zwiazek ze starszym mezczyzna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-10, 17:50   #1
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77

zwiazek ze starszym mezczyzna


witajcie kochane wizazynki!! przegladam wsze forum juz od okolo miesiac ale dopiero dzisiaj zdecydowalam sie zarejestrowac.mam takie male pytanko, czy ktoras z was jest zwiazana z mezczyzna sporo starszym?? miedzy mna a moim partnerem jest 23 lata roznicy i chetnie wymienilabym z Wami poglady, spostrzezenia itp.czekam na posty!! pozdrowionaka dla wszystkich
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 17:55   #2
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: zwiazek ze starszym mezczyzna

A dlaczego w "Pytaniach do wizazystki"?
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 18:01   #3
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Re: zwiazek ze starszym mezczyzna

oops... tja.. poczatkujacy ma (chyba) prawo bladzic... szczerze mowiac nawet tego nie zauwazylam
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 18:26   #4
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Re: zwiazek ze starszym mezczyzna

to nic ze sie pomyliłs. moja babcia od dziadka była młodsza o 20 lat i bardzo się kochali.myśle ze jesli miedzy Wami jest wielkie uczucie to przetrwa nawet wielkie próby bo napewno bedziesz potrzebowała wiele cierpliwosci i siły. pisze to poniewaz moja babcia gdy była jeszcze zdrowa i pełna energi to niestety dziadek juz zaczynał chorowac i babcia musiała nim sie opiekowac jak dzieckiem bo było coraz gorzej starosc jest straszna. nie miała dla siebie ani chwili smutno to pisac ale dopiero po śmierci dziadka odpoczeła tylko ze zaczeło ja dopadac choróbsko. mysle ze musisz sama wiedziec czego chcesz w zyciu i czy jestes wstanie na tak wielkie poswięcenie ze swojej strony. niestety Takie jest zycie i nie da się zatrzymac uciekajacego czasu. pozdrawiam serdecznie mysle ze za duzo głupot nie napisałam. pa pa przesyłam gorace buziaki i zycze szczescia. @
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 18:36   #5
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Re: zwiazek ze starszym mezczyzna

lol.. dziekuje za odpowiedz.tak, to jeden z aspektow takiego zwiazku.. nie powiem, ze mnie zasmucilas ale.. nigdy nie mialam szczescia do mezczyzn, nawet swojego malzonka gorzej wybrac juz nie moglam-jesem w trakcie rozwodu.. jeszcze miesiac albo dwa... Gdy bylam zrozpaczona, spotkalam wlasnie jego. Spokojnego, zdystansowanego, pelnego ciepla i cierpliwosci... kocha dzieci choc nigdy nie mial wlasnych. Ciekawe czy nam sie uda (mam 28lat).. wiesz, ze jest zasadniczy i rodziny jest dla niego najwazniejsza, wiem tez ze chcialby zalegalizowac nasz zwiazek.. nie powiem nie choc na mysl o ponownym zamazpojsciu troszke mieszane uczucia mnie ogarniaja. pozdrawima Cie goraco i zycze duzo zdrowia
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 19:38   #6
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Re: zwiazek ze starszym mezczyzna

Mam faceta 10 lat starszego ode mnie (mam 18), jestem z nim jakieś 2 miesiące i ciągle zastanawiam sie nad tym czy on nie poleciał tylko i wyłącznie na mój wygląd. Pytałam sie już wielu dużo starszych facetów ode mnie czy dopuszczają taką różnice wieku, a oni w odpowiedzi, dodatkowo śmiejąc sie ze mnie mówili że nie mam sie co łudzić, że takie 2 skrajnie wiekowo światy nie mogą być ze sobą z innego względu jak tylko wygląd, od tak żeby mieć sie z kim pokazać. Pytałam się już Mateusza o to, ale wiadomo jaka była jego odpowiedź; zapewniał że jest ze mną bo jestem nie tylko ładna ale też inteligentna itd. itd.
Emu, jak to było z Tobą? Nie miałaś takich obaw, że starszy facet poleciał na Ciebie tylko dlatego że jesteś młoda i "świerza"?
Pozdrawiam
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 19:49   #7
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: zwiazek ze starszym mezczyzna

Ja mam meza starszego o 15 lat,zawsze lubilam starszych facetow( syndrom barku ojca?) czuje sie z nim bezpieczna,doceniana,lubi e sie go radzic w roznych sprawach,lubie nawet kiedy mna troche pokieruje bo ze mnie jest niezdecydowana osoba
Nie wyobrazam sobie byc z mlodszym facetem,bylam wczesniej ale to nie bylo to ,czegos brakowalo a co do starosci to na kazdego ona czeka,wczesniej czy pozniej .
Zreszta moze to ja pierwsza zachoruje i on bedzie musial sie mna opiekowac nigdy nic nie wiadomo,trzeba sie cieszyc zyciem a nie myslec co to bedzie na starosc
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-10, 20:19   #8
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Re: zwiazek ze starszym mezczyzna

atrakcyjna partnerka na pewno w jakis sposob dowartosciowuje partnera ale to nie o to chodzi.. powiem Ci tak: wiem, ze podobam sie swojemu partnerowi. Wiedz jednak, ze zaden zwiazek nie ma przyszlosci, jezeli ktos tylko dobrze wyglada a w glowce sianko.. moj maz byl niebiansko przystojny a ja chyba slepa bo nie potrafilam zauwazyc jego wad, a teraz czekam na rozwod. Jest takie wstretne przyslowie "ladna geba do miski sie nie doklada"... to sie chyba czuje, czy traktuje Cie jak zabawke na pokaz czy jak czlowieka i szanuje Twoje uczucia. Pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.