Skład Rimmel Recover - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 19:09   #1
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Question

Skład Rimmel Recover


Właśnie dziewczyny, czy któraś z was zna skład tego podkładu?
Chciałam dziś sobie go kupić, bo w promocji za 20,49 ale nie znalazłam na tubce żadnej informacji o jego składzie chemicznym.
A ja niczego nie kupię, jak nie wiem co w nim siedzi
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 20:43   #2
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Skład Rimmel Recover

Froggie>>>
water(aqua), cyclopentasiloxane, propylene glycol, ethylhexyl methoxycinnamate, talc, dimethicone, phenyl trimethicone, calcium aluminium borosilicate, vinyl dimethicone/ methicone silsesquioxane crosspolymer, dimethicone PEG-10/15 crosspolymer, lecithin, phenoxyethanol, sodium chloride, fragrance(parfum), arctostaphylos uva ursi leaf extraxt, PEG-10 dimethicone, methylparaben, triethoxycaprylylsilane, maltodextrin, silica, tocopheryl acetate, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, PEG-10, propylparaben, dipropylene glycol, magnesium gluconate, potassium gluconate, ascorbyl glucoside, zinc gluconate, BHT, tocopherol, calcium gluconate, methyl alcohol, hexyl cinnamal, limonene, buthylphenyl methylpropional, benzyl salicylate, linalool, geraniol, alpha-isomethyl ionone, citronellol,
[ +/- (may contain): titanium dioxyde( CI 77891), mica, iron oxides( CI 77491, CI 77492, CI 77499), ultramarines( CI 77007)]


Mówi Ci to coś?
Ale na tubce musi być podany skład, skoro jest na próbce A tak z ciekawości- w jakim sklepie jest ta promocja?
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 20:56   #3
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Skład Rimmel Recover

dzięki
Jak bum cyk cyk ani na próbkach ani na oryginalnym nie było składu. Wszystko po francusku (czy coś) i tylko nalepka po polsku dysrybutor i takie tam.

Buuu to juz go nie kupię
Nie wiem czy po tym składzie wogóle twarz bym miała :/ sól, magnez, salicylany, metanol . Skóra płatami by mi zlazła + wielkie krosty.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam

Edytowane przez froggie
Czas edycji: 2006-03-13 o 21:02 Powód: literówka ;)
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 20:59   #4
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Skład Rimmel Recover

Poważnie taki straszny skład? Ja, nieświadoma, zużyłam całą próbkę, twarz mi nie odpadła , zastanawiałam się nawet nad zakupem Hmmm... chyba czas zapoznać się głębiej ze składami kosmetyków...
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:06   #5
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Skład Rimmel Recover

Wiesz to zależy jaką kto ma skórę jeśli Tobie próbka odpowiadała to dobrze. Ja natomiast mam listę 'żelaznych' składników których unikam jak diabeł święconej wody
A magez jest zdradliwy- stosujesz, wszystko pięknie a tu ni z tego ni z owego wysadza ci takie okropne syfy co blizny po nich zostają


A! promocja jest w Leclercu
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:08   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Skład Rimmel Recover

uuuu a mialam go juz kupowac bo przez przypadek odkrylam ze dostepny jest odcien b jasny porcelain-ale po zobaczeniu skladu chyba zrezygnuje-za duzo tego wszystkiego.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 22:16   #7
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Skład Rimmel Recover

kurde... ja to Was dziewczyny podziwiam, bo ja nigdy nie patrze na składy kosmetyków (może dlatego że sie nie znam ) i jakoś żyje hehe

a ten podkładzik jest fajowski, nie używam go codziennie bo jednak wole corolstay (tłuściutki jest ) a recover nie ma takiego poślizgu. No i poza tym na codzień to tylko ziemia słoneczna używam
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 23:53   #8
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Skład Rimmel Recover

Hmmmm......przyznam,ze cere mam wrazliwa i zanim kupila podklad to dokladnie wyprobowalam probki.Jestem bardzo zadowolona z niego,podejrzewam ze zagosci on dluzej na polce u mnie
Zachwycil mnie od pierwszego uzycia i jakos nie wczytywalam sie w sklad-uzywam go juz troche i nie widze zadnych zmian,jednak to co dobre dla jednej niekoniecznie dla drugiej

Powiedz Froggie na jaki sprawdzony pod katem skladow podklad postawisz?z checia dowiem sie czegos wiecej poniewaz chociaz ze mnie wrazliwiec to nie zawsze odrabiam zadanie domowe i pakuje sie w klopoty,tak jak jakis czas temu z Active C LRP
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 10:13   #9
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Skład Rimmel Recover

Hexxano ja dopiero jestem na etapie poszukiwania podkładu, bo też od niedawna zaczęłam ich używać.
Jak na razie bardzo polubiłam Bielendy z Zielona herbatą, nie jest to jakiś super podkład ale moje buzia go lubi Trochę za mało kryje, ale fajnie nawilża i wygładza buzię

A taką chrapkę miałam na tego Rimmela nie wim czy nie zaryzykuję
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 10:59   #10
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Skład Rimmel Recover

Generalnie nie potrzebuje podkladu ale pokochalam to cudo rozswietlajace,wczesniej podobal mi sie podklad Revlonu z serii Skinlights ale Rimmel jest bezapelacyjnie lepszy ale jak patrze na sklad tego podkladu Revlonu czy chocby emulsji to....daleko im do idealu.

Nie interesowalam sie nigdy kolorowka Bielendy i nie mialam pojecia,ze jest tez podklad.
Osobiscie lubie wszelkiej masci mazidla tonujace by nadac cerze rownomierny kolor szczegolnie teraz kiedy maziam sie kremem z filtrem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.