Pajączki :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-07, 14:59   #1
engineer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2
GG do engineer

Pajączki


Na styku płatków nosa z policzkami od dość dawna mam popękane naczynka, jest ich dość sporo i chyba nie muszę mówić, że nieciekawie to wygląda.
Proszę o podpowiedź jak się ich pozbyć (o ile można [img]icons/icon7.gif[/img] ).
Cerę mam mieszaną - policzki suche, reszta lekko tłusta.
engineer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 14:59   #2
engineer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2
GG do engineer
Pajączki

Na styku płatków nosa z policzkami od dość dawna mam popękane naczynka, jest ich dość sporo i chyba nie muszę mówić, że nieciekawie to wygląda.
Proszę o podpowiedź jak się ich pozbyć (o ile można [img]icons/icon7.gif[/img] ).
Cerę mam mieszaną - policzki suche, reszta lekko tłusta.
engineer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 21:36   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pajączki

Definitywnie problem rozwiąże tylko zabieg zamykania naczynek. Za pomocą elektrokoagulacji lub lasera. Więcej na temat pielęgnacji cery z naczynkami znajdziesz w kosmetycznym ABC oraz na forum.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 21:36   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pajączki

Definitywnie problem rozwiąże tylko zabieg zamykania naczynek. Za pomocą elektrokoagulacji lub lasera. Więcej na temat pielęgnacji cery z naczynkami znajdziesz w kosmetycznym ABC oraz na forum.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 17:10   #5
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Unhappy Pajączki :(

odkąd pamiętam mam pajączki na udach .... zna ktoś jakiś naprawde skuteczny sposób aby się ich pozbyć? ... probowałam kilku żeli i kremów ale nic nie pomaga.... ktoś polecił mi także branie codziennie rutinoscorbinu.... biore... i nic .... pajączków ciągle przybywa .... ratujcie... bo lato juz nadchodzi a ja znowu całe w spodniach przechodze
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 21:28   #6
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Pajączki :(

koleżanka wczoraj uczyła się o witaminkach... i na naczynka dobre jest żelazo

można usunąć laserowo popękane naczynka, ale to jest raczej spory wydatek

co do kremów to niestety nie pomoge bo takich nie stosuje

pamiętaj jednak:
-nie korzystaj z sauny
-unikaj solarium (to też może się przyczynić do pękania naczynek)
-unikaj ciepłych kąpieli
-oraz nie masuj mocno ud (np. tymi gąbeczkami do zwalczania cellulitu)
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 21:49   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Pajączki :(

żeby się pozbyć? wyłącznie zabioegowo.
na nogach szczególnie dobrze działa skleroterapia (obliteracja). w gre wchodzi też laser, prąd i krioterapia.
tabletki, maści to tylko profilaktyka.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-05, 22:44   #8
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Pajączki :(

kosmetyki nie zlikwidują pajączków
jedyny ratunek-zamykanie naczynek
kosmetyki działają profilaktycznie lub mogą zawierać zielony składnik dzięki ktoremy naczynka są mniej widoczne

unikac tez:
ostrych potraw
mocna kawa,herbata
alkohol
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 22:53   #9
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Pajączki :(

Cytat:
Napisane przez Emi1234
unikac tez:
ostrych potraw
mocna kawa,herbata
alkohol
dodam do tej listy... unikaj papierosów

kiedyś oglądałam program o naczynkach krwionośnych i powiedzieli że papierosy są też niewskazane
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 14:42   #10
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Pajączki :(

Hello! Zeby calkowicie pozbyc sie pajaczkow niestety ale mozna tylko to zrobic poddajac sie zabiegom wyzej wymienionych przez dziewczyny. Nikotyna zawarta w papierosach rozszerza naczynka krwionosne dlatego tez przyczynia sie do powstawania pajaczkow. Kosmetykami mozesz jedynie profilaktycznie chociaz i tak do zbyt duzo nie daje. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 19:56   #11
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Pajączki :(

dzieki dziewczyny...
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 10:10   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Pajączki :(

Dziewczyny dobrze poradziły - ja dodam tylko ,że jako profilkatykę warto co jakiś czas zastosować kilka (do kilkunastu) zabiegów w gabinecie kosmetycznym - polecam zabieg Limfodrenujący na ciężkie nogi a do stosowania żel limfodrenujący (o silnym chłodzącym działaniu) - zabieg jest przyjemny -szczególnie latem - dodatkowo działa przeciw cellulitowi i poprawia wygląd skóry. Naczynek w ten sposób nie zlikwidujesz (tylko zabiegami ,o których pisała Justy) ,ale jest to profilaktyka - wzmacnianie i obkurczanie naczynek oraz poprawa krążenia limfy.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 21:08   #13
gosba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 8
pajaczki

cześć! mam problem z pajaczkami na nosie.Co mam zrobić żeby je zminimalizować.A poza tym przy zmianie temperatury otoczenia lub wysiłku czerwieni mi się cały nos.Czy można to wyeliminować?
gosba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 21:36   #14
kicia144
Raczkowanie
 
Avatar kicia144
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
Dot.: pajaczki

Powinnas zaczac urzywac kremow przeznaczonych do cery naczynkowej ktore zawieraja witamine "P" "C" ktore wzmacniaja naczynka.Mozesz rowniez wybrac sie do gabinetu kosmetycznego na zabieg jonoforezy.Powinnas rowniez unikac ostrych . goracych potraw oraz slonca poniewaz to wszystko jest przyczyna powstawania nowych naczynek.
kicia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 16:37   #15
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: pajaczki

Droga gosbo! Na temat pajaczkow , skory naczynkowej i rumienia bylo tyle wiadomosci na tym forum ze nie sposob zliczyc, jak bys troche poszperala w archiwum napewno bys cos zanalaazla. Odpowiem na pytania ale ogolnie:
A wiec zadne kremy masci czy maseczki nie zliwkiduja popekanych naczynek, od tego sa zabiegi dermatologiczne. Poecam laser, jontoforeze, elektrokoagulacje,sklerot erapie, itp.

Mozesz jednak wzmocnic naczynka seansami u kosmetyczki<delikatne peelingi rowniez beda wskazane,maski lagodzace,naswietlania> , ktore poprawia plaszcz ochronny skory oraz stan naczynek. Niestety nie znam nazw ale dobra kosmetyczka powinna wiedziec o co chodzi

Do profilaktycznego stosowania polceam kremy zawierajac wit. C, E, PP. B2 , wyciagi z milorzebu japonskiego, oczaru wirgilijskiego, kasztanowca, arniki gorskiej, mirtu, rutyny.

Chron skore przed: mrozem i wiatrem, sloncem i goracem, gwaltownymi zmianami temperatur.
Wyeliminuj seansy w saunie i solarium.

Zauwaz kiedy Twoja skora ma tendencje do powstawania rumienia np. po wipiciu kieliszka koniaku, podczas silnych emocji lub stresu, wysiłku fizycznego, a czasami podaczas spozywania ostrych goracych potraw.

Kruchosc naczynek niestety jest czasem cecha dziedziczna.

Jak by jeszcze jakies pytanka to zadawaj. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 18:11   #16
_kamala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Pajączki

Mam 18 lat i pajączki na jednej (narazie) nodze.Pierwsze pojawily mi sie juz 3, 4 lata temu. Teraz jest ich coraz więcej. Czy moge się czegoś obawiać?? Jak temu zapobiec??
_kamala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 19:09   #17
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Pajączki

Na pewno nie zaszkodzi łykać np. rutinoscorbin lub cerrutin, bo wzmacnia ścianki naczynek krwionośnych; nie kąpać sie w gorącej wodzie, bo dodatkowo rozszerza naczynka; chronić się przed słońcem kremami z wysokimi filtrami i broń boże nie opalać (!), unikać również solarium, alkoholu no i stresu, co chyba jest najtrudniejsze. Zalecam również wizytę u dermatologa. Można stosować, np. balsam do ciała na rozszerzone naczynka Flos-leku, kremy BioDermy. Jesli chodzi o już widoczne pajączki usunąć mogą je tylko zabiegi dermatologii estetycznej, np. skleroterapia. Po kosmetykach nie oczekuj, że pajączki znikną - możesz tylko zapobiegać powstawaniu nowych. Polecam równiez skorzystać z wyszukiwarki, bo wątków na temat kruchych naczynek krwionośnych jest na Wizażu jak grzybów po deszczu. Pozdrawiam!
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 20:28   #18
_kamala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Dot.: Pajączki

Dzieki za poradę! Napewno jeszcze pójde do lekarza pozrdawiam papatki!
_kamala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 22:58   #19
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Pajączki :(

Witam,dopiero co napisalam cos od siebie w tym watku ponizej a tu patrze,podobny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...45#post1749845

pozdrawiam
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 10:15   #20
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Pajączki :(

Cytat:
Napisane przez betka72
Witam,dopiero co napisalam cos od siebie w tym watku ponizej a tu patrze,podobny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...45#post1749845

pozdrawiam
przeczytalam ... i juZ wiem troszke wiecej ... i zbieram na ta operacje.....ale troszke sie boje, ze to boli...
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:54   #21
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Pajączki :(

Cytat:
Napisane przez myycha
przeczytalam ... i juZ wiem troszke wiecej ... i zbieram na ta operacje.....ale troszke sie boje, ze to boli...
To nie operacja Ogladalam kiedys program w TV jak przeprowadzano ten zabieg.Dziewczyna miala tak duzo pajaczkow na nogach,ze calkowicie zrezygnowala ze spodnic.Z daleka bylo widac,ze "cos na nogach sie dzieje".Zabieg nie wygladal na bolesny a po niej nie bylo widac zadnego cierpienia.
Troche konkretow teraz:
Rozpoczecie zabiegu musi byc poprzedzone udzieleniem pacjentowi wyjasnien i uzyskaniem jego pisemnej zgody.Omowienia wymagaja aspekty kosmetyczne zabiegu oraz zakres mozliosci metody.Czyli czego sie spodziewasz a co mozesz uzyskac Powinnas zostac poinformowana o alternatywnych sposobach leczenia,czasie trwania zabiegu,ewentualnych powiklaniach i zasadach postepowania w czasie i po leczeniu.Dobrze jest zrobic zdjecia przed i po.
Skleroterapie przeprowadza sie w pozycji lezacej.Miejsca zaplanowanych wkluc przemywa sie niebarwiacym srodkiem odkazajacym.Najczesciej obecnie uzywanymi srodkami obliterujacymi sa :sol sodowa siarczanu udekanolu-SOTRADECOL oraz polidokanol- AETHOXYSCLEROL.Kolejno nastepuja ostrzykniecia naczynek,cienka igla(insulinowka:rolleyes : ) i strzykawka, bardzo delikatnie.Po kazdym wstrzyknieciu miejsca obiete skleroterapia nalezy ucisnac.Ucisk jest wazny ze wzgledu na eliminacje zakrzepow w swietle naczyn oraz przebarwien skory bedacych ich nastepstwem.Ucisk powoduje rowniez zetkniecie sie ze soba przeciwleglych scian naczynia oraz ich pelne "zrosniecie".
Po zabiegu zaleca sie chodzenie.Nie wskazane jest dlugie siedzenie,stanie,dzwigani e ciezarow czy intensywne cwiczenia fizyczne ,chyba do ok.7 dni.
Leczenie przeprowadza sie podczas kilku sesji w odstepach raczej jednomiesiecznych.Liczba sesji zalezy od rozleglosci zmian.
Powiklania po skleroterapii nie naleza do rzadkosci,jednakze sa wzglednie lagodne i nie stwarzaja wiekszych zagrozen. Najczestsze to przebarwienia skory.Jesli dojdzie do przebarwien nalezy odczekac 6 msc gdyz po tym okresie moga one samoczynnie zaniknac.Bardzo rzadko martwica skory-powodem moze byc niezamierzone podanie srodka obliterujacego poza naczynie,niewlasciwy dobor leku lub jego zbyt duze stezenie.
Koniec.
Koniec?Moze jeszcze cos sobie przypomne...

ps mysle,ze to tak bardzo nie boli
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 18:37   #22
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Dot.: Pajączki :(

Pajączki, obrzęki kończyn dolnych, uczucie ciężkich nóg to wczesne obajwy przewlekłej niewydolności zylnej
Sposoby usuwania Dziewczyny juz wymieniły, maści, tabletki na pewno nie spowodują zniknięcia pajączów .
Natomiast żeby zapobiegać
powstawaniu nowych powinnaś zaopatrzeć sie w pończochy/rajstopy uciskowe (I stopień ucisku ) np Pani Teresa albo Sigvaris , nie są tanie ale skuteczne.
Dośc skuteczny w profilaktyce
jest też Detralex (na recepte) ale pod warunkiem regularnego zażywania
agasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 09:41   #23
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Pajączki :(

betka ojejku... tej operacji-nie operacji juz i tak sie boje, bo ja mam paniczny strach przed iglami (uraz z dziecinstwa)... dlatego nie wiem czy przezylabym ten zabieg


agasn a co do tych rajstop... hmmm... idzie lato, to chyba juz troche nie praktyczne bedzie ... ale i tak sobie je kupie
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 18:42   #24
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
pajaczki

hej dziewczyny, mam pytanko, otoz zauwazylam u siebie na udzie 2 tzw pajaczki i zmartwilo mnie to, bo u mnie w rodzinie kobiety nie maja tendencji do nich.a ja mam 21 lat i juz takie brzydactwo sie pojawilo:/ w kazdym razie pytanko brzmi,czy te pajaczki moga byc wynikiem tego, ze od paru miesiecy uzywam szorstkiej rekawicy do masazu? bardzo prosze o odpowiedz, bo nie wiem czy odstawic ta rekawice czy nie...
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:30   #25
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: pajaczki

Jeśli masz kruche naczynka to może to być od rękawicy I nie musisz się tym tak martwić, bo wiele osób ma tendencję do pękających naczynek
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 19:30   #26
E&C
Raczkowanie
 
Avatar E&C
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Pajączki :(

Czy zna ktoś skuteczny sposób na walkę z pajączkami na nogach? Oprócz operacji oczywiście?
E&C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 23:30   #27
AngiePizza
Raczkowanie
 
Avatar AngiePizza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 33
GG do AngiePizza
pajączki

dziś, po przeczytaniu o skórze naczynkowej, stwierdziłam, ze niestety jestem jej posiadaczka. w okolicach nosa mam pajączki, pod kostką u nogi także ostatnio je zauważyłam. szkoda, bo mam dopiero 17 lat a już wychodzą. posiadam cerę mieszaną. co mogłabym stosować, zeby złagodzic widocznosc pajączkow? (chodzi mi glownie o te przy nosie)...nie chodzi mi o maskujące, a leczące.najleiej jakis preparat, do stosowania miejscowo.
__________________
"Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy" (Mark Twain)
AngiePizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 23:45   #28
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: pajączki

Preparaty z rutyną i witaminą K-np. Effeclar, Farmona Dermacos (mają koncentrat z rutyną i witaminą K-można kupić w ich sklepie on line www.farmona.pl Sama stosuję i pomaga), kosmetyki do cery naczynkowej-np.Eris czy Lirene
Łykać regularnie rutovit lub rutinoscorbin
Na uporczywa naczynka (te które długo są niedrożne i są już fioletowe) polecam żel na stłuczenia np.Lioton 1000 lub Hematoven (także na twarz-nos , policzki ale z dala od oczu).
Nie wolno: peelingu ziarnistego (stosuj enzymatyczny), opalać się bez filtra (używaj kremu na dzień z filtrami, także zimą), palić papierosów, zbyt wiele kawy, tabletek hormonalnych (przewlekła niewydolność żylna to choroba całego organizmu, pajączki to pierwszy symptom), unikaj solarium (kremy i pudry brązujące.Mogę polecić Garnier skóra muśnięta słońcem)
Jedz dużo witaminy C-kiwi, latem natka pietruszki
Polecam też picie soku z marchewki-wzmacnia ochronę skóry przed słońcem
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 23:48   #29
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: pajączki

To choroba-przewlekła niewydolność żylna.Najczęściej dziedziczna.
Kiedy ja byłam mała nikt o tym nie mówił, a szkoda.
Miałabym niej śladów na ciele po pękających naczynkach.
Polecam przejść się do lekarza-flebologa i zrobić badanie dopplerowskie żył.
Tu najważniejsza jest profilaktyka bo z roku na rok jest gorzej.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 23:50   #30
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: pajączki

I jeszcze-nie dla wysokich obcasów
Tak dla jazdy na rowerze, pływania i chodzenia po schodach.
Im mocniejsze mięśnie łydek tym lepiej pracuje twoje serce i cały układ krążenia i mniej pajączków.
I pij zieloną herbatę i pokrzywę-poprawia krążenie limfy i oczyszcza krew z toksyn.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.