Misja w Zambii - proszę pomóż ! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 14:38   #1561
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

skoro tak uważacie że nie robie tym dzieciom krzywdy to zostawimy zdjęcia a siostry jeszcze o to zapytam

onka a ty za to że tak długo nam nie pisałas ze masz od siostry odpoiwedź, ja sie zamartwiałąm że ona stała się pacjentem swojego szpitala


edit: czytaliscie już aktualności i wspomnienia dr Bertranda na www.adopcjaserca.pl?
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 18:48   #1562
anka_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Ja też dostałam maila od Siostry - ale nie było mnie w domu i dopiero co przeczytałam.
Siostra wybrała mi podopieczną Caroline Kalenga. Dziewczynka w listopadzie skończy pięć lat. Ma trzech braci i sześć sióstr! Rodzice żyją, ale tata jest chory- rodzina jest w wielkiej potrzecie. Caroline chodzi do miejscowego przedszkola - to chyba znaczy, że rodzice dbają o dzieci - jak myślicie? Smutne to co pisał doktor, że w niektórych rodzinach najpierw je tato, potem mama, a dzieci dostają to co zostało.
Mam nadzieję, że w "mojej" rodzinie jest inaczej, już się zastanawiamy nad kupnem kózki, mam pierwszych chętnych do składki.
Zdjęć niestety jeszcze nie mam, czekam niecierpliwie, jak tylko dostanę wkleję na forum.
Lista adopcyjnych mam (i taty) ze zdjęciami jest, myślę, potrzebna.
Mam nadzieję, że wszystkie nasze dzieciaki będą "kimś" - przede wszystkim kimś mądrym i wrażliwym i zrozumieją, że nie robimy tego dla zaspokojenia próżnej ciekawości, ale po to żeby innych zachęcić do pomocy.
No i to chyba działa bo lista się powiększa
anka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 18:58   #1563
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez anka_m Pokaż wiadomość
Ja też dostałam maila od Siostry - ale nie było mnie w domu i dopiero co przeczytałam.
Siostra wybrała mi podopieczną Caroline Kalenga. Dziewczynka w listopadzie skończy pięć lat. Ma trzech braci i sześć sióstr! Rodzice żyją, ale tata jest chory- rodzina jest w wielkiej potrzecie. Caroline chodzi do miejscowego przedszkola - to chyba znaczy, że rodzice dbają o dzieci - jak myślicie? Smutne to co pisał doktor, że w niektórych rodzinach najpierw je tato, potem mama, a dzieci dostają to co zostało.
Mam nadzieję, że w "mojej" rodzinie jest inaczej, już się zastanawiamy nad kupnem kózki, mam pierwszych chętnych do składki.
Zdjęć niestety jeszcze nie mam, czekam niecierpliwie, jak tylko dostanę wkleję na forum.
Lista adopcyjnych mam (i taty) ze zdjęciami jest, myślę, potrzebna.
Mam nadzieję, że wszystkie nasze dzieciaki będą "kimś" - przede wszystkim kimś mądrym i wrażliwym i zrozumieją, że nie robimy tego dla zaspokojenia próżnej ciekawości, ale po to żeby innych zachęcić do pomocy.
No i to chyba działa bo lista się powiększa
tak się cieszę

jutro dodam cię do listy

pomyślcie, 10 dzieci bardzo potrzebuja pomocy, dobrze ze masz chętnych do składek pozdrawiam
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 20:01   #1564
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Gratuluje nowym adopcyjnym mamom!!!

Lista nam sie wydłuza. Aż miło popatrzeć.


Pomysł baambii bardzo mi sie podoba, ale wydaje mi się, ze to raczej nie moze byc sklepik. Raczej tylko cennik. Zeby mozna było przeczytac co ile kosztuje. Bo przelewy i tak ida na konto siostr i one beda wiedziały ile doszło faktycznie pieniędzy i S. Józefe zawiadomią.
Ale czytam od paru dni tak pobieznie wszystko, ze może ja źle myślę.


Mama, idę jeszcze poczytac nowosci na Twojej stronce i...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 20:06   #1565
sobótka
Raczkowanie
 
Avatar sobótka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 55
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Witajcie, od dłuzszego czasu juz Was czytam. Trafilam na to wspaniale forum i wspanialych ludzi, dzieki Baambii. Od jakiegos juz czasu po glowie chodzila mi adopcja, ale nie mialam sprecyzowane, gdzie i jak. Teraz juz wiem - zdecydowalismy sie z mezem, ze wezniemy jedno dziecko i bedziemy go wspierac.
Wyslalam wiadomosc do Mamy i oczekuje szybkiej odpowiedzi.
sobótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 20:18   #1566
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez anka_m Pokaż wiadomość
Ja też dostałam maila od Siostry - ale nie było mnie w domu i dopiero co przeczytałam.
Siostra wybrała mi podopieczną Caroline Kalenga. Dziewczynka w listopadzie skończy pięć lat. Ma trzech braci i sześć sióstr!

Lista adopcyjnych mam (i taty) ze zdjęciami jest, myślę, potrzebna.
Mam nadzieję, że wszystkie nasze dzieciaki będą "kimś" - przede wszystkim kimś mądrym i wrażliwym i zrozumieją, że nie robimy tego dla zaspokojenia próżnej ciekawości, ale po to żeby innych zachęcić do pomocy.
Ale fajnie, że masz już dziecko Ja tylko będziesz mieć zdjęcia to wkleje tutaj postu
Straszliwie się cieszę i jestem ciekawa jak Twoja Karolinka wygląda

Cytat:
Napisane przez sobótka Pokaż wiadomość
Witajcie, od dłuzszego czasu juz Was czytam. Trafilam na to wspaniale forum i wspanialych ludzi, dzieki Baambii. Od jakiegos juz czasu po glowie chodzila mi adopcja, ale nie mialam sprecyzowane, gdzie i jak. Teraz juz wiem - zdecydowalismy sie z mezem, ze wezniemy jedno dziecko i bedziemy go wspierac.
Wyslalam wiadomosc do Mamy i oczekuje szybkiej odpowiedzi.
Baambi to ma łeb jak werbować ludzi Sobótka witamy

Czy nikt nie dostał żadnej wiadomości o paczkach czy jakieś doszły Mam złe przeczucia, że moja zaginęła Tak jakoś za mną ta myśl chodzi
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2007-02-12 o 20:21 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 20:33   #1567
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Gratuluje nowym adopcyjnym mamom!!!

Lista nam sie wydłuza. Aż miło popatrzeć.


Pomysł baambii bardzo mi sie podoba, ale wydaje mi się, ze to raczej nie moze byc sklepik. Raczej tylko cennik. Zeby mozna było przeczytac co ile kosztuje. Bo przelewy i tak ida na konto siostr i one beda wiedziały ile doszło faktycznie pieniędzy i S. Józefe zawiadomią.
Ale czytam od paru dni tak pobieznie wszystko, ze może ja źle myślę.


Mama, idę jeszcze poczytac nowosci na Twojej stronce i...
jak to pobieżnie ?
ale dobrze myślisz, takiego prawdziwego sklepu internetowego to nie mogę zrobić, zaraz by się skarbówka doczepiła, do sióstr pewnie też
ale zrobimy tak żeby było dobrze,
jeszcze nie wiem co na to Daniel (informatyk) dam mu spokojnie skończyc galerię ze zdjęciami, a później przedstawię mu pomysł Bambii

Cytat:
Napisane przez sobótka Pokaż wiadomość
Witajcie, od dłuzszego czasu juz Was czytam. Trafilam na to wspaniale forum i wspanialych ludzi, dzieki Baambii. Od jakiegos juz czasu po glowie chodzila mi adopcja, ale nie mialam sprecyzowane, gdzie i jak. Teraz juz wiem - zdecydowalismy sie z mezem, ze wezniemy jedno dziecko i bedziemy go wspierac.
Wyslalam wiadomosc do Mamy i oczekuje szybkiej odpowiedzi.
witaj koleżanko Bambii teraz i nasza odpowiedziałam ci z prędkością światła
cieszę się że tutaj trafiłaś i taka szybka decyzja o adopcji pozdrowienia dla męża

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość

Czy nikt nie dostał żadnej wiadomości o paczkach czy jakieś doszły Mam złe przeczucia, że moja zaginęła Tak jakoś za mną ta myśl chodzi
nie mam wiadomości o paczkach, poczekaj do piątku, soboty, a kiedy wysłałaś ?

Wszystkich czytajacych posiadaczy stron internetowych, blogów, niewykorzystanych podpisów proszę o umieszczenie linku do strony www.adopcjaserca.pl
- dzisiaj miałam juz pierwsze zgłoszenie o adopcje takze na e-mail podany na stronie
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 21:00   #1568
Mikrejsza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 517
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez anka_m Pokaż wiadomość
Ja też dostałam maila od Siostry - ale nie było mnie w domu i dopiero co przeczytałam.
Siostra wybrała mi podopieczną Caroline Kalenga. Dziewczynka w listopadzie skończy pięć lat. Ma trzech braci i sześć sióstr! Rodzice żyją, ale tata jest chory- rodzina jest w wielkiej potrzecie. Caroline chodzi do miejscowego przedszkola - to chyba znaczy, że rodzice dbają o dzieci - jak myślicie? Smutne to co pisał doktor, że w niektórych rodzinach najpierw je tato, potem mama, a dzieci dostają to co zostało.
Mam nadzieję, że w "mojej" rodzinie jest inaczej, już się zastanawiamy nad kupnem kózki, mam pierwszych chętnych do składki.
Zdjęć niestety jeszcze nie mam, czekam niecierpliwie, jak tylko dostanę wkleję na forum.
Lista adopcyjnych mam (i taty) ze zdjęciami jest, myślę, potrzebna.
Mam nadzieję, że wszystkie nasze dzieciaki będą "kimś" - przede wszystkim kimś mądrym i wrażliwym i zrozumieją, że nie robimy tego dla zaspokojenia próżnej ciekawości, ale po to żeby innych zachęcić do pomocy.
No i to chyba działa bo lista się powiększa
fantastycznie cieszę się razem z Tobą jej,to stałaś się członkiem naprawdę licznej rodzinki
Witaj Sobótko

Mama,a na ile kózek udało się juz uzbierać??? dobrze pamiętam z aukcji że jedna to 50 dolarów czyli koło 150 zł???
a jakieś inne zwierzęta tam mają? Może dałoby się kury hodować? To by jajka mieli...Nie wiem tylko czy to się da w takim klimacie...

Edytowane przez Mikrejsza
Czas edycji: 2007-02-12 o 21:04 Powód: uzupełnienie
Mikrejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 21:28   #1569
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Mikrejsza Pokaż wiadomość
fantastycznie cieszę się razem z Tobą jej,to stałaś się członkiem naprawdę licznej rodzinki
Witaj Sobótko

Mama,a na ile kózek udało się juz uzbierać??? dobrze pamiętam z aukcji że jedna to 50 dolarów czyli koło 150 zł???
a jakieś inne zwierzęta tam mają? Może dałoby się kury hodować? To by jajka mieli...Nie wiem tylko czy to się da w takim klimacie...
szczerze mówiąc nie wiem na ile kózek? na pewno jedna bo Katterine wpłaciła na całą jutro postaram się to mniej więcej policzyć, ale do końca to nie bo np. dwie osoby wygrało aukcje, nie odzywaja sie pomiomo moich e-mail i nie przysłali potwierdzenia przelewu, ale więcej było chojnych ofiarodawców, którzy wpłacali więcej niz zalicytowali.

Kury sa na zdjęciu mojego Victora
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 02:05   #1570
Erietka
Raczkowanie
 
Avatar Erietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: znad Erie
Wiadomości: 171
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Nie bylo mnie chwile, ale chce was poinformowac, ze nadal czekam na informacje od Siostry Jozefy i na wiadomosc o moim dziecku. Pisze moim, bo tak naprawde, to ja juz czuje sie za nie odpowiedzialna, chociaz nic o nim nie wiem. mam nadzieje, ze Siostra napisze do mnie wkrotce.
Gdy juz sie dowiem czegos o moim dziecku, zobowiazuje sie kupic koze dla jego rodziny, bo moje dziecko i jego rodzenstwo powinno miec mleko.

Kupilam 5 kocykow polarowych dla dzieci, takie piekne, kolorowe w obrazki z bajek, na razie trzymam , bo tez chcialabym wyslac je dla tej mojej pociechy i rodzenstwa,bo zapewne , znajac afrykanskie realia, moje dziecko nie jest jedynakiem, jak rodzina bedzie miec wiecej dzieci, to dokupie.

Znalazlam nowy cel w zyciu, dziekuje Bogu, ze was znalazlam, moje dzieci juz sa usamodzielnione, wiec ta adopcja to jakby przywrocenie macierzynstwa.


Kazdy po cos sie rodzi - ma cel do spelnienia - tak mowila swieta Rita -
ja poczulam, ze moim celem w zyciu jest adopcja serca, bedzie ona podziekowaniem Bogu za wszystko, czym mnie obdarzyl.
Ja juz kocham to moje dziecko.

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie
Erietka
Erietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 08:11   #1571
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Erietka Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie chwile, ale chce was poinformowac, ze nadal czekam na informacje od Siostry Jozefy i na wiadomosc o moim dziecku. Pisze moim, bo tak naprawde, to ja juz czuje sie za nie odpowiedzialna, chociaz nic o nim nie wiem. mam nadzieje, ze Siostra napisze do mnie wkrotce.
Gdy juz sie dowiem czegos o moim dziecku, zobowiazuje sie kupic koze dla jego rodziny, bo moje dziecko i jego rodzenstwo powinno miec mleko.

Kupilam 5 kocykow polarowych dla dzieci, takie piekne, kolorowe w obrazki z bajek, na razie trzymam , bo tez chcialabym wyslac je dla tej mojej pociechy i rodzenstwa,bo zapewne , znajac afrykanskie realia, moje dziecko nie jest jedynakiem, jak rodzina bedzie miec wiecej dzieci, to dokupie.

Znalazlam nowy cel w zyciu, dziekuje Bogu, ze was znalazlam, moje dzieci juz sa usamodzielnione, wiec ta adopcja to jakby przywrocenie macierzynstwa.


Kazdy po cos sie rodzi - ma cel do spelnienia - tak mowila swieta Rita -
ja poczulam, ze moim celem w zyciu jest adopcja serca, bedzie ona podziekowaniem Bogu za wszystko, czym mnie obdarzyl.
Ja juz kocham to moje dziecko.

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie
Erietka
Erietko nie wiem czy czytasz forum na bieżąco, ale juz dwie dziewczyny, które w tym samym czasie (no może troszkę przed tobą) prosiły siostrę o dziecko do opieki dostały odpowiedź więc ty dostaniesz ją lada dzień, może już jutro.
Rzeczywiście masz bardzi silny instynkt macierzyński, skoro juz zrobiłaś takie zakupy i jeszcze kózka w planach
To ja Ci dziękuję że przyłączyłas się do nas

Nie ma zbiegów okoliczności, wszystko co się dzieje w naszym życiu ma jakiś sens, nawet jezli od razu nie potrafimy go odnaleźć.
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 08:36   #1572
**onka**
Raczkowanie
 
Avatar **onka**
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mam ładny widok na Tyniec :-)
Wiadomości: 87
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
**onka** ale suuuper Tasile to imię żeńskie

Tak , to dziewczynka


pozdrawiam
__________________
"Korzystajmy z dachów, bowiem nie ma naprawdę powodów, dla których mielibyśmy chodzić tylko po ziemi..." O. Tokarczuk
**onka** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 08:42   #1573
**onka**
Raczkowanie
 
Avatar **onka**
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mam ładny widok na Tyniec :-)
Wiadomości: 87
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

[quote=_MAMA_;3680888]
onka a ty za to że tak długo nam nie pisałas ze masz od siostry odpoiwedź, ja sie zamartwiałąm że ona stała się pacjentem swojego szpitala


quote]


byłam na nartach , a maila odebrałam rano w poniedziałek ...
ty się tak nie zamartwiaj o wszystkich, bo nam oszalejesz

pozdrowienia
__________________
"Korzystajmy z dachów, bowiem nie ma naprawdę powodów, dla których mielibyśmy chodzić tylko po ziemi..." O. Tokarczuk
**onka** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 08:53   #1574
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez **onka** Pokaż wiadomość
ty się tak nie zamartwiaj o wszystkich, bo nam oszalejesz

pozdrowienia
właśnie mam nowy problem
skoro siostra pisze do was a do mnie nie to może Matka Generalna przeczytała ze ja wklejam na forum te e-maile i zakazała siostrze pisać do mnie bo siostry muszę mieć na wszystko pozwolenie od swojej Matki Generalnej a zwłaszcza na publiczne wystapienia, wywiady, publikacje, artyluły itp.
Ja napisałam taka prośbę ale mi jeszcze Matka nie odpisała
moze tam zadzwonię
ale się boję ...
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 09:04   #1575
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Gdyby tak było, to S. Józefa albo poprosiłaby Cie o niepublikowanie maili albo powiedziała Ci, ze nie moze do Ciebie pisac. Nie wierzę, ze tak bez słowa przestała. Nie panikuj
Lepiej sprawdz spam.
Może siostra uczy sie wysyłac zdjęcia i jej maile z załącznikami wyrzuca Ci do spamu. Albo nie ma czasu, bo musi odpisywać nowym mamom.
Erietka
tez czeka jeszcze na wiadomość. Mam coraz więcej a czasu Siostra ma tyle ile miała, czyli mało. Nie do wszystkich zdąży napisać. Ja też czekam na maila w sprawie kozy dla rodziny Maxona.

Pozdrawiam wszystkich!!!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 09:05   #1576
sobótka
Raczkowanie
 
Avatar sobótka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 55
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

kochani, odfajkowałam, ze nie chce dostawac przypominania o nowych postach, a jednak dostalam, niec hce miec zawalana poczte, bo i tak bez tego wchodze tu codziennie - nie wiecie gdzie to mozna odmowic?
sobótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 09:08   #1577
**onka**
Raczkowanie
 
Avatar **onka**
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mam ładny widok na Tyniec :-)
Wiadomości: 87
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
właśnie mam nowy problem
skoro siostra pisze do was a do mnie nie to może Matka Generalna przeczytała ze ja wklejam na forum te e-maile i zakazała siostrze pisać do mnie bo siostry muszę mieć na wszystko pozwolenie od swojej Matki Generalnej a zwłaszcza na publiczne wystapienia, wywiady, publikacje, artyluły itp.
Ja napisałam taka prośbę ale mi jeszcze Matka nie odpisała
moze tam zadzwonię
ale się boję ...
Widzisz, właśnie tak czasami jest, nie znamy zwyczajów i zasad panujących w zgromadzeniu - i mozna czasami "zaszkodzić".
Myślę że jak poprosisz o zgodę, to nie powinno być problemu,
ale najpierw się dowiedz dlaczego Siostra nie pisze, może ma zbyt wiele pracy - a Ty niepotrzebnie się denerwujesz.
__________________
"Korzystajmy z dachów, bowiem nie ma naprawdę powodów, dla których mielibyśmy chodzić tylko po ziemi..." O. Tokarczuk
**onka** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 09:37   #1578
baambii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

[quote=Mikrejsza;3676528]Bambi,o ile mnie pamięć nie myli to Ty masz tą koleżankę która ma dziecko z Pallotyńskiej Adopcji Serca? Jeśli to nie będzie problem to spytaj się ile czekała,będę wdzięczna...

Wlasnie dostalam odpowiedz, nie ma w niej zadnego konkretu, ale wkleje ja tu w calosci :
"......Co do adopcji, to przyznam szczerze, że juz nie pamietam jak długo trwało przyznanie mi pierwszego dziecka. To juz 5 lat od tego momentu. Wiem, że tez bardzo mi sie to dłuzyło i trwało to kilka miesięcy. Nie wiem dokładnie ile. To jest bardzo skomplikowane, bo przepływ informacji pomiędzy Rwanda a Polską uzalezniony jest od "prędkości' przekazywania sobie informacji w samej Rwandzie, a jak wiesz sa to olbrzymie odległości pomiędzy placówkami, a niejednokrotnie przesyłka oczekuje na jej osobiste dostarczenie przez jakiegos misjonarza, więc to wszystko długo trwa. Napewno sprawa jest w toku, więc nalezy czekać cierpliwie. "


Sobotka - no nieee moge !!! Daj sie wysciskac !!! ....
Tez nie mam pojecia jak sie pozbyc tej codziennej poczty, bo ja dostaje regularnie, a nawet jej nie otwieram.
Jest tu jeden specjalista, to moze podpowie....( New Rock .... )
baambii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 09:41   #1579
mrs.ideal
Raczkowanie
 
Avatar mrs.ideal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 233
GG do mrs.ideal
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez sobótka Pokaż wiadomość
kochani, odfajkowałam, ze nie chce dostawac przypominania o nowych postach, a jednak dostalam, niec hce miec zawalana poczte, bo i tak bez tego wchodze tu codziennie - nie wiecie gdzie to mozna odmowic?

panel użytkownika ---> edytuj opcje ---> i tam są ustawienia subskrybcji wątków (trzeba wybrać albo "bez powiadamiania emailem" albo "nie subskrybuj")
__________________





mrs.ideal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 09:44   #1580
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

baambii, nie trzeba byc specjalistą. Ja napisałam już do sobótki PW, mam nadzieje, ze sobie poradziła, a mrs.ideal odpowiedziała w watku.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 09:52   #1581
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

no dobra, nie zamartwiam się, czekam ...
rzeczywiście pilniejsze są e-miale do adopcyjnych Mam, to nie tylko e-mail, ale trzeba takiemu dziecku założyć kartotekę, zapisac do szkoły, zrobic zakupy, zdjęcia, później te zdjęcia wywołać, zaadresować koperty, zrobic zakupy dla sierot ....
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 10:44   #1582
sobótka
Raczkowanie
 
Avatar sobótka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 55
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Baambii, a chociaz wiesz, kto ja jestem?

Dzieki dziewczyny, juz sobie wszystko co trzeba odfajkowalam i teraz powinno byc dobrze
Wysłalam juz maila do s. Jozefy i czekamy cierpliwie na wiadomosc od Niej.
Pewnie wypadaloby sie troche przedstawic: jestem mezatka juz 19 lat, mam troje dzieci - juz prawie mlodziez, a poniewaz zawsze myslalismy o czworce dzieci, to adopcja wydala mi/nam sie najlepszym rozwiazaniem
Na poczatku nie wiedzialam na co sie zdecydowac czy tylko na comiesieczne wplaty na misje, ale doszlismy do wniosku, ze poprzez adopcje korzysta cala rodzina dziecka.
sobótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 10:58   #1583
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez sobótka Pokaż wiadomość
Baambii, a chociaz wiesz, kto ja jestem?

Dzieki dziewczyny, juz sobie wszystko co trzeba odfajkowalam i teraz powinno byc dobrze
Wysłalam juz maila do s. Jozefy i czekamy cierpliwie na wiadomosc od Niej.
Pewnie wypadaloby sie troche przedstawic: jestem mezatka juz 19 lat, mam troje dzieci - juz prawie mlodziez, a poniewaz zawsze myslalismy o czworce dzieci, to adopcja wydala mi/nam sie najlepszym rozwiazaniem
Na poczatku nie wiedzialam na co sie zdecydowac czy tylko na comiesieczne wplaty na misje, ale doszlismy do wniosku, ze poprzez adopcje korzysta cala rodzina dziecka.
ja tez jestem za tym żeby decydować się jednak na adopcję, jeżeli ktoś ma takie możliwości, ta forma nie pozwala zapomnieć o następnych wpłatach i temat nigdy nie powszednieje, jest kontakt z dzieckiem, zdjęcia listy ...
a wpłaty osób, które mają mniejsze mozliwości bardzo się przydaja np. na nieoczekiwane wydatki, dożywianie sierot, lekarstwa, przybory szkolne i wiele, wiele innych.
Sobótko ja też mam 3 dzieci i 4 w Zambii tyle że moje to jeszcze małe
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:15   #1584
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
właśnie mam nowy problem
skoro siostra pisze do was a do mnie nie to może Matka Generalna przeczytała ze ja wklejam na forum te e-maile i zakazała siostrze pisać do mnie bo siostry muszę mieć na wszystko pozwolenie od swojej Matki Generalnej a zwłaszcza na publiczne wystapienia, wywiady, publikacje, artyluły itp.
Ja napisałam taka prośbę ale mi jeszcze Matka nie odpisała
moze tam zadzwonię
ale się boję ...
Ach Mama nie sadze ,zeby siostry miale Ci to za zle.Przeciez nawet jesli napiszesz nam ,ze siostra napisala to czy tamto to chyba nic zlego.Tak mnie sie wydaje.A pozatym napewno by Ci o tym napisala a nie tak bez slowa poprostu przestala odp tymbardziej ,ze zrobilas i robisz tyle wspanialych rzeczy.Trzymaj sie kochana i nic nie martw. Ps.pewnie mnie zabijecie za to tlumaczenie ale ostatnio mam ciezki okres nie spie po nicach a w dzien snuje sie jak zombii bo mojej coreczce wyrastaja kolejne zabki i w nocy nie spi dobrze.Zrobie to jak najszybciej.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:35   #1585
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Ach Mama nie sadze ,zeby siostry miale Ci to za zle.Przeciez nawet jesli napiszesz nam ,ze siostra napisala to czy tamto to chyba nic zlego.Tak mnie sie wydaje.A pozatym napewno by Ci o tym napisala a nie tak bez slowa poprostu przestala odp tymbardziej ,ze zrobilas i robisz tyle wspanialych rzeczy.Trzymaj sie kochana i nic nie martw. Ps.pewnie mnie zabijecie za to tlumaczenie ale ostatnio mam ciezki okres nie spie po nicach a w dzien snuje sie jak zombii bo mojej coreczce wyrastaja kolejne zabki i w nocy nie spi dobrze.Zrobie to jak najszybciej.
traci (teraz jak tak pisze to mam wrazenie że zwracam się do tej roześmianej buziuni ) nie musisz się śpieszyć, jeszcze polska wersja nie jest ukończona, Daniel ma sesję do nadrobienia (przez pobyt w szpitalu), jeszcze jutro walentynki (zakochany student - ale sza !) to masz dużo czasu.
Jak juz będzie angielska wersja storny to będzie potrzebny ktoś, do odpowiadania na pocztę w tym języku, głównie przekazywanie e-mail s.Józefy chętnym do adopcji i odp. na ewentualne pytania
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 12:42   #1586
mrs.ideal
Raczkowanie
 
Avatar mrs.ideal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 233
GG do mrs.ideal
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
Jak juz będzie angielska wersja storny to będzie potrzebny ktoś, do odpowiadania na pocztę w tym języku, głównie przekazywanie e-mail s.Józefy chętnym do adopcji i odp. na ewentualne pytania

jaknie będzie lepszych kandydatur to ja chętnie (angielski sobie poćwicze od razu )
__________________





mrs.ideal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 15:08   #1587
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez mrs.ideal Pokaż wiadomość
jaknie będzie lepszych kandydatur to ja chętnie (angielski sobie poćwicze od razu )
piękne dzięki, moze byc nawe kilka kontaktów (e-maili)

no i podliczyłam aukcje :

- na dożywianie sierot - 91,00 zł

-
na kózki - 351 zł - razem z wpłatą Kattarine

czyli biorac pod uwagę drozszą wersję (50 $) kozy to jest na 2,34 kozy
a wersja tańsza (20 $ - jak sie siostra potarguje) to wystarczy na 5,85 kózek
przypominam ze to dopiero poczatek aukcji i zapewne do końca kwietnia stado się znacznie powiększy

na maszynę do szycia jest jeszcze 300 zł Animatora, potrzebne jeszcze 150 zł moze ktoś sie dorzuci?

wiem że są jeszcze wpłaty, nawet zlecenie stałe, ale nie wiem ile

jak mogłam zapomnieć

nie mówiłam wam ale o naszego dyżurnego lekarza tez sie martwiłam, bo długo nie pisał
ale wczoraj przysłał taki e-mail, trochę prywatny, ale sie pochwalę

Droga Agnieszko,
Dziś czytałem zaległości na forum. Ale sie ciesze ze wszystko tak pieknie
idzie. Agnieszko jestes wspaniała- bo to tylko dzieki Tobie - robisz
niesamowicie duzo dobrego.
A ja...ciagle zabiegany. tak czasami mysle za czym tak gonie, czy da sie
zwolnic? I nic juz nie wiem
postaram się napisac jeszcze jakieś "wspomnienia" i przesłac.
Pozdrawiam Cie serdecznie
Bertrand
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 15:12   #1588
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

tam też można założyć forum i zrobić zamknięty dział dla konkretnych nicków i tam wklejać maile od Siostry.
Ale najpierw się zorientować, czy na pewno to ma dla Siostry znaczenie...
Bo to niewygodnie tak na 2 fora.

Mama, a zadałaś Siostrze pytania? Bo raz pisała z naciskiem, że czeka na pytania... Może nie ma na co odpisywać? Albo nie dostała Twojego maila?
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 15:20   #1589
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez New_Rock Pokaż wiadomość
tam też można założyć forum i zrobić zamknięty dział dla konkretnych nicków i tam wklejać maile od Siostry.
Ale najpierw się zorientować, czy na pewno to ma dla Siostry znaczenie...
Bo to niewygodnie tak na 2 fora.

Mama, a zadałaś Siostrze pytania? Bo raz pisała z naciskiem, że czeka na pytania... Może nie ma na co odpisywać? Albo nie dostała Twojego maila?
nie, forum na stronie jak na razie odpada nie dam rady a Daniel to by chyba mnie udusił jakbym mu jeszcze forum wymysliła pamiętajmy że on tę stronkę robi charytatywnie, zreszta tak jak ty Rocky, mój komputerowy doradco a takich pomocnkiów nie mozna nadużywać

czy zadałam pytanie? nie jedno ...

jestem pewna że siostra je przeczytała, jak tylko będzie mogła to odpowie.

Pytanko, czy ja muszę w tych aktualnościach na stronie www.adopcjaserca.pl pisać jakie pytania zadawałam? czy mozna się domyśleć?
te moje e-maile do siostry są często takie chaotyczne i wolałabym ich nie wklejać
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 16:37   #1590
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
no i podliczyłam aukcje :

- na dożywianie sierot - 91,00 zł

-
na kózki - 351 zł - razem z wpłatą Kattarine

czyli biorac pod uwagę drozszą wersję (50 $) kozy to jest na 2,34 kozy
a wersja tańsza (20 $ - jak sie siostra potarguje) to wystarczy na 5,85 kózek

na maszynę do szycia jest jeszcze 300 zł Animatora, potrzebne jeszcze 150 zł moze ktoś sie dorzuci?
Super akcja Ja myśle, że siostra się potraguje i wystraczy nawet na 6 kóz Wszak to prawie hurtowy zakup musi być taniej

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
nie, forum na stronie jak na razie odpada

Pytanko, czy ja muszę w tych aktualnościach na stronie www.adopcjaserca.pl pisać jakie pytania zadawałam? czy mozna się domyśleć?
te moje e-maile do siostry są często takie chaotyczne i wolałabym ich nie wklejać
Ja myśle, że drugie forum nie jest potzrebna! Wystarczy to nasze, jeśli ktoś chce zadać pytanie to napisze meila do Ciebie (tam jest kontakt), lub zapyta sie tutaj na wizażu- logowanie trwa sekunde Tutaj jest kopalnia wszystkich informacji- nie ma sensu chyba pisać jeszcze raz tego samego

A Twoich meili też bym nie wklejała Nie dlatego, że są chaotyczne i być może bez orzeczeń ale, tak jak mówisz, każdy się domyśla o czym siostra pisze

Dodałam nowe mamy do naszej listy- Sobótkę i dziewczynki **onki** i anki_m http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1491
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.