tatuaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-28, 11:43   #1
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112

tatuaż


chciałabym w wakacje zrobić sobie tatuaż w okolicach kosci ogonowej tylko nie wiem czy to nie moze czasem czymś grożic i ile kosztuje za odpowiedzi dzięki
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 12:26   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: tatuaż

[b] Witam! Cena tatuazu zalezy od tego jakiej wielkosci ma byc ten tatuaz, kolorowy czy czarny, cieniowany czy w jednej plaszczyznie, czy bedzie zawierac duzo szczegolow, czy nie.
Druga sprawa - czy cos ci grozi-to zalezy czy robi ci to profesjonalista czy domokrazca-a ryzyko istnieje zawsze!
Z reguly tatuaze w miejscach tego typu, jak rowniez okolice kostki dlugo sie goja i sa bolesne-no w sumie w tych miejscach jest tylko skora i kosci zadnego mieska !
Ja mam na lopatce , mnie nie bolalo i zagoilo sie w ciagu 2 tygodni, ale nie pilam alkoholu i jak tylko moglam to smarowalam go naprzemian mascia witaminowa/kremem (tlustym)!
Aaa najlepiej odwiedz kilka salonow dla pewnosci i porownania!

Pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 14:18   #3
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: tatuaż

wejdz na forum moda tam jest watek o tatuazu, wiec moze znajdziesz potrzebne Ci informacje! z mojej strony moge dodac, ze nalezy zrobic tatuaz w pewnym miejscu, by potem nie borykac sie z chorobami, jesli nie znasz zakladu lub ktos oferuje wykonanie w domu dowiedz sie wszytkiego o sterylnosci narzedzi! pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.