Nowy styl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-03, 20:23   #1
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831

Nowy styl


Hey!Mam może takie dość dziwne pytanie,ale jak......znależć własny styl??Robiąc wiosenne porządki w szafie zauważyłam,że większość moich ciuchów za bardzo ze sobą nie współgra lub tworzą banalne,oklepane zestawy.Do tej pory ubrania kupowałam "przypadkowo" tylko dlatego,że mi się coś podobało i nie zastanawiałam się czy wogóle do siebie pasują!Chciałabym się dowiedziec od czego mam zacząc kompletowanie nowych zetsawów i na co zwracać uwagę kupując nowe ciuchy.Może macie też zdjęcia jakiś fajnych zestawów ubrań??Jak tak to wklejajcie,bardzo prosze!!!Mam nadzieję poeksperymentować z ciuchami i wyrobić sobie swój własny styl!!!Z góry dziękuję
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 20:39   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Nowy styl

Hej, spójrz na ten wątek http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1095662404
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 20:48   #3
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Nowy styl

ja ostatnio teaz robiłam pozadki w szafie i zacezłam sukac swojego stylu i wpadłam na pomysł zrobiłam sobie sobiea nanalize kolorystyczna i teraz chiuchy dobieram według mojej palety czyli nie zaciemne zywe i siweze wiosenne kolory teraz wszystko jest proste a banalnych ciuchów dzieki dodatkom apaszka torebka jako nastolatka mamtroche tego sprzetu mozna wyczarowac super kreacje
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 21:00   #4
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Nowy styl

pysia napisał(a):
> ja ostatnio teaz robiłam pozadki w szafie i zacezłam sukac swojego stylu i wpadłam na pomysł zrobiłam sobie sobiea nanalize kolorystyczna i teraz chiuchy dobieram według mojej palety czyli nie zaciemne zywe i siweze wiosenne kolory teraz wszystko jest proste a banalnych ciuchów dzieki dodatkom apaszka torebka jako nastolatka mamtroche tego sprzetu mozna wyczarowac super kreacje

eh ja też tak próbowałam ale mi nie wychodzi za bardzo lubie czerń i to ona dominuje w mojej szafie,podobno jestem wiosną i chciałabym żeby moja szafa była szalenie kolorowa ale cóż narazie pozostaje tylko przy "chceniu"
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 21:27   #5
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Nowy styl

znam ten ból , idzie się do sklepu po kolorowy ciuch a wychodzi z kolejnym czarnym swetrem, ja sobie obiecałam nie kupować więcej czarnych rzeczy, ale łączenie kolorów jest trudne, a czerń taka bezpieczna
Od jakiegoś czasu udaje mi się stosować do tej zasady, ubrania kupuje wg moich kolorów czyli kolorów lata
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 21:35   #6
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: Nowy styl

Niestety w mojej szafie też dominuje czerń. Zawsze wchodzę do sklepu z zamiarem kupienia czegoś kolorowego, ale... no coż... wychodzę z kolejnym ciuchem w kolorze czarnym.
Na wiosnę postanowiłam to zmienić!!! Oczywiście coś czarnego i tak będę miała na sobie, ale nie będzie to juz stanowiło podstawę, a tylko dodatek
Jestem dobrej myśli, w poniedziałek wyruszam na zakupy
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 23:15   #7
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Nowy styl

wiesz troche trodno przeztwwic sie z czerni tez sie kiedys rtak ubierałam zacznij od tego wejdz do sklepu i przeztawiaj sie powoli maz wielkie mozliwosci jako wiosna tylko unikaj granatu najpier przeztaw sie na brazy i oliwki potem na jasniejsez kolory a potem SZALEJ albo drógi sposób wrjdz do sklepu i kup pierwsza zecz jak ci sie nawinie kolorze pomaranczowym albo czeronum i nie chodzi tutaj o kolor krwi i jeszcze jedno jako wiosenka wystrzegaj sie granatu niebieskigo o raz rózowegozw łaszcza ciemnwgo
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-04, 00:16   #8
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Nowy styl

oj akurat dla Wiosenki jest dużo niebieskości (przecież sam mocny turkusik jest właśnie dla Wiosenki) jasnych fioletów..zależy jeszcze jakie nasycenie i jaki odcień koloru
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 09:12   #9
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: Nowy styl

Pysiu maleńka, czy te cenne rady dla mnie?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 09:17   #10
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Nowy styl

ja też w podobny sposób jak Ty kupuje ubranka- tzn. to co mi sie podoba, nie zastanawiam sie do czego mi to bedzie pasowało. Mimo tego tak naprawde łatwo mi jest pózniej ułozyc zestawy - a wcale nie kupuje rzeczy czarnych;-) Jeżeli ;obracasz się' wśród swoich kolorów to wiekszosc rzecz i tak bedzie do siebie kolorystycznie pasowala. Poza tym mając jedną rzeczj ako bazową mozeszcz niej zrobic różne zestawy.bardzo dużo zmieniają wszelakie dodatki: kolczyki, tporebka, pasek, apaszki ... . Teraz w wiekszosci gazetek znajdziesz porady i zdjecia różnych ubranek;-)
Udanych eksperymentów;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 12:44   #11
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Nowy styl

turkus moze ale tzreba uawazac na ilosc trzeba pamietac o tym ze niebieski to kolor chłodny podobnie jak fiolet to sakolory typowo letnietnie tak samo jak rozowy turkus chciaz zalicz sie do kolorów zimy [ciemny turkus ] i lata [jany turkus] oraz wiosny ale tylko wmałych ilosviach bo sie bedzie wygladac blado i smutno tak samo zielen to typowo wiosnenny kolor ale kazdu byle nie ciemna butelkowa zielen w takiej tez sie wyglada smutno ale nie kolory sa nawet najwazniejsez jesli jestes wiosn albo jesienia to trzymaj sie kolorów ciepłych a jak latem i zima to chłopdnych wiosna dobrze sie tez pezenuje w jasnych kolorach jesnieni jak jesien wciiemnych wiosny to samo dotyczy lata i zimy
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-04, 13:29   #12
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Nowy styl

pysia napisał(a):
> ...niebieski to kolor chłodny podobnie jak fiolet to sa kolory typowo letnie...
czyżby?? przecież Wiosna ma akurat dużo niebieskich kolorków i jasny, intensywny fiolecik... sama popatrz na wklejoną fotkę..i co? same niebieskości - oczywiście wszystkie z wiosennej palety
> ... tak samo zielen to typowo wiosenny kolor ale kazdy byle nie ciemna butelkowa zielen w takiej tez sie wyglada smutno ale nie kolory sa nawet najwazniejsze jesli jestes wiosną albo jesienia to trzymaj sie kolorów ciepłych, a jak latem i zima to chłopdnych wiosna dobrze sie tez pezentuje w jasnych kolorach jesnieni jak jesien w ciemnych wiosny to samo dotyczy lata i zimy
tu się nawet zgodzę ze wszystkim

ps. pomimo, że zacytowałam Ciebie, troszkę pozmieniałam literki, które albo Ci uciekły, albo się przestawiły ..mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale trochę ciężko było to przeczytać, choć wszystko jednak jest zrozumiałe
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 13:34   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Nowy styl

pysiu w palecie wiosennej sporo jest niebieskiego.Nie zawsze jakiś kolor jest jednoznaczny-zwykle bywa tak,że ma swoje chłodne i cieplejsze odcienie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 19:16   #14
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Nowy styl

chcialm załczyc palete wiosny która mialam na kompie ale Buuuuuu instalowłam system od nowa i ich teraz nie mam zmieszczam artykóly o wiosnie acah na jednej ze stron jest analiza kolorystyczna nie kierujcie sie nia mi za kazdym razem wychodzi co innego ;/ acha oto lineczki;
http://www.makijaz.net/t1.html
http://www.wizaz.pl/images/agatam/klasyczna_wiosna/
naprawde warto przeczytac i nie zrazjcie sie iloscia linki sa do wiosny ale sa tez inne pory roku
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 19:38   #15
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: Nowy styl - do Pysi

Pysiu, coś Ty się tak na tą wiosne uparła?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 19:42   #16
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Nowy styl

Kiya
A ja to chyba oszalalam,tez zawsze lubilam czern i nie moglam sobie wyobrazic innego koloru na sobie a teraz kupuje jakies pomarancze roze zielenie,i powiem Ci lepiej sie z tym czuje,takie kolory mnie rozweselaja,czarny jest taki nieciekawy,chociaz z drugiej strony stylowy i praktyczny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 12:31   #17
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Nowy styl

mialas na mysli jasna sliwke prawda oraz fiołkowy ??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.