Waxxxx! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 21:37   #1
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Question

Waxxxx! :)


Słyszałam, ze jest rewelacyjny! Mam pytanie- ile kosztuje w aptece i jaki jest jego rozmiar?? Jakiej jest firmy??

Ja znalazłam na allegro takie:

http://allegro.pl/item93627603_henna...sza_cena_.html

http://allegro.pl/item94357357_odzyw...pakowanie.html

który jest ten prawdziwy waxx? którego używacie?? opłaca sie na allegro kupic wax??

Z góry dziękuje za odp
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:57   #2
Amistad
Przyczajenie
 
Avatar Amistad
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Waxxxx! :)

hmmm wydaje mi się, że oba to oryginalne produkty różniące się opakowaniem, mam tą odzywkę z polską etykietą (link drugi) ale 240g, dałam za nią w aptece 18,- więc na pewno się opłaca większe opakowanie. Co do samej odżywki, to polecam stosuję ją profilaktycznie 3 razy w miesiącu od września zeszłego roku, zauważyłam że po niej szybciej rosną włosy, są zdrowsze i mocniejsze
Amistad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 22:46   #3
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Dot.: Waxxxx! :)

mam ten wax z Twojego drugiego zdjecia tylko z apteki. tak jak Amistad dalam 18zł za 240g. odzywka jest calkiem spoko ale za duzo nie powiem bo uzywam nieregularnie. nie zawsze mam czas siedziec z tym 0,5h albo suszyc 15 min. suszarka. jednak na wizazu ma swietne opinie takze mysle ze warto kupic. pozdrawiam
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 23:20   #4
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Waxxxx! :)

http://allegro.pl/item93866860_odzyw...pakowanie.html a ten wax jest dla brunetek??
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 23:24   #5
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Waxxxx! :)

iiiii jeszcze jedno: na ile wam starcza opakowanie 240g - tzn ile wykonujecie nim zabiegów? i jakie macie włosy - długie, krótkie??
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 08:39   #6
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Waxxxx! :)

Piszcie : cmok:
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 08:49   #7
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Waxxxx! :)

Cytat:
Napisane przez supergirllann
iiiii jeszcze jedno: na ile wam starcza opakowanie 240g - tzn ile wykonujecie nim zabiegów? i jakie macie włosy - długie, krótkie??
Ja mam włosy do ramion i robie sobie Wax 2 razy w tygodniu, mam go od 1 lutego i do dzisiaj zurzyłam połowe opakowania 240g.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 09:37   #8
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Waxxxx! :)

ja kupiłam 480g za 25 zł, używam za każdym myciem od prawie 4 miesięcy ciągle to samo opakowanie czyli jest naprawdę wydajny
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 10:47   #9
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Waxxxx! :)

ja mam Wax do ciemnych włosów i niestety zaczęły mi po nim nadmiernie wypadać włosy
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:09   #10
pola27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
GG do pola27
Dot.: Waxxxx! :)

Ja uzywam Wax-u do ciemnych wlosow,mam wlosy dlugie prawie do pasa wiec musze troche wiecej go nakladac....ale jak dla mnie to najlepsza odzywka do wlosow,lepszej nie jeszcze nie spotkalam.
pola27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:10   #11
pola27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
GG do pola27
Dot.: Waxxxx! :)

uuupsss....lepszej jeszcze nie spotkalam
pola27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 11:11   #12
Amistad
Przyczajenie
 
Avatar Amistad
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Waxxxx! :)

supergirllann - tak jak pisałam wcześniej, uzywam conajmniej 3 razy w miesiącu od września zeszłego roku i zostało mi jeszcze mniej więcej 1/4 pojemniczka, włosy mam do ramion.
ponieważ odżywka potrzebuje ciepła warto sobie kupić zwykły czepek foliowy a na niego zakładać ręcznik.
__________________
Inaczej Serce Żąda
Inaczej Myśl Sądzi
Inaczej Świat Spogląda
Inaczej Los Rządzi
Amistad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:53   #13
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Waxxxx! :)

witaj ja kupilam opakowanie 480g w aptece za 27 PLN więc na allegro się raczej nie opłaca bo dochodzą koszty przesyłki.. i w ogóle to ja nie wiem skąd się wzięło że ta wersja z ciemnymi napisami jest do ciemnych włosów.. na opakowaniu jest informacja że jest do wszystkich i oprócz tego jest wersja do blondu i jakaś jeszcze.. ogólnie i tak polecam bo jest wydajna i całkiem całkiem fajna pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:58   #14
marinka
Raczkowanie
 
Avatar marinka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 188
GG do marinka
Dot.: Waxxxx! :)

Ja stosuje wax dla blondynek od 2 miesciecy i jest naprawde rewelacyjny !!!!! Mam małe opakowanie i odzywke nakładam co 4 dni i jeszcze mi zostało gdzies z 20 % Naprawde polecam
marinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:06   #15
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Waxxxx! :)

tak tak wax jest niezwykle wydajny. Mam opakowanie 480g od kilku chyba nawet od listopadai jeszcze mi 1/4 opakowania zostala. Używam różnie czasem 2 razy czasem raz w tygodniu. Włoski sa baaardzo fajne po tej maseczce...
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:20   #16
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Waxxxx! :)

a ten dla blondynek to poprawia trochę kolor? czy chodzi o to że blondynki maja cieńsze włosy i ma jakies inne składniki pielegnacyjne?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:23   #17
marinka
Raczkowanie
 
Avatar marinka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 188
GG do marinka
Dot.: Waxxxx! :)

Odswieza i pielegnuje kolor
marinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:01   #18
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Waxxxx! :)

Ciemny wax jest dla każdego, nie powoduje nic jeśli chodzi o kolor, a jasny jest z rumiankiem i leciutko rozjaśnia, brunetki tez mogą go stosować.
smerfeta01 na początku mogą wypadać włosy, wypadają słabe robiąc miejsce nowym, nie ma co sie martwić,mi na początku bardzo dużo wypadało po tej masce, a teraz prawie wcale
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:03   #19
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Waxxxx! :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja mam Wax do ciemnych włosów i niestety zaczęły mi po nim nadmiernie wypadać włosy

Nie ma Wax'u do ciemnych włosów!!! on ma tylko brązowe opakowanie, moze go używac i blondynka i brunetka i ruda.
Tak jak napisała Czarna Orchidea : przy tego typu odżywakch jest często tak , że cebulki zostają pobudzone i nowe włoski zaczynają wypychac stare a to stwarza pozory masowego wypadania włosów.Proces ten po kilku tygodniach powinien się uregulowac.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 18:16   #20
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Waxxxx! :)

Cytat:
Napisane przez Mariti
Nie ma Wax'u do ciemnych włosów!!! on ma tylko brązowe opakowanie, moze go używac i blondynka i brunetka i ruda.
Tak jak napisała Czarna Orchidea : przy tego typu odżywakch jest często tak , że cebulki zostają pobudzone i nowe włoski zaczynają wypychac stare a to stwarza pozory masowego wypadania włosów.Proces ten po kilku tygodniach powinien się uregulowac.
nie masz racji. Wax ma 3 "odmiany" do wlosow blond, brazowych i eko - do wszystkich rodzajow wlosow. Pozatym ja uzywam waxa od 8 m-cy ok 1-2 razy na tydzien i wlosy wypadajac ciagle tak samo mocno, poniewaz nic sie tam nie wypycha tylko wax powoduje wypadanie wlosow oslabionych, kotre i tak juz by wypadly w niedlugim czasie. A na ich miejsce poznije wyrastaja nowe wloski, mocniejsze. Pozatym wax wzmacnia wlosy i moje sa duzo grubsze niz przed stosowaniem
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 19:00   #21
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Waxxxx! :)

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
nie masz racji. Wax ma 3 "odmiany" do wlosow blond, brazowych i eko - do wszystkich rodzajow wlosow. Pozatym ja uzywam waxa od 8 m-cy ok 1-2 razy na tydzien i wlosy wypadajac ciagle tak samo mocno, poniewaz nic sie tam nie wypycha tylko wax powoduje wypadanie wlosow oslabionych, kotre i tak juz by wypadly w niedlugim czasie. A na ich miejsce poznije wyrastaja nowe wloski, mocniejsze. Pozatym wax wzmacnia wlosy i moje sa duzo grubsze niz przed stosowaniem
Ależ mam.Stosuję Wax od kilku lat ( 6) na poczatku była wersja tylko eco ( dla wrażliwej skóry głowy ) i własnie brązowa - DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW, na żadnej stronie internetowej, na żadnym opakowaniu nie znalazłam notki , że jest specjalnie dla włosów ciemnych. Dopiero parę lat temu pojawił się własnie Wax dla włosów blond z rumiankiem.

A włosy dlatego wypadają, że sa wypychane, po 8 miesiącach powinnas zauważyc już " jeżyk " z nowych włosków

www.wax.com.pl/wax.html

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2006-03-27 o 20:24
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:20   #22
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Smile Dot.: Waxxxx! :)

Witajcie

Wiele czytałam na temat tego waxx-u i skusiłam sie na niego.

Dziś kupiłam w mojej aptece za 18,30zł (240g).

O Efektach zawiadomie
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:57   #23
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Waxxxx! :)

Od 2 miesięcy używam Wax (na początku tego dla blondynek a ostatnio tego do każdego rodzaju włosów) i jestem niezadowolona! Jedynym efektem, jaki zauważyłam to to, że szybciej rosną mi włosy. Wax ani nie poprawił stanu moich zniszczonych włosów, ani nie zregenerował ich, po prostu nic z nimi nie zrobił. Dobrze, że kupiłam najmniejsze opakowanie i nie wydałam kasy na większą pojemność.
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 14:10   #24
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Waxxxx! :)

ooo, nawet nie wiedziałam, że mozna przysieszyć waxem rosnięcie włosów- to cos w sam raz dla mnie, bo moje rosna w tempie 10 cm na rok
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 14:34   #25
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Waxxxx! :)

Ja kupowałam zawsze Wax w aptece, płaciłam 22 zł za 480gr. Jest bardzo wydajny, faktycznie przyspiesza wzrost włosa, ale u mnie nie powodował zmniejszenia ani zwiększenia wypadania włosków. Świetnie działa, ale po jakimś czasie włosy się jakby przyzwyczajają do niego i już nie ma żadnego naprawczego albo chociaż pielęgnacyjnego działania, dlatego robię wtedy kilkumiesięczną przerwę. To samo zauważyła moja koleżanka i robi podobnie
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:01   #26
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Waxxxx! :)

Cytat:
Napisane przez lafigue
Ja kupowałam zawsze Wax w aptece, płaciłam 22 zł za 480gr. Jest bardzo wydajny, faktycznie przyspiesza wzrost włosa, ale u mnie nie powodował zmniejszenia ani zwiększenia wypadania włosków. Świetnie działa, ale po jakimś czasie włosy się jakby przyzwyczajają do niego i już nie ma żadnego naprawczego albo chociaż pielęgnacyjnego działania, dlatego robię wtedy kilkumiesięczną przerwę. To samo zauważyła moja koleżanka i robi podobnie

Ja własnie tez tak robię , co pewien czas dwa miesiace przerwy. Szczerze powiem, że u mnie wypadanie tez sie nie zwiekszyło , ale porost owszem.
Jednak mogą byc osoby niezadowolone , bo jeszcze nie ma produktu , który zadowoliłby wszystkich a to na co pozytywnie reagują włosy to kwestia indywidualna.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:17   #27
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Waxxxx! :)

ja jestem w stanie nawet ten wax zjeśc byle by moje kłaczki rosły szybciej po tym jak mnie nieco nieszczęśliwie wyciachała fryzjerka dopiero zaczęłam stosować ale o efektach napiszę jeśli takowe zauważe
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:03   #28
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: Waxxxx! :)

ja za swojego waxsia zapłaciłam 23,50zł za 480 gram i wydaje mi sie że tak najbardziej sie opłaca bo w tej samej aptece opakowanie 240g kosztowało 16 zł
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:59   #29
leukon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród :)
Wiadomości: 37
Dot.: Waxxxx! :)

Ja zapłaciłam 18.50 za wax-a do blond włosów.
Mam tylko nadzieję, że coś mi da.
leukon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:45   #30
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Waxxxx! :)

Cytat:
Napisane przez Mariti
Ależ mam.Stosuję Wax od kilku lat ( 6) na poczatku była wersja tylko eco ( dla wrażliwej skóry głowy ) i własnie brązowa - DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW, na żadnej stronie internetowej, na żadnym opakowaniu nie znalazłam notki , że jest specjalnie dla włosów ciemnych. Dopiero parę lat temu pojawił się własnie Wax dla włosów blond z rumiankiem.

A włosy dlatego wypadają, że sa wypychane, po 8 miesiącach powinnas zauważyc już " jeżyk " z nowych włosków

www.wax.com.pl/wax.html
i naprawde uważasz ze te wszystkie wlosy, ktore wypadaja po splukaniu maseczki sa spowodowane wyychaniem przez nowe wloski ? to Ci zazdroszcze bo moje tak szybko nie rosna
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.