włosy sukienka pomocy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-04, 22:42   #1
liberka
Raczkowanie
 
Avatar liberka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraśnik ;)
Wiadomości: 48
Red face

włosy sukienka pomocy :)


witam wszystkich mam taki problem ale zaczne od wlosow... no to w maju moja siostra sie zeni i chcialabym jakos swoje wlosy doprowadzic do ładu bo sa suche zniszczone takie siankowate a co najgorsze strasznie sie rwą wsumie moim naturalnym kolorem wlosow jest ciemny braz rozjasnialam wlosy ze 3 razy rozjasniaczem i jeszcze w dodatku przez swoja glupote zrobilam sobie trwałą aby siąsc i plakac nad moimi wlosami sa takie.. siankowate jejku no ... nie wiem jak dorpowadzic je do pożądku .. zeby chociaz takie siankowate nie byly a najgorsze jest to ze chcialam sobie jeszcze cos ze swoim kolorkiem zrobic gdyz moje wlosy są kompletnie żółte...i czym ja moge nadac im jakis ładny kolor... tak aby moje wlosy nie byly w jeszcze bardziej oplakanym stanie... a jeszcze tak na marginesie napiszcie mi na czym polega ta dekoloryzacja była bym wdzieczna.
a zeby nie zakladac nowego watku to mogły byscie mi podac pare fryzurek do tej suknienki na fotce nr 2 takie co by wlosy nie wydawaly sie zolte moze jak by ktos mogl to bykomputerowo mi dobral fryzyrk byla bym naprawde wdzieczna no a jesli nie to chociaz podajcie jakąs co by mi pasowala do suknienki dziekuje bardzo i przepraszam za błędy pozdrawiam
liberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 22:54   #2
liberka
Raczkowanie
 
Avatar liberka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraśnik ;)
Wiadomości: 48
Dot.: włosy sukienka pomocy :)

zapomniałam dodać fotek ...hmmm z ta sukienka mi nie wchodzi jest za duze wiec jutro wgram postaram sie zmniejszyc format
liberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 23:30   #3
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: włosy sukienka pomocy :)

Witaj
Oj z tymi wlosami to narobilas... Na zdjeciu sa rzeczywiscie strasznie zolte i nie wygladaja najlepiej. Jedyny ratunek, to chyba obciecie... Kolejne farbowanie to chyba nie najlepszy pomysl, moze jakis toner lub pianka koloryzujaca Kompletnie sie na tym nie znam, mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos bardziej kompetentny, zeby Ci pomoc w sprawie wlosow.
No i czekam na fotke sukienki

Na temat dekoloryzacji bylo tez juz kilka watkow, np.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=dekoloryzacja
Tylko nie wiem, czy na Twoje bardzo zniszczone wlosy to dobry pomysl

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 23:41   #4
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: włosy sukienka pomocy :)

Wlosy widac ze sa strasznie znisczone i chyba faktycznie bedziesz musiala je sporo sciac , co do koloru to sprobuj moze jakis ciemny blond, bo po dekoloryzacji to bys pewnie zostala bez wlosow .
P.S Powinnas tez zapuscic brwi, bo taki ksztalt nie jest zbyt korzystny
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 00:02   #5
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: włosy sukienka pomocy :)

Ojj czemu zawsze chcemy takie wlosy jakich nie mamy A wiec tak.. wg mnie powinnas postawic na dobra farbe -> najlepiej Loreala lub Garniera.. + Do Loreala jest specjalny krem dekoloryzacyjny, tylko drogi ok 40 zl ostatnio widzialam<wloski powroca do naturalnego koloru i zejdzie ci ta żółć> i zafarbowac ponownie na ciemnieszy kolor, nalepiej braz bo by Ci taki pasowal, tylko nie blond, bo takie jasne farby strasznie niszcza wlosy
< utleniaja> natomiast ciemniejsze pokrywaja.. Pozatym do twojego koloru oczu bedzie ci bardzo ladnie Postawic na dobry szampon+balsam i stosowac, oraz jakas maseczke do wlosow, ktora ci pomoze.. Ja osobiscie kupilam sobie u fryzjerki jakis wloski Krem Mleczny-> Kallos sie nazywa, jest naprawde booski włoski sa po nim swietne mieciutkie odzywione i z polyskiem.. co jakis czas nakladam go na wloski tak na 30 min<po umyciu> wpycham w specjalny foliowy czepek i jest dobrze...

I koniecznie podetnij koncowki, wg mnie nie musisz duzo scinac...
Co do brwi to w pelni popieram, zapusc je!!! bo masz strasznie wyskubane..+henna+ lub kredeczka

Buziole napewno odratujesz wloski..
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 00:08   #6
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: włosy sukienka pomocy :)

Dopiero teraz zwrocilam uwage na brwi - popieram dziewczyny Pozwol im odrosnac, bo rzeczywiscie strasznie wyskubane sa i wygladaja nienaturalnie.
I tak jak napisala feVer87 - dobry szampon i ciagle odzywianie wlosow a ich stan na pewno sie poprawi
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 06:59   #7
mada2604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: włosy sukienka pomocy :)

Dziewczyny mają rację, strasznie zniszczone włoski;(
Ale spokojnie to naprawisz jak tylko troszkę je odżywisz
Moja ukochana mamuśka kiedyś coś podobne go osiągneła, ale po podcięciu końcówek i porządnym odżywaniu pomogło

Masz tu dwa linki do różnych odżywek i masek do włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+do+w%B3os%F3w

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+do+w%B3os%F3w

Co do koloru, to nie jestem pewna co by CI wyszło jakbyś znów zaczęła fabować, ale ja bym CI poleciła zdecydowanie ciemniejszy kolorek niż blond.
No i te brwi Trzeba je zapuścić i nadać im wtedy ładny kształt, bo teraz rzeczywiście zbyt wyskubane

Powodzenia
mada2604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 19:47   #8
liberka
Raczkowanie
 
Avatar liberka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraśnik ;)
Wiadomości: 48
Red face Dot.: włosy sukienka pomocy :)

a o to moja sukieneczka i moze byscie jakas fajniusia fryzurke wymyslily zapraszam do obejrzenia fotek , wychodza rozne kolory sukienki bo fotki byly robione z roznych aparatow cyfrowych noi swiatlo i wogole i oczywiscie na jednej fotce ja i moj skarbek
liberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 19:53   #9
liberka
Raczkowanie
 
Avatar liberka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraśnik ;)
Wiadomości: 48
Dot.: włosy sukienka pomocy :)

a to dalsza czesc zdjatek mojej sukienki
liberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.