wkurzona na avon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-24, 12:15   #1
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867

wkurzona na avon


nie wiem gdzie mam to umiescic ale jestem tak zła...
chcialam sie wysmarowac roletką pulse point Aroma Energy avonu. niucham a tu tak mi spirytem jakims jedzie. cholera! zero pierwotnego zapachu!!!
juz w zycu nic od nich nie kupie, 18 zeta wyrzucone w bloto!!!!!!!!!
a dodam ze cały czas stała w szafce z dala od słonca
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 12:19   #2
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Re: wkurzona na avon

moge to jakos reklamowac? bo szkoda mi tych pieniedzy tymbardziej ze uzyłam moze z 4 razy i jest prawie cała!
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 12:20   #3
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: wkurzona na avon

bemolko, masz prawo do zwrotu pieniędzy za produkt, który Ci nie odpowiada
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 12:32   #4
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: wkurzona na avon

Ja mam spirytusową wersję Passion Dance w dużej butlece jeszcze została mi 1/3 ten perfum ma 1,5 roku a tak pachniał już po 8 miesiącach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 12:50   #5
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Re: wkurzona na avon

obyś Lukrecjo miała racje. obawiam sie jednak ze nie przyjma reklamacji bo kupilam to cos jak tylko sie pokazao jako nowosc a to juz chyba z 3-4 miesiace bedzie

mam jeszcze ich "perfume" surrender, po godzinie juz ledwo czuje a tez ma niecałe pół roku ale o to to sie juz czepiac nie bede...
najlepsze w tym wszystkim jest to ze perfumy innych tego typu firm są o niebo trwalsze i wyrazistrze, nie wiem jak w oriflamie ale ja mam jedną Mahery od roku i nadal swietnie pachnie i sie utrzymuje.
nie wiem co za bardziew robia w tym avonie ale ja juz im nie zaufam, chocby nie wiem jaka promocja była.

i jutro przejde sie do konsultantki zrobic awanture
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 14:11   #6
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Re: wkurzona na avon

surrender nietrwala? hm... ja mam juz 2 flakonik i sobie chwale, zapach jest bardzo trwaly, ciuszki pachna jeszcze kilka dni po psikaniu, na ciele zapach trzyma sie krocej, ale gdy psikam sie rano, wieczorem jeszcze pachnie... moze masz jakis felerny flakonik?
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 14:50   #7
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Re: wkurzona na avon

w momencie, gdy produkt nie spełnia podstawowych obietnic producenta klient ma prawo do reklamacji.np; producent mówi o lekkim kwiatowym zapachu a czujesz sam alkohol. czyli możesz te perfumy reklamować.
jedyny problem to ten dowodowy: musisz udowodnić, że wina za wadliwość kosmetyku leży po stronie producenta .
do tego należy również przedstawić paragon- dowód zakupu w danym miejscu, opatrzony datą zakupu.
przy sprzedazy bezpośredniej ( taka jak avon)należy wziąć pod uwage jej specyfikę i to że jeśli jesteś stałą klientką i konsultantka na tobie zarabia to będzie traktowac cię preferencyjnie.
moim zdaniem (skromnego prawnika) masz małe szanse na skuteczną reklamację i pomyślne zakończenie sprawy, ponieważ od daty zakupu minęły 4 mies.ciężko będzie ci więc udowodnić że winę ponosi producent a nie ty.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-24, 14:58   #8
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Re: wkurzona na avon

niestety tez mi sie tak wydaje
ech a byłalam taka zachwycona jak pierwszy raz otworzyłam...
co do surender to nie wiem, zawsze staram sie mocno zakręcic a jakos mnie sie zapach nie trzyma, ale fakt z początku ładnie pachnie jeszcze
chyba jedyna rzecz z której jestem naprawde zadowolona z avonu to torebka :P
aha i rozmawialam z konsultantka. teoretycznie sprawa wygląda tak ze ona musi to odesłac do biura głownego do Warszawy na swój koszt i tam zadecyduja czy uwzględnią reklamacje czy nie. czyli wiecej zachodu niz to jest tak naprawde warte. chyba jednak dam sobie spokój.
i mam nauczke na przyszlosc. bo w najblizszym czasie chcialam kupic olejek o tym samym zapachu ale nie wchodzi sie drugi raz do tej samej wody, rysykowac juz nie bede
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 15:30   #9
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Re: wkurzona na avon

Bez wiekszych problemow mozna w ciagu 3 miesiecy zwrocic produkt za posrednictwem konsultantki. Wymienia go na inny albo zwroca pieniadze. szkoda tylko, ze wczesniej nie dalas swojej konsultantce tego kosmetyku. Musialby sprobowac go zwrocic, bo taki ma obowiazek. Wiem bo sama sie w te klocki bawie
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 18:11   #10
hispaniola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
GG do hispaniola
Re: wkurzona na avon

moja mama tez zamowiła prefum nie pamietam jaki ładnie pachniał na kartce a w rzeczywistosci ochyda ... bez problemowo zwróciła. Masz prawo do zwrócenia produktu jezeli uzyłasz tylko jedną trzecią tej roletki albo wymienisz na inny albo zwrócą Ci kase. Sama chciałam zamówic sobie roletke z nowego katalogu ale na szczęscie sie powstrzymałam. Co do niektórych produktów avonu nie mogę narzekac ... mam bardzo fajny krystaliczny tusz do rzęs, pare mgiełek, i jakies perfumy nie pamiętam nazw i jestem z nich bardzo zadowolona. Jedyne na co sie wkurzylam to fluid do twarzy, w katalogu byl fajny delikatny kolor a w rzeczywistosci byl pomaranczowo czerwony ale nie zwróciłąm go bo nie chcialam kumpeli robic kłopotów
hispaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.