Zmniejszenie piersi - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 22:14   #2131
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Agatek a co ile zmieniasz te bactigrasy? U mnie10x15 kosztuje 7 zł. Daj znać czy Ci się lepiej goi. Rozwazalam poleżeć chwilę bez opatrunku, żeby te rany przewietrzyć i żeby zaczęły być suche ale cos ostatnio Dr Szczyt gadal, ze tkanki obumieraja, jak schna i już zglupialam.
Narrow, ja używam bactigrasów i zmieniam je przy każdej zmianie opatrunku, chociaż podobno można raz w tygodniu. Kupiłam takie 5 na 5 cm, po 1,50 zł za sztukę. Najpierw stosowałam tylko na sutki, ale teraz przykładam też na te łączenia pod piersiami. Taki rozmiar wystarcza. Wydaje mi się, że rany goją się lepiej jak się je natłuszcza. No i nic się nie przykleja
Pozdrawiam!
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 07:03   #2132
MartaJed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

scarlett26 wpisz sobie na googlach "kostium/tankini o luźnym kroju" i pooglądaj sobie może Ci podpasuje, jest dwuczęsciowy, ale są to majtki z topem typu bombka ze ściągaczem na dole więc brzuch zakryty. Nie podtrzymuje biustu co prawda ale maskuje brzuch i piersi, ja się w nim bardzo dobrze i swobodnie czuję. Jest to chyba mój pierwszy strój w którym nie wstydzę się wyjść na basen czy plażę. Kupiłam na allegro firmy lascana, ale później patrzyłam, że jest więcej firm które robią takie stroje.
MartaJed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 10:12   #2133
karmi71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 195
Dot.: Zmniejszenie piersi

Narrow bierzesz rutinoscorbin? Może zwiększ sobie dawkę, on rewelacyjnie działa na proces gojenia. Ja bym z lekarzem jeszcze poczekała, ale ja to ja.
Kania standardowo szczepienie przeciw żółtaczce: Pierwsza dawka podana ...następna tzn druga za miesiąc, 2 tygodnie po drugiej dawce jesteś już w pełni chroniona. Za pół roku po drugiej dawce podaje się dawkę przypominającą, to jest takie szczepienie na przyszłość powiedzmy w skrócie. Najważniejsze dwie pierwsze dawki, ale Ty masz dużo czasu to spokojnie, ale oczywiście możesz zacząć od teraz będziesz miała z głowy. Po przyjęciu wszystkich 3 jesteś już chroniona na bardzo długie lata.
karmi71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 13:31   #2134
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania ale blizny będę miała szerokie i lekarz tu niestety nic nie pomoże mama mi powiedziała, że to jest normalka i mam nie panikowac, bo nawet 3 tyg nie minęły. Blizny mam szczerze mówiąc w d... Ważne, żeby infekcji nie było i zapalenia żadnego. Bactigras pomaga zmiana opatrunku bezbolesna I nic sie nie oderwalo. Lód piersiami te długie blizny mam już zagojone, oprócz tych dziurek właśnie.

Karmi ją też bym poczekala i rutinoscorbin jem, teraz kupiłam Wit.C, taka co ma 1250% dziennego zapotrzebowania, powinno starczyc mysle

Izarus a jak u Ciebie z gojeniem i w ogole jak się czujesz?
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 13:38   #2135
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Kania ale blizny będę miała szerokie i lekarz tu niestety nic nie pomoże mama mi powiedziała, że to jest normalka i mam nie panikowac, bo nawet 3 tyg nie minęły. Blizny mam szczerze mówiąc w d... Ważne, żeby infekcji nie było i zapalenia żadnego. Bactigras pomaga zmiana opatrunku bezbolesna I nic sie nie oderwalo. Lód piersiami te długie blizny mam już zagojone, oprócz tych dziurek właśnie.

Karmi ją też bym poczekala i rutinoscorbin jem, teraz kupiłam Wit.C, taka co ma 1250% dziennego zapotrzebowania, powinno starczyc mysle

Izarus a jak u Ciebie z gojeniem i w ogole jak się czujesz?
To nie o witaminę C chodzi w rutinoscorbinie, tylko o rutynę, która uszczelnia naczynia krwionośne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 12:18   #2136
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny, jutro jadę już do szpitala, we wtorek wielkie cięcie ! Czy powinnam jakieś szczególne wyniki badań zabrać ze sobą oprócz USG, Mammografii, Ortopedy?
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 15:02   #2137
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

malgorzata powodzenia ja mysle ze nic nie musisz zabierać choc sama jestem przed ale z tego co czytam to nie trzeba nic więcej miec oprócz tych co mialas na konsultacji czekamy na relacje😉 ja jestem nerwowa jak nic a zostalo mu jeszcze trochę czasu
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 15:10   #2138
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez malgorzatowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jutro jadę już do szpitala, we wtorek wielkie cięcie ! Czy powinnam jakieś szczególne wyniki badań zabrać ze sobą oprócz USG, Mammografii, Ortopedy?
Ja wzięłam grupę krwi, książeczkę szczepień na żółtaczkę, usg, mammografię, na kartce spisane leki, które biorę i panie pielęgniarki były zadowolone, że jestem taka przygotowana.
Zrób sobie rachunek sumienia, kiedy i gdzie (miasto) ostatnio byłaś u fryzjera, kosmetyczki, dentysty, na badaniach krwi, jakie miałaś operacje, szczepienia, choroby, choroby w rodzinie itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 16:14   #2139
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
Ja wzięłam grupę krwi, książeczkę szczepień na żółtaczkę, usg, mammografię, na kartce spisane leki, które biorę i panie pielęgniarki były zadowolone, że jestem taka przygotowana.
Zrób sobie rachunek sumienia, kiedy i gdzie (miasto) ostatnio byłaś u fryzjera, kosmetyczki, dentysty, na badaniach krwi, jakie miałaś operacje, szczepienia, choroby, choroby w rodzinie itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny! Czyli mam wszystko! Walizka czeka spakowana, pewnie na około 9 rano tam jutro dotrę. Będę Wam pisać na bieżąco jak ze mną. Ne mogę uwierzyć, że to już...
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 16:18   #2140
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Malgorzatowa powodzenia, 3 mam kciuki, pisz na bieżąco
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 17:56   #2141
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Powodzenia ja też trzymam kciuki ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 10:55   #2142
Lavendowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Małgorzatowa - trzymam kciuki! Ja jeszcze dwa miesiące i dołaczę do grona szczęśliwców Donia niedługo myyyy!!!

Dziewczyny które są już po - mam kilka pytań:
- jak długo byłyście w szpitalu po operacji?
- jeżeli mam operację w Łęcznej a jestem z Wielkopolski myślicie, że potrzymają mnie tam, aż do ściągnięcia szwów?
- Ile dni po operacji sciągają szwy?
- gdzie potem chodzicie do kontroli? Zastanawiam się czy się nie zapisać do poradni chirurgii plastycvznej na nfz w Poznaniu tylko nie wiem najlepiej ile po operacji - tydzień? 10 dni? Jak myślicie?

Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam
Lavendowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:10   #2143
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Lavendowaa Pokaż wiadomość
Małgorzatowa - trzymam kciuki! Ja jeszcze dwa miesiące i dołaczę do grona szczęśliwców Donia niedługo myyyy!!!

Dziewczyny które są już po - mam kilka pytań:
- jak długo byłyście w szpitalu po operacji?
- jeżeli mam operację w Łęcznej a jestem z Wielkopolski myślicie, że potrzymają mnie tam, aż do ściągnięcia szwów?
- Ile dni po operacji sciągają szwy?
- gdzie potem chodzicie do kontroli? Zastanawiam się czy się nie zapisać do poradni chirurgii plastycvznej na nfz w Poznaniu tylko nie wiem najlepiej ile po operacji - tydzień? 10 dni? Jak myślicie?

Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam
Do Łęcznej trafiłam we wtorek, a wypuścili mnie w poniedziałek.
Szwy na piersiach są rozpuszczalne. Ja wprawdzie byłam u siebie w zwykłej poradni chirurgicznej (skierowanie z Łęcznej), ale ja miałam kilka szwów nadprogramowych.
Wizyta kontrola: ja po 3-4 tygodniach (jak będzie wynik histopatologii), ale wiem, że większość dziewczyn ma się zgłosić po dwóch tygodniach.
Wszystko będziesz miała napisane w karcie wypisu
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:44   #2144
Lavendowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Do Łęcznej trafiłam we wtorek, a wypuścili mnie w poniedziałek.
Szwy na piersiach są rozpuszczalne. Ja wprawdzie byłam u siebie w zwykłej poradni chirurgicznej (skierowanie z Łęcznej), ale ja miałam kilka szwów nadprogramowych.
Wizyta kontrola: ja po 3-4 tygodniach (jak będzie wynik histopatologii), ale wiem, że większość dziewczyn ma się zgłosić po dwóch tygodniach.
Wszystko będziesz miała napisane w karcie wypisu
dziękuję Armati Czyli rozumiem, że prawdopodobnie 2 tygodnie po operacji będę miała wizytę kontrolną w Łęcznej? Jak byłam zapisywana zrozumiałam lekarkę, że dalsza część leczenia juz na miejscu, ale może lepiej żebym tam się zgłosiła...A Ty z daleka jesteś?
Lavendowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:56   #2145
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Lavendowa dokladnie my juz nie długo ja wlasnie jade nad morze ostatni raz z wielkim biustem😁 mam nadzieje że pogoda dopisze 😘 cholercia dzis zimnisko mi wylazlo jak na zlosc musze sobie kupić cos w aptece jak znajdę aptekę hehehe z tego co ja czytalam to tydz raczej będziemy bity ale będziemy mialybsiebie na wzajem wiec nie bedzie źle 😉
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 13:13   #2146
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja już "zameldowana", po spotkaniu z dr Żuchowska. Wymierzona (jedna pierś 35 i 20 a druga 34 i 18), aż się zdziwiła ze takie równe mam piersi
Swoją drogą bardzo miła osoba. Powiedziała mi że na pewno będą w moim odczuciu małe te moje nowe cycki. Z M jak miłość przechodzimy do C/D. Takie D. Więc muszę się nastawić na to. Powiem szczerze, ze troche się tego szoku boję no ale jutro już wszystko będzie wiadome. Jest stresik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 14:43   #2147
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez malgorzatowa Pokaż wiadomość
Ja już "zameldowana", po spotkaniu z dr Żuchowska. Wymierzona (jedna pierś 35 i 20 a druga 34 i 18), aż się zdziwiła ze takie równe mam piersi
Swoją drogą bardzo miła osoba. Powiedziała mi że na pewno będą w moim odczuciu małe te moje nowe cycki. Z M jak miłość przechodzimy do C/D. Takie D. Więc muszę się nastawić na to. Powiem szczerze, ze troche się tego szoku boję no ale jutro już wszystko będzie wiadome. Jest stresik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Małgorzatowa to masz przeszczep całkowity, tak? Jest szok, że małe, ale po tygodniu już zapomnisz, że w ogóle miałaś kiedyś wielkie

Lavendova, myślę, że jak Cię zoperują we wtorek, to wyjdziesz w poniedziałek. Jeśli jesteś z Wielkopolski, to pewnie powiedzą Ci, że możesz kontynuować leczenie u siebie. Ja zapisałam się u mnie do zaufanego chirurga do poradni (nie jest plastykiem) i tam sobie chodzę. Przy operacji bez przeszczepu całkowitego nie masz szwów do wyjęcia. Natomiast jeśli masz przeszczep,to na sutkach są szwy, które 12-14 dni od operacji trzeba usunąć. Chyba, że masz jakieś dodatkowe niespodzianki, jak Armaiti, to Ci na pewno powiedzą. Jak się chce, to można sobie do Łęcznej pojechać np. po 3 tyg.ale mi Antonov od razu powiedział, że mam się nie tarabanić 400 km na 3 min.wizyty.

Byłam dziś u dr, przyjęli mnie bez kolejki. No cóż... Rozlazły mi się szwy (te, gdzie są zszyte 3 części, to odwrócone T). Dr powiedział, że będę żyła ale przepisał mi maść za 110 zł i kazał chodzić 3 razy w tygodniu na kontrol. Maść się nazywa Unigel i z opisu wynika, że jest cudotwórcza i w ogóle sam miód. Zobaczymy, co to będzie. Cycki oprócz tych ran wyglądają już super, kształt się zmienił, nie ma obrzęku i siniaków. W pozostałych miejscach są już czerwone blizny. Rozmiar taki pomiędzy D a E. Z kształtu jestem zadowolona bardzo. Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać...
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 14:51   #2148
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Małgorzatowa to masz przeszczep całkowity, tak? Jest szok, że małe, ale po tygodniu już zapomnisz, że w ogóle miałaś kiedyś wielkie

Lavendova, myślę, że jak Cię zoperują we wtorek, to wyjdziesz w poniedziałek. Jeśli jesteś z Wielkopolski, to pewnie powiedzą Ci, że możesz kontynuować leczenie u siebie. Ja zapisałam się u mnie do zaufanego chirurga do poradni (nie jest plastykiem) i tam sobie chodzę. Przy operacji bez przeszczepu całkowitego nie masz szwów do wyjęcia. Natomiast jeśli masz przeszczep,to na sutkach są szwy, które 12-14 dni od operacji trzeba usunąć. Chyba, że masz jakieś dodatkowe niespodzianki, jak Armaiti, to Ci na pewno powiedzą. Jak się chce, to można sobie do Łęcznej pojechać np. po 3 tyg.ale mi Antonov od razu powiedział, że mam się nie tarabanić 400 km na 3 min.wizyty.

Byłam dziś u dr, przyjęli mnie bez kolejki. No cóż... Rozlazły mi się szwy (te, gdzie są zszyte 3 części, to odwrócone T). Dr powiedział, że będę żyła ale przepisał mi maść za 110 zł i kazał chodzić 3 razy w tygodniu na kontrol. Maść się nazywa Unigel i z opisu wynika, że jest cudotwórcza i w ogóle sam miód. Zobaczymy, co to będzie. Cycki oprócz tych ran wyglądają już super, kształt się zmienił, nie ma obrzęku i siniaków. W pozostałych miejscach są już czerwone blizny. Rozmiar taki pomiędzy D a E. Z kształtu jestem zadowolona bardzo. Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać...
Tak, czeka mnie przeszczep całkowity. Dlatego też stresik jeszcze większy!
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 15:36   #2149
Lavendowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

dzięki narrow, super że już Twoje cycuszki lepiej wyglądaja, mam nadzieję, że szybko się do końca wygoją. Tez myslę,że nie będzie sensu się tarabanić tak daleko na kontrolę, najlepiej jak zapiszę się w Poznaniu, tylko że musze to zrobić teraz, bo tak długo się czeka na wizytę i co najtrudniejsze...musze przewidzieć na ile dni po operacji taka kontrolna wizyta będzie optymalna. Jeżeli będę czekała za wypisem to miejsca u chirurga na nfz będe miała na grudzień
Więc analizujac Wasze wpisy: 2 tygodnie po operacji wyzyta kontrolna będzie ok? (zakładając że nie bedę miała przeszczepu całkowitego i że wszystko w miarę dobrze się będzie goiło?)
donia - udanego urlopu i dużo słońca!!!
Lavendowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 16:06   #2150
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Lavendowaa Pokaż wiadomość
dzięki narrow, super że już Twoje cycuszki lepiej wyglądaja, mam nadzieję, że szybko się do końca wygoją. Tez myslę,że nie będzie sensu się tarabanić tak daleko na kontrolę, najlepiej jak zapiszę się w Poznaniu, tylko że musze to zrobić teraz, bo tak długo się czeka na wizytę i co najtrudniejsze...musze przewidzieć na ile dni po operacji taka kontrolna wizyta będzie optymalna. Jeżeli będę czekała za wypisem to miejsca u chirurga na nfz będe miała na grudzień
Więc analizujac Wasze wpisy: 2 tygodnie po operacji wyzyta kontrolna będzie ok? (zakładając że nie bedę miała przeszczepu całkowitego i że wszystko w miarę dobrze się będzie goiło?)
donia - udanego urlopu i dużo słońca!!!
Tak, 2 tyg.jest ok
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 18:15   #2151
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Malgorzata to powodzenia juz jutro 😉 bedzie wszystko spoko ja juz się denerwuje tez coraz bardziej a kto bedzie twoim prowadzącym u kogo bylas na konsultacji czyli wyniki masz ok masz na pokoju kogoś i wiesz o której idziesz na operację???? Co do pogody to może być choc ogromnego ślinka to niestety nie ma ale jak dla mnie najważniejsze ze spędzę ten czas z moja rodzinką 😉
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 18:42   #2152
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Malgorzata to powodzenia juz jutro 😉 bedzie wszystko spoko ja juz się denerwuje tez coraz bardziej a kto bedzie twoim prowadzącym u kogo bylas na konsultacji czyli wyniki masz ok masz na pokoju kogoś i wiesz o której idziesz na operację???? Co do pogody to może być choc ogromnego ślinka to niestety nie ma ale jak dla mnie najważniejsze ze spędzę ten czas z moja rodzinką 😉
Tak, jutro około 10 mam mieć operację. Na konsultacji przyjmował mnie dr Mądry, natomiast dziś dr Żuchowska. Wyniki okej, dostałam potas, zastrzyk przeciwzakrzepowy.
W pokoju ze mną jakaś starsza pani, ale jutro już wychodzi. Nie wiem czy i kogo będę miała w zamian.
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 19:39   #2153
Izarus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej...jutro mija 2 tyg od zabiegu. Powoli sie goję. Nie mam czucia w brodawkach (bylam na to przygotowana) , przez kilka dni wygladaly jak dwa nieszczescia i lekko martwilam sie czy jako przeszczepione przyjma się ale juz jest ok. Stosuje bactigras i masc neomycyne.

Jestem zadowolona i szczesliwa. Najbezpieczniej czuje sie w staniku pooperacyjnym.

Wszystkie przed pozdrawiam i zycze powodzenia....
Izarus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 19:56   #2154
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Izarus Pokaż wiadomość
Hej...jutro mija 2 tyg od zabiegu. Powoli sie goję. Nie mam czucia w brodawkach (bylam na to przygotowana) , przez kilka dni wygladaly jak dwa nieszczescia i lekko martwilam sie czy jako przeszczepione przyjma się ale juz jest ok. Stosuje bactigras i masc neomycyne.

Jestem zadowolona i szczesliwa. Najbezpieczniej czuje sie w staniku pooperacyjnym.

Wszystkie przed pozdrawiam i zycze powodzenia....
Dzięki Izarus, a wysłałabyś może zdjęcia? malgorzatanosek@gmail.com ??
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:00   #2155
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi



Zgodnie z obietnicą zdjęcia po miesiącu.
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:03   #2156
Lavendowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Izarus Pokaż wiadomość
Hej...jutro mija 2 tyg od zabiegu. Powoli sie goję. Nie mam czucia w brodawkach (bylam na to przygotowana) , przez kilka dni wygladaly jak dwa nieszczescia i lekko martwilam sie czy jako przeszczepione przyjma się ale juz jest ok. Stosuje bactigras i masc neomycyne.

Jestem zadowolona i szczesliwa. Najbezpieczniej czuje sie w staniku pooperacyjnym.

Wszystkie przed pozdrawiam i zycze powodzenia....
Izarus - super,że jestes zadowolona. A jaki wczesniej miałaś rozmiar biustu? Ustalali z Tobą że będziesz miała przeszczep całkowity?
Lavendowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:16   #2157
Izarus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mialam 80 HH. O calkowitym przeszczepie juz mi powiedziala dr Jaroń na konsultacji w grudniu. Podczas malowania czyli w dniu zabiegu raz jeszcze pani dr wykonala pomiary i potwierdziła przeszczep calkowity. No i pytała o rizmiar jaki chce mieć.
Izarus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:21   #2158
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek fajnie już jesteś zagojona, cycki się już "ułożyły"
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:34   #2159
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Agatek fajnie już jesteś zagojona, cycki się już "ułożyły"
Jeszcze są miejsca, z których się sączy. Z ułoźeniem też tak sobie, mierzyłam dziś stanik z fiszbinami. Niestety nawet założenie boli i fiszbina jest za wąska przy dobrej głenokości miski. Z nowymi cyckami będę skazana na babcine staniki bezfiszbinowe? Na takie fajne koronkowe bez fiszbin dla małobiuściastych mam za duże piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 07:18   #2160
kelebrindal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć dziewczyny.
15 czerwca przeszłam operacje prywatnie. Z wielkich 70J mam teraz brytyjskie 70e/f i jestem zachwycona Pani doktor 'wyjela' ze mnie 2,5kg, co sprawiło, ze od dnia operacji nie mam dolegliwości związanych plecami i rękami. Po operacji nie nosiłam żadnego specjalnego stanika tylko polecono mi sportowy z decatchlonu plus bandaze, a po zdjęciu szwów pani doktor pozwolila na ksztaltowanie piersi w moim ukochanym panache sport - jest wart swojej ceny, ma fiszbiny ale wszyte w silikon A później dopiero w dwie warstwy materiału i tylko na początku troszkę gniotl ale po kilku dniach ładnie się poukladalo
kelebrindal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.