schwarzkopf, natural & easy, nowa farba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 17:33   #1
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Smile

schwarzkopf, natural & easy, nowa farba


witam dzisiaj w rossmanie znalazłam ulotkę schwarzkopfa z nową serią farb o nazwie "natural & easy" pierwszy raz na oczy to widziałam, zgodnie z informacjami na ulotce jest tam 20 bardzo ciekawych odcieni. ciekawa jestem czy ktoś już może widział, zna, a co najważniejsze - używał może już tej farby? pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 08:42   #2
malaika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 24
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Postanowiłam zaryzykować mimo braku ocen na KWC czy odpowiedzi na forum w tym wątku (oraz braku pełnej palety kolorów w Rossmanie) i kupiłam wczoraj kaszmirowy jasny brąz (560). Ma piękny beżowy odcień, żadnych rudości czy czerwoności, przynajmniej na zdjęciu i nie zawaham się go użyć!
Swoje wrażenia opiszę dziś wieczorem, mam nadzieję, że się nie rozczaruję kolorem, a farba nie będzie miała tak koszmarnie destrukcyjnego wpływu na włosy jak Palette...
malaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 09:21   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

na ulotce którą złapałam ten odcień wygląda naprawdę ładnie.. niestety za jasny dla mnie pozwolę sobie rzec, że czekam na rezultaty zwłaszcza w temacie kondycji włosów po.. powodzenia i pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 13:41   #4
malaika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 24
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Postanowiłam napisać już teraz nim któraś z Wizażanek kupi tą farbę lub co gorsza jej użyje...

Od 3 lat farbowałam włosy Nateą, na początku b.jasnym popielatym blondem, od pół roku jasnym szatynem (ot, taka zmiana). Więc wszystkie farby będę porównywac zawsze z Garnierem, to dzieki niemu udało mi się zapuścić moje cienkie włosy, zwłaszcza po szatynie były błyszczące i miały zdrowy wygląd. Co mnie skusiło na tego Schwarzkopfa...

Natural&easy (kolor 560) odradzam z powodów poniższych:
1. kolor: ten kaszmirowy jasny brąz powinien się nazywać kOszmarowy. Wcale nie jest za jasny... Cieszę się, że nie skusiłam się na popielaty brąz, bo pewnie miałabym teraz matową czerń. W chwili obecnej mam na włosach ciemny brąż. Nawet bardzo ciemny.
2. kondycja włosów: tydzień temu podcinałam końcówki. Mogłam tego nie robić... Po tej farbie włosy stały się suche, a jakieś 5 cm na końcu włosa zaczęło się skręcać i zupełnie zmatowiło- śmiało mogę je skrócić o te centymetry, bynajmniej nie zdobią :-/. Włosy są szorstkie w dotyku. Plączą się. Potrzebowałam 2 odżywek nie licząc dołączonej do opakowania (nie umywa sie do odżywki z Natei, która wygładza i zmiękcza) żeby móc je rozczesać. O ułożeniu po tym, jak przeschły nie ma mowy- są jak druty.
3. Wielowymiarowość koloru: to jedyna rzecz zgodna z tym, co twierdzi producent: z której strony nie spojrzę, mam inny odcień włosów: od zielonego brązu, przez brąz złocisty, popielaty, aż do bordowego.
Tylko, że ja chciałam ten brąz mieć beżowy, taki jak na zdjęciu obiecywał producent...

Szczerze odradzam. Szkoda włosów... Za miesiac dodam recenzję do KWC, muszę jeszcze sprawdzić po ilu dnich się spierze oraz na jaki kolor Wielowymiarowy pewnie...
Polecam Nateę. Szkoda tylko, że nie ma żadnych chłodnych ale jasnych brązów...
malaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 15:00   #5
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

hmm.. szkoda ja też farbuję nateą, ciemnym szatynem, i mam ciemnobrązowe, prawie czarne włosy i szukam właśnie jaśniejszego brązu który byłby chłodny i "odpowiedni" ehh.. szkoda
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:01   #6
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

black sun spróbuj popielatego blondu z Londy. Ja również farbowałam włosy brazami i zazwyczaj wychodziły czarno na moich włosach ale odkryłam Londę z popielatym blondem i byłam z niej naprawdę zadowolona, włoski wychodziły w kolorze zimnego średniego brązu
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:17   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

jeśli szukasz chłodnego brązu spróbuj jasnego szatyna z Belle Color Garniera
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 09:33   #8
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

dziękuję, ale chwilowo jestem zapasemkowana i walczę za pomocą fryzjerki o usunięcie czerni
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 17:30   #9
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

To tak jak ja też przez pasemka pozbywam się cemnego brązu.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:39   #10
malaika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 24
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Cytat:
Napisane przez daphne81
black sun spróbuj popielatego blondu z Londy. Ja również farbowałam włosy brazami i zazwyczaj wychodziły czarno na moich włosach ale odkryłam Londę z popielatym blondem i byłam z niej naprawdę zadowolona, włoski wychodziły w kolorze zimnego średniego brązu
daphne81 a czy stosowałaś przed przejściem z tego ciemnego brązu jakiś dekoloryzator? Czy może utleniacz w Londzie był wystarczająco silny, żeby nie pozostawić ciemnych końcówek? Chciałabym spróbować, ale to za minimum miesiąc, mam siano na głowie po tym kaszmirowo-koszmarowym brązie. Kolor wypłukuje się ładnie, na chłodno, ale wypłukuje się ekspresowo- po 2 tygodniach codziennego mycia (to moja stała częstotliwość) piana z szamponu jest nadal szara.... Czyli barwa nietrwała, zniszczenia trwałe :-/
malaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:07   #11
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Cytat:
Napisane przez malaika
daphne81 a czy stosowałaś przed przejściem z tego ciemnego brązu jakiś dekoloryzator? Czy może utleniacz w Londzie był wystarczająco silny, żeby nie pozostawić ciemnych końcówek? Chciałabym spróbować, ale to za minimum miesiąc, mam siano na głowie po tym kaszmirowo-koszmarowym brązie. Kolor wypłukuje się ładnie, na chłodno, ale wypłukuje się ekspresowo- po 2 tygodniach codziennego mycia (to moja stała częstotliwość) piana z szamponu jest nadal szara.... Czyli barwa nietrwała, zniszczenia trwałe :-/
Nie stosowałam dekoloryzatora ale wcześniej miałam zrobione pasemka
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 14:16   #12
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

podnoszę wątek może jeszcze ktoś używał tej farby.. i jest zadowolony? bo ja mam na nią ochotę, ale to za jakiś czas, i chciałabym ale się boję pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:49   #13
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Black sun, nie ryzykuj. Moja ocena tej farby jest w KWC, takiej tragicznej farby to chyba nie sprzedaja nawet na stadionie u "ruskich" w skrocie: farba braz miala przyciemnic mi wlosy, a rozjasnila mi moj naturalny braz do rudego blondu.. uciekaj!!
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:56   #14
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Widze, że farba jest do bani. Szkoda, bo spodobał mi się miedziano-złoty blond [czy coś w tym stylu], ale cieszę się, że trafiłam na ten wątek.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 15:03   #15
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
w skrocie: farba braz miala przyciemnic mi wlosy, a rozjasnila mi moj naturalny braz do rudego blondu.. uciekaj!!
hmm.. właściwie to brzmi dla mnie wręcz ciekawie mam ciemnobrązowe farbowane włosy plus pasemka i chętnie bym tę czerń ciut rozjaśniła o ile się da.. najbardziej interesuje mnie czy ta farba miała negatywny wpływ na włosy?
choć po takiej ilości negatywnych opinii chyba jednak nie zaryzykuję.. a szkoda bo ma ładne kolorki których w innych farbach niet ehh... pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:41   #16
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

a ja pochwalę tą farbkę, kupiłam odcień jasny popielaty brąz z mieszanymi uczuciami, gdyż jeszcze nigdy nie wyszedł mi na włosach zimny odcien (no moze poza granatową czernią, której się juz na szczęscie pozbylam) i ku mojemu zaskoczeniu kolorek wyszedł prawie taki jak na opakowaniu, mowie prawie, bo wyszedł troche ciemniejszy, ale po paru myciach sie wymył do takiego jak na pudełku, wiec ogolnie jestem zadowolona, ale to wszystko zalezy od włosów, wiec dopoki człowiek sie sam na własnej skórze nie przekona to nie bedzie wiedział co mu wyjdzie
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:15   #17
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

pracuje w rossmanie jako konsultantka i rozmawialam ostatnio z dziewczyna,ktore te farbe miala w promocji...-zastanawialam sie czy to faktycznie takie cudo,bo jak sie pojawila w rossmanie to kobiety braly ja niemal hurtowo,po prostu szla jak woda...
no i jakie bylo moje rozczarowanie jak sie dowiedzialam,ze ta farba to nic innego jak schwarzkopf <czy jak to sie pisze>i jest po prostu druga linia farb <obok PALETTY!>stworzona na tej samej zasadzie...
to po prostu troszke tak jakby pallecie zmienic opakowania troszke taki trik marketingowy,a troszke wykoszenie konkurencji przez firme...
jednym slowem uwazala bym przed zakupem tej farby,szczegolnie jesli bylo sie niezadowolonym z farbowania paletta...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:25   #18
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

no tak, schwarzkopf.. ale to chyba jednak nie oznacza że musi być tak zła jak pallete..
ze schwarzkopf'a używałam poly brilliance i byłam nawet całkiem całkiem zadowolona.. tylko odcień jednak nie był "ten"
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 12:02   #19
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
a ja pochwalę tą farbkę, kupiłam odcień jasny popielaty brąz z mieszanymi uczuciami, gdyż jeszcze nigdy nie wyszedł mi na włosach zimny odcien (no moze poza granatową czernią, której się juz na szczęscie pozbylam) i ku mojemu zaskoczeniu kolorek wyszedł prawie taki jak na opakowaniu, mowie prawie, bo wyszedł troche ciemniejszy, ale po paru myciach sie wymył do takiego jak na pudełku, wiec ogolnie jestem zadowolona, ale to wszystko zalezy od włosów, wiec dopoki człowiek sie sam na własnej skórze nie przekona to nie bedzie wiedział co mu wyjdzie
jaki kolor miałaś jak kładłaś tą farbe? też sie nad nią zastanawiam ...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 12:13   #20
Coxao
Przyczajenie
 
Avatar Coxao
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 20
Wink Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Farba daje naprawdę fajny, tonowy efekt, ale widoczne są straszne rudawo-miedziane refleksy. Mama użyła tego i jak najszybciej chce zmienic kolor.. ;P
Coxao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 12:22   #21
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

przy popielatym brązie , rudawe refleksy ??
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 12:41   #22
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Hejka
Ja kupiłam srebrzysty średni popielaty blond.
Powiem tak: wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, ale miałam jasny blond, więc moze dlatego, po umyciu jest jaśniejszy.
Ale ja jestem zadowlona z farby-nie wysusza włosów, ma faktycznie refleksy- wyglada jak baleyage i po raz pierwszy farba wygląda naturalnie, tak jak chciałam i szaro-platynowo, a wierzcie lub nie przeszłam wiele farb by uzyskać kolor szary i to taki.
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:27   #23
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

kupiłam tę farbę -jasny popielaty brąz i nadal czekam na opinie dziewczyn, ktore tą farbę zastosowały. Macie moze jakieś zdjecie, ktore mogłybyście wkleić?
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:54   #24
Elilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Witam, aj frabowałam tą farbą włosy tydzień temu, wyszedł mi taki jakiś rudy, bniby z pasemkami, ale nie za bardzo. Już więcej nie kupie tej farby, wolę np. z pallet
Elilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 22:02   #25
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Cytat:
Napisane przez Elilka
Witam, aj frabowałam tą farbą włosy tydzień temu, wyszedł mi taki jakiś rudy, bniby z pasemkami, ale nie za bardzo. Już więcej nie kupie tej farby, wolę np. z pallet

OMG rudy???? miał być zimny, wiec skad ten rudy? a jakie miałaś wcześniej?
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 22:41   #26
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Hellou! A kto jeszcze farbował włoski ta farba, ale z blondów, zwlaszcza tymi popielatymi? Bo ja tez myslalam nad ta srebrzysta, ale ostatnio farbowalam feria loreal - kolorek ice blonde srebrzestopopielaty blondzik i wyszedl - slomiany wiec troszke juz stracilam zaufanie do wszelkich farb popielatowatych dodam ze wloski przed farbowaniem byly takie no sredniociemny blond zlotawy. Moze tylko fryz pomoze w zlikwidowaniu zólto zlotego odcieniu moich wloskow????
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 07:36   #27
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Cytat:
Napisane przez mikuszka
OMG rudy???? miał być zimny, wiec skad ten rudy? a jakie miałaś wcześniej?

Wystarczy przejrzec KWC, umiescilam tam swoja opinie, ktora nota bene jest identyczna jak Elilki. Co to za farba, ktora ma byc chlodnym brazem a wychodzi rudym blondem? DNO! (moje wlosy po uzyciu brazu byly blond = dziekuje bardzo :/ )
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:01   #28
Elilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Ja jestem szatynką, przedtem miałam robione pasemka, ale już dawno i miałam odrosty. Te refleksy mam tylko tam, gdzie miałam pasemka blond, teraz po kilku myciach farba ma coraz jaśniejszy odcień rudego, fatalnie to wygląda. Od głowy zaś mam rude włosy bez pasemek. Zastanawiam się czym to pofarbować bo nie mogę na siebie patrzeć?
Elilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:05   #29
majorka 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

Miałam tą farbę. Kupiłam kolor kaszmirowy brąz. Wyszedł prawie czarny. Beznadzieja. Po dwóch miesiącach wyglądał podobnie jak na opakowaniu.
majorka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:42   #30
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: schwarzkopf, natural & easy, nowa farba

ktoś jeszcze stosowal coś z brązów?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.