DO ZETY- jak przytyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-31, 21:08   #1
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420

DO ZETY


Witam .Pisalas ,ze aby przytyć lekarz powiedzial Ci , jak zdrowo sie odzywiac..Mozesz i mnie zdradzic ten sekret? Porbuje przytyc juz od jakiegos czasu i nie potrafie..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 21:27   #2
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: DO ZETY

O własnie zobaczyłam twojego posta
Jutro odpisze
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 08:14   #3
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: DO ZETY - Jak przygrubnąć

witam
Teraz to się ciesze ze te czasy mam juz za soba i nie nazywają mnie juz chudzielcem
Jednak przytyć wcale nie jest łatwo a w gazetach ciągle tylko piszą jak się odchudzać. Kiedyś tak rozmawiałam na ten temat z kolezanką to mi powiedziała, ze o tym jak schudnąc się nie pisze bo to przeciez proste - trzeba duzo jeść i tyle. Ale łatwo jej powiedziec, jak ja jadłam ile sie tylko dało a efektów zero nawet jednego kilograma wiecej, próbowałam przytyć od małego chyba ale jakoś mi sie to nie udawało, wydawało mi się wręcz to niemożliwe.
A to co dowiedziałam się u lekarza, to głównie takie sprawy żywieniowe, co jest zdrowo jeść a co nie, co ile ma kalorii itp.(miłam rozpisane na karteczce co najlepiej jeść a czego lepiej unikać) ale wydaje mi się, że lekarz dobiera indywidualnie do każdej osoby co i jak powinna jeść, zaleznie tez od tego ile powinna ważyć do swojej sylwetki.
I chyba trzeba najpierw wykluczyć że niedowaga nie jest przyczyną jakiejś choroby.
Ja specjalistką nie jestem, wiec nie moge ci poradzić tak dokładnie co masz zrobić i ze to napewno przyniesie efekty ale moge ci opisać jak to na moim przykładzie było.
Ja sama nie do końca stosowałam sie do wskazuwek lekarza, ale przynajmniej wiedziałam co jem zdrowego a co nie bo z drugiej strony jest taka zasada, że jak chcesz przytyć to jedz tłusto i kalorycznie a to jak wiadomo jest bardzo niezdrowe.
Napewno trzeba zaopatrzeć swój organizm w duzą dawke witamin, możesz sobie kupić jakieś w aptece ale teraz wiem ze najlepiej jak uda się witaminy naturalnie uzupełniać. Pij herbatki ziołowe (po wielkim objadaniu są dobre na trawienie)Jest tez dostępny syrop Bioaron C.
Jeść duzo i bardzo czesto ziemniaki, ser żółty, ser biały, suruwki i sałatki z dodatkiem majonezu, wszelkie wazywa i owoce. I trzeba spożywac ok, 5 posiłków dziennie. Ja objadałam sie tez słodkościami bo je uwielbiam i wszelkiego rodzaju pizze, zapiekanki itp.

Często sie zdaża, że jeśli przytyjesz to najpierw w brzuch idzie, niestety wtedy potrzebne są ćwiczenia szczególnie na brzuch dla utrzymania ładnej sylwetki.
Mi udało się zaobserwować rezultaty przygrubnięcia tak dopiero po roku. Ale ciezko było, momentami miałam wrażenie nie, ze nigdy mi sie to nie uda, bo ja taka juz jestem szczuplutka i nie przytyje choćbym chciała, ale naszczęscie sie udało.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 21:43   #4
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Re: DO ZETY - Jak przygrubnąć

Dzieki za odpowiedz

"ciezko było, momentami miałam wrażenie nie, ze nigdy mi sie to nie uda, bo ja taka juz jestem szczuplutka i nie przytyje choćbym chciała, ale naszczęscie sie udało."

Tez czesto mam takie wrazenie utyć probuje już ladny czas ale niestety nic z tego nie wychodzi..nawet kupilam sobie takie bialko dla sportowcow bo myslalam ,ze efekty beda wieksze , ale niestety...pociesza mnie jednak mysl , ze bez oporow moge zajadac sie pizza, chipsami i innymi tak bardzo tuczacymi rzeczami

pozdrawiam
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.