję ani połamanych, zepsutych opakowań, ani brudzących wszystko kosmetyków w swojej torebce, puder wkrótce poszedł w odstawkę i, niestety, raczej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: dawno temu przez kilka tygodni, a może parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Mój Ślubny :)

Jest to jak na razie najlepszy puder, jaki miałam. Kupiłam go do makijażu ślubnego. Spełnia on wszelkie wymogi pudru: ładnie matuje, nie tworzy smug, nie zapycha porów, nie wałkuje się... Ładne wykończenie makijażu :) polecam serdecznie, gdyż przypuszczam że za tę cenę to lepszego nie ma!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze