Wiosna z Oriflame- makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-16, 21:33   #1
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598

Wiosna z Oriflame- makijaż


Właśnie dorwałam nowy katalog i strasznie nie mogę się oprzeć cieniom Proszę powiedzcie mi jakie oriflame robi cienie? Chodzi mi głównie o nasycenie kolorów i czy bledną w ciągu dnia. Proszę o opinie użytkowniczki cieni już tych w nowych prostokątnych opakowaniach. Załączam fotki nowości:
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:41   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Pisałam już w którymś wątku oriflame'owym o tych nowościach, ale napiszę i tu Generalnie baardzo lubię cienie Oriflame (przynajmniej te podwójne, nie Visions, tylko te lepszejsze, że się tak wyrażę), ale tymi się rozczarowałam, niestety. Co prawda testowałam je w biurze tylko na dłoni, ale to wystarcza, żeby stwierdzić, że różnią się od tych podwójnych. Są jakby twardsze, gorzej się aplikują na aplikator i kolory mają mało nasycone Poza tym mimo iż jeszcze wgłębienia w nich nie powstały już się "wyślizgały" i dwóch kolorków praktycznie nie dało się użyć
Na pocieszenie dodam, że zarówno kredki jak i błyszczyki z tej wiosennej serii wydają się być warte grzechu I aż sama się tego boję...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 23:15   #3
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

tez dzisiaj ogladalam ten katalog... przesliczne te cienie... sczegolnie ta wersja z brazem Mam na nie chrapke
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 08:14   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Też widziałam makijaże (podstępni marketingowcy dołączyli katalog do Claudii ) i chyba najbardziej spodobał mi się błyszczyk pomarańczowo cielisty

Dziewczyny powiedzcie mi jak z kremami w Oriflame? W KWC nie ma za dużo ocen, sa aż tak mało popularne?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:56   #5
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Co do kremow nic Ci nie poradze, oprocz tego malego uniwersalnego na usta, nie uzywam zadnego innego z Ori, bo mam wrazliwa cere i po prostu sie boje.

Ale co do makijazu, to ten pierwszy taki kolorowy infantylny bardzo mi sie podoba i kojarzy z wiosna. Pewnie normalnie w ogole bym nie zwrocila na niego uwagi, ale ta zima juz mi tak okropnie przeszkadza, ze z przyjemnoscia powitam lato w radosnych kolorkach. Swego czasu kupilam przyjaciolce w H&M zestaw cieni w podobnych barwach w opakowaniu ze Snoopym i byly naprawde idealne na te pore roku, wiec mysle, ze te rowniez beda ok, o ile nie okaze sie, ze sa jakimis potworkami w stosowaniu.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:27   #6
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Ja nie lubięcieni Oriflame... Jakoś tak brzydko wygladaja na oku i śa mało intensywne
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 13:21   #7
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Ja nie mialam nigdy cieni tej firmy, bo wydawaly mi sie szajsowate (tak jak Avon) no i Twoj post tylko potwierdza moje przypuszczenia...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 14:27   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Ja nie lubięcieni Oriflame... Jakoś tak brzydko wygladaja na oku i śa mało intensywne
Mało intensywne? Właśnie mam na powiekach te cienie Walnut Pearls od Ciebie i powiedziałabym, że makijaż oczu mam dzisiaj mocny, na pewno nie delikatny Podobnie z Treasure Island - barwy też są wyraźne śliczny złoty brąz i złote ecru
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:19   #9
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

też mnie te cienie kusiły, ale zrobiłam trzy głębokie wdechy i stwierdziłam, że choć ślicznie wyglądają, to taki sam makijaż mogę zrobić cieniami, które już mam..
i w ten oto sposób umiejętnie stopuję swoje zakupy (z rozświetlaczami i pdobnymi temu rzeczami idzie mi już dużo gorzej... )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:41   #10
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

No ja mam wsrod cieni raczej same ciemne, brazy i zlocienie, wiec te to bedzie dla mnie mila, wiosenna odmiana.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:44   #11
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Ja się przez tydzień zniechęcałam do trio L'oreala w podobnych kolorkach (efekty zamieszczałam na MM) a tu znowu kuszenie
MagJa mówisz, że testowałaś i nie są najlepsze? Z innych to podoba mi się tez ten cielisty błyszczyk oraz kredka niebieska i kremowa Sama mam ochotę się przejść do tego biura (czy to jest na Mazowieckiej obok bankomatu PKO tam na rogu? i jest to cos na kształt avonowskiego COKu?)
No i przepraszam, jesli taki wątek już powstał, prosze o połączenie w takim razie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 18:09   #12
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Oj tak, tez sie na nie czaje bardziej podobaja mi sie te pastelowe kolorki:PP poczytam sobie jeszcze Wasze opinie i moze sie skusze:P buska
ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:37   #13
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Rzyrafko biuro oriflame jest tak jak mówisz na Mazowieckiej obok PKO. Też się tam muszę wybrać, żeby przetestować te cienie. Korci mnie też nowa woda toaletowa Saga.
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:38   #14
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Dziewczyny powiedzcie mi jak z kremami w Oriflame? W KWC nie ma za dużo ocen, sa aż tak mało popularne?
testowałam kremy do cery mieszanej, na dzień i na noc - lekkie i przyjemne, podobnie jak krem różany, nie powalają na kolana, ale złe nie są. podejrzewam, że zawierają sporo silikonów, gdyż skóra jest po nich bardzo gładka w dotyku.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:20   #15
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Ja się przez tydzień zniechęcałam do trio L'oreala w podobnych kolorkach (efekty zamieszczałam na MM) a tu znowu kuszenie
Trio L'oreala mówisz, hmm, musze zajrzeć na MM

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
MagJa mówisz, że testowałaś i nie są najlepsze? Z innych to podoba mi się tez ten cielisty błyszczyk oraz kredka niebieska i kremowa
No błyszczyk cielisty jest fajny, bardzo fajny i te kredki też. Mi się w sumie wszystkie podobały
Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Sama mam ochotę się przejść do tego biura (czy to jest na Mazowieckiej obok bankomatu PKO tam na rogu? i jest to cos na kształt avonowskiego COKu?)
No i przepraszam, jesli taki wątek już powstał, prosze o połączenie w takim razie
Tak, tam na rogu i to coś podobnego jak COK. Też można wszystko pooglądać, pomacać
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:21   #16
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

A czy ktoras moglaby mi w przyblizeniu opisac zapach i dzialanie toniku Oriflame do cery suchej? To taki w rozowym opakowanku. Wiem, ze ciezko opisywac zapachy, ale moze do czegos porownac albo co? Bo jest w kat.5 za 15 zlotych i sie zastanawiam czy zaszalec, czy moze kupic znowu dobry sprawdzony tonik nagietkowy Ziai.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:28   #17
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez mimbi
A czy ktoras moglaby mi w przyblizeniu opisac zapach i dzialanie toniku Oriflame do cery suchej? To taki w rozowym opakowanku. Wiem, ze ciezko opisywac zapachy, ale moze do czegos porownac albo co? Bo jest w kat.5 za 15 zlotych i sie zastanawiam czy zaszalec, czy moze kupic znowu dobry sprawdzony tonik nagietkowy Ziai.
nie wiem czy wiesz ale kazda konsultankta dysponuje czyms takim jak probki.sama mam ich od groma ale klientki chyba sie boja tych probke tak jakby w nich bylo cos innego niz w sloiczku nie bojcie sie poprosic konsultantke o probke jesli macie watpliwosci co do danego produktu.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:33   #18
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez mimbi
Ja nie mialam nigdy cieni tej firmy, bo wydawaly mi sie szajsowate (tak jak Avon) no i Twoj post tylko potwierdza moje przypuszczenia...
ja mam cienie i ori i avonu, z ori mam te z najtanszej serii Visions i trzymaja sie caly dzien, nie zwijaja sie, ja jestem zadowolona
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:47   #19
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez smarcoola
nie wiem czy wiesz ale kazda konsultankta dysponuje czyms takim jak probki.sama mam ich od groma ale klientki chyba sie boja tych probke tak jakby w nich bylo cos innego niz w sloiczku nie bojcie sie poprosic konsultantke o probke jesli macie watpliwosci co do danego produktu.
W sumie masz racje. Zaraz napisze do mojej konsultantki, zeby mi probke szybko podeslala. Chociaz nie wiem, jak mozna tonik wepchnac w probke - chyba tylko w jakis malych buteleczkach?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 21:51   #20
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez mimbi
W sumie masz racje. Zaraz napisze do mojej konsultantki, zeby mi probke szybko podeslala. Chociaz nie wiem, jak mozna tonik wepchnac w probke - chyba tylko w jakis malych buteleczkach?
Z tego co wiem próbek toników nie ma
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 22:01   #21
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

No to sie kwestia wyjasnila, nie do konca z korzyscia dla firmy Nie ma probek to lece po Ziaje, jeszcze mnie nie zawiodla, a zapach obledny.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 19:06   #22
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Dziewczyny a czy jest gdzies na Forum zdjęcie makijazu z uzyciem tych potrojnych cieni z oriflame? Nie chodzi mi o zdjecie z katalogu tylko o makijaz wykonany przez jakas wizazanke?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:07   #23
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska
też mnie te cienie kusiły, ale zrobiłam trzy głębokie wdechy i stwierdziłam, że choć ślicznie wyglądają, to taki sam makijaż mogę zrobić cieniami, które już mam..
i w ten oto sposób umiejętnie stopuję swoje zakupy (z rozświetlaczami i pdobnymi temu rzeczami idzie mi już dużo gorzej... )


miałam dokładnie to samo pierwsze luknięcie na pierwszy link i wiecie, dech zaparło Wiadomo photoshop, szata graficzna, ładne zdjęcie - wszystko robi swoje. Wzięła "trzy oddechy" i same kolory cieni nie wydają się być niczym rewelacyjnym. Podoba mi sie błyszczyk, jaki ta pierwsza modelka ma na ustach, ale jak znam zycie - w rzeczywistości będzie całkiem zwykły, podobny do tych kilkunastu, które mam w tym kolorze
Tak więc baj baj Ori, mam swoje kosmetyki :P

to tak offtopicowo, wybaczcie
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:29   #24
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Ja mam ten błyszczyk z pierwszego zdjęcia. Jest super i na żywo chyba nawet wygląda lepiej niż na modelce. Długo się trzyma na ustach i ślicznie pachnie karmelem.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:30   #25
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez miu miu
Ja mam ten błyszczyk z pierwszego zdjęcia. Jest super i na żywo chyba nawet wygląda lepiej niż na modelce. Długo się trzyma na ustach i ślicznie pachnie karmelem.
Dziewczyno, za wypisywanie takich rzeczy na forum powinni karać
Ledwo się opanowałam przed zamówieniem tego cuda.
Ale na szczęście jest jeszcze drugi termin
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:37   #26
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

ja mam te cienie Oriflame z brązem i są naprawde fajne, i cielisty błyszczyk pięknie wygląda na ustach
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:55   #27
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez diamond_princess
ja mam te cienie Oriflame z brązem i są naprawde fajne, i cielisty błyszczyk pięknie wygląda na ustach
A jak z intensywnością tych cieni? Czy można się sugerować zdjęciami w katalogu czy jednak rzeczywistość wygląda inaczej?? Iii czy się nie wyślizgują przypadkiem, bo jak już wspominałam te w filii miały już niektóre kolory nie do użytku
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 07:21   #28
Weronika_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Weronika_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Też widziałam makijaże (podstępni marketingowcy dołączyli katalog do Claudii ) i chyba najbardziej spodobał mi się błyszczyk pomarańczowo cielisty

Dziewczyny powiedzcie mi jak z kremami w Oriflame? W KWC nie ma za dużo ocen, sa aż tak mało popularne?
Może zaczne od pierwszego - mam ten błyszczyk o którym pisałaś i musze powiedzieć że jest naprawdę cudowny a jeszcze ten zapach ... ahhh

Druga sprawa - kremy...hmmm wiesz, one są nawet bardzo dobre, tylko nie które troche za drogie [czasami mają ceny z kosmosu]. Z kosmetykami z oriflamu jest tak, że nie dają [kremy] efektu 'pyk' i jest cudownie. Poprostu trzeba je stosować przez pewien czas, i wtedy efekt jest bardzo zadowalający. Ja je serdecznie polecam


Cytat:
Proszę powiedzcie mi jakie oriflame robi cienie? Chodzi mi głównie o nasycenie kolorów i czy bledną w ciągu dnia. Proszę o opinie użytkowniczki cieni już tych w nowych prostokątnych opakowaniach (...)
Moim zdaniem są bardzo fajne. Nie tracą nasycenia kolorów, a tym bardziej nie bledną w ciągu dnia. W ogóle ja jestem stałą 'fanką' oriflamu, nie tylko cieni, perfum, kremów czy błyszczyków - ale też b.dobrych podkładów [czego się nie spodziewałam]
Weronika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 07:23   #29
Weronika_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Weronika_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez MagJa
A jak z intensywnością tych cieni? Czy można się sugerować zdjęciami w katalogu czy jednak rzeczywistość wygląda inaczej?? Iii czy się nie wyślizgują przypadkiem, bo jak już wspominałam te w filii miały już niektóre kolory nie do użytku

Można jak najbardziej sugerować się zdjęciami w katalogu. Nie są one identycznie takie same [zawsze tak jest...] ale nie ma jakieś wielkiej różnicy.
A jeśli chodzi o wyślizgowanie - nie zauważyłam tego używając ich
Weronika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 09:34   #30
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Wiosna z Oriflame- makijaż

Cytat:
Napisane przez Weronika_
Druga sprawa - kremy...hmmm wiesz, one są nawet bardzo dobre, tylko nie które troche za drogie [czasami mają ceny z kosmosu]. Z kosmetykami z oriflamu jest tak, że nie dają [kremy] efektu 'pyk' i jest cudownie. Poprostu trzeba je stosować przez pewien czas, i wtedy efekt jest bardzo zadowalający. Ja je serdecznie polecam
Z kremami ogolnie jest tak, ze rzadko ktory daje taki efekt, zwykle trzeba kremu pouzywac, zeby uzyskac jakis efekt i nie mowie tu o kremach Oriflame, tylko w ogole.
Dla mnie Oriflame to tanie kosmetyki, ktorych jakos jest wprostproporcjonalna do ceny, czyli slaba. No, ale na cienie sie skusilam i jestem bardzo ciekawa, czy bedzie to jeden z niewielu kosmetykow tej firmy przeczacy regule.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.