A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 19:21   #1
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Smile

A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)


Mój pierwszy post wypada zacząć od przywitania się więc witam serdecznie wszystkich, bardzo miło towarzyszcie mi w czasie zmagań z pracą mgr (tak właśnie wygląda moje pisanie mgr ) a teraz do rzeczy..

Ja należę do grona "zaczynamy od jutra" więc pomyślałam, że skoro tyle osób znajduje tutaj grono wsparcia więc może i ja kogoś znajdę w swych zmaganiach.

Ogólnie wiosenna katastrofa, co by nie mówić, łakomstwo, tabletki anty, brak ruchu wszystko zrobiło swoje...i waga zrobiła psikusa i pokazuje aż +/- 63kg ...no comments..

A że jestem typową gruszeczką (malutkie ramionka, talia jak trzeba, zero brzucha, zero.., ale dupcia, uda....to jakaś masakra, wszystko sie rozrasta od pasa w dół ) więc zrzucenie wagi idzie mi jak po grudzie...może są jeszcze inne kobitki, którę mają ten sam problem i chcą coś z tym zrobić??? a może ktoś zna cudowny spósób??

A więc czy są jakies gruszki ?? może powalczymy razem tej wiosny, będzie raźniej...ach te jabłka....tylko dieta i wszystko ok no nic czekam na jakąś rekacje, miłego wieczoru dziewczynki, wracam do mgr

papa

Edytowane przez Aranel
Czas edycji: 2006-03-20 o 19:56
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 19:56   #2
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Ja jestem gruszką Mimo ćwiczeń sfera biodra - udka spadłs najmniej, eh... ;] nawet gdybym miała pozabijać się o własne sterczące żebra nie będę chyba miała proporcjonalnie szczupłego dołu, ale ćwiczę i się nie podaję
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:16   #3
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

smutne ale niestety prawdziwe, jestem gruchą z powołania i takie było me przeznaczenie. I mimo iż wszyscy wmawiają mi, że wyglądam dobrze, że jestem szczupła, to przy 172 wzrostu i wadze 70 kg nie można wciskać sobie kitu, że jest ok. Jestem gruchą, ale kolejny raz zaczynam od nowa, rower stacjonarny w ruch.
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:37   #4
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

No własnie Drogie Panie, tyle że ja już troche starciłam orientację jeśli chodzi o ćwiczenia.
Jak widze wiele osób cwiczy tutaj codziennie, ale czy od tego wszystko sie nie rozrośnie jak kulturystce?? czy ćwiczenia na pupę, tzn pupa zmniejsza swój rozmiar czy zwiększa mięsnie a co za tym idzie rośnie dalej??

Przyszła Gazelo jakie ćwiczenia robisz na bioderka i uda?? może masz coś poleconego i sprawdzonego?

Ćwiczyłam zeszłej wiosny-wstyd przyznać ze to tak dawno było-ale efekty były takie malutkie po 2miesiącach...........ze mnie zniechęciło
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:07   #5
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

ja sobie obiecuje rower stacjonarny 30 minut rano i 30 minut wieczorem na lekkim obiciążeniu, na forum wypowiadała sie dziewczyna, że schudła prawie 10 kg w 2 miesiące w taki sposób, więc trzeba spróbować, napewno sobie nie zaszkodze. pozdrawiam
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:16   #6
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Ja tez jestem gruszką i jestem aktualnie przerazona rozmiarem moich dolnych partii :-( Wczesniej przytyłam 2 kg, ale jeszcze bylo ok i wygladalam tez ok, ale teraz po nastepnych dwoch wpadlam w panike. Troszke cwicze od dwoch tygodni (albo udaje, ze cwicze, bo jak mnie najdzie ochota, to biore sie ostro, ze potem przez 2-3 dni robie minimalnie, bo tak mnie wszystko boli, ze po prostu nie daje rady.
Naciagalam sobie roznych filmikow i juz w koncu nie wiem, co cwiczyc. Podobaja mi sie cwiczenia Tamilee Web, ale nie chce wygladac jak ona. Mysle tez o callaneticsie. Sciagnelam tez TBC, fat burning sie chyba sciaga. Mam tez hula hop, ale kurcze za lekkie i nic mi nie wychodzi z krecenia.
Nie wiem, jak to wszystko ulozyc w logiczna calosc.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:45   #7
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

zglaszam sie gruszka jestem i ja
Ash mam tak samo jak ty.. niby cwicze ale po ostrych cwiczeniach jednego dnia, drugiego dnia nie mam sily sie podniesc
tez mam lekkie hulahop ale krece min 15 min dziennie, choc staram sie wiecej.. poglebia wciecie w talii podobno
tez nie chcialabym wygladac jak Tamilee.. i duzo i brakuje ale cwiczyc mozna..
bardzo podobaja mi sie jej cwiczenia tylko nie wiem jak czesto je wykonywac, codziennie.. nie wiem czy znajde czas i sile
i tak nie jestem pewna czy dobrze wykonuje te cwiczenia
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 22:51   #8
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Question Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Moja Droga jak czytam Ciebie to jak bym słyszała swoje myśli

Ale Bogiem a prawdą ja juz nie wiem co robić a propo zmian nawyków żywieniowych....to moje nowe zmartwienie...masła nie jem od kilku lat, sporadycznie jak organizm woła że chce to jem, odzwyczaiłam sie od cukru równiez kilka lat temu, juz prawie wogóle nie sole-odzwyczaiłąm sie, pieczywo tylko ciemne, ziemniaków nie lubie...w sumie to sama nie wiem co mnie gubi, bo największe grzechy kulinarne juz mnie nie dotyczą a waga nie zmienia sie

Mam pewne podejrzenia ze to tabs anty. mogą miec na to wpływ, bo kilakrotnie je zmieniałam, co wy na to?? czy mogę miec rację?? ciagle nie mogę dobrac tych idealnych: a to umieram z bólu, a to mam huśtawkę nastrojów że nalezy mnie odizolować...no i tak zmieniam i zmieniam....i moze dlatego tez waga poszła w góre a teraz ani drgnie
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 23:35   #9
bitn
Raczkowanie
 
Avatar bitn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 129
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Witam gruszeczki
I dołączam sie do klubu

Przy wzroście 172 ważyłam w lepszych czasach 60kg ale i tak moja pupa i nogi były za duże. W ciąży dobiłam do 92 a po porodzie startowałam z 81 kg. Teraz jest 72kg
Jednak nadzieja jest Codzienne ćwiczę na rowerku minimum 30 minut i jem do max 1500kcal.
Efekt jest taki że w ciągu 2 tygodni mój obwód ud zmniejszał się o 1cm.
A teraz w czasie postu mam postanowienie nie jeść słodyczy i przez 2 tygodnie w udzie straciłam 2 cm
Także codzienna jazda na roweku (z małym obciażeniem ale ok 28-29 km/h) przynosi efekty.
W łydce ubyło 1cm ale przez dłuższy czas schodziło (nie pamiętam przez ile)
bitn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 07:09   #10
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Aranel - ćwiczę the ultimate dance workout i aerobic carmen electry (nieźle rozciąga), przez jakiś czas ćwiczyłąm też pilates -wszystkie te ćwiczenia polecam, pierwsze dwa filmy znajdziesz w wątku 'filmik z rozgrzewką', a pilates jst napewno w 'linkowni' zarzutów do własnego ciałą mam coraz mniej, ale... wiadomo do czego najbardziej
I tak jak piszesz - ja np. mam tendencję do rozbudowywania mięśni na udach i po miesiącu siłowni nie było mi wesoło, jak próbowałam je wcisnąć w spodnie

U mnie po pigułkach doszło lekko ok. 3 kg i muszę teraz ćwiczyć i dietować 2 razy intensywniej niż zanim je brałam, żeby mieć jakieś efekty. Teraz biorę yasmin (nie zatrzymuje wody w organizmie) i jest trochę lepiej, ale nie wiem, czy nie jest to raczej efekt diety i ćwiczeń

Gruszeczkom polecam też wątek 'do wszystkich chcących się pozbyć cellulitu i poduszeczek'

Pozdrawiam - przyszła gazela
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 07:18   #11
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Ja też gruszka
Chyba mi przyjdzie jednak pozabijać się o własne żebra a dół zostanie jaki jest...
Noi ja jeszcze biustu prawie nie mam to wyglada troszke śmiesznie.
Od tygodnia ćwiczę callanetics i dance workout pump it up, narazie nie widzę zbytnich efektów, ale dziś nie mam zakwasów
Noi od tygodnia robie wieczorem pilling kawowy i smarowanko. Mam nadzieję, że dziś kupie sobie łapke do masażu to jeszcze tym się bede katować.
Koniec cellulitu i olbrzymich ud!!!!!!!!!
Może sie przestraszy?
Pozdrawiam i wytrwałości dziewczyny!
laetus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 08:21   #12
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

ja taka prawie gruszka, raczej klepsydra, bo ramiona mam dość szerokie,
pomijając pas barkowy - wypisz wymaluj grucha i tam mam największy magazyn tłuszczowy
normalnie nie mogę z moim wielkim siedzeniem, jetesm coraz bardziej załamana, boję się że nie potrafię już obniżyć wagi/obwodu
w biodrach mam 102 cm!! wagi nie podaję, bo moja łazienkowa oszukuje
i ja też oszukuję siebie, że nie jem od następnego razu (następnego głodu) i że zacznę ćwiczyć
macie na mnie bata?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 09:21   #13
Melinia
Raczkowanie
 
Avatar Melinia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Komorów (pod Warszawą)
Wiadomości: 130
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Witam gruchy! Oczywiście też jestem typową gruchą...wąskie ramiona,płaski brzuch,małe cycki i szeroki dół ... Przed kilkoma dniami podjęłam decyzję,że będę ćwiczyć,ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Ściągnełam sporą ilość ćwiczeń z wątku o filmikach z rozgrzewką...Zrobiłam już trzy treningi, które narazie wyglądały tak: na rozgrzewkę pump it up,potem pośladki Tamilee Webb + brzuszek(bo płaski to on jest,ale chcę go troszkę umięśnić).Muszę dorzucić jakieś ćwiczenia na rozbudowę ramion(i będzie już chyba całkiem niezły zestaw). Zakupiłam sobie masażer i 2 razy dziennie walczę z udami,pośladkami i poduszeczkami...No i już prawie udało mi się odstawić słodycze i chipsy (które uwielbiam i mogę jeść tonami).
Melinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 09:31   #14
Melinia
Raczkowanie
 
Avatar Melinia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Komorów (pod Warszawą)
Wiadomości: 130
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Znalazłam jakiąś dietkę trzech typów sylwetek,więc my-gruchy znajdziemy tu cos dla siebie.Wklejam link:
http://zdrowie.onet.pl/205,9402,4,,,...tki,diety.html
Melinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 09:53   #15
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

No i jak nic wychodzi żem klepsydra, łapeczki tez mi potrafią pęcznieć nieźle, prawie jak pupsko
ale mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie stąd?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 10:07   #16
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

rzęsa ja też klepsydra tzn. chciałabym być bo póki co to taki mały zanik talii nastąpił i właściwie to bardziej przypominam jabłko jeżeli już utożsamiamy się z owocami
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:55   #17
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Cytat:
Napisane przez bitn
Witam gruszeczki
I dołączam sie do klubu

Przy wzroście 172 ważyłam w lepszych czasach 60kg ale i tak moja pupa i nogi były za duże. W ciąży dobiłam do 92 a po porodzie startowałam z 81 kg. Teraz jest 72kg
Jednak nadzieja jest Codzienne ćwiczę na rowerku minimum 30 minut i jem do max 1500kcal.
Efekt jest taki że w ciągu 2 tygodni mój obwód ud zmniejszał się o 1cm.
A teraz w czasie postu mam postanowienie nie jeść słodyczy i przez 2 tygodnie w udzie straciłam 2 cm
Także codzienna jazda na roweku (z małym obciażeniem ale ok 28-29 km/h) przynosi efekty.
W łydce ubyło 1cm ale przez dłuższy czas schodziło (nie pamiętam przez ile)
w ciąży nie byłam, mam dopiero 18 lat, ale mam takie same wymiary co i Ty wierzę że rowerek przyniesie efekty zarówno tobie, mnie i innym wierzącym w jego moc.
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:56   #18
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Ja też jestem gruszka Od pasa w górę chudzinka i drobinka, a dół godny pożałowania Obtłuszczone wszystko
Najgorsze jest to, że z taką figurą sie strasznie ciężko walczy Ja ćwicze regularnie już 3 miesiące, 4 razy w tygodniu po godzinie i efekty są bardzo marniutkie Pare cm poleciało, ale malutko. Dużo za to spadło mi z pasa, czego stanowczo nie chciałam
Ech cięzko jest...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 04:58   #19
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Smile Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Cześć Dziewczyny

ech ja tez typowa gruszka, od dzisiaj nie jem słodyczy, to napewno -- jestem na odwyku zero słodyczy. Jeszcze nie wiem co jeszcze, napewno ruch, dieta, poczytam na spokojnie wasze posty, to ułoze sobie plan działania.

Bitn kochana, wlałaś w moje serce nadzieje.
Aranel dzieki, ze zapoczątkowałas taki post.

No kobietki do dzieła


__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 11:13   #20
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Cool Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Hej Dziewczynki
Właśnie siedzę sobie w pracy i pracuje jak widać
widzę ze nasz koszyk z owocami sie rozrasta i bardzo dobrze w jedności siła.

Ja oczywiście z mocnym postanowieniem poprawy rozpoczełam wczorajszy dzień, wszystko szło dobrze do momentu, kiedy moja siostra kupiła sobie suknie ślubną i poszłysmy to uczcić do knajpki....no i po diecie...ale nic to, dziś jest nowy dzień a nie codzien kupuje się suknie ślubna

Czy wiecie może czym sie rózni pillates i calantecis...??

Moim super założeniem jest w przeciągu tygodnia :raz ćwiczyć coś rozciagającego jak pillates, ze dwa razy takie ćwiczenia siłowe no i z raz basen...

Piękne założenia nie wiem tylko jak z realizacją.....oczywiście ze chce wyglądać super, ale uwielbiam też jeść..jak powiedział ktoś mądry "Nie ma miłości szczerszej niż miłośc do jedzenia " i ja sie z tym zgadzam

Dzięki za wszystkie wiadomości, co ćwiczycie itp. może wyjdzie nam z tego jakis sensowny plan dla gruszek.

Jak wam sie podoba pomysył zamieszczania swoich zdjec co miesiąc??obawiam sie ze moje ciągle by wyglądały tak samo, przy tak silnej woli jaką mam

Trzymajcie sie , miłego dnia wszystkim
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:52   #21
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

hejek,
ja też jestem ciekawa odpowiedzi odnośnie callaneticsu i pilatesu
o pilatesie pojęcia nie mam
podciągnęłam wątek o tym, ale niestety nie cieszy się zainteresowaniem
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:00   #22
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

oj ja też jestem grucha
ramiona i talia rozmiar 36 a biodra no cóż.. 38 :/
ja już nie wiem dosłownie co z tym fantem zrobić, ruszam się codziennie i to ostro, biegam, aerobik, basen a tu efektów niet, zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej było jak się nie ruszałam tylko jadłam NIC, no ale za bardzo mi zależy na kondycji by się teraz głodzić, tylko że zaczyna mi to ciążyć już powoli, no ale cóż, taki los gruchy
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:12   #23
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Cześć Dziewczyny

Napiszcie jaki jest wasz plan działania. Ja zaczełam od wczoraj, nie objadam sie, chce zacząc cwiczyc - to tak w skrocie

Uda nam sie zobaczycie, musimy być silne i wytrwałe

Nie odrazu Rzym zbudowano
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:18   #24
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Talking Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

Jak każda odchudzająca się kobieta zapoatrzyłam sie w literaturę-shape-y, caludia, vity... nie ma to jak solidna podstawa merytoryczna w sumie to podstawa diety

Rozmyslając w pracy, bo umysł mam troche wolny a trochę nie, stwierdzam ze największą wadą wszystkich diet-typu zdorowe odzywianie, jest oczekiwanie na efekty..nie słodze, nie sole, nie jem cbiałego pieczywa a zaden kg od tego mi nie spadł

Spodobała mi sie dieta o której wspominają dziewczyny w jednym z postów na wypłukiwanie tłuszczu, ta sama jest opisana w obecnej Cluadia diety jesli kogos interesuje Podobno traci sie głównie w bioderkach-a wiec dziewczyny coś dla nas
przeczytajcie sie posta i powiedzicie co o niej sądzicie?? ja dzisiaj wybiore sie na poszukiwanie składników typu: siemie lniane, sok z żurawin...gdzie to kupić??jeśli zorientuje sie w cenach zostawie wam wiadomosc co i jak

Z chęcia spróbowałabym jakiejs fajnej dietki na oczyszczanie organizmu, może ktoś cos zna??ale niech to bedzie realne a nie skłądniki typu:truskawki, maliny i poziomki

No widzę ze my gruszki łączymy się w jednym-chce nam sie schudnać, ale nie chce sie nam odchudzac pozdrowienia dla wszystkich
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:52   #25
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: A może znajdzie się jeszcze jakaś gruszeczka??? :)

ja tez jestem gruszka, w udzie mam 60 cm, w łydce 40, nie wiem co z tym zrobic, bo góra i brzuszek idealne......:-( ja ściagnęłam sobie absy na nogi - będe zawzięcie ćwiczyć.
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.