Wszystko o Oriflame część VI - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 17:57   #3331
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
za bardzo nie wiem co chce Ori pokazać przez ten serial?
Ja równiez.
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 18:14   #3332
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to dokładacie?!? Mnie się jeszcze nie zdarzyło zamówić na większą kwotę niż miałam zarobku. Zawsze od przychodu odliczam sobie koszty i to jest moja górna granica. Jeśli brakuje mi dużo PP (powyżej 50), to zwyczajnie odpuszczam. Jeśli brakuje mi średnio (20-50), to staram się ponamawiać klientki na jakieś dodatkowe rzeczy. Wysyłam smsy i maile z info co polecam szczególnie, ewentualnie coś z ulotki z tekstem "Specjalnie dla Pani mogę mieć ten produkt. To jest wyjątkowa okazja, więc proszę się szybko decydować, bo pewnie zaraz będzie w brakach" Zawsze te wiadomości są spersonalizowane. Tzn. wiem że dana klientka lubi jakąś serię, to polecam jej że jest teraz bardzo tanio. Pamiętam też że klientka np. nigdy nie zamawiała u mnie danego typu produktów, powiedzmy krem pod prysznic. Polecam jej jakiś wybrany, że dużo lepszy od żelu itp. Z tego domawiania ostatnio miałam jakieś 70PP
Oczywiście jeśli brakuje mi tak ok 10PP to albo chodzę po rodzinie i pytam co potrzebują, albo sponsorka mi coś dorzuci, albo wezmę coś na zapas lub na sprzedaż (heh... nie mogę się oduczyć od kuferka, którego już nie mam).
Poza tym jeśli chodzi o braki, to ostatnio się skapnęłam dlaczego moje klientki się tym nie denerwują Ja najzwyczajniej w świecie z tych braków robię atut. Mianowicie odwracam kota ogonem i wychodzi na to, że braki są na produkty wyjątkowo chwytliwe. Że te produkty są niby tak dobre, że od razu znikają No i klientki grzecznie czekają na ten wspaniały produkt
Przynajmniej nie muszę świecić oczami Na dodatek jak już jest ten produkt, to chwalę się, że udało mi się go szybko zdobyć, bo zamówiłam jak tylko się pojawił, a teraz znów jest w brakach. Zatem gdyby nie moje duże zaangażowanie, to by musiała jeszcze pewnie długo czekać No i klientki się cieszą zamiast marudzić Heh... Niezłe ze mnie ziółko
Ja tez czasem dokładam. Bo po prostu kupuję kosmetyki praktycznie tylko w Ori i jeżeli czegoś potrzebuję, to biorę, nawet, jeśli nie pokryję tego z marży.

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie mam dużo klientek, ale za to są konkretne. Jak zamawiają to zawsze na 50-100 zł. Jedną mam która zamawia za 150-300, ale nie zawsze. Tylko jedną mam taką, która zamawia maksymalnie za 20 zł i potem ma pretensje, że te kosmetyki są beznadziejne. Ciągle coś jej nie pasuje. A to krem aloesowy jej policzki wysusza, a to kredka do oczu za twarda, a to uczulenia po próbce kremu aqua-rhythm dostała takiego, że aż na pogotowiu wylądowała. Ponoć 2 tygodnie w strupach chodziła I oczywiście pretensje do mnie... No cóż, skąd mogłam wiedzieć że akurat ten krem ją uczuli. Mnie nie uczulił, ani żadnej mojej innej klientki. Ona dostała próbkę w późniejszym terminie, bo wcześniej nic nie brała. Poza tym, właśnie chyba po to są próbki, żeby nie kupować niepotrzebnie nieodpowiadającego produktu (choć i tak można zwrócić). Eh... Szkoda gadać. Trzymam ją tylko dlatego, że zostawiam u niej kosmetyki dla innej klientki, która trafiła do mnie dzięki temu nieszczęsnemu uczuleniu Zatem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
O tak, mnie też rozbawiają ludzie, którzy po pomadce Visions za 5,9 oczekują supertrwałości i jakości

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
ja też nie zarabiam na rodzinie ;] ani na przyjaciółce ;] nie wyobrażam sobie zarabiać na babci, która i tak zamawia tylko czasem jakiś krem do rąk albo szminkę. Czasami nawet sama płacę, gdyż i tak babcia co miesiąc daje mi sporo "kieszonkowego"
Ja nie zarabiam na rodzicach i babci, ale kuzynce czy cioci sprzedaję już po cenach katalogowych
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 18:27   #3333
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
ja też nie zarabiam na rodzinie ;] ani na przyjaciółce ;] nie wyobrażam sobie zarabiać na babci, która i tak zamawia tylko czasem jakiś krem do rąk albo szminkę. Czasami nawet sama płacę, gdyż i tak babcia co miesiąc daje mi sporo "kieszonkowego"
Mi już od dawna nic nie daje, bo za duża jestem i nie chcę już kieszonkowego. Sama muszę sobie zarobić Moja babcia też mało zamawia, ale pieniążki ma, więc tym bardziej jak da mi czasem zarobić kilka zł to nic jej nie ubędzie Ja się z nią tak umówiłam, bo ona mi czasem coś kupiła, np. bluzkę. Te prezenty nigdy nie były trafione i głupio mi było zwracać. Umówiłyśmy się, że ona da mi czasem zarobić kupując żel pod prysznic czy mydło, a ja sobie za to coś kupię Rzecz jasna za 3 zł zarobione na żelu nic nie kupię, ale przynajmniej nie mam problemu
A to komu jak liczymy, to zależy od relacji. Ja mówię: u mnie akurat na biednych nie trafiło, więc mam sumienie liczyć po CK
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2010-07-23 o 18:28
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 18:46   #3334
oliwia5
Raczkowanie
 
Avatar oliwia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Źle się wyraziłam. Chodzi mi o to,że aby zatrzymać klientki muszę dawać jakieś rabaty itp.
__________________
Za kochana w
*Nim
*Oriflame
*Muay Thai
oliwia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 19:18   #3335
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Mi już od dawna nic nie daje, bo za duża jestem i nie chcę już kieszonkowego. Sama muszę sobie zarobić Moja babcia też mało zamawia, ale pieniążki ma, więc tym bardziej jak da mi czasem zarobić kilka zł to nic jej nie ubędzie Ja się z nią tak umówiłam, bo ona mi czasem coś kupiła, np. bluzkę. Te prezenty nigdy nie były trafione i głupio mi było zwracać. Umówiłyśmy się, że ona da mi czasem zarobić kupując żel pod prysznic czy mydło, a ja sobie za to coś kupię Rzecz jasna za 3 zł zarobione na żelu nic nie kupię, ale przynajmniej nie mam problemu
A to komu jak liczymy, to zależy od relacji. Ja mówię: u mnie akurat na biednych nie trafiło, więc mam sumienie liczyć po CK
To tak jak u mnie.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Czasem kolezance opuszczę na perfumach ta koncowkę jak mi zależy na pkt.
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 19:25   #3336
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

pozbieralam dzis zamowienia. jeszcze nie podliczylam, ale z tego 50 pp nie bedzie nawet.... na dodatek w brakach mam 18919 PURE NATURE - KOJĄCY TONIK Z EKSTRAKTAMI Z ALOESU I ARNIKI (150 ML)

serial mnie nie porywa, ale to uklon w strone nastolatek
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 19:27   #3337
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

ja mam 93 pkt bez mojego zamówienia ufff
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 19:29   #3338
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to dokładacie?!? Mnie się jeszcze nie zdarzyło zamówić na większą kwotę niż miałam zarobku. Zawsze od przychodu odliczam sobie koszty i to jest moja górna granica. Jeśli brakuje mi dużo PP (powyżej 50), to zwyczajnie odpuszczam. Jeśli brakuje mi średnio (20-50), to staram się ponamawiać klientki na jakieś dodatkowe rzeczy. Wysyłam smsy i maile z info co polecam szczególnie, ewentualnie coś z ulotki z tekstem "Specjalnie dla Pani mogę mieć ten produkt. To jest wyjątkowa okazja, więc proszę się szybko decydować, bo pewnie zaraz będzie w brakach" Zawsze te wiadomości są spersonalizowane. Tzn. wiem że dana klientka lubi jakąś serię, to polecam jej że jest teraz bardzo tanio. Pamiętam też że klientka np. nigdy nie zamawiała u mnie danego typu produktów, powiedzmy krem pod prysznic. Polecam jej jakiś wybrany, że dużo lepszy od żelu itp. Z tego domawiania ostatnio miałam jakieś 70PP
Oczywiście jeśli brakuje mi tak ok 10PP to albo chodzę po rodzinie i pytam co potrzebują, albo sponsorka mi coś dorzuci, albo wezmę coś na zapas lub na sprzedaż (heh... nie mogę się oduczyć od kuferka, którego już nie mam).
Poza tym jeśli chodzi o braki, to ostatnio się skapnęłam dlaczego moje klientki się tym nie denerwują Ja najzwyczajniej w świecie z tych braków robię atut. Mianowicie odwracam kota ogonem i wychodzi na to, że braki są na produkty wyjątkowo chwytliwe. Że te produkty są niby tak dobre, że od razu znikają No i klientki grzecznie czekają na ten wspaniały produkt
Przynajmniej nie muszę świecić oczami Na dodatek jak już jest ten produkt, to chwalę się, że udało mi się go szybko zdobyć, bo zamówiłam jak tylko się pojawił, a teraz znów jest w brakach. Zatem gdyby nie moje duże zaangażowanie, to by musiała jeszcze pewnie długo czekać No i klientki się cieszą zamiast marudzić Heh... Niezłe ze mnie ziółko
I to jest najlepsze wytłumaczenie, świetnie sobie radzisz, gratulacje Przynajmniej nie narzekasz
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 19:35   #3339
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Nie wiem co ten serial ma dać. Reklamę? Do mnie nie trafia. Jak dla mnie to bez sensu, za tą kasę to mogli inną formę wymyślić.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 20:02   #3340
oliwia5
Raczkowanie
 
Avatar oliwia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Nie wiem co ten serial ma dać. Reklamę? Do mnie nie trafia. Jak dla mnie to bez sensu, za tą kasę to mogli inną formę wymyślić.
Zgadzam się .
__________________
Za kochana w
*Nim
*Oriflame
*Muay Thai
oliwia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 20:09   #3341
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość

serial mnie nie porywa, ale to uklon w strone nastolatek
ano... ja już za stara jestem na takie dziwy
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 20:13   #3342
oliwia5
Raczkowanie
 
Avatar oliwia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

No .ale bez przesady starą babią nie jestem.
__________________
Za kochana w
*Nim
*Oriflame
*Muay Thai
oliwia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 20:28   #3343
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

zauwazylam ze ori zabiega o nastolatki. stad nowa seria kosmetykow ( zamiast visions) oraz ten serial. swego czasu bralam udzal w projekcie dot. tego wszystkiego. pytano nas wlasnie o serial o przygodach przyjaciółek, o nowe kosmetyki i wyglad katalogow. ori chyba wyczaiło ze mlodsze klientki wola avon itp.

tak sobie ropzmyslam..ostatnie katalogi mialam dosyc dobre ( 150 pp bez problemu). ostatnio mialam 100 pp a teraz jeszcze mniej. rozumiem jednak ze sa wakacje i ludzie nie maja czasu czy pieniedzy. dziwi mnie wiec dlaczego nie ma PL i dlaczego sa takie braki.. przeciez ori chyba widzi ze sprzedaz w wakacje spada i konsultantki walcza o kazdego klienta...a tu nie dosc ze ciezko nazbierac pp to okazuje sie ze dzieki brakom bedzie ich jeszcze mniej.. zero motywacji dla nas.... konkurs letni nie rekompensuje mi PL, bo taka prawda ze o ile w PL kazdy moze zdobyc nagrode jak sie postara, to w konkursie letnim wygra cale 100 osob (!)..co to jest na taka ilosc konsultantrek?
nagrody mi sie podobaja w tym konkursie, rozumiem tez ze nie mogli kazdemu zaoferowac sprzetu AGD za 300 zl. ale obok tego konkursu powinni zaoferowac jakis PL, by reszta nie obeszla sie smakiem..
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 20:45   #3344
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
zauwazylam ze ori zabiega o nastolatki. stad nowa seria kosmetykow ( zamiast visions) oraz ten serial. swego czasu bralam udzal w projekcie dot. tego wszystkiego. pytano nas wlasnie o serial o przygodach przyjaciółek, o nowe kosmetyki i wyglad katalogow. ori chyba wyczaiło ze mlodsze klientki wola avon itp.

tak sobie ropzmyslam..ostatnie katalogi mialam dosyc dobre ( 150 pp bez problemu). ostatnio mialam 100 pp a teraz jeszcze mniej. rozumiem jednak ze sa wakacje i ludzie nie maja czasu czy pieniedzy. dziwi mnie wiec dlaczego nie ma PL i dlaczego sa takie braki.. przeciez ori chyba widzi ze sprzedaz w wakacje spada i konsultantki walcza o kazdego klienta...a tu nie dosc ze ciezko nazbierac pp to okazuje sie ze dzieki brakom bedzie ich jeszcze mniej.. zero motywacji dla nas.... konkurs letni nie rekompensuje mi PL, bo taka prawda ze o ile w PL kazdy moze zdobyc nagrode jak sie postara, to w konkursie letnim wygra cale 100 osob (!)..co to jest na taka ilosc konsultantrek?
nagrody mi sie podobaja w tym konkursie, rozumiem tez ze nie mogli kazdemu zaoferowac sprzetu AGD za 300 zl. ale obok tego konkursu powinni zaoferowac jakis PL, by reszta nie obeszla sie smakiem..
Albo zamiast PL mogłyby być nagrody za zebrane punkty. Bo jest tak że albo hasło trzeba wymyślić albo osoba która zbierze najwięcej PP dostanie nagrodę. Powinni zrobić przedziały np. 50 PP do 100 PP krem do rąk, powyżej np. żel pod prysznic. 200-300 cienie do powiek. Za zebrane punkty w 3 katalogach. Taka skromniejsza wersja PL. Wydaje mi się że chociaż tyle mogli się postarać.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 21:22   #3345
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Albo zamiast PL mogłyby być nagrody za zebrane punkty. Bo jest tak że albo hasło trzeba wymyślić albo osoba która zbierze najwięcej PP dostanie nagrodę. Powinni zrobić przedziały np. 50 PP do 100 PP krem do rąk, powyżej np. żel pod prysznic. 200-300 cienie do powiek. Za zebrane punkty w 3 katalogach. Taka skromniejsza wersja PL. Wydaje mi się że chociaż tyle mogli się postarać.
chociaż jakaś motywacja by była na chwile obecną mam 20 pp z następnego katalogu gdzie zawsze mam po około 300...

A jeśli chodzi o zarabianie na rodzinie... To ja zarabiam :p Zarówno mama jak i brat sami mówią że po to to robię żeby sobie zarobić chociaż trochę więc mam im liczyć normalnie po cenach katalogowych Tylko z ulotek zawsze po naszych cenach biorą )
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 06:11   #3346
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

ja na rodzinie nie zarabiam ponieważ rodzina nie zamawia;p kuzynka była kiedyś w ori jakaś kobieta ją namówiła że może zarobić 2 tysiące a nigdy nie miała nawet 100 pkt, przyszła teściowa jak zamawia u mnie to liczę jej po kosztach tak samo tż , nie wyobrażam sobie żeby na nich zarabiać
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 08:22   #3347
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez oliwia5 Pokaż wiadomość
No .ale bez przesady starą babią nie jestem.

nie no spokojnie.... To ja już za stara jestem
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 08:24   #3348
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

smiać mi się chce z tego konkursu dni piękna 1000zł nagroda głowna ha ha ha ze stylistką to co ona kupi? jedną parę lepszych butow

co do wydawania pieniedzy na ori to dalam sobie spokuj i sie ciesze ze w koncu mogę wydac na coś innego, produktów mam już masę na zapas, do punktów nie bede dobijac mam to gdzies tym bardziej ze malutkie zamowienia ostatnio

tak więc cieszmy się wakacjami !

Edytowane przez bojowwwnik
Czas edycji: 2010-07-24 o 08:29
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 08:49   #3349
Jul084
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ja w k 11 mam już ponad 100pp i tylko tonik w brakach no i mini woda. Akurat w moim przypadku k 11 jest dobry. Zawsze zamawiam 10 katalogów (+3 które Ori daje za 2zł) i teraz mam 6nowiutkich nie wyjętych katalogów. Co znaczy że około połowa moich klientek k 11 nie widziała na oczy. Nie robię zamówień na siłę jak uzbieram ok 110-120pp już katalogów nie rozdaję. Taki mam system następny katalog może być słaby więc mam klientki zapasowe (trzy z nich zamawiają regularnie co dwa katalogi). Zawsze dorzucam próbkę albo mydełko lub krem do rąk. Jeśli mam braki chodzę z "kuferkiem - od ręki" za max. 10zł klientki poszkodowane brakami mogą coś wybrać w zamian i targujemy się. Nigdy nie narzucam cen kosmetykom z kuferka. Jeśli coś klientka chce kupić od ręki sama mówi ile za t zapłaci.
Jeśli uda mi się czasem 200pp zrobić cały zysk przeznaczam na próbki i np.mydełka, żele pod prysznic lub kremy do rąk.
Może jednak na brakach można wyjść na solidną konsultantkę? Trzeba ruszyć głową liczy się sposób. A Ori chyba nigdy nie nauczy się prognozować sprzedaży, jeśli coś jest w promocji w którymś katalogu i zaraz jest w brakach, następnym razem też jest w brakach i potem też. Czy tak ciężko zarobić zapas w magazynie skoro zawsze coś jest w brakach?
Jul084 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 10:48   #3350
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
ano... ja już za stara jestem na takie dziwy
ja chyba też zresztą nigdy nie lubiłam seriali/książek o grupie nastolatek włóczących się po imprezach i rozmawiających głównie o chłopakach i zakupach
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:27   #3351
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Kupiłam ostatnio szampon regenerujący. Jestem rozczarowana. Plącze włosy i włosy stają się sztywne i takie suche w dotyku.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:19   #3352
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

hej dziewczyny,
mam pytanie, dziś moja klientka zapytała mnie o tą torbę:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1271093616
powiedziała, ze jakaś konsultantka podrzuciła jej jakąś ofertę dodatkową...
kilka stron wcześniej coś było o jakimś mini katalogu, ale nie doczytałam się w końcu
mogłaby któraś bardziej ode mnie zorientowana konsultantka pomóc?
czy jeszcze mogę zamówić tą torbę? a może macie link do jakiejś dodatkowej oferty?
z góry będę wdzięczna za pomoc...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:34   #3353
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Zdjęcia minikatalogu są na wątku katalogowym. Obowiązuje on przez cały K11. Nic poza tym nie wiemy i czekamy na info z ori
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:35   #3354
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
mam pytanie, dziś moja klientka zapytała mnie o tą torbę:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1271093616
powiedziała, ze jakaś konsultantka podrzuciła jej jakąś ofertę dodatkową...
kilka stron wcześniej coś było o jakimś mini katalogu, ale nie doczytałam się w końcu
mogłaby któraś bardziej ode mnie zorientowana konsultantka pomóc?
czy jeszcze mogę zamówić tą torbę? a może macie link do jakiejś dodatkowej oferty?
z góry będę wdzięczna za pomoc...
Ta torba jest w mini katalogu który ma obowiązywać razem z katalogiem 11. JennyAniolek wklejała zdjęcia w wątku zdjęciowym. Poszukaj.
Mam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=223900&page=31 zdjęcia zaczynają się od postu nr #925
Swoją drogą ja robiłam zamówienie w śr ale żadnego mini katalogu nie dostałam. Więc może te mini katalogu pojawiły się wcześniej tylko dla osób np. od 12%. A reszta dowie się dopiero jak zacznie obowiązywać kat 11.

A czy ktoś posiada torebkę Legacy? Tą która jest w mini katalogu obok tej jasnej? Jeśli tak to proszę o opinię.

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2010-07-24 o 12:48
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 13:57   #3355
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

dziewczyny używała któraś podklad w sztyfcie o.b. ??
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:19   #3356
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
dziewczyny używała któraś podklad w sztyfcie o.b. ??
Nie używałam,ale wypróbowałam kiedyś w biurze regionalnym i nie spodobał mi się. Nie kryje,zostawia smugi.
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:27   #3357
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Czytałam opinie na ten temat i zrezygnuje z tego specyfiku :p
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:32   #3358
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Ta torba jest w mini katalogu który ma obowiązywać razem z katalogiem 11. JennyAniolek wklejała zdjęcia w wątku zdjęciowym. Poszukaj.
Mam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=223900&page=31 zdjęcia zaczynają się od postu nr #925
Swoją drogą ja robiłam zamówienie w śr ale żadnego mini katalogu nie dostałam. Więc może te mini katalogu pojawiły się wcześniej tylko dla osób np. od 12%. A reszta dowie się dopiero jak zacznie obowiązywać kat 11.

.
dziękuję Wskazóweczko
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:47   #3359
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

czy któraś z Was używała/miała do czynienia albo ma jakiekolwiek informacje na temat tej mikrodermabrazji ze strony wyprzedażowej? chodzi mi czy na opakowaniu napisany jest wiek od którego można stosować?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 19:39   #3360
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

wg katalogu mikrodermabrazja jest od 25 lat
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.