pomozcie mi w wyborze... wazne! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-27, 17:07   #1
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345

pomozcie mi w wyborze... wazne! :)


moje drogie, zwracam sie do was z uprzejma prosba o pomoc w wyborze odpowiedniego koloru wlosow. oto jak sie sprawa ma: moj naturalny kolor wlosow to rudy (zdjecie dolne), mam bardzo jasna (blada wiecznie) cere, nie moge sie opalac, wiec naprawde wieczny ze mnie bledziuch (bieluch). Moje wlosy naturalnie byly rude, takie kasztanowe. 2 lata temu przefarbowalam je na braz (uzylam farby sredni braz i caly czas farbowalam ta sama az do tej pory) i wlosy moze poczatkowo i byly brazowe... ciemne... (zdjecie gorne) ale obecnie to juz bardziej czarny niz brazowy. mam wrazenie, ze niezbyt to pasuje do tej mojej bladej cery. chyba zbyt duzy kontrast. i wygladam przez to zbyt blado. jaki kolor wybrac, zeby troche poprawic koloryt cery? myslalam o jakiejs "czerwieni" tzn cos rubinowego moze... dodam, ze oczy mam niebieskie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (2,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarne.jpg (6,7 KB, 7 załadowań)
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:18   #2
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: pomozcie mi w wyborze... wazne! :)

A moze bys podkreslila swoj rudy kolor?? Osobiscie mnie sie naturalne rudosci podobaja, a jak nie to moze cos takie?? ODcien troche pod czerwien ALe uwazam, ze byloby ci slicznie w takim kolorku jak ma Sylwia Gliwa, mysle, ze ten kolorek wlosow ladnie by ci podkreslil kolor oczu. Poza tym rubiny, czy inne rozne odcienie w tanacjach rudych sprawiaja ze cera staje sie promienna i taka zywsza
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 20:24   #3
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: pomozcie mi w wyborze... wazne! :)

a co byscie powiedzialy na ktorys z tzw np "czerwieni" z ferii lub jakis rudy tez z tej serii feria loreal. tam sa niektore z taka specjalna formula rozjasniajaca do ciemnych wlosow, myslicie, ze to by zadzialalo bez uprzedniej dekoloryzacji na moich ciemnych wlosach? w ogole jak sie zapatrujecie na jakas czerwien, czy tez rubin, czy cos w tym stylu u mnie? jakbyscie mogly zaproponowac jakis konkretny odcien jakiejs farby, to bede wdzieczna. pozdrawiam
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.