Kilka pytań! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 20:52   #1
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Angry

Kilka pytań!


Witam! Mam długie, cienkie i bardzo zniszczone włosy! Dodatkowo jest ich koszmarnie mało!! Nawet nie tworzą jednej warstwy 1- Czy możecie mi doradzić jakieś fryzurki odpowiednie dla takich włosów?? 2- chyba nie potrafię myć włosów Zawsze po myciu u nasady nad czołem zostaje mi warstwa jakiegoś białego pyłu! Koszmar!!! Co mam z tym zrobić???
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 22:29   #2
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: Kilka pytań!

hmmm to masz problem...a nie myslalas o scieciu ich??? powiem ci ze ja całe zycie nosiłam dłuuugie włosy i odkad sciełam odrazu odzyły najlepiej wybierz sie do fryzjerki one potrafia wyczarowac naprawde sliczne "geste" fryyyzki a jak narazie to zainwestuj w dobra odzywke!!
Pozatym na rynku jest duzo szamponow regenerujacych naprawde dobre sa szampony vishy,fakt ze nie sa tanie ale po takiej kuracji masz naprawde fajne włosiska :P :P wyprobuj lakieru Sansilk -psikasz go przy nasadzie włosow ...fajny efekt push up
Buziaki

Ps;postaram sie znaleac jakies fryzurki "optycznie" zageszczajaca fryzurke
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 22:31   #3
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: Kilka pytań!

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS
Witam! Mam długie, cienkie i bardzo zniszczone włosy! Dodatkowo jest ich koszmarnie mało!! Nawet nie tworzą jednej warstwy 1- Czy możecie mi doradzić jakieś fryzurki odpowiednie dla takich włosów?? 2- chyba nie potrafię myć włosów Zawsze po myciu u nasady nad czołem zostaje mi warstwa jakiegoś białego pyłu! Koszmar!!! Co mam z tym zrobić???

moze ten baiły pełyk to łupież heheh:P moze poproś kogos by ci dokłądnie płukał włosy
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:49   #4
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Kilka pytań!

DZiękuję bardzo za rady! Będę naprawdę wdzięczna za zdjęcia fryzurek! I jeszcze jedno- czy polecasz jakieś konkretne szampony i odżywki Vichy??
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 10:20   #5
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kilka pytań!

Wszytko zalezy od tego jakie masz wloski jesli zniszczone to kup szampon i odzywke Vichy do wloskow suchych i zniszczonych- ja uzywalam vichy jakis czas temu i mnie nie powalil na kolana - juz uwazam ze z aptecznych lepsze sa produkty Dory- do cienki i zniszczonych swietnie nada sie maska i szampon z kolagenem -napewno nie obciazy ci wloskow tylko ladnie zregeneruje i nada objetosc naprawde polecam Poza tym mozesz popytac w sklepach fryzjerskich o profesjonalne produkty do pielegnacji i stylizacji do twojego rodzaju wloskow- napewno tam sobie bys cos dobrala dla siebie - ja osobiscie nawet wole produkty profesjonalne niz apteczne - uwazam ze maja skuteczniejsze dzialanie poprzegladaj rowniez KWC
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:46   #6
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Kilka pytań!

Bardzo was prosze pomóżcie mi i coś doradźcie! Bo jestem naprawdę załamana! Moich włosów prawie nie ma a do tego są strasznie zniszczone i połamane! Na samej górze mają jakieś 6 cm długości!
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:00   #7
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Kilka pytań!

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS
Bardzo was prosze pomóżcie mi i coś doradźcie! Bo jestem naprawdę załamana! Moich włosów prawie nie ma a do tego są strasznie zniszczone i połamane! Na samej górze mają jakieś 6 cm długości!
Skoro jest tak bardzo źle (chociaż nie wiem, nie widzę, ale z tego, co piszesz..) zetnij. Inaczej władujesz kupę kasy w kosmetyki, a efekt będzie mizerny. Ja się na jesień odważyłam na krótkie cięcie i była to bardzo dobra decyzja. Włos naprawdę na tym zyska, a tym samym Twoja uroda.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 20:27   #8
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Kilka pytań!

Naprawdę jest aż tak źle! A czy uważacie, że w jakiejś krótszej fryzurce będę choć trochę dobrze wyglądać??? Bo włosów jest naprawdę koszmarnie mało Może macie jakieś zdjęcia??
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:33   #9
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Kilka pytań!

Myślę, że wszystko zależy od cięcia, ale przecież długie włosy sprawiają, że optycznie wydają się jeszcze ciensze... Dobry fryzjer tak Ci je zetnie i wycieniuje, że będzie lepiej. Czym je tak zniszczyłaś? Farbą? Jaki masz kolor? Może wstaw najpierw swoje zdjęcie.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:35   #10
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kilka pytań!

Tak najlepiej wrzuc jakies swoje forki to bedzie nam latwiej doradzic
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:44   #11
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Kilka pytań!

Niestety nie mam żadnych zdjęć A zniszczyłam je głownie bardzo częstym suszeniem i produktami do stylizacji Mój naturalny kolor włosów to średni blond, nigdy ich nie farbowałam. Moje włosy dodatkowo silnie rozjaśniają się na słońcu i mam wrażenie że to też ma duży wpływ na ich fatalną kondycję. Ale może potraficie coś mimo wszystko doradzić i polecić jakieś fryzurki??? Trochę się boję, że po ścięciu będzię jeszcze gorzej
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 20:47   #12
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Kilka pytań!

Dodam że mam raczej kwadratową twarz. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi!!!
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 21:04   #13
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Kilka pytań!

Up!
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:10   #14
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kilka pytań!

A to mnie zaskoczylas z tym ze nie farbujesz wlosow bo zawsze mi sie wydawalo ze przede wszystkim rozjasnione wlosy sa w fatalnej kondycji a ty mowisz ze nie farbowalas Wydaje mi sie ze naprawde powinnas jesli nie sciac to chociaz dobrze podciac zniszczone koncowki,dac spokoj suszarce i prostownicy niech wlosy wyschna samodzielnie,uzywaj rowniez masek odzywczych a juz niebawem zobaczysz roznice,wyprobuj Wax - wielu dziewczyna pomaga ( wlacznie ze mna ) polecam
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.