Moja malo zadawalajaca metamorfoza! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-23, 19:48   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Moja malo zadawalajaca metamorfoza!


Drogie Wizazanki! Albo ja juz jestem do niczego albo te fryzjerki. Chcialam miec ladnie pocieniowane wloski z przodu, poszlam do fryzjerki jednakze efektu nie widac prawie. Przesylam zdjecia przed i po scieciu. Prosze Was o fotki na ktorych sa ladnie pocieniowane wloski. Z gory dziekuje pozdrawiam paap
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 22:41   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza!

Maju a co powiedziałaś fryzjerce? Że chcesz mieć pocieniowane mocno? Faktycznie są delikatnie wycieniowane (mi fryzjerka ostatnio postrzępiła baaaardzo przód i jestem strasznie zadowolona bo są takie puszyste i dobrze się układają).
Przez wiele wiele lat miałam wstręt do fryzjerów, bo jaki młoda dziewczyna (tak jakbym teraz była stara ) chodziłam do przysłowiowej "pani Jadzi", która specjalizowała się w robieniu trwałej emerytkom. Więc przez lata obcinała mnie mama. Aż pewnego dnia odważyłam się i poszłam do salonu znajomej, gdzie młoda fryzjerka zrobiła mi fryzurę, z której pierwszy raz w życiu byłam MAKSYMALNIE zadowolona- i tak już zostało.
To taka luźna dygresja
Tak czy inaczej wyglądasz ładnie, choć włoski mogłyby być zdecydowanie bardziej postrzepione i wycieniowane.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 11:17   #3
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza!

No wiesz ja jej powiedzialam ze chcialabym miec barzo mocno wycienmiowane wlosy kolo twarzy, ale jak widzisz chyba sie nie zrozumialysmy. Mam prosbe jak by Ci sie udalo to wklej swoje zdjecie no jezeli mowisz ze masz fajnie obciete to moze jak pokaze na "normalnej osobie a nie na modelce to wtedy bardziej mnie zrozumie. Dzieki za komplement
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 13:22   #4
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza!

maja_s napisał(a):
Mam prosbe jak by Ci sie udalo to wklej swoje zdjecie no jezeli mowisz ze masz fajnie obciete to moze jak pokaze na "normalnej osobie a nie na modelce to wtedy bardziej mnie zrozumie.


Wysłałam mailem
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 14:44   #5
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza!

Dziekuje odebralam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.