J&J Holiday Skin do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 12:34   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

J&J Holiday Skin do twarzy


Właśnie wypatrzyłam w nowej gazetce Tesco obowiązującej od 16 marca, że J&J oprócz sławnego już balsamu brązującego Holiday Skin wypuścił też z tej samej serii kremy do twarzy Są dwa rodzaje: do cery normalnej i suchej oraz do cery normalnej i mieszanej. Tubka 50ml przynajmniej na promocyji w Tesco będzie za 11,99zł Ciekawe tylko czy zapychaczy tam nie napakowali... Bo jeśli nie to byłoby fajnie - w końcu nie straszyłabym ludzi swoją bladą twarzą
Małymi literkami dopisali coś jeszcze o balsamie Holiday Skin na noc, ale co to za ile to i na co to nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b+k.jpg (15,0 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: gif krem.gif (12,9 KB, 112 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:37   #2
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Całkiem fajnie dla tych, którzy chcą uzyskać naturalny efekt również na twarzy. Ja nie mam zwyczaju "ciapać" się na twarzy to i nie wypróbuję, ale z czystej ciekawości będę obserwować jakie Dziewczyny dadzą mu opinie. Ciekawe czy tak samo dobre jak temu do ciała
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:41   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez allicjaa
Całkiem fajnie dla tych, którzy chcą uzyskać naturalny efekt również na twarzy. Ja nie mam zwyczaju "ciapać" się na twarzy to i nie wypróbuję, ale z czystej ciekawości będę obserwować jakie Dziewczyny dadzą mu opinie. Ciekawe czy tak samo dobre jak temu do ciała
No właśnie ja też nigdy żadnych samoopalaczy i kremów brązujących do buźki nie stosowałam, ale to niby jest
Cytat:
Nawilżający krem na dzień
Stopniowo tworzy delikatną i piękną opaleniznę
Codzienne nawilżenie
Poza tym po wypróbowaniu balsamu, który w moim przypadku sprawdził się znakomicie mam ochotę i na ten krem. Oby tylko zapychaczy nie miał... Oby...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 13:04   #4
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Najgorsze to te zapychacze właśnie
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 13:29   #5
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Ja używam tego zwykłego balsamu na twarz i muszę stwiedzic ze jest ok. Niestety muszę twarz smarować, bo jak tego nie robię, to jestem blada jak truposz. Szkoda, że wczesniej o tym nie wiedziałam tak to bym kupiła tylko do twarzy
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 13:53   #6
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Ja tez uzywam tego balsamu i jak dla mnie jst swietny gdybym wiedziala ze jest tez krem do twarzy to bym kupila ten zamiast Bielendy,ktory wogule ma inny odcien twarz mam ciemniejsza niz reszte ciala Mialam mysl zeby przesmarowac twarzyczke tez balsamem ale stwierdzilam ze moge narobic sobie jakis szkod wiec zrezygnowalam a tu widze ze jedna wizazanka sie odwazyla I jak wszystko ok z twoja buzka??nic sie nie dzieje??
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 14:05   #7
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Na pewno wypróbuję Kupię i balsam i krem Co tam, że śnieg za oknem - ja sobie zrobię letnie opalanie
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 15:56   #8
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

oo to super napewno wyprobuje, uzywam tego balsamu i mi odpowiada, zobacze jak bedzie z kremem, czasem nakladam ten balsam tez na twarz wiec krem tym bardziej mi sie przyda, wyprobuje ten do cery suchej.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:20   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

A moze okaze sie cudowny niczym cudo brazujace z Herbe Citro? bo akurat tego juz nie moge nigdzie spotkac a byl rewelacyjny......
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:41   #10
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Tez go widzialam w gazetce, ale poczekam na opinie, jeszcze mam samoopalacz i rozne pudry brazujace.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:45   #11
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

A ja do twarzy używam Sopotu. Nie wiem czy stosowałyście, ale ja narazie jestem zadowolona. Używam go tylko na noc.
Co do balsamum Holiday Skin hmmm widziałam go w drogerii, ale nie wiedziałam, że ma właściwości brązujące. Nie wiem, czy była gdzieś odpowiedź, ale czy 'pachnie' jak samoopalacz? I jak się wchłania?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 16:53   #12
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez Astra
Ja tez uzywam tego balsamu i jak dla mnie jst swietny gdybym wiedziala ze jest tez krem do twarzy to bym kupila ten zamiast Bielendy,ktory wogule ma inny odcien twarz mam ciemniejsza niz reszte ciala Mialam mysl zeby przesmarowac twarzyczke tez balsamem ale stwierdzilam ze moge narobic sobie jakis szkod wiec zrezygnowalam a tu widze ze jedna wizazanka sie odwazyla I jak wszystko ok z twoja buzka??nic sie nie dzieje??
Nie nic sie nie dzieje. Uwież mi, że i u Ciebie będzie ok. Ja jestem strasznym uczuleniowcem, a po balsamie nic mi sie nie dzieje. Też używałam Bielendy ale bylam strasznie niezadowolona. Także polecam Johnsona nawet do twarzy.
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:16   #13
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Chetnie wyprobuje
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:21   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

ciekawa jestem czy jest równie dobry jak balsam, który bardzo lubię
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:28   #15
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Widziałam go w Geancie, mam zamiar wypróbować( jak przyjdzie wiosna, czyli pewnie gdzieś w lipcu ). Naczytałam się dużo dobrego o balsamie do ciała , więc wypróbuję i to i to. Mam nadzieję, że krem do twarzy nie będzie opalał na żółto
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:37   #16
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Hmmm, jeszcze nie miałam okazji wypróbować ani balsamu ani tym bardziej kremu... Ale wypróbuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:44   #17
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez MagJa
Właśnie wypatrzyłam w nowej gazetce Tesco obowiązującej od 16 marca, że J&J oprócz sławnego już balsamu brązującego Holiday Skin wypuścił też z tej samej serii kremy do twarzy Są dwa rodzaje: do cery normalnej i suchej oraz do cery normalnej i mieszanej. Tubka 50ml przynajmniej na promocyji w Tesco będzie za 11,99zł Ciekawe tylko czy zapychaczy tam nie napakowali... Bo jeśli nie to byłoby fajnie - w końcu nie straszyłabym ludzi swoją bladą twarzą
Małymi literkami dopisali coś jeszcze o balsamie Holiday Skin na noc, ale co to za ile to i na co to nie wiem
dobra wiadomosc Nie omieszkam spróbować
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:57   #18
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

troszke sie obawiam kupic ten kremik, bo na balsam holiday skin po pewnym czasie dostalam strasznego uczulenia a jak probowalam go nalozyc na twarz, to jeszcze szybciej niz nalozylam go zmylam. Szczypal tragicznie! Biorac pod uwage ze to ta sama seria to pewnie i skladniki ludzaco podobne, bo co tu sie wiele oszukiwac, balsam i krem do twarzy zwykle roznia sie tylko nazwa

ale jestem lasa na nowosci i z moja jasniutka karnacja jestem w pewnym sensie skazana na wszelkeigo rodzaju samoopalacze wiec pewnie i tak wyrpobuje
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:00   #19
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez anciaahk
A ja do twarzy używam Sopotu. Nie wiem czy stosowałyście, ale ja narazie jestem zadowolona. Używam go tylko na noc.
Co do balsamum Holiday Skin hmmm widziałam go w drogerii, ale nie wiedziałam, że ma właściwości brązujące. Nie wiem, czy była gdzieś odpowiedź, ale czy 'pachnie' jak samoopalacz? I jak się wchłania?
niesetety strasznie smierdzi powiedzialabym nawet ze najgorzej ze wszystkich samoopalaczy jakie w zyciu wachalam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 19:06   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

fajne to nowosci. Juz mam ochote sprobowac ten krem
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:38   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez lalesia
niesetety strasznie smierdzi powiedzialabym nawet ze najgorzej ze wszystkich samoopalaczy jakie w zyciu wachalam
Ty chyba piszesz o Sopocie, a pytanie było o Holiday Skin... No chyba, że faktycznie uważasz, że HS to największy smrodek Ale ja myślę, że właśnie z wszelkich brązujących balsamów dających oczekiwane efekty ten pachnie najprzyjemniej...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:49   #22
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ty chyba piszesz o Sopocie, a pytanie było o Holiday Skin... No chyba, że faktycznie uważasz, że HS to największy smrodek Ale ja myślę, że właśnie z wszelkich brązujących balsamów dających oczekiwane efekty ten pachnie najprzyjemniej...
Właśnie o to samo miałam spytać. To w końcu co śmierdzi? Krem do twarzy Sopot wg mnie nie śmierdzi, balsamu nie używałam.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 20:39   #23
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ty chyba piszesz o Sopocie, a pytanie było o Holiday Skin... No chyba, że faktycznie uważasz, że HS to największy smrodek Ale ja myślę, że właśnie z wszelkich brązujących balsamów dających oczekiwane efekty ten pachnie najprzyjemniej...
mialam na mysli holiday skin kolejny przyklad ze o gustach sie nie dyskutuje, bo mi z kolei zapach sopotu bardzo przypadl do gustu
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 11:16   #24
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

uzywalam i sopotu u holiday skin i musze przyznac ze holiday ladniej pachnie, jest wyczuwalny smrodek samooplacza ale moim zdanie mniej intensywny niz w sopocie. mi bardziej przypadl do gustu holiday skin.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:19   #25
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez lalesia
mialam na mysli holiday skin kolejny przyklad ze o gustach sie nie dyskutuje, bo mi z kolei zapach sopotu bardzo przypadl do gustu
Mi Sopot też się podoba, ale mówię tylko o kremie. Co do Holiday Skin - wypróbuję i tak ...
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:29   #26
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

kusicie chyba tez wyprobuje tego Skin holiday balsam brazujacy ale nie do twarzy, jak mi sie skonczy samoopalacz Dax Cosmetics... a moze ma ktos porownanie wlasnie tego holiday z daxem?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:41   #27
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Dla Sopotu stanowcze NIE.

Mam tylko prosbe jezeli ktoras z Was kupi Holiday Skin do twarzy to prosze o szybka opinie i ewentualny sklad poniewaz dla mnie Tesco to wyprawa przez pol miasta i nie bede miala nawet okazji specjalnie jechac po mazidelko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:46   #28
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Kupiłam w środę wieczorem, wersję do cery normalnej i mieszanej. Skład niestety długi Użyłam do tej pory trzy razy (odważyłam się nawet na noc) i już widzę efekty Cera jest delikatnie przyciemniona, choć lekko wysuszona - za to minus. Zapach identyczny jak w balsamie. Konsystencja przyjemna. Nie wiem czy zapycha, bo zbyt krótko stosuję. Może specjalistki od składów się wypowiedzą?

A tu składniki (wersja do cery suchej miała nieco inny skład, ale przede wszystkim to kolejność składników była poprzestawiana):

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sorbitol, Glycerin, Dihydroxyacetone, Cyclohexasiloxane, Arachidyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl ALcohol, p-Anisic Acid, Cyclopentasiloxane, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Parfum - [FPT 0878]

Uff... Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:53   #29
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Cytat:
Napisane przez kamaO
Kupiłam w środę wieczorem, wersję do cery normalnej i mieszanej. Skład niestety długi Użyłam do tej pory trzy razy (odważyłam się nawet na noc) i już widzę efekty Cera jest delikatnie przyciemniona, choć lekko wysuszona - za to minus. Zapach identyczny jak w balsamie. Konsystencja przyjemna. Nie wiem czy zapycha, bo zbyt krótko stosuję. Może specjalistki od składów się wypowiedzą?

A tu składniki (wersja do cery suchej miała nieco inny skład, ale przede wszystkim to kolejność składników była poprzestawiana):

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sorbitol, Glycerin, Dihydroxyacetone, Cyclohexasiloxane, Arachidyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl ALcohol, p-Anisic Acid, Cyclopentasiloxane, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Parfum - [FPT 0878]

Uff... Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam
wow, dziękujemy
Dla mnie HS pachnie najładniej jeśli chodzi o samoopalacze czy balsamy brązujące. Nie ma właśnie tego typowego smrodku, tylko czuć cytrusy. Po jakimś dopiero czasie można ledwo uchwycić typowy zapach dla samoopalaczy ale minimalnie
Dla mnie SOPOT to porażka, zarówno jeśli chodzi o efekty, zapach jak i skład
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:14   #30
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: tym razem Holiday Skin do twarzy

Chyba sie zdecyduje na zakup
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.