Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 22:35   #871
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
a my po lekarzu... zmiana mleka na miesiac na bebilon AR (35zl za mala puszke ) ,syrop debridat i espumisan na kolki .
Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
lekarka kazala zmienic albo na bebiko AR albo bebilon AR ,z tym ze w zadnej aptece nie slyszeli o tym zeby istnialo bebiko AR .
ale to jest cholernie duzo kasy i powiem wam szczerze ze jak daje normalne bebiko to na miesiac wychodzi mi jakies 130-140zl , a za ten bebilon bedzie ponad 400zl . bede narazie dawac ten syrop i zageszczac zwykle bebiko nutritonem bo nie stac mnie narazie na takie drogie mleko... a jezeli po paru dniach nie bedzie poprawy to wtedy zmienie na ten bebilon.
z tego co lekarka mowila to syrop jest na problemy zoladkowe,na ulewanie,na kolki,zatwardzenia i powiedziala tez ze jak on tak duzo placze to tez go uspokoi...
i teraz o godzinie 20,4,12 daje syrop,a o 16,24,8 espumisan...
czornoo, a ten debridat to na wymioty? u nas pomogl wiesz, bez zmiany mleka nawet ani zageszczania, znaczy zageszczalam na poczatku bez debridatu i wymiotowal zageszczonym, a debridat pomogl nawet bez zageszczania nie wiem jak z innymi rzeczami bo maly nie ma kolek ani zatwardzenia - moze po tym debridacie... ale teraz uzywamy innego syropu, angielskiego, dziala tak samo, a 2 butle debridatu mialam z polski, bedzie lepiej, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
no ale u nas po tak małym kawałeczku dyni to nie sprzedają o ile wogóle gdzieś na tym zadupiu dostanę teraz dynię ??
u nas tez nie, mam cala, tylko ze to taka dynia pizmowa wiec mala dosyc jest, trzymam w lodowce, marchewki tez nie kupuje po 1 bo kupuje organic i sprzedaja pakowane... no ale wole organic i trzymac pare dni w lodowce niz zwykle...
a z ta dynia to tez sie troche zastanawiam czemu ja teraz sprzedaja? ale ona chyba jakas inna jest i w uprawie, bo takich normalnych nie ma dostepnych
a apropo dyni - jest to jedno z warzyw najmniej kumulujacych w sobie rozne swinstwa

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
obudził, godzinę go usypialiśmy
oj bidulo, wy sie macie z tym dziadkiem, ale nie martw sie, bedzie zdrowsza atmosfera u twoich rodzicow, a testamentu tez mysle ze nie zmieni, jeszcze jak sie z babcia tak zgodzil...

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
on wymiotuje a nie ulewa...
i to tak chlustajaco...
skad ja to znam... ale bedzie lepiej, zobaczysz!
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 22:47   #872
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

no mam nadzieję, jakby nawet chciał zmienić to chyba mógłby najwyzej swoją połowę komuś innemu przepisać a połowa babci już należy do męża
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 23:19   #873
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

cześć 1
Sija jak to cos popsułam Ania jest cudna, zarezerwowana już dla jakiegos kawalera z wątku
Fizjo powiedzmy, ze Cie rozgrzeszłam, skoro mama była ale popraw się bo jak nie to Leżaczka nie mam , więc nie pomoge. Julcia ślicznie wygląda na macie.
Gabi ja zmieniam ok 2 w nocy bo jest ciężka, a zreszta Dawid ma zadelikatna pupe by nie zmieniac wcale, co do ubranek to tylko tych wyjściowych nie piore odrazu( no chyba ze są brudne) ja prasowałam do końca 2 m-ca, teraz porasuje pieluszki i to nie zawsze, bo czasem nie zdąże...
Zanka to Ty miałaś na porodówce apartament, a nie pokój
Emzeta gratulacje dla dzielnego Filipkaa twarda mama to nie zawsze wsparcie ( wiem po swoim przykładzie)
Małpka Ty tak rzadko cyckiem karmisz Julka jest piękna, widze z boku kocyk
RudAbln to widze, że huśtawka bardzo przydatna jest nie nudzi się Mu zbyt szybko
Buziaczek u mnie kiedyś widziałam krówkową ale mase, mleko skondensowane zawsze jest śmietankowe Hm...widzę że szukałaś krzesełka do karmienia na allegro bardzzo fajne znalazłaś, a chodzik podobno jest bardzo nie zdrowy..
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 23:21   #874
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

część 2
Czarnoo żeby nie było trzymałam kciuki za lekarza oooo ja właśnie bym chciała takie krzesłko Co do szatki to mi się bardziej ta pierwsza podoba
Miss Fredko oby Nadusia więcej spała i Mamusia miała więcej międzyczasów (może tym razem tez zadziałają)Przykro mi że Nadusia nadal męczy się z katarkiem
Cytat:
Napisane przez czarnoo
Napisane przez jastinada
d

Spicegirl zawsze mi się pisze "spicegril"i musze poprawiać ,super ,ze masz już neta wreszcie do nas wrócisz,chociaż u nas różnie z pisaniem,bo widzisz ja i Raspi przodowniczki pisania w odchowalniowych wątkach siadłyśmy na wizażowych laurach poprostu spędzamy całe dnie na zewnątrz z dziećmi,a przy okazji moja daje wieczne pokazy swojego ostrego charakterku\



miłego dnia dziewczeta i Waszym ślicznym dzieciaczkom

ale mi zrobilas ochote na kielbaske z grila
a gdzie tu mowa o kiełbasce bo nie widze

Gosia J A jakieś zdjęcie Tymusia to gdzie??Chętnie byśmy sobie Go pooglądały bo pewnie niezły z Niego przystojniak witamy
Buziaczku co do paznokci nożnych to obcinałam raz wszystkie i drugi raz tylko kciuki reszta stoi w miejscu póki co, ale pazurki ręczne to tak rosną
Cytat:
Napisane przez spicegirl
Potem do was wpadne, zjem teraz sniadanko i lecimy z Jula na plaze.
weź nas ze sobą
Czarnoo monitor ma Emilka ( Ty i te zakupy )a co do spania wtedy na brzusiu to niewiem
Cytat:
Napisane przez jastinada
Chciałam się Wam pochwalic,że byłam we wtorek na "szarlatańskich" zabiegach odczulania alergii tzw biorezonans i jestem zachwycona.Odczuliłam się na razie tylko na pyłki traw ale już czuję wyraźną różnicę.
pierwszy raz o czymś takim słysze ale super jeśli pomogło
Fizjo Ewccik ja trzymam już kciuki za chrzest bo później to zapomne
Cytat:
Napisane przez Malpka
Napisane przez raspberry69

Slicznosci jakie ma obledne wlosy!!
na początku przeczytałam ze ma "obleśne " włosy

Spicegirl z tą
babcią to aż mnie szokło "pracować dla wnuczki"
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-05 o 23:24
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 23:22   #875
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

część 3
Anadun pogoda ma się poprawić więc może truskawki ocaleją ciesze się bardzo że od lekarza same dobre wieścino i za poniedziałkowe szczepienie
Emilka a te smoczki "sutkowe" to one działają na tej zasadzie co butelki lovi???a szatke to się kładzie na ubranko piekny awatarek
Gabi super zabawy 1-2 godzinnej na imprezie z pracy))
Czarnoo oby to mleczko pomogło żeby Igorek już tyle nie ulewałnie pisałaś że ma kolki
Ezmeta a jak tam Filipek i jego ulewanie?
Alkamor oby Kubuś do 4 -5 pospał
Zanka człowiek pijany podobno prawde mówi ale Ty się chyba cieszysz, że wracacie do rodziców, prawda?a co do czekolady to prawda??? kurcze i tyle po niej chudniesz?? CO do testamentu...to złożyliście wniosek o mieszkanie?W razie czego dostaniecie z urzędu miasta, w końcu musicie dostać, nie oby jednak nic nie zmieniałi kciuki za przeprowadzke
Raspi a jak przyjedziesz do Pl to będziesz miała neta??przykro mi, że mamusia już pojechała
Rudabln dobry wieczór dobrej zabawy na weselu, hm...i dalej mi nie napisałaś jak to będzie z karmieniem Krzysia no chyba że ślepa jestemCzemu Ci pieska zabrali?

Melduje, że Dawidek śpi w łóżeczku od 19 ( dwa razy GO wyciągałam na karmienie i odłożyłam spowortem) będę Go przyzwyczająć małymi kroczkami- w nocy będzie spał ze mną....hm w sumie już jest noc....tez musze się wyspać, a On odrazu tam nie zaśnie, najpierw musi porządnie zasnąć na łożku żebym mogła gO przeniść.

Po tym okropnym zdarzeniu czuję się bardzo źle, ciągle mam to przed oczami i jak tylko sobie o tym przypomne to płacze ja tego nigdy nie zapomne normalnie jak w jakimś horrorze...

Wybaczcie, ale dziś nie miałam dnia:-(
kolorowych snów....
p.s. i znów się nie złączyło
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 00:28   #876
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
j

A co do ciasta to ja ostatnio znalazłam przepis na ciasto wygląda bosko ale jeszcze nie robiłam...przymierzam się wkleję Wam zdjęcie...dodam tylko, że na spodzie jest masa z Nutelli --> masa serowa --> masa z bitej śmietany --> wiśnie zalane galaretką
wygląda pycha, czekamy teraz na relacje jak w smaku no i przepis

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość

A mam pytanko! Powiedzcie mi jakich smoczkow uzywacie albo jakie polecacie......byl juz ten temat niedawno ale nie chce mi sie go szukac, bo chodzi o to ze te oc ma Dawid z Tommee Tippee ortodontyczne sa do kitu! Wypadaja, nie umie sie zassac w nie, a jak juz sie zassa to jak przestanie to mu wypada i chce na probe kupic jakies inne ale nie mam pojecia jakie :conf used: jakie polecacie
ja mam smoczek z Aventu i Julka go od razu polubiła wiec nie mialam problemów
Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
hej, ja tylko na sekundkę z obiecanymi fotkami
Fizjodla Ciebie fotka bujaczka - mamy z firmy Grapi
http://www.allegro.pl/item645354971_..._blueline.html w tych pszczółkach Ania jest po prostu zakochana nie wiem czemu, ale to jej ulubione zabawki
Ten z Twojego linka na pewno się rozkłada, ma takie coś do rozkładania jak nasz, ale wydaje się strasznie wysoki i do tego jeśli się bardziej na płasko nie rozkłada niż na zdjęciach, to chyba jest zbyt "siedzący" dla maluszka

na ostatniej fotce nowa mata
jaka slicznotka

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
no biegaja, troche problem je tak lapac po kuchni
to sa drozdze suche, tylko ze suche sa do kupienia aktywne i nieaktywne, do roznych ciast sie uzywa, a te w kostce to sa drozdze swieze, tez sa aktywne chyba
swiezych trzeba dac 2 razy tyle co aktywnych
tzn takie w proszku jak np proszek do pieczenia tak sory ze tak sie dopytuje
Cytat:
Napisane przez anadun Pokaż wiadomość
Cztery strony od rana nie macie litości
Emilka, Masako, Monix, Rudalbn, Sija. Malpka, Czoornoo dzieki za kciuki oczywiście skuteczne . Pani doktor nie stwiedziła już nic niepokojącego Na wszelki wypadek ze szczepionką poczekamy jednak do poniedziałku. Dostalam recepty i musze je sobie sama wykupić

My po wizycie u lekarza byliśmy u moich rozdziców na obiadku i truskawkach ale jak dalej będzie taka pogoda to chyba więcej nam zgnije niż dojrzeje.
super ze u lekarza ok i fajnie ci ze mozesz jesc truskawki musze i ja spróbowac jak na Julke zadziałaja

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
DXziewczyny co za dzień, mam dość!!!!!!!!!!!!
Winda PRAWIE zabiła mi psa
!
dobrze ze sie szczesliwie skończyło

rezte nadrobie jutro bo Julka usneła po jedzonku to i ja lece spac dobranoc
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 01:26   #877
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość

A mam pytanko! Powiedzcie mi jakich smoczkow uzywacie albo jakie polecacie......byl juz ten temat niedawno ale nie chce mi sie go szukac, bo chodzi o to ze te oc ma Dawid z Tommee Tippee ortodontyczne sa do kitu! Wypadaja, nie umie sie zassac w nie, a jak juz sie zassa to jak przestanie to mu wypada i chce na probe kupic jakies inne ale nie mam pojecia jakie :conf used: jakie polecacie
Moja Julcia smoczek wezmie srednio raz na tydzien, ale to tlko i wylacznie taki jak wklejam zdjecie (zwroc uwage na ksztalt smoczka, w przekroju jest okragly a nie tak jak inne plaski, podobny do cyca. Probowalam plaskie, bo ten dostala w szpitalu jeszcze i nie moglam go znalezc, ale niczego innego nie wziela.

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Spicegirl nistety Emilka ma rację,teściowa to nie rodzina,trzeba płacic za pomoc...a tak serio,to gdyby moja coś takiego wymyśliła,to bym ją wyśmiała i powiedziała jej żeby pocałowała się w dupę!!!!!!!!!! i Ty też tak swoje powiedz...
A wiesz ze chcialabym, ale nie wiem ile na ten zlobek bede czekac i gdzie on bedzie (pewnie w innym miescie niestety) wiec grzeczna jestem. Ale widze, ze mezowi strasznie wstyd za matke.

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość

na ostatniej fotce nowa mata
Sliczna ta twoja corcia

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
no i się porobiło
jutro się wyprowadzamy...


wróciliśmy od rodziców koło 20.00.
Dziadka nie było, chyba poszedł na działkę. Okąpaliśmy małego, nakarmiliśmy i położyliśmy spać.
Tak sobie siedzieliśmy, oglądaliśmy TV i piliśmy piwko.
Około 21.00 wrócił dziadek na lekkiej bombie, zabrał jakąś wódkę z barka i poszedł gdzieś.
Niecałą godzinę później wrócił naje*** bo inaczej tego nazwać się nie da.
Coś grzebał w kuchni i wywalił na ziemię garnek z jakimś jedzeniem.
Wydarl się na męża, że ma natychmiast to posprzątać, klnął przy tym niemiłosiernie.
Mąż się wkurzył, bo jak to tak się drzeć bez powodu.
No i powiedzial, że sam niech sobie sprząta.
Wtedy dziadek przyszedł do naszego pokoju i zaczął się wydzierać.
Że mój mąż to nie jest jego wnuk, że poszedł na grób babci i powiedział jej że żałuje że nam pozwolił tu mieszkać, że JA zamiast dzieckiem się zajmować siedzę na kompie i obzeram się czekoladą i tyję, a on się dzieckiem musi zajmować. Że to wszystko moja wina
Walnął kila razy klapką od laptopa i groził że kabel od neta utnie.

No i w każdym razie wypominał nam pieniądze, jedzenie itp.
Maż powiedzial że się wyprowadzamy...
oj biedna ty straszne sa takie konflikty rodzinne. Badz silna, zobaczysz ze sie wszystko ulozy, a jak sie wyprowadzicie to przynajmniej sie z dziadkiem nie bedziesz uzerac.

Do jutra ! Ide Julke dreczyc 'tummy time' (nie wiem jak wasze dzieci, moja nie cierpi sie meczyc na brzuchu)
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 06:24   #878
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
z jednej strony to cieszylabym sie jakby sie do smoka nie przyzwyczajal ale jak mi ma ssac warge to ja juz wole smoka
moj używa canpolu ortodontycznych i z fisher prica

ostatnio wyczytałam, ze używanie smoczka sprzyja wadom zgryzu i zapaleniu ucha, ssanie palca zaś sprzyja zanokcicy i uszkodzeniom palca, ale zasadniczo jest zdrowsze. łatwiej oczywiście oduczyć smoczka. natomiast ssanie czy palca czy smoczka do 4 roku zycia nie wymaga dzialan oduczających u starszych dzieci już tak. Ale to był artykuł amerykański, wiec nie wiem na ile można mu wierzyć

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
no i się porobiło
jutro się wyprowadzamy...
może i dobrze, że sie wyprowadzacie
a dziadek to świnia
Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
idę śpiulkać bo muszę się przed weselem wyspać DOBRANOC
jak się wyrobię to rano jeszcze zajrzę tutaj a jak nie to do niedzieli
słodkich snów, miłej zabawy na weselu, koniecznie wklej zdjęcia i z kim zostaje Krzyś?
ps. ja tez mam cycki żylkowane
Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość

A wiesz ze chcialabym, ale nie wiem ile na ten zlobek bede czekac i gdzie on bedzie (pewnie w innym miescie niestety) wiec grzeczna jestem. Ale widze, ze mezowi strasznie wstyd za matke.
a ona z wami wtedy by mieszkała? bo jak tak to policz jej za czynsz tak żeby wam na zero wyszło

a jak twoja Jula śpi po 11 godzi to w dzien ile razy je? i w jakim wieku zaczęla tak spać? bo ja mojego Bartka budze po 8 godzinach (czyli o 3-4 w nocy) bo sie boje, ze dostanie hipoglikemi a mi zaniknie laktacja, ale moze niepotrzebnie sie boje? i w efekcie obyda jestesmy niewyspane... on nadrobi na tatusiu teraz a dla mnie miejsca na tatusiu juz nie ma


EditZIEŃ DOBRY!!!! WSTAJEMY!!!!! NOWY DZIONEK NA NAS CZEKA!!!!!
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:09   #879
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
obudził, godzinę go usypialiśmy

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
on wymiotuje a nie ulewa...
i to tak chlustajaco...
ojej iedny Igorek
Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Jak dobrze pojdzie to we wrzesniu
to już niedługo tak przy okazji zapraszam na kawkę
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy takie niskie? Nan1 kosztuje 13,25 (+ przesylka) a ja place 13,29 w eclerku bo w innych sklepach sa juz drozsze za 13,99 a nawet za 14,99
no ale ja mowie o cenach aptekowych
Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość

a jak twoja Jula śpi po 11 godzi to w dzien ile razy je? i w jakim wieku zaczęla tak spać? bo ja mojego Bartka budze po 8 godzinach (czyli o 3-4 w nocy) bo sie boje, ze dostanie hipoglikemi a mi zaniknie laktacja, ale moze niepotrzebnie sie boje? i w efekcie obyda jestesmy niewyspane... on nadrobi na tatusiu teraz a dla mnie miejsca na tatusiu juz nie ma


EditZIEŃ DOBRY!!!! WSTAJEMY!!!!! NOWY DZIONEK NA NAS CZEKA!!!!!
dzien dobry
a tekst

a Adrianek wstal dzisiaj tylko raz co prawda tancowal z godzine alo to juz sszczegol

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

no a zapomnialam napisac ze dzwonila ta babka od korków znowu no i sie zgodzilam bo juz mi sie jej szkoda zrobilo chciala pilnowac adriana a ja bede uczyj jej syna tak adrian w pokoju obok by spal albo i nie a ja bym sie mogla skupic......tak wiec tz zostanie z adrianem a ja pojade do nich

a charlotte gdzie zaginela?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-06-06 o 08:11
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:16   #880
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Monix ojej ale miałaś przeżycie!!!! współczuję super ze wszystko sie szczesliwie skonczylo

a no wlasnie ja jeszcze nie widzialam innej szatki niz taka wlasnie jak serwetka
ja mam troje chrzesniakow, TZ dwoje i zawsze byla to taka serwetka
a ta niby bluzkę to co? zaklada sie na dziecko?
dziewczyny po chrzcie, a Wy jakie mialyscie?
ja też miałam tę koszulkę taką i "zarzuciłam" ją na Kaję
z tego co widziałam (chrzczono naraz 6 dzieci) każde miało koszulkę

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
czuje sie strasznie, prawie zabilam swojego psa nawet nie sądzilam ze jestem tak bezmyslna.........i ze to co robiłam codzien jest takie niebezpieczne!!!!!!!!!!!! !!!
no co TY

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
cześć 1

Gabi ja zmieniam ok 2 w nocy bo jest ciężka, a zreszta Dawid ma zadelikatna pupe by nie zmieniac wcale, co do ubranek to tylko tych wyjściowych nie piore odrazu( no chyba ze są brudne) ja prasowałam do końca 2 m-ca, teraz porasuje pieluszki i to nie zawsze, bo czasem nie zdąże...
..
hmmmmmmmmmm co to są ubranka wyjściowe? np. ten no kombinezonik czy sukieneczka jakaś?
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:47   #881
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a Adrianek wstal dzisiaj tylko raz co prawda tancowal z godzine alo to juz sszczegol

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

no a zapomnialam napisac ze dzwonila ta babka od korków znowu

a charlotte gdzie zaginela?
brawa dla Adrianka
a to namolna baba, ale zacznisz pempowine przecinać z Adriankiem

no właśnie, coraz więcej dziewczn ginie

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
hmmmmmmmmmm co to są ubranka wyjściowe? np. ten no kombinezonik czy sukieneczka jakaś?
też to mnie zastanawia
jak jest ciepło to z bartkiem wychodzimy w tym co jest w domu, ewentualnie zarzucam kocyk jak zawieje wiatr
a jak jest zimno to kombinezonik, nie mam wyjściowych ciuchow, bo muj syn sie nie lansujebedzie rwał laski na urok osobisty a nie ciuchy
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 08:56   #882
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Zanka człowiek pijany podobno prawde mówi ale Ty się chyba cieszysz, że wracacie do rodziców, prawda?a co do czekolady to prawda??? kurcze i tyle po niej chudniesz?? CO do testamentu...to złożyliście wniosek o mieszkanie?W razie czego dostaniecie z urzędu miasta, w końcu musicie dostać, nie oby jednak nic nie zmieniałi kciuki za przeprowadzke
no coś Ty, ja nie jem już praktycznie nic słodkiego poza jogurtami czasem
w ostatnim miesiacu zjadłam 4 kostki czekolady, bo miałam ochotę, ale jak tylko jak miałam ją w buzi to mi ochota przechodziła
prawdą jest że w domu leży dużo słodyczy bo Filip dostał paczkę na dzień dziecka i jeszcze mąż czekoladę za oddanie krwi ma ale ja tego nie jem, mąż do pracy sobie zawsze coś weźmie
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:13   #883
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry!!!
Piekny dzien nam sie zapowiada wiec wyciagac wozki,TZ tow i na spacer!
5 stron!Kto to widzial!
buziaczek jeszcze nie obcinalam paznokci u nog Julce.Nie ma potrzeby.Nie sa malutkie,normalnej wielkosci ale chyba sa tak miekkie ze jesli sa za dlugie to sie same lamia.
ewccik tak w sobote.U nas sa chrzty w sobote.Widze ze wiele z Was to dziwi.No ale u mnie tak jest.I tu gdzie teraz mieszkam i w moim rodzinnym miescie.Szkoda tylko ze na wieczornej mszy o 18
emzeta dzieki za przepis na pizze.Chyba sie skusze na ta razowa.Na diecie jestem a to zawsze zdrowsze
spicegirl brak slow na babcieMoja mama to by sie obrazila gdybysmy jej cos zaproponowali a co dopiero sama z czyms takim wyskoczyc.Ale jak to mowia"Tesciowa nie rodzina"
alkamor czy Ty oszalalas??:atyat y:Takie rzeczy tu pokazywac>Polowa z nas albo sie odchudza albo ma ograniczenia w diecie.
sija dzieki za zdjecia lezaczka.Ania urocza.Ale doszlismy do wnisoku z TZtem ze az tak bardzo nam potrzebny nie jest wiec niech chrzestny da pieniazki(bo to na chrzest mial prezent byc)a my je spozytkujemy.
emilko dzieki za linka do smoczka NUBY .Czegos takiego szukalam.Bo te ktore ma Jlka z TT to sa wycofane(ciekawe dlaczego??:conf used: )A o takim ksztalcie nie moglam znalesc a ten NUBY jest identyczny Dzieki
monix kochanie: glasiu:przykro mi z powodu tego zdarzenia.Ucaluj FraglesaI nie mysl o sobie zle.Takie wypadki sie zdarzaja kazdemu!!
czornoo wspolczuje zmiany mleka-a wlasciwie ceny.Blizniaki szwagierk tez strasznie ulewaly i dostaly ten sam zestaw.Z tego co wiem to jest zdecydowanie lepiej.Ale cena zabojcza.Poszukaj moze wsrod znajomych kogos kto ma wejscia w aptece zeby Ci zalatwili po cenie hurtowej.Szwagierka w ten sposob placi prawie 10zl mniej.
Ja kupuje Enfamil-24 zl i puszka na 4 dni.Masakra!!Ale pomaga wiec nie mam wyjscia.Dzidzia najwazniejsza.
zanka strasznie mi przykro!!!A na dziadka brak slow!!
Ale moze to i lepiej.Odpoczniesz troche.Uspokoisz sie.A z tym mieszkaniem to spokojnie.Wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste jesli juz babcia nie zyje.Wiec glowa do gory!
rudalbn udanej zabawy na weselu.A w koncu kto zostanie z Krzysiem??
gabriella dla mnie ubranko wyjsciowe to np.dresik,kombinezonik.I ttego nie piore codziennie.Ale Julka go zaklada jak jest srednio cieplo.Jesli jest cieplo to idzie w tym co jest w domu.Mysle ze dziewczyny ktore maja wieksze dzieciaki zakladaja juz im kurteczki,lbuzy itp wyjsciowe.Wiec ich nie piora.
No....koniec.
U nas dzis piekna pogoda sie szykuje wiec uciekamy z Julka i TZtem do tesciow na ogrodek,na grilla
Moze sie w koncu Julcia wyspi bo ma z tym ostatnio problem.W ciagu dnia zasypia,budzi sie,spi "jednym okiem'Tylko na spacerku spi jak zabita.Na szczescie w nocy bez zmian.Zasypia latwo i spi twardo
A mnie dzis TZ obudzil o 6.50( a tak mi sie dobrze spalo) bo mu sie igraszek zachcialo.A zapomnial ze mam okres i tylko mnie rozdraznilW ogole-po porodzie mialam ochote to nie moglam.Teraz moge-to nie mam ochoty.Nie wiem czy to przez te pigulki czy przez hormony.
Milego dnia!!!!
__________________
80------70-----60-----55

Edytowane przez fizjo83
Czas edycji: 2009-06-06 o 09:14
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:14   #884
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
, nie mam wyjściowych ciuchow, bo muj syn sie nie lansujebedzie rwał laski na urok osobisty a nie ciuchy
tzn że w grubszych ubrankach tez w domu lezy skoro nie ma wyjsciowych
Gabi wyjscowe tzn np.dres bo np w domu w dresie nie lezy Moj w domu ma na sobie przewaznie body, rajtuzy albo spiochy, reszte cieplejsza ma na dwor i to są cichy wyjsciowe bo w dsomu za ciplo zebym mu je obrała

dzien dobry
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-06 o 09:18
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:31   #885
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

dzień dobry,wpadłam się przywitac

jedziemy dziś na imprezę imieninową do brata do Krakowa,więc mamusia stara się coś zrobic koło siebie z rana,ale ciężko mi idzie bo wrzaskun jak zwykle wymagający ale musze sie pochwalic,że udało mi się wymalowac paznokcie--normalnie drugi raz od porodu i to nawet na krwisto czerwono

Fizjo tylko pozazdrościc pięknej pogody,u mnie było pięknie do 7 rano...a potem---czyt.dobrze żarło i zdechło

Monix mam nadzieję,że Twoje kciuki zadziałają na moją Nadusię

życzę wszystkim paniom i Waszym dzieciom miłego weekendu
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:51   #886
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzień dobry Ania dziękuje za komplementy

Malpka a po co mąż szturcha dziecko jak śpi? pobawić się chce?
Julcia jak zwykle śliczna i widzę nieodłącznego pluszaka
"obleśne włosy"

Emzeta dla dzielnego Filipa za szczepienia
drożdże aktywne

Czoornoo a jaką chciałaś nagrodę? troche ciężko tak przez łącze
Czytałam troche o monitorach oddechu - nie są zbyt polecane, bo dzieci czasem oddychają szybciej a czasem wolniej i może się zdażyć, że na pare sekund przerywają oddech, wtedy rodzic jest alarmowany, wpada w panike a dziecku nic się nie dzieje - czytaj: możesz się nie wysypiać.
oby zmiana mleka pomogła

Fizjo ale laska z Julci i jaką ma fajną mate
pobódka o 6:50 aż tak męża przypiliło? biedna nie wyspałaś się

Gosia.J witaj dla Tymusia

Buziaczku my dopiero 2-3 razy obcinaliśmy u nóg paznokcie, a za pierwszym razem to tylko duży paluch za to u rąk raz na 5-6 dni

Alkamor a mleko karmelowe można zrobić samemu - kupujesz to zwykłe w puszce, słodzone i gotujesz całą puszkę w wodzie ok 1,5 godziny od zagotowania - nadaje się też do przekadania wafli wtedy
ja chce przepis na to ciasto

Spicegirl ale teściowa wymyśliła mogła Was wcześniej uprzedzić jak ma wyglądać opieka nad Julcią w jej wykonaniu

Anadun super wieści od lekarza

Emilka ja mam taki smoczek imitujący pierś, ale Ania jak go śsie to ok, jak przestanie to jej z buzi wypada, troche ciężki. Chociaż w sumie z miesiąc temu testowałyśmy, może teraz już byłby ok.

Rudalbn udanej zabawy na weselu

Monix ale miałaś stresa, dobrze, że Fraglesowi nic się nie stało
czyżbyś szukała już panny dla Dawidka?
za spanie w łóżeczku

Jasti mój mąż się zaoferował z pomocą przy majstrowaniu bobasa z takimi włoskami ja mu dam a tak na serio, to jego wina, on miał jeszcze dłuższe jak się urodził, a jego mamie to normalnie musieli ponoć związywać na czubku

Raspi a co to jest "kokrajl" coś dobrego?

Zanka współczuję takich przejść z dziadkiem, założe się, że będzie baaaardzo żałował jak się wyprowadzicie

U nas dziś ładna pogoda się zapowiada NARESZCIE
Miłego weekendu, proszę nie produkować za dużo
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:12   #887
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Emzeta gratulacje dla dzielnego Filipkaa twarda mama to nie zawsze wsparcie ( wiem po swoim przykładzie)
a ja nie twierdze ze zawsze, tak tylko napisalam, ze jedne sie rozklejaja, inne twardnieja, ale moglabys rozwinac mysl bo chyba cos przeoczylam..... a na dodatek ja nie jestem zawsze twarda mama tylko przy szczepieniach

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Ezmeta a jak tam Filipek i jego ulewanie?
Dzieki za zainteresowanie, po lekach jest calkiem ok, ale nie zauwazam zeby mu to przechodzilo, zreszta te leki nie lecza tylko doraznie pomagaja, trzeba czekac az samo przejdzie

a ze spaniem to metoda drobnych kroczkow jest najlepsza uwazam, powolutku bez stresu ale konsekwentnie, ja teraz sie staram tak nauczyc Filipa w dzien w lozeczku spac, bo zasypia tylko bujany w lezaczku, na spacerze albo na rekach... jak ma dobry dzien i w pore skumam ze trzeba go uspic, to ok, ale jak juz placze ze zmeczenia to gorzej...

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
ja mam smoczek z Aventu i Julka go od razu polubiła wiec nie mialam problemów

tzn takie w proszku jak np proszek do pieczenia tak sory ze tak sie dopytuje
Nie ma problemu, widze ze drozdze suszone aktywne wzbudzily duzo emocji w proszku to sa nieaktywne, moje aktywne sa w granulkach, o tyle dobre ze sobie moga lezec dluuugo w szafie i zawsze sa, a te swieze trzeba kupowac specjalnie zeby zaraz zuzyc, suche nieaktywne uzywa moja mama do takich jednych rogalikow i dosypuje je jak proszek do ciasta, a aktywne trzeba namoczyc jak swieze zeby je uaktywnic tylko nie wiem czy te aktywne sa w Pl, ja je tu odkrylam, ale suche sa na pewno
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:23   #888
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry mamunie


Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
to nawet na krwisto czerwono
moje gratulacje
Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Raspi a co to jest "kokrajl" coś dobrego?

U nas dziś ładna pogoda się zapowiada NARESZCIE
Miłego weekendu, proszę nie produkować za dużo
co ja mam z tym pisaniem ostatnio

Kurde zazdroszcze pogody bo u nas po miesiacu slonca deszcz


EMilka dziekuje za zaproszenie jak bede w poblizu napewno wpadne
Ale fajnie,ze Adrianek tak ladnie spal a co ile ci wstaje w nocy? Moja wstaje zazwyczaj kolo 4 a potem o 7. Ale karmie ja miedzy 22-23 ostatni raz

Monix oczywiscie, ze bede miec neta
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:54   #889
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Raspi Adrianka kladziemy ok 19-20 i ostanio wstawal ok 3 i 5-6 a teraz juz drugi raz wstal o 4:20(8h niprzerwanego snu ) i spal do 8
alez jestem z niego dumna
dzisiaj sprobuje mu dac pol lyzeczki soku marchwiowego

u nas super pogoda wrszcie

a ja zaraz na te korki jade
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-06-06 o 11:06
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 12:27   #890
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
czarnoo a Ty znowu szukasz nowej rzeczy do kupienia tym razem monitor oddechu ... kochana wakacje w Egipce coraz bardziej się oddalają
ja juz dawno pogodzilam sie z tym ze zostaje mi Polska wies... i to nie jakies wypasione gospodarstwo agroturystyczne tylko jakas stara zapuszczona szopa gdzie nocleg bedzie za darmo na sianie
Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
czornoo, a ten debridat to na wymioty? u nas pomogl wiesz, bez zmiany mleka nawet ani zageszczania, znaczy zageszczalam na poczatku bez debridatu i wymiotowal zageszczonym, a debridat pomogl nawet bez zageszczania nie wiem jak z innymi rzeczami bo maly nie ma kolek ani zatwardzenia - moze po tym debridacie... ale teraz uzywamy innego syropu, angielskiego, dziala tak samo, a 2 butle debridatu mialam z polski, bedzie lepiej, zobaczysz
no niby na wymioty... ale powiem wam szczerze ze od kiedy daje to nie wymiotowal tylko raz mu sie troszke ulalo
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Czarnoo monitor ma Emilka ( Ty i te zakupy )a co do spania wtedy na brzusiu to niewiem
ja tylko z ciekawosci pytalam...
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Czarnoo oby to mleczko pomogło żeby Igorek już tyle nie ulewałnie pisałaś że ma kolki
bo nie ma
tylko ten syrop pomaga tez na kolki...


a tak w ogole to dzien dobry... wiecie co? wczoraj Igor dostal jesc o 19, o 21 go kapalam i zasnal w bujaku... stwierdzilam ze szkoda go przenosic bo sie obudzi a i tak o 23 powinien sie obudzic na jedzonko... no i poszlam spac z mysla ze za pol godziny sie obudzi... a on obudzil sie dopiero o 3:40 i tak w tym bujaku dama sobie na du*e dam ze tak w tym bujaku tyle godzin... i on wytrzymal 9 godzin bez jedzenia... jejku ja naprawde go przekarmialam
__________________


Edytowane przez czoornoo
Czas edycji: 2009-06-06 o 12:30
czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:58   #891
madabede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 229
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Hej gdzie się Wszystkie podziewacie???
U nas była ładna pogoda do południa a teraz znowu się zachmurzyło i pewnie zaraz będzie lało

monix - nie zamartwiaj się tak tą sytuacją z psem dobrze że tak się skączyło

zanka- dziadkowi dzisiaj pewnie będzie bardzo głupio

jasti - Tobie też miłego wekendu

czoornoo- faktycznie drogie to mleko, może obejdzie się bez zmieniania

spice - to sobie teściowa fuche znalazła

masakao - ja też karmię piersią i nigdy nie wiem czy moje dziecko przekarmione czy głodne bo ona by ssała cały czas...

raspberry - ja ostatnio też ostatnio puściłam łezke na szczepieniu
Amelki

emilka - my mamy chyba z 10 smoczków i żaden też nie pasuje, chciałam kupić taki jak pokazywałaś ale nigdzie nie mogę dostać

gabi- niezła Pijawka z Twojej Kai a ja myślałam że tylko moje dziecko cały czas na piersi wisi, a ile czasu ssie?

alkamor - jak zrobisz ciasto to daj znać jak smakuje bo wygląda super

sija - Ania cudna
madabede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:57   #892
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez madabede Pokaż wiadomość
raspberry - ja ostatnio też ostatnio puściłam łezke na szczepieniu
Amelki
takie placzki i nie mozemy patrzec jak nasze kruszynki placza

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Raspi Adrianka kladziemy ok 19-20 i ostanio wstawal ok 3 i 5-6 a teraz juz drugi raz wstal o 4:20(8h niprzerwanego snu ) i spal do 8
alez jestem z niego dumna
dzisiaj sprobuje mu dac pol lyzeczki soku marchwiowego
Kurde to moja malusia widac czesto je
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:10   #893
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

hej
moje malenstwo wyspało sie rano, na spacerzewyło a terazśpi jednym okiem...

Pytanie: czy na spacerze wystawiacie dziecko na słonce? bo moje jest osłoniete budą i parasolką...
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:14   #894
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Masako moja zawsze ma postawiona bude, do tego siatka na robale i jak swieci slonce pielucha
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:23   #895
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

ktoś pytał o ochraniacz na całe łóżeczko http://allegro.pl/item651124943_dudu...ka_360_cm.html
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:36   #896
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
no niby na wymioty... ale powiem wam szczerze ze od kiedy daje to nie wymiotowal tylko raz mu sie troszke ulalo
no to super, u nas to pare dni trwalo zanim zaczal dzialac, no i na poczatku sam lek byl wymiotowany... ech, ale widzisz, mowilam ze bedzie lepiej i moze mleka nie musisz zmieniac...

super ze tak spal!

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Kurde to moja malusia widac czesto je
No ale ty karmisz piersia, a emilka sztucznym... a to inaczej (za wyjatkiem hamerykanckich dzieci )

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
Pytanie: czy na spacerze wystawiacie dziecko na słonce? bo moje jest osłoniete budą i parasolką...
Ja na troszke wystawiam, jak nie jest jakis upal, to wystawiam buzke na sloneczko na kilka - kilkanascie minut a tak to zakrywam

Emilka
, super ze Adrianek spi coraz lepiej, u nas standard pobudka o 3 potem o 6, a chodzi spac 8-9, ale i tak jest lepiej, odkad przetrzymuje go w dzien zeby jadl najczesciej co 2,5 godziny, to jak dojdziemy do 3 to moze bedzie jeszcze lepiej w nocy spal... zastanawiam sie czy nie sprawzic tak jak Hogg pisze, czy by mu nie wystarczylo smoka dac o 3, bo on juz ponad 7kg ma, nie musi teoretycznie w nocy jesc...
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:38   #897
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dziewczyny kochane teskno mi za wizażem...ech...ale nijak nie ma czasu wpasc i nadrobic
Cwiczymy z Adasiem kilka razy dziennie, nawet zabawa jest "rehabilitacyjna"... Maly zrobil sie strasznie placzliwy, w czasie cwiczen wyje jak wsciekly, karmienie piersia stalo sie koszmarem...normalnie czarna dziura...ech...
Ja mam kryzys bo małżon zostal w Anglii i wlasciwie jestem z tym wszystkim sama, jak widze jak Adi placze gdy tylko klade go na podlodze przed cwiczeniami i nie moge go uspokoic po, to sama rycze jak bobr....
Wybaczcie ze tak wpadlam i sie wygaduje zamiast nadrobic...
Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i maluszki rosna zdrowo i radosnie ! Buziaki dla wszystkich!!
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:40   #898
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Masako moja zawsze ma postawiona bude, do tego siatka na robale i jak swieci slonce pielucha
A dochodzi do niej jakies swieze powietrze?

a ja kiedys juz pytalam Raspi ale nie wiem czy odpowiedzialas.... pisalas ze kupilas quinny zapp i pytalam dlaczego? bedziesz miec do miasta a na wertepy speedi

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane teskno mi za wizażem...ech...ale nijak nie ma czasu wpasc i nadrobic
Cwiczymy z Adasiem kilka razy dziennie, nawet zabawa jest "rehabilitacyjna"... Maly zrobil sie strasznie placzliwy, w czasie cwiczen wyje jak wsciekly, karmienie piersia stalo sie koszmarem...normalnie czarna dziura...ech...
Ja mam kryzys bo małżon zostal w Anglii i wlasciwie jestem z tym wszystkim sama, jak widze jak Adi placze gdy tylko klade go na podlodze przed cwiczeniami i nie moge go uspokoic po, to sama rycze jak bobr....
Wybaczcie ze tak wpadlam i sie wygaduje zamiast nadrobic...
Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i maluszki rosna zdrowo i radosnie ! Buziaki dla wszystkich!!
Kochanie, na pewno nikt nie ma Ci za zle, tylko sie wszyscy ciesza ze wpdlas napisac co tam u was, oczywiscie trzymamy kciuki za rehabilitacje i sily dla Adiego i dla Ciebie
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:55   #899
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Kurde to moja malusia widac czesto je
kochana miedzy naszymy dziećmi jest prawie miesiąc różnicy a jeszcze miesiąc temu Adrian chodzil spac ok 20 i wstawal 24, 1:30, 3, 5, 7
z dnia na dzien zaczal sam dluzej przesypiac, chociaz przyznam ze kilka razy czary nad nim wyprawialam znaczy się jak wiedzialam ze zjadl konkretnie a za 1,5h sie budzil to dawalam mu wodę i też zasypiał więc wstawał bo nie był głodny tylko tak pociumkać sobie chciał
Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość

Pytanie: czy na spacerze wystawiacie dziecko na słonce? bo moje jest osłoniete budą i parasolką...
tzn jak mam go chwile na rekch to swieci na niego slonce ale nie w oczy a w gondoli to albo wózek ustawiam tak zeby mu nei swiecilo albo wyciagam parasolke bo sobie ostatno zakupilam ale przydala sie chyba ze dwa arzy bo u nas to bardziej sie chronic przed deszczem trzeba a nie sloncem
Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
super ze tak spal!

Emilka
, super ze Adrianek spi coraz lepiej, u nas standard pobudka o 3 potem o 6, a chodzi spac 8-9, ale i tak jest lepiej, odkad przetrzymuje go w dzien zeby jadl najczesciej co 2,5 godziny, to jak dojdziemy do 3 to moze bedzie jeszcze lepiej w nocy spal... zastanawiam sie czy nie sprawzic tak jak Hogg pisze, czy by mu nie wystarczylo smoka dac o 3, bo on juz ponad 7kg ma, nie musi teoretycznie w nocy jesc...
hamerykańskie mleko piersiowe ma inny skład
nie no u nas tez standard to dwie pobudki i tez mniej wiecej w takich porach jak u Was
i na ostatniej wizycie lekarka byla wielce zdziwiona ze on wogole w nocy wstaje (powiedzialam jej ze dwa arzy wstaje bo tak akurat wtedy wstawal) bo podobno 3miesieczne dziecko powinno juz cale noce przesypiac mówie jej ze to i tak luksus bo wczesnieij wstawal co 1,5h a ona na to : "a no chyba że tak" czyli po prostu taki typ
od jakichs 10dni wstaje dwa razy w nocy a dwa razy udalo mu sie obudzic tylko raz
tak więc pomalutku do przodu
smoka też bym spróbowała jakby jakiegoś Adrian tolerował
chociaz dzisiaj jednego pociumkal 5min jak go usypialam

Anvi kochana, przeciez wiesz ze nie musisz nadrabiac wszyscy jesteśmy całym sercem z Wami
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-06-06 o 16:57
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:56   #900
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry ja tylko na chwilke zeby sie przywitac nie mam dzisiaj jakos weny na pisanie a dokladnie moze bardziej czasu, mniej wiecej poczytalam ale i tak nic nie pamietam co czytalam wiec moze wieczorem poczytam juz na spokojnie jeszcze raz i odpisze jestem do bani dzisiaj, chodze nieprzytomna......ehhh ide jesc obiado-kolacje a potem z tz zabieramy sie za picie winka ktore dostalismy
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.