Nadmierne Pocenie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-26, 14:15   #1
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15

pocenie się


co jest najskuteczniejszym specyfikiem przeciw nadmiernej potliwości?? Dodam, że już stosowałam etiaxil(nie pomógł) i jestem w trakcie próbowania antidralu(na razie bez rewelacji) Proszę o pomoc
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 14:40   #2
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: pocenie się

Miałam podobny do Ciebie problem, ponieważ nadmiernie się pociłam, ale zaczęłam stosować jakoś rok temu antidral i jak narazie bardzo mi pomógł w dolegliwościach. Kurcze dziwne ze ani antidral ani etiaxil nic nie pomogly, może powinnaś porobić sobie badania hormonalne? albo zbadać tarczyce, bo w tym moze twić problem, pozdrawiam
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 14:47   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pocenie się

Wydaje mi się, że źle stosowałaś ten Etiaxil. Nie wiem dokładnie jak, ale stosując go prawidłowo nie mogłabyś poplamić sobie nim bluzki, jak piszesz w recenzji. Prawidłowo stosuje się go na noc na umyte i wysuszone pachy, a rano spłukuje, więc jedyne, co mogłabyś poplamić to piżamę albo pościel.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 19:33   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: pocenie się

jezeli nic nie pomaga , to wychodzi na to ze tylko operacja plastyczna usuwajaca gruczoly potne z pod pachy ci pomoze, zabieg niestety drogi ale skutecznosc 100% i na cale zycie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 14:36   #5
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: pocenie się

Hej w jakiej cenie jest ten antidral i gdzie jest dostepny, w aptece?
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 14:41   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: pocenie się

Ja zaplacilam dokladnie 14,27 zl a kupilam w aptece i tylko tam jest dostepny, tak jak Etiaxil

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 16:13   #7
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

Etiaxil stosowałam prawidłowo, wg ulotki, ale się po nim pociłam, a pot zamienił moją czarną bluzkę w czerwone łatki pod pachami. Ale już chyba znalazłam sposób(jak na razie się nie pocę). Jeszcze poczekam parę dni, bo sama nie wierzę(po 7 latach nagle ulga?)
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-29, 12:31   #8
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: pocenie się

dodatkowo wskazane jest picie naparu z szałwi lekarskiej, co ogranicza nadmierną potliwość. Pozdrawiam
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 13:00   #9
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

Nie wiem, czy mogę, bo karmię piersią, a już 2 dni się nie pocę, więc już chyba nie potrzebuję
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 15:07   #10
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: pocenie się

A jaki sposób znalazłaś, jeśli można wiedzieć? Podziel się z nami tą informacją, bo może komuś się to przyda.
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 15:32   #11
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: pocenie się

Ostatni się dowiedziałam od lekarza że nadmierne pocenie może być objawem nadczynności tarczycy. Radzę Ci więc równolegle do zwalczania pocenia pójść do lekarza żeby zlecił badanie hormonu TSH.
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-29, 15:45   #12
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: pocenie się

witam!
a masz jakies inne objawy ze strony swojego organizmu? np.nadcisnienie , cukrzyca, odchudzasz się , marzniesz , czy wręcz jest ci zawsze ciepło????!!!
pozdrawiam K.
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 16:27   #13
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

Mam niskie ciśnienie, nie odchudzam się, nie mam cukrzycy, na ciepło i zimno reaguję chyba normalnie. Jak będę miała czas, to zbadam tarczycę, ale do którego lekarza muszę pójść? A ten sposób to antidral na noc, a rano, po zmyciu puder dla dzieci. Głupie, ale pomaga. Gdzieś wyczytałam, Ze talk jest najlepszy na nadmierną potliwość i u mnie się sprawdza w 100 % (ale działa tylko z antidralem)
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 19:30   #14
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: pocenie się

hej!
w takim razie nie sądze , zebys miała problemy z tarczycą, bo miałabyś dodatkowe objawy kołatanie serca chudnięcia i zwiększony apatyt, podwyższona temp. i biegunki itd... ale tak dla pewności sprawdz sobie poziom TSH na początku , zeby nie przepłacac , skierowanie weź od lekarza rodzinnego na te badania( tylko nie wiem , czy ci da) w laboratorium zrobia ci odpłatnie( bez skierowania), jesli masz jakies pytania dodatkowe to pytaj
pozdrawiam K.
Ps. mam nadzieję , ze w miare jasno napisałam
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 15:27   #15
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

Co do podwyższonej temperatury to ci powiem, że rzadko zdarza mi się 36,6. Przeważnie mam 37. To badanie to na czym polega? Na pobraniu krwi?
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 15:39   #16
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

Z ciekawości zmierzyłam sobie temperaturę i mam 37,2. Co to oznacza?
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 00:57   #17
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: pocenie się

witam! i przepraszam , ze tak późno odpisuje!
badanie TSH , polega na pobraniu krwi i oznaczeniu jego poziomu ! a jęsli chodzi o temp. to nienaczne podwyższenie , powiedziałbym , ze z przyczyn fizjologicznych , moze jakaś drobna inf , jesteś przed miesiczka itd...... W kazdym razie nic czym należałoby sie przejmować
pozdrawiam Kath
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 07:13   #18
evalise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
GG do evalise
Re: pocenie się

to dziwne... mi rowniez BARDZO pomogl antidral. wrecz zdzialal cuda.
evalise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 14:31   #19
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

Taką temperaturę mam już od dawna(od kiedy pamiętam) Nie miesiączkuję, bo niedawno rodziłam i karmię piersią. Może to od cerrazette?
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-01, 13:59   #20
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: pocenie się

witam!
myslę , ze jesli chodzi o temp. to masz tak fizjologicznie! juz taka twoja natura jesli chodzi o pigułki anty.........., to kazda ma jakieś działania uboczne( niestety jak do tej pory nie wynaleziono leku idealnego) nie zauwazyłas zbieznosci miedzy nadmiernym poceniem a pigułkami( bo niektóre moga dawac takie objawy)?! , a moze w ogóle z czymś innym?!
pozdrawiam
Kath
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-01, 20:00   #21
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

Pocić zaczęłam się odkąd zaczęłam dojrzewać. To nie ma związku z pigułkami, bo biorę je od miesiąca. Teraz trudno mi się przyzwyczaić do suchej bluzki. Głupia jestem, sprawdzam co 5 minut, czy nie jest mokra, bo nie wierzę
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 19:29   #22
patt
Raczkowanie
 
Avatar patt
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 56
Re: pocenie się

To naprawdę niesamowite, ale działa!! Wypróbowałam sposób super-kasiatko kilka dni temu i skutek jest taki, że w ogóle się nie pocę. Na noc Antidral a potem rano po zmyciu go, zwykły puder dla dzieci (w moim przypadku Penaten). Jedynym mankamentem jest to, że zaraz po zastosowaniu Antidralu trochę szczypie i piecze, ale człowiek potrafi ogromnie się poświęcić, żeby coś zmienić. I to wszystko! Aha, przez jakiś czas stosowałam na dzień zwykły antyperspirant (Lady Speedstick) i skutki były opłakane.
patt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 20:45   #23
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: pocenie się

<font color=red>UWAGA! Bardzo ważna rzecz dla używających Antidral - po umyciu pach przed nałożeniem Antidralu nie wystarczy wytrzeć pach ręcznikiem, trzeba poczekaż aż wyschną "na pieprz", wtedy ani troszkę nie szczypie. Dlatego najlepiej po umyciu i wytarciu się, poczekać troszkę, np. umyć w tym czasie zęby i dopiero po kilku minutkach od mycia pach - posmarować Antidralem! Mam nadzieję, że moja rada pomoże </font>
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 11:45   #24
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

ja walczyłam z tym 7 lat, to mi naprawdę zjadło tyle nerwów, że dziwię się, że się nie załamałam. Nie mogłam się przyzwyczaić do ciągłego uczucia wody pod pachami, a dezodoranty antyperspiracyjne, mimo zapewnień producentów, niestety nie usuwały przykrego zapachu (widać nie poradziły sobie z taką ilością). A teraz nie mogę się przyzwyczaić do suchej bluzki
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 11:53   #25
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Re: pocenie się

moja kolezanka po umyciu suszy pachy suszarka, zeby byly 100% suche i dopiero potem uzywa etiaxilu
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 11:57   #26
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

co do etiaxilu, to też tak robiłam, a i tak mnie szczypało, bo po nałożeniu od razu się pociłam, a na dodatek, to nic nie poskutkował-nadal się pociłam i zniszczyłam parę bluzek(w tym moją ulubioną). I jeszcze wydałam 40 zeta. Ździerstwo!
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 17:31   #27
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Re: pocenie się

mam pytanko zaczelam uzywac antidral i przez pierwsze dwa tygodnie bylo ok ale teraz po kazdym uzyciu dostaje potwornego uczulenia jak myslicie jakie sa szanse ze po etiaxilu tak nie bedzie bo boje sie wyrzucic 50zl w bloto i znow cierpiec
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 17:59   #28
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: pocenie się

Babka lancetowata
Babka lancetowata Roślina jednoroczna, uprawiana i rosnąca dziko. Surowiec zielarski stanowią jej liście. Zawierają m.in. glukozyd ankubinę, saponiny, sole mineralne, kwasy organiczne i witaminę C.
Ma zastosowanie lecznicze i kosmetyczne. Jako lek stosowany jest napar (l łyżkę rozdrobnionych liści zalać l - l 1/2 szklanki wrzątku, odstawić na 10 min, przecedzić). Pity w ilości 1/2 - 1/3 szklanki 2 - 3 razy dziennie działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Napar ten jest również stosowany do okładów, przemywań i płukania. Do przemywania oczu napar należy rozcieńczyć wodą w stosunku l:l. Miazgę z młodych, wiosennych liści tej rośliny można z powodzeniem dodawać do surówek i sałatek warzywnych w ramach kuracji regenerująco-wzmacniającej. Wchodzi w skład mieszanki stosowanej do kąpieli przy nadmiernej potliwości. do kąpieli dodać Kozłek lakarski
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 00:24   #29
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: pocenie się

Rownież miałam problemy z nadmiernym poceniem się. Brałam prysznic kilka razy dziennie i stosowałam przerużne antyprespiraty w kulkach, sztyftach, żelach...NIC nie pomagało! Co dziwne pociłam się po wyjściu z wanny! Oraz wtedy, kiedy nawet nie było mi gorąco! To był horror.
Czułam dyskomfort, gdy zakładałam do szkoły ciemną bluskę i po kilku minutach, czułam, że mam wielką plamę po pachą!!
Na szczęście wyczytałam na forum o antyprespirancie ANTIDRAL, w sumie zaczęłam stosować go od poniedziałku i jestem zachwycona! Zero potu, i teraz mogę czuć się OK w każdej sytuacji i mieć pewność, że w każdej chwili mogę ponieść ręke do góry! Dziękuję i pozdrawiam
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 13:57   #30
super-kasiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Re: pocenie się

ja juz stosuję antidral dosyć długo i nadal nie mogę przyzwyczaić się do suchej bluzki. Nawet poradziłam już sobie z tym okropnym swędzeniem po nim.
super-kasiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.