hmm co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-06, 15:07   #1
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Question

hmm co zrobić?


witam mam mały problem zafarbowalam sobie wlosy srednim kasztanem ( farba Marion eh mogłam wziąść szamponetke:P: nie wiem co mnie podkusiło) chiałam jasnym brązem ale nie bylo akurat tego odcienia wiec wziełam kasztan bo byl zblizony odcien do tego brazu hehe zreszta tak mi sie wydawalo:P:no i wyszedł mi taki kasztanowy wpadający w czerwień nie bardzo mi sie podoba (aha moj wyjsciowy kolor to ciemny blond ) no i mam pytanko czy mogłabym sobie na ta farbe nałozyc ciemny brąz tez z tej firmy(Marion) czy poczekac az puści ten kasztan zeby zas nie wyszły nie wiadomo jakie:P aha zamierzam sobie kupic szapomon przeciw lupiezowy zebym mi troche zeszlo tej farbki :P: heh
no zobaczymy
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 17:29   #2
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: hmm co zrobić?

Powinnas poczekac az sie kasztan troche zmyje. Przynajmniej 2 tyg odczekac. A pozniej smialo mozesz sprobowac Powinien wyjsc taki braz jak chcesz. A masz przekonanie co do farb Marion?
Ja osobiscie wole garniera albo l'oreala. Wydaje mi sie, ze mniej niszcza wloski I mama bogata game kolorow, w tym brązów.
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 18:12   #3
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: hmm co zrobić?

ehhe dzieki :P: i tak zrobie tzn pierwszy raz farbowlam ta farba:P: a wczesniej tylko szamponetkami pare razy (kolezanka farbowala jasnym brazem i jej fajny kolorek wyszedl wiec ja tez chcialam a ze nie bylo tego odcienia wzielam kasztana:P: heeh
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 18:38   #4
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: hmm co zrobić?

Ja rowniez uwazam, ze powinnas poczekac minimum ze 2 tygodnie, zeby kolor sie choc troche wyplukal. Lepiej nie nakładaj teraz zadnego nowego odcienia na tą farbę, bo tylko przyciemnisz sobie wlosy Tak jak napisalas, myj glowe szamponami przeciwlupiezowymi, albo jakimis oczyszczającymi, zeby znow nie traktowac glowy bez lupiezu szaponem na lupiez
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.