Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 21:59   #4081
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;18558984]dla mnie zasada numer 1 jest kompletnie idiotyczna- przypuscmy, ze umiera morderca- ktory gwalcil i katowal swoja zone, to ze umarl upowaznia nas do tego,zeby mowic o nim dobrze,skoro jego zachowaine nam sie nie podobalo?

to ze umarl Lech Kaczynski nie znaczy ze nie mozna sie o nim obiektywnie wypowiadac i stwierdzac,podsumowywac co bylo w jego karierze zle,a co dobre-mamy do tego prawo. a ta zasada jest po prostu zakłamanym polskim wymysłem[/QUOTE]

raaany co ty porównujesz zboczenca morderce do Prezydeta?
gwałcenie, mordowanie, katowanie a inny poglad polityczny niz ty masz to chyba roznica, prawda? przynajmniej dla mnie to oczywiste jest.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:59   #4082
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

http://demotywatory.pl/1396900/Czyzby#comments
zbieg okoliczności ?;/
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:00   #4083
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
tak to jest straszne i okrutne, że Ci ludzie wciaż tam moga leżec, albo spalili sie doszczetnie to jest przerazające, ale teraz dla tych bałwanów co ich w tv pokazywali ważny jest protest bo : cytyje " Lech kacvzyński nie pasuje tam do towarzystwa" banda deb***, jak mozna.
Tak albo spory o to kto "wazniejszy" przyjedzie
czy bedzie Obama a dlaczego nie przyjedzie Putin..
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:00   #4084
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;18558984]dla mnie zasada numer 1 jest kompletnie idiotyczna- przypuscmy, ze umiera morderca- ktory gwalcil i katowal swoja zone, to ze umarl upowaznia nas do tego,zeby mowic o nim dobrze,skoro jego zachowaine nam sie nie podobalo?

to ze umarl Lech Kaczynski nie znaczy ze nie mozna sie o nim obiektywnie wypowiadac i stwierdzac,podsumowywac co bylo w jego karierze zle,a co dobre-mamy do tego prawo. a ta zasada jest po prostu zakłamanym polskim wymysłem[/QUOTE]

No wiadomo, że nie o morderców i graniczne przypadki chodzi, jasne? Rzucasz tylko argumentami erystycznymi, widzę.


Ta zasada jest przypisywana Solonowi, kochanie. Solonowi.
de mortuis nihil nisi bene.
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:01   #4085
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Przeciez wszystkie odnaleziono ciala, tylko nie wszystkie zidentyfikowano poniewaz sa w zlym stanie. Jak widac nasz prezydent i Pani Maria tak samo..
Z tego co wiem to fragmenty ciał były pod wrakiem, część wydobyto, część chyba jeszcze bedzie wyciaganych. Inne media podają że wszystkie ciała znaleziono tylko jakies fragmenty brakujące zostały pod wrakiem.

Któraś z Was się wybiera na pogrzeb? Czy raczej będziecie ogladać w tv? Widze że u mnie w mieście będzie transmisja na telebimach...
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:01   #4086
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Nikt nie jest kryształowy, ale urząd prezydenta należy szanować, jakikolwiek by nie był. Śmiejąc się z prezydenta, śmialiśmy się z siebie, dając przykład własnej głupoty innym krajom. W końcu to my go wybraliśmy.
Bardzo dobrze powiedziane.
My go wybraliśmy,w Polsce to chyba modne,wyśmiewać kogoś kto ma władzę,żeby pokazać jaka to u nas wolność słowa i demokracja jest,
"my cię obsmarujemy a ty i tak nam nic nie zrobisz",takie szczekanie małych piesków na dużego,pokazanie ,jak to wszystko nam wolno.
A to niestety świadczy źle nie tylko o smarowanym ,ale i o smarujących.
Zapominamy,że wolność słowa i demokracja nie polegają na tym ,że będziemy urządzać referendum ,żeby zdecydować gdzie pochować prezydenta.
Jaką wiedzę na temat polityki trzeba mieć,żeby takie coś zaproponować,ile czasu i pieniędzy zajęło by przygotowanie tego.Czy może maja go pochować na Wawelu,a jeśli referendum zdecyduje,że jednak Powązki to go przeniesiemy.Dramat
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:02   #4087
MakaronSwiderek
Rozeznanie
 
Avatar MakaronSwiderek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 726
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

O zmarłych dobrze albo wcale - wiadomo, że jeśli ktoś cale życie zabijał, mordował to nie będzie się go porównywać do kogoś kto tak na prawdę wielkiej krzywdy nikomu nie wyrządził.
Na "chłopski rozum" każdy wie, że to nie do morderców i gwałcicieli ta zasada Wydaje mi się to oczywiste. Nie czepiajmy się tak.
__________________
"Some people believe in God, I believe in Music. Some people pray, I turn up the radio. "


1
0 przykazań żywieniowych!
Dietetyczne FAQ!

moje przewodniki redukcyjne
MakaronSwiderek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 22:02   #4088
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Unhappy Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;18558984]dla mnie zasada numer 1 jest kompletnie idiotyczna- przypuscmy, ze umiera morderca- ktory gwalcil i katowal swoja zone, to ze umarl upowaznia nas do tego,zeby mowic o nim dobrze,skoro jego zachowaine nam sie nie podobalo?

to ze umarl Lech Kaczynski nie znaczy ze nie mozna sie o nim obiektywnie wypowiadac i stwierdzac,podsumowywac co bylo w jego karierze zle,a co dobre-mamy do tego prawo. a ta zasada jest po prostu zakłamanym polskim wymysłem[/QUOTE]

Nigdy się Nim nie interesowałam wręcz wkurzał mnie że jak mówił to tak ''mlaskał'',ale żałuję że nie interesowałam się Nim i jego(jak się okazuje miłą i skromną kobietą)
Tak czy siak serce mi pęka na to co się stało...Wciąż o tym myślę i okropnie mi przykro(w pierwszą i drugą noc nie
mogłam spać)

Córka Marta Biedna jak płakała aż zakrywała buzię rękami, myślałam że z żalu wyskoczy mi serce
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:03   #4089
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Do zdziwionych, że wszyscy płaczą nad prezydentem.

1. zasada - o zmarłym mówi się albo dobrze, albo w ogóle.
2. a może płaczą dlatego, że dali się wciągnąć w żenującą grę mediów, umiejących tylko wyśmiewać prezydenta?

Nikt nie jest kryształowy, ale urząd prezydenta należy szanować, jakikolwiek by nie był. Śmiejąc się z prezydenta, śmialiśmy się z siebie, dając przykład własnej głupoty innym krajom. W końcu to my go wybraliśmy.
Wybrała go większość. Większość to nie wszyscy i nie wszyscy muszą wybór ten akceptować i się z nim identyfikować. A żenującą grę mediów to widać teraz, wcisną nam to, co się dobrze sprzeda. Czarno-białe obrazki uśmiechniętego Prezydenta.
Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Swoją ty już wyraziłaś razy 100,zmieniło się coś?Czy uważasz,że takie powtarzanie coś da?
Nie bronie ci oczywiście,możesz napisać jeszcze ze 100 razy,ale po co?
Nic nie da. I tym bardziej nie rozumiem tego nawoływania "zrozumcie", "przestańcie" w momencie gdy każda ze stron ma swoje argumenty i nikt nie może ocenić, które są lepsze..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:03   #4090
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez FakeBlondie Pokaż wiadomość
To też prawda. Uważam,że owe prostesty są dużą przesadą. Pomimo tego iz sama byłabym przychylniejsza Warszawie to same protesty po już podjetej decyzji wydają mi się niesmaczne.
zgadzam sie z Toba w 100%
Koan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:04   #4091
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
Tak albo spory o to kto "wazniejszy" przyjedzie
czy bedzie Obama a dlaczego nie przyjedzie Putin..
taaa bo nawet w takim dramacie trzeba Ameryce w d*** wejść Z całym szacunkiem dla Amerykanów ale Polska ma w zwyczaju wchodzenie w pupe Amerykanom. Bardzo dobrze ze przyjezdza, ze ma szacunek ale to nie jakas manna z nieba, beda rwoniez prezydenci z innych państw.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 22:05   #4092
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Z ogromnym żalem przeżyłam katastrofę i nie wypowiadałam się tutaj. Ale chcę wtrącić swoje 3 grosze nt pochówku.
Ktokolwiek wyszedł z inicjatywą pochowania Kaczyńskiego na Wawelu, musiał sobie zdawać sprawę, że co tu kryć- nie mający największego poparcia, przez całą kadencję borykający się z bardziej negatywnymi, niż pozytwnymi opiniami prezydent pochowany na Wawelu- spotka się co najmniej z głosami sprzeciwu! Że jest to pomysł IMO nie najwłaściwszy, ale obiektywnie co najmniej dyskusyjny i kontrowersyjny. Nie rozumiem... czy naprawdę komuś potrzebne były nawet po jego śmierci te wszystkie słowa? Wiadomo było, że nie zostanie to bez echa- bez takiego echa. Już zaczyna się- oskarżenia, że Jarosław wykorzysta śmierć brata w kampanii itp. A jeśli ktoś myślał, że przez tę tragedię ludzie wykasują z głów swoją opinię o Lechu Kaczyńskim to jest cholernie naiwny. Mówicie dzieci neo, fejsbuka, nie mają pojęcia. Ale prawdą jest to, że prawo głosowania jest od 18 roku życia. Wiadomo że 80% idzie tam z przekory. Ale nawet jeśli te 20% chce pokazać, że ma coś do powiedzenia w tej kwestii to niestety, ale mogą to zrobić tylko w ten sposób. Robienie z Kaczyńskich półbogów na siłę wcale ludzi nie zjednoczy. A Wawel to Wawel- miejsce dla nas Polaków ważne. Nie chcę zagłębiać się w historię osób które tam leżą, ani stwierdzać, że Kaczyński nie zasłużył. Słowa, że "Kaczyński nie pasuje do towarzystwa" są brutalne. Ale moim zdaniem coś w tym jest. Liczę się z krytyką, chciałam tylko przedstawić swoje zdanie- może ktoś ma podobne.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:05   #4093
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

zidentyfikowano 62 ciała podaje tvn24
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:06   #4094
chusteczkahaftowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 208
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
dobrze że już nie słychać i nie widać o protescie
Pewnie się szykują na jutro Nie no strasznie mi wstyd za te protesty, szczególnie, że w Krakowie bywam prawie codziennie. Decyzja została już podjęta i nie ma co zdzierać cholewek , niektórzy powinni dać sobie już na wstrzymanie Właśnie na tvn24 do Miecugowa dzwonił pan z Krakowa i skrytykował tych "protestujących" nazywając ich m.in.przekupkami z Kleparza. Jeszcze tego brakowało, żeby wszyscy zaczęli się teraz kłócić

A co Wam (niektórym) tak przeszkadza ten Wawel?? Nie ważne jest miejsce pochówku a pamięć o zmarłym i tego powinniśmy się trzymać, bo świat się nie zawali jeśli koło Piłsudskiego (którego notabene też wielu ludzi nie chciało na Wawelu i protesty też były ) spocznie prezydent z małżonką Ciekawe jak często Krakowianie zwiedzają Wawel, że aż tak ich to dołuje i razi, bo ja tam byłam raptem raz i to w podstawówce. A to, że Marta i Jarosław przez pół Polski będą musieli jechać, żeby odwiedzić bliskich , to już ich decyzja i problem.Zresztą wielu ludzi nawet pewnie nie wie kto tam jeszcze jest pochowany (przyznam,że sama wyguglowałam sobie to i o kilku osobach nie wiedziałam).
Mimo, to sądzę, że Warszawa była by lepszym miejscem, bo w sumie byli oni z nią związani o wiele bardziej niż z Krakowem, ale nie do mnie należy decyzja. Może być i Kraków.
chusteczkahaftowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:06   #4095
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

a to,ze uwazam ze ta zasada jest zakłamaniem, zatajaniem, albo udawaniem ze nic sie nie stalo i prowadzi do tego, ze sie idealizuje obiekt osoby zmarłej i można pozniejsze zachowania niektorych ludzi po smierci tej osoby przyrownac do kultu i wybielania to oznacza,ze nie szanuje osob poleglych?

nie mozna miec zaslonietego postrzegania, ja tej zasady nie uznaje, bo nie uwazam,azebym miala teraz Prezydenta idealizowac- był jaki był i nie mam zamiaru o tym zapominac.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:07   #4096
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Do szału doprowadza mnie też wieszanie psów na Rosjanach. Pomyślcie co by było, gdyby to u nas był wypadek rosyjskiego samolotu i oskarżaliby nas "to pewnie te Polaczki zamach zrobiły"...
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:07   #4097
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wybrała go większość. Większość to nie wszyscy i nie wszyscy muszą wybór ten akceptować i się z nim identyfikować. A żenującą grę mediów to widać teraz, wcisną nam to, co się dobrze sprzeda. Czarno-białe obrazki uśmiechniętego Prezydenta.

Nic nie da. I tym bardziej nie rozumiem tego nawoływania "zrozumcie", "przestańcie" w momencie gdy każda ze stron ma swoje argumenty i nikt nie może ocenić, które są lepsze..

w takich sytuacjach, gdy człowiek zdaje sobie sprawę, że nie znajdzie się złotego środka milknie. Niestety niektórych nie stać na taki gest...
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:08   #4098
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;18558984]dla mnie zasada numer 1 jest kompletnie idiotyczna- przypuscmy, ze umiera morderca- ktory gwalcil i katowal swoja zone, to ze umarl upowaznia nas do tego,zeby mowic o nim dobrze,skoro jego zachowaine nam sie nie podobalo?

to ze umarl Lech Kaczynski nie znaczy ze nie mozna sie o nim obiektywnie wypowiadac i stwierdzac,podsumowywac co bylo w jego karierze zle,a co dobre-mamy do tego prawo. a ta zasada jest po prostu zakłamanym polskim wymysłem[/QUOTE]

Nie doczytałaś chyba lub nie rozumiesz...Nie musisz mówić o nim dobrze,możesz nic nie mówić,bo to był czyjś ojciec,mąż brat,kochali go może i ta rodzina teraz przezywa najgorsze chwile w życiu,więc nawet jeśli uważałaś go za najgorszego możesz nic nie mówić.Trudne?czasem tak ,ale możliwe.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:08   #4099
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
taaa bo nawet w takim dramacie trzeba Ameryce w d*** wejść Z całym szacunkiem dla Amerykanów ale Polska ma w zwyczaju wchodzenie w pupe Amerykanom. Bardzo dobrze ze przyjezdza, ze ma szacunek ale to nie jakas manna z nieba, beda rwoniez prezydenci z innych państw.

My mu wchodzimy w d...
Ona ma Nas niestety w d...
Wciąż potrzebujemy te pieprzone wizy!!!!!!!!!!!!
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 22:09   #4100
justyla122
Zakorzenienie
 
Avatar justyla122
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 132
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Jest mi potwornie wstyd za tych wszystkich którzy protestowali
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
wstyd i hańba na cały świat ehhh
Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
Jestesmy dziwnym narodem.

W dniu katastrofy - rozpacz. W dniu , kiedy zapada decyzja o pochowku - protesty i licytacje, kto bardziej zasluguje na Wawel...
dokładnie jest mi bardzo wstyd
__________________


justyla122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:09   #4101
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Do szału doprowadza mnie też wieszanie psów na Rosjanach. Pomyślcie co by było, gdyby to u nas był wypadek rosyjskiego samolotu i oskarżaliby nas "to pewnie te Polaczki zamach zrobiły"...
POLACY

Nie ma słowa "polaczki" nie istnieje.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:10   #4102
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Gdzieś na innym forum przeczytałam, że zagraniczne media maja dostęp do nagrania rozmowy pomiędzy polskim pilotem a wieżą w Smoleńsku, czy coś o tym słyszałyście? Może to ściema jakaś...
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:11   #4103
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;18559188]a to,ze uwazam ze ta zasada jest zakłamaniem, zatajaniem, albo udawaniem ze nic sie nie stalo i prowadzi do tego, ze sie idealizuje obiekt osoby zmarłej i można pozniejsze zachowania niektorych ludzi po smierci tej osoby przyrownac do kultu i wybielania to oznacza,ze nie szanuje osob poleglych?

nie mozna miec zaslonietego postrzegania, ja tej zasady nie uznaje, bo nie uwazam,azebym miala teraz Prezydenta idealizowac- był jaki był i nie mam zamiaru o tym zapominac.[/QUOTE]


Widzę, że Ty jednak nie rozumiesz tej "polskiej, głupiej zasady"
To nie chodzi o to, że teraz mówimy tylko "No, był aniołem", ale o to, by nie wieszać psów. A niektórzy nie widzą różnicy między kulturalnym powiedzeniem "Nie zgadzałem się z polityką pana Kaczyńskiego, uważałem, że był złym prezydentem" a jakimiś osobistymi wycieczkami...

Poza tym nikomu chyba język nie odpadnie z tego, że w ciągu żałoby powstrzyma się od komentarzy. Zbędnych. Był zły - ok, ale właśnie jego rodzina cierpi i ileś tam milionów Polaków.

Jak Ci ktoś bliski umrze, to też na drugi dzień powiesz "Szkoda, że jej nie ma, ale jednak była wredna"?

Edytowane przez larva
Czas edycji: 2010-04-13 o 22:12
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:11   #4104
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;18559188]
nie mozna miec zaslonietego postrzegania, ja tej zasady nie uznaje, bo nie uwazam,azebym miala teraz Prezydenta idealizowac- był jaki był i nie mam zamiaru o tym zapominac.[/QUOTE]

a jaki wg Ciebie byl,ze zapomniec o tym nie mozesz...?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:11   #4105
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
My mu wchodzimy w d...
Ona ma Nas niestety w d...
Wciąż potrzebujemy te pieprzone wizy!!!!!!!!!!!!
Dlatego ze on ma nas w d*** to my mu w ta d*** wchodzimy ze by nas w tej d**** wkoncu nie miał, a i tak nadarmo.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:11   #4106
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Do szału doprowadza mnie też wieszanie psów na Rosjanach. Pomyślcie co by było, gdyby to u nas był wypadek rosyjskiego samolotu i oskarżaliby nas "to pewnie te Polaczki zamach zrobiły"...
Watpie,ze Rosjanie wyglaszaliby takie osady.
To Nasz Narod jest wiecznie podejrzliwy i jakis taki dzwiny w swoich osądach
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:11   #4107
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
POLACY

Nie ma słowa "polaczki" nie istnieje.
Dzięki za informację szkoda, że nie wyczułaś ironii . "Ruscy" teoretycznie też się nie mówi. A niektórym ciężko przechodzi przez gardło "Rosjanie".
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:11   #4108
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Nie doczytałaś chyba lub nie rozumiesz...Nie musisz mówić o nim dobrze,możesz nic nie mówić,bo to był czyjś ojciec,mąż brat,kochali go może i ta rodzina teraz przezywa najgorsze chwile w życiu,więc nawet jeśli uważałaś go za najgorszego możesz nic nie mówić.Trudne?czasem tak ,ale możliwe.
I właśnie o to chodzi! Po co ranić innych swoimi rozkminami, które i tak NIC NIE ZMIENIĄ. Dziwie się co poniektórym ludziom, że też im się chce wypisywać milion razy to samo choć zdają sobie sprawę, że to i tak nic nie zmieni. Nie wiem, dla mnie normalną reakcją na to, gdy z czymś się nie zgadzam, coś mnie denerwuje aczkolwiek nie dotyczy bezpośrednio to wyrażam opinię raz i daje sobie spokój.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:12   #4109
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Liczę się z krytyką, chciałam tylko przedstawić swoje zdanie- może ktoś ma podobne.
Może z krytyką się spotkasz, ale ja mam identyczne zdanie.


PS. słowo "polaczek" istnieje, ma wydźwięk ironiczny.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:12   #4110
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez _divinity_ Pokaż wiadomość
Gdzieś na innym forum przeczytałam, że zagraniczne media maja dostęp do nagrania rozmowy pomiędzy polskim pilotem a wieżą w Smoleńsku, czy coś o tym słyszałyście? Może to ściema jakaś...
tak, juz ja puszczali kilka razy u nas w tv.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.