konsultacje h.rubinstein gdansk, manhattan, 5 marca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-05, 21:52   #1
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534

konsultacje h.rubinstein gdansk, manhattan, 5 marca


hej kobietki!


pewnie pisane bylo o tym juz tysiace razy, ale ja napisze po raz kolejny.
najpierw moze wyjasnie: jestem charakteryzatorem/ wizazysta, ale nie maluje sie na codzien, chodze w dzinsach i swetrach, nie na szpilkach a w butach trekkingowych itp.
wybierajac sie na zakupy zakladam stara bluze z kapturem i wygodne (czyt. przechodzone juz) adidasy.

o tym co sie dzieje w luksusowych drogeriach kiedy wchodzi pani w takim stroju i prosi o probke kremu np ( co jest oczywiste zrozumiale i o czym nie 3ba nawet pisac, bo 300 zl wyrzuconych w bloto z powodu alergii np...) nie ma co pisac, wszystkie prawdopodobnie to przerabialyscie...
mnie na szczescie panie juz znaja i problemu nie mam, ale na poczatku tez bywalo roznie...

chce napisac o czyms innym. otoz dzisiaj w gdansku, w centrum handlowym manhattan wystawiona byla paleta h. rubinstein, mialy byc podobno makijaze, czy chociazby porady (mimo zawodu bardzo cenie wiedze innych i zawsze kiedy mam okazje czegos sie dowiedziec biegne na to miejsce), no i jakies promocje typu: kup cos, to dostaniesz cos.
podeszlam sobie do stoiska (wyjatkowo mialam dzisiaj bardzo delikatny makijaz), bo mialam ochote cos kupic, popytac specjalistki, itd.
okazalo sie, ze panie, ktore (jakby nie patrzyl!) przyszly tam do pracy zwolywaly swoje kolezanki na ploty z roznych stron i nie bylo nawet mowy, zeby laskawie zwrocily uwage na potencjalnego klienta!
bylam oburzona! oczywiscie chcialam sie odezwac, ale nie da sie przekrzyczec 3 dziko ryczacych ze smiechu i zajetych rozmowa blondynek (sama jestem blondynka, prosze sie nie denerwowac.

naprawde nie jest latwo wyprowadzic mnie z rownowagi, ale sz. panie z h.r zachowywaly sie tak bezczelnie, ze musialam o tym napisac.

jezeli ktorejs z Was udalo sie z ww paniami porozmawiac, bardzo prosze o tym napisac!
ja w kazdym razie wynioslam b. zle wspomnienia z niedoszlej wizyty i zakupow- na ktore wygospodarowalam spora kwote.


pozdrawiam
alka
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 09:40   #2
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: konsultacje h.rubinstein gdansk, manhattan, 5 marca

no trzeba przyznac,że zapomniały najwidoczniej po co przyszły!

a ja mam prośbę do Ciebie bububuczymordo,czy mogłabym wysłac Ci e maila z pewnym pytaniem?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 10:56   #3
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Re: konsultacje h.rubinstein gdansk, manhattan, 5 marca

nio, niestety

a pewnie nimfetko, dlaczego w ogole pytasz?

pzdr!
ala
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.