Najlepsze Prostownice PART II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 15:36   #3811
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Dziewczyny, doradzcie mi jaka mam sobie kupic teraz prostownice, bo juz sama nie wiem.

Otoz mam w domu prostownice Efalock Flat Master, ale pozdzierala sie z niej ceramika. Pewnie skutek tego, ze wlosy codziennie prostuje Dalam za nia ok 220 zl...i teraz jest do wyrzucenia. Fakt, ze nadal dobrze prostuje, ale jak pomysle, ze teraz moje wlosy sa juz przypiekane to dostaje gesiej skorki.
Kiedys, jak byla promocja w markecie, to kupilam jakas taka zwykla Apollo Linea czy jakos tak, za 20 zl. Ponoc tez ma ceramiczne plytki. Ale w porownaniu do Efalocka to te plytki sa inne - jakby szklane (?), wiec na razie nie prostuje nia wlosow. Od czasu do czasu tylko z niej korzystam, jak musze zrobic w ciagu dnia poprawki (szczegolnie po deszczu). Ladnie prostuje, ale nie wiem jak sie sprawdzi na kreconych wlosach, bo poprawki robie przeciez juz na wyprostowanych.

I teraz mam problem. Jaka mam kupic teraz prostownice. Boje sie zainwestowac znowu w cos drogiego, bo co jesli po 2 latach (albo i krocej) okaze sie, ze ponownie musze wymieniac profesjonalny sprzet.

W Makro widzialam prostownice Holden PR41 za ok 30 zl. Nie wiem czy jest dobra. Ma moc 100W, a Efalock ma 120W. Tylko, ze Holden nie ma regulacji temp.

Jestem w kropce. Jakies propozycje?
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:08   #3812
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradzcie mi jaka mam sobie kupic teraz prostownice, bo juz sama nie wiem.

Otoz mam w domu prostownice Efalock Flat Master, ale pozdzierala sie z niej ceramika. Pewnie skutek tego, ze wlosy codziennie prostuje Dalam za nia ok 220 zl...i teraz jest do wyrzucenia. Fakt, ze nadal dobrze prostuje, ale jak pomysle, ze teraz moje wlosy sa juz przypiekane to dostaje gesiej skorki.
Kiedys, jak byla promocja w markecie, to kupilam jakas taka zwykla Apollo Linea czy jakos tak, za 20 zl. Ponoc tez ma ceramiczne plytki. Ale w porownaniu do Efalocka to te plytki sa inne - jakby szklane (?), wiec na razie nie prostuje nia wlosow. Od czasu do czasu tylko z niej korzystam, jak musze zrobic w ciagu dnia poprawki (szczegolnie po deszczu). Ladnie prostuje, ale nie wiem jak sie sprawdzi na kreconych wlosach, bo poprawki robie przeciez juz na wyprostowanych.

I teraz mam problem. Jaka mam kupic teraz prostownice. Boje sie zainwestowac znowu w cos drogiego, bo co jesli po 2 latach (albo i krocej) okaze sie, ze ponownie musze wymieniac profesjonalny sprzet.

W Makro widzialam prostownice Holden PR41 za ok 30 zl. Nie wiem czy jest dobra. Ma moc 100W, a Efalock ma 120W. Tylko, ze Holden nie ma regulacji temp.

Jestem w kropce. Jakies propozycje?
prostownice z marketów nie są dobre...
jaką chcesz sume zainwestowac
remington 85
gama i tondeo ponad 200
gama i tondeo z reg temp. prawie 300
ghd
??
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:54   #3813
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

dziewczyny dzis chce kupic prostownice WAHL CUTEK czy ktoras z was ja moze posiada?jak sie sprawuje?aha i czy jest jakis sklep w wawie gdzie mozna ja kupic?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:55   #3814
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Mirelkaaa, nie chcialabym wydawac duzej kwoty, bo raz juz to zrobilam i jak widac nie zapewnilo mi to dlugowiecznosci tej prostownicy droga nie zawsze oznacza, ze jest super dobra.
Czytalam opinie dziewczyn, ktore kupily tansze i tez byly zadowolone. Tylko znowu nie chcialabym kupic calkowitego badziewia A ta prostownica Holden ma ceramiczne plytki i moc porownywalna do Efalock, wiec myslalam, ze moze ona bedzie dobra. No, ale nie znam sie.
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:59   #3815
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Ja mam prostownicę Philips HP4669. Z czystym sumieniem moge ją polecić. Mam włosy dośc mocno kręcone,a do tego sztywne i niepodatne na układanie. Prostownica ładnie prosje, nie niszczy włosów (uzywam codziennie od 4 miesięcy). Ma regulację temperatury od 120 - 215.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:39   #3816
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ja mam prostownicę Philips HP4669. Z czystym sumieniem moge ją polecić. Mam włosy dośc mocno kręcone,a do tego sztywne i niepodatne na układanie. Prostownica ładnie prosje, nie niszczy włosów (uzywam codziennie od 4 miesięcy). Ma regulację temperatury od 120 - 215.

a ile za nią zapłaciłaś?
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:51   #3817
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Około 200 zł. Nie pamiętam dokładnie bo dostałam ją w prezencie.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 18:11   #3818
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Około 200 zł. Nie pamiętam dokładnie bo dostałam ją w prezencie.
aha rozumiem A czy ona ma coś takiego jak automatyczne wyłączanie bo dłuższym czasie?
Dzięki wielkie.
Wybieram się w najbliższym czasie na zakupy i na pewno wezmę ją pod uwagę
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 18:16   #3819
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość
aha rozumiem A czy ona ma coś takiego jak automatyczne wyłączanie bo dłuższym czasie?
Dzięki wielkie.
Wybieram się w najbliższym czasie na zakupy i na pewno wezmę ją pod uwagę
Tak, wyłącza się sama po godzinie. Ma sygnalizator ile czasu zostało do wyłączenia.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 20:27   #3820
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Mirelkaaa, nie chcialabym wydawac duzej kwoty, bo raz juz to zrobilam i jak widac nie zapewnilo mi to dlugowiecznosci tej prostownicy droga nie zawsze oznacza, ze jest super dobra.
Czytalam opinie dziewczyn, ktore kupily tansze i tez byly zadowolone. Tylko znowu nie chcialabym kupic calkowitego badziewia A ta prostownica Holden ma ceramiczne plytki i moc porownywalna do Efalock, wiec myslalam, ze moze ona bedzie dobra. No, ale nie znam sie.
zapytam znowu ile chcesz wydac na prostownice bo niewiem co polecic. Niewiem co dla ciebie znaczy niedroga.
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 07:56   #3821
novocka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 39
GG do novocka
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Mirelkaaa widze że sie orjętujesz co i jak z prostownicami to ja sie dołącze do pytanka-ja chce wydać tak od 80zł do 200zł na to cudo,włoski mam długie i średnio zniszczone farbowaniem ale aktualnie dochodzą do jakiegos ładu tak więc co możesz polecić dobrego i sprawdzonego? bo kupić niejest ciężko ale czy sie sprawdzi i jakie ma bajery? będe wdzięczna za odpowiedź ...pozdrowionka...
novocka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 09:16   #3822
yoko0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Właśnie trzymam w ręku moją nową prostwonice wahl cutek. Prezentuje sie ladnie ale zobaczymy czy pozory mylą czy tez nie:p Jak juz wyprobuje napisze jak się sprawuje Pozdrawiam
yoko0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 09:35   #3823
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: prostownica tytanowa czy turmalinowa?

Cytat:
Napisane przez novocka Pokaż wiadomość
Mirelkaaa widze że sie orjętujesz co i jak z prostownicami to ja sie dołącze do pytanka-ja chce wydać tak od 80zł do 200zł na to cudo,włoski mam długie i średnio zniszczone farbowaniem ale aktualnie dochodzą do jakiegos ładu tak więc co możesz polecić dobrego i sprawdzonego? bo kupić niejest ciężko ale czy sie sprawdzi i jakie ma bajery? będe wdzięczna za odpowiedź ...pozdrowionka...
za 208 gama, albo remington za 85, zalezy od ciebie alebo remington z reg. temp
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:02   #3824
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja polecam remington pr5000. w media markt dalam za nia 149 zl.
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:54   #3825
novocka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 39
GG do novocka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mirelkaaa i lilly_rose dziękuje za odpowiedź teraz wiem co mam szukać.....jak już zakupie to maleństwo to wpadne tu podzielić sie wrażeniami ..pozdrowionka...i miłego dzionka
novocka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 11:12   #3826
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

nie ma sprawy przejrzyj moze jeszcze katalog KWC - jest tam pare prostownic opisanych
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 15:50   #3827
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mirelkaaa, za Efalocka dalam ponad 200 zl, wiec teraz wolalabym wydac do 80 zl. Maksymalnie do 100 zl.

I skad Ty sie tak znasz na rzeczy?
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 16:06   #3828
ausencja
Raczkowanie
 
Avatar ausencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja mam i polecam remington s1031 http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19144
od 150 zł na allegro.
ausencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 16:12   #3829
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Kurcze, czytam wlasnie opinie na KWC i jestem przerazona, ze z wielu dobrych prostownic zlazi powloka. Z mojego Efalocka zdarla sie powierzchnia, popekala itp, przy innych odprysl jakis lakier.
Czy ktoraz z Was ma prostownice, ktora po 2 latach jest taka sama jak w dniu zakupu?
Tak sobie mysle, ze moglabym znowu wydac ze 150-180 zl bylebym juz nigdy nie musiala kupowac trzeciej

I co sadzicie o prostownicach ponizej 100W? Bo ja mam feralnego Efalocka z moca 120 W i jestem zadowolona, mam tez jedna marketowa z moca 40 W i jest...licha.
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 18:36   #3830
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Mirelkaaa, za Efalocka dalam ponad 200 zl, wiec teraz wolalabym wydac do 80 zl. Maksymalnie do 100 zl.

I skad Ty sie tak znasz na rzeczy?
do 100 zł to polecam tą http://www.allegro.pl/item322980357_...a_cs5001_.html

znam się tylko na tych prostownicach z którymi miałam doczynienia
tych których nie miałam to nie polecam

moja kolezanka ma tondeo półtora roku i nic się z nią nie dzieje
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 18:38   #3831
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Kurcze, czytam wlasnie opinie na KWC i jestem przerazona, ze z wielu dobrych prostownic zlazi powloka. Z mojego Efalocka zdarla sie powierzchnia, popekala itp, przy innych odprysl jakis lakier.
Czy ktoraz z Was ma prostownice, ktora po 2 latach jest taka sama jak w dniu zakupu?
Tak sobie mysle, ze moglabym znowu wydac ze 150-180 zl bylebym juz nigdy nie musiala kupowac trzeciej

I co sadzicie o prostownicach ponizej 100W? Bo ja mam feralnego Efalocka z moca 120 W i jestem zadowolona, mam tez jedna marketowa z moca 40 W i jest...licha.
nie patrz na moc tylko na jakosc plytek. polecam Ga.Me lub Tondeo, to solidny sprzet. effalocka tez mialam i przy mojej Tondeo moze sie schowac ze wstydu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:31   #3832
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny a powiedzcie Ga.Ma lub Tondeo to jaki model polecacie? juz sobie postanowiłam że do 300 zł mogę wydać, jeśli naprawde jakość bedzie dobra i nie popsuje sie zaraz; ale już się trochę pogubiłam co wybrać, bo tez tak na darmo nie chcę wyrzucać pieniędzy
iryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:38   #3833
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez iryda Pokaż wiadomość
dziewczyny a powiedzcie Ga.Ma lub Tondeo to jaki model polecacie? juz sobie postanowiłam że do 300 zł mogę wydać, jeśli naprawde jakość bedzie dobra i nie popsuje sie zaraz; ale już się trochę pogubiłam co wybrać, bo tez tak na darmo nie chcę wyrzucać pieniędzy
tondeo jest bardziej znana, ale to prawie to samo, tyle za gama jest tansz
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:47   #3834
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Kurcze, czytam wlasnie opinie na KWC i jestem przerazona, ze z wielu dobrych prostownic zlazi powloka. Z mojego Efalocka zdarla sie powierzchnia, popekala itp, przy innych odprysl jakis lakier.
Czy ktoraz z Was ma prostownice, ktora po 2 latach jest taka sama jak w dniu zakupu?
Tak sobie mysle, ze moglabym znowu wydac ze 150-180 zl bylebym juz nigdy nie musiala kupowac trzeciej

I co sadzicie o prostownicach ponizej 100W? Bo ja mam feralnego Efalocka z moca 120 W i jestem zadowolona, mam tez jedna marketowa z moca 40 W i jest...licha.
moja kolezanka ma prostownice GHD, oprócz tego,że bosko prostuje i DBA o włosy to prostuje wciąż tak samo po 3 latach od zakupu- płytki w dalszym ciągu w całości, gładko suną po włosach. Ja swoją kupiłam nie dawno,a do zakupu skłoniło mnie właśnie to, że wypróbowałam właśnię tą 3 letnią prostownice i byłam zachwycona
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 10:12   #3835
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

nooo już "chwile" mam swojego Remingotna i musze przyznac że jest świetna.. włosy jak igiełki do następnego mycia hehe noo.. tylko troszke sie elektryzuja po prostowaniu... ale to raczej przez to ze wczesniej je troche rozjasniałam i są suche...u mnie maseczki i odzywki to podstawa

Mam Remington S 1032
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 13:20   #3836
PSYCHOLOSHKA
Przyczajenie
 
Avatar PSYCHOLOSHKA
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Question Prostownica Babyliss Pro Wet & Dry

Witam,

Mam konkretne pytanie bo szukam, czytam i nadal nic z tego nie wiem.

Moje wlosy sa naturalnego koloru, zdrowe i nie farbowane jest ich duzo ale sa cienkie i moje pytanie jest takie czy owa prostownica rzeczywiscie prostuje na mokrych wlosach tak by nie trzeba bylo robic tego ponownie po ich uprzednim wyprostowaniu badz ich wysuszeniu prostownica( o ile w ogole tak to dziala!!!)

Teraz mam zwylka za 20 zl prostownice gdyz nie byla mi lepsza potrzeba wczesniej.
Zmienilam fryz i uzywam teraz tej prostownicy jednak boje sie tym badziewiem spalic wlosy wiec chce zainwestowac w cos bardziej profesjonalnego.
Suszenie suszarka nie wchodzi w gre bo mi sie wlosy pusza ( poza tym zniszcze szybko wlosy najpierw suszac a potem odrazu prostujac) stad pomysl na ta prostownice ale napiszcie jak to w praktyce z ta prostownica jest bo jesli reklama klamie to po co mi jakies nawiewy w prostownicy, kupie sobie na suche wlosy.

Jak w ogole dziala ta prostownica? jakie sa wlosy po jej uzyciu (zdaje sobie sprawe ze kada z Was ma roznego rodzaju wlosy...moje sa bardzo poddatne ale nie ma problemu z ich wyprostowaniem.

pozdrawiam i prosze o rade
PSYCHOLOSHKA
PSYCHOLOSHKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:48   #3837
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Prostownica Babyliss Pro Wet & Dry

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Kurcze, czytam wlasnie opinie na KWC i jestem przerazona, ze z wielu dobrych prostownic zlazi powloka. Z mojego Efalocka zdarla sie powierzchnia, popekala itp, przy innych odprysl jakis lakier.
Czy ktoraz z Was ma prostownice, ktora po 2 latach jest taka sama jak w dniu zakupu?
Tak sobie mysle, ze moglabym znowu wydac ze 150-180 zl bylebym juz nigdy nie musiala kupowac trzeciej

I co sadzicie o prostownicach ponizej 100W? Bo ja mam feralnego Efalocka z moca 120 W i jestem zadowolona, mam tez jedna marketowa z moca 40 W i jest...licha.
Czy nigdy nie bedziesz musiala kupic nowej,tego ci nikt nie zagwarantuje,ale roznica miedyz marketowymi prsotwnicami a profesjonalnymi jest ogromna i nie chodzi mi tylko o efekt wizualny po prostowaniu,ale rowniez o niszczenei sie plytek. W mojej Optimum,mimo,ze uzywalam jej stosunkowo krotko na plytkach sa przebarwienia,a w niektorych miejscach wyglada jakby sie ceramika przypalila<takie ciemniejsze smugi>, natomiast w GHD nie ma mowy o zadnych sladach na plytkach,odpryskach czy slabszym dzialaniu.
A waty to nie najwazniejsza rzecz w prostownicy-GHD ma 35,a nagrzewa sie w kilka sekund i swietnie prostuje wloski...

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
moja kolezanka ma prostownice GHD, oprócz tego,że bosko prostuje i DBA o włosy to prostuje wciąż tak samo po 3 latach od zakupu- płytki w dalszym ciągu w całości, gładko suną po włosach. Ja swoją kupiłam nie dawno,a do zakupu skłoniło mnie właśnie to, że wypróbowałam właśnię tą 3 letnią prostownice i byłam zachwycona
Podpisuje sie obiema rekami pod ta wypowiedzia GHD jest chyba nie do zdarcia...choc ja ja teraz zdradzilam i postanowilam zakupic Farouka
Cytat:
Napisane przez PSYCHOLOSHKA Pokaż wiadomość
Witam,

Mam konkretne pytanie bo szukam, czytam i nadal nic z tego nie wiem.

Moje wlosy sa naturalnego koloru, zdrowe i nie farbowane jest ich duzo ale sa cienkie i moje pytanie jest takie czy owa prostownica rzeczywiscie prostuje na mokrych wlosach tak by nie trzeba bylo robic tego ponownie po ich uprzednim wyprostowaniu badz ich wysuszeniu prostownica( o ile w ogole tak to dziala!!!)

Teraz mam zwylka za 20 zl prostownice gdyz nie byla mi lepsza potrzeba wczesniej.
Zmienilam fryz i uzywam teraz tej prostownicy jednak boje sie tym badziewiem spalic wlosy wiec chce zainwestowac w cos bardziej profesjonalnego.
Suszenie suszarka nie wchodzi w gre bo mi sie wlosy pusza ( poza tym zniszcze szybko wlosy najpierw suszac a potem odrazu prostujac) stad pomysl na ta prostownice ale napiszcie jak to w praktyce z ta prostownica jest bo jesli reklama klamie to po co mi jakies nawiewy w prostownicy, kupie sobie na suche wlosy.

Jak w ogole dziala ta prostownica? jakie sa wlosy po jej uzyciu (zdaje sobie sprawe ze kada z Was ma roznego rodzaju wlosy...moje sa bardzo poddatne ale nie ma problemu z ich wyprostowaniem.

pozdrawiam i prosze o rade
PSYCHOLOSHKA
Ale jaka dokladnie prostownice? teog typu model ma w swojej ofercie kilka firm,a ty nie podalas nazwy...
Mimo to,jesli chodzi ci o prostownice typu wet'n'dry np. Babyliss'a to moim zdaniem ona sie nie nadaje do zupelnie mokrych wlosow! nie mozna traktowac jej jak suszarki,ktore robi 2 w 1-suszy i prostuje! to nie o to tu chodzi Taka prostownica pozwala na wyprostowanie lekko wilgotnych wlosow,ale nie calkiem mokrych, bo nawet najlepsze plytki nie ochronia mokrego-czyli bardziej podatnego na zniszczenia i uszkodzenia wlosa,jesli potraktujesz go temperatura okolo180stopni...

Jesli zalezy ci na sprzecie,ktory wygladza<lekko prostuje>i suszy wlosy naraz to zainwestuj w suszarke firmy Babyliss lub Rowenta- zdaje sie model liss, ktora ma jednoczesnie nakladke prostujaca<cos w rodzaju ceramicznego grzebyka>.

Poza tym,moze niekoniecznie musisz suszyc wlosy suszarka i od rauz prsotwac. A jesli wloski mylabys wieczorem,zostawiala do naturalnego wyschnieca,a prostownicy uzywala rano?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:58   #3838
PSYCHOLOSHKA
Przyczajenie
 
Avatar PSYCHOLOSHKA
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Arrow Dot.: Prostownica Babyliss Pro Wet & Dry

Cytat:
Ale jaka dokladnie prostownice? teog typu model ma w swojej ofercie kilka firm,a ty nie podalas nazwy...
Mimo to,jesli chodzi ci o prostownice typu wet'n'dry np. Babyliss'a to moim zdaniem ona sie nie nadaje do zupelnie mokrych wlosow! nie mozna traktowac jej jak suszarki,ktore robi 2 w 1-suszy i prostuje! to nie o to tu chodzi Taka prostownica pozwala na wyprostowanie lekko wilgotnych wlosow,ale nie calkiem mokrych, bo nawet najlepsze plytki nie ochronia mokrego-czyli bardziej podatnego na zniszczenia i uszkodzenia wlosa,jesli potraktujesz go temperatura okolo180stopni...

Jesli zalezy ci na sprzecie,ktory wygladza<lekko prostuje>i suszy wlosy naraz to zainwestuj w suszarke firmy Babyliss lub Rowenta- zdaje sie model liss, ktora ma jednoczesnie nakladke prostujaca<cos w rodzaju ceramicznego grzebyka>.

Poza tym,moze niekoniecznie musisz suszyc wlosy suszarka i od rauz prsotwac. A jesli wloski mylabys wieczorem,zostawiala do naturalnego wyschnieca,a prostownicy uzywala rano?
tzn napisalam ze chodzi mi konkretnie o tego Babyliss'a nie pamietam jaki miala numer ale Wet & Dry koszt 200zl jest chyba jedna z tej firmy w tej cenie ( chyba ze sie myle)

Nie uzywam prawie w ogole suszarki i wloski zawsze same wysychaja w okolo 30-40 min a chce prostowac lekko mokrawe nie zaraz po umyciu tylko po odczekaniu az przynajmniej z wierzchu juz wyscha. Zwykle jak wytre wlosy recznikiem to sa takie ze nawet z nich nie kaie

wiec jak by to bylo?? oplaca sie?? a w ogole ta prostownica faktycznie zamyka luske wlosa i bardziej lśnią niz od takie za 20zl

u fryzjea swiecily sie jak z reklamy....chyba musze zapytac jaka oni uzywaja

Edytowane przez PSYCHOLOSHKA
Czas edycji: 2008-03-14 o 21:43
PSYCHOLOSHKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:10   #3839
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
W mojej Optimum,mimo,ze uzywalam jej stosunkowo krotko na plytkach sa przebarwienia,a w niektorych miejscach wyglada jakby sie ceramika przypalila<takie ciemniejsze smugi>

GHD jest chyba nie do zdarcia...choc ja ja teraz zdradzilam i postanowilam zakupic Farouka
W moim Efalocku mam identyczne slady. Tam gdzie byla ceramika, teraz jej nie ma bo sie zdarla, widac srebrna plytke. Myslalam, ze Efalock ma cale plytki ceramiczne, a nie pokryte tylko powloka ceram.

Czemu zdradzilas GHD?

Jesli chodzi o plytki i moc prostownicy, to jak bylam ostatnio w Makro to podotykalam sobie pare egzemplarzy - tanszych i drozszych. I wszystkie mialy takie dziwne plytki, z wygladu przypominajace twardy plastik, jedna to w dotyku mi przypominala oponiarska gume Nawet jakis Remington mial jakies takie sztuczne te plytki.
Moj Efalock ma solidne te plytki, inne niz te macane Wogole jest ciezszy niz te np marketowe.
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 17:10   #3840
Gwiazdka86ms
Przyczajenie
 
Avatar Gwiazdka86ms
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Co myślicie o tej prostownicy? Może któraś z was ją posiada? Bardzo proszę o opinie czy warto ją kupić.
http://www.allegro.pl/item328414040_...cja_12_mc.html
Gwiazdka86ms jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.