jak korzystać z testerow w sklepach?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 17:44   #1
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213

jak korzystać z testerow w sklepach??


moze glupie to pytanie moze dziwne ale moze ktos odpowie?? chodzi o testowanie podkladow.Z probkami w sklapah ciezko szczegolnie w rossmanach i naturach . I moje pytanie dotyczy czy mozna do jakiegos pudeleczka nabraa troche podkladu z testera i w domu wyprobowac przed zakupem ??? czy jedynie w sklepie mozna sie posmarowac na dloni czy na twarzy troszke ?? bo takie sprawdzanie nic nie daje ...moze sie wypowie ktos kto pracuje w drogerii albo dziewczyny ktore wiedza jak mozna testowac produkt???
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:54   #2
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

W tych lepszych sklepach jeśli nie mają jakiejś próbki to mają własne słoiczki i robią Ci próbkę, którą możesz zabrać do domu. Tak jest np. W Marionaud-ach. Jeśli nie mają słoiczków to powinni pozwolić ci nabrać w swój ( oczywiście o przyzwoitej wielkości) . Tylko nie rób tego ukradkiem. Poproś o to a nikt nie powinien ci odmówić. Pamiętaj, że testery i próbki nie są własnością sklepu ale producenta (dystrybutora) danej marki i są przeznaczone dla klientek a nie dla ekspedientek!
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 18:00   #3
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

a jak jest w dauglasie ?? albo rossmanie i naturze?????wie ktos moze ??? bo naprawde chcialabym wyprobowas zanim kupie na sobie a nie planuje zakupu za 20 zl to szkoda wydac kase w błoto
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 19:34   #4
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

w douglasie, sephorze maja takie pojemniczki i jeszcze nie spotkałam sie żeby jakas pani mi odmowiła zrobienia testera, za to w Marionaudzie mojej koleżance babka powiedziała że jej nie zrobi, a co najciekawsze mnie dzień wcześniej zrobiły bez problemu....
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 19:34   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

w Douglasie czy Sephorze ekspedientki powinny Ci zrobić próbkę, tzn. odlać z testera do specjalnego pojemniczka na próbki. czasami może im zabraknąć tych pojemniczków, to można mieć ze sobą własny
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 19:58   #6
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

co za hamstwo ((( ja w sephorze chyba z 3 razy pytalam o probki jakiegos podkladu pani mowila ze maja tylko testery ale zeby zaproponowac probke to nie buuu pojde zrobic im raban
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:26   #7
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

hmm, skoro natura i rossman nie dają,, to pozostaje mi tylko Aster.. bo wiecej to w mojej metropolii nie ma "wiekszych" drogeri
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 20:36   #8
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez justa79
w Douglasie czy Sephorze ekspedientki powinny Ci zrobić próbkę, tzn. odlać z testera do specjalnego pojemniczka na próbki. czasami może im zabraknąć tych pojemniczków, to można mieć ze sobą własny
A nie wiecie, czy w tych sklepach są stoiska Rimmela?
Chciałabym kupić sobie ten nowy podkład, ale waham się pomiedzy dwoma odcieniami, poza tym wolałabym najpierw sie przekonać, czy mnie nie uczuli.

W Rossmanach są tylko testery, ale jakos nie mam ochoty malować się w sklepie
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:00   #9
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

tam nie ma, ale w GC jest, ale tam nie wiem czy próbki dają..próbka nowego Rimmela jest w Cosmo
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:36   #10
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

a poza podkladami to tusze czy blyszczyki testujecie? mnie szczerze mowiac brzydzi mazanie sie takim do pol zuzytym testerem nie wiadomo kto go przedemna probował a tusz raz ze by mnie to krepowalo bo sprzeawczynie patrza jak na "ooo przyszla sie za darmo wymalowac" albo jak ja mam isc w moim przypadki pojechac do gdanska na zakupy nie wymalowana :P zeby tusz wyprobowac
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:41   #11
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Podkłady testuje na nadgrastku i wychodze na światło dzienne.Wiem, że ta metoda nie jest najlepsza ale jakoś nie zdarzyła mi się jeszcze wpadka.Co do innych rzeczy: korektor kupuje zawsze najjaśniejszy, a błyszczyki i szminki też testuje na ręku.Nie umalowałabym się tymi testerami w sklepie-brzydzi mnie to, nie wiem kto sie tym przede mną smarował.Co do tuszu to nie testuje tylko najwyżej szczoteczke oglądam.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 22:42   #12
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez smileofangel
a poza podkladami to tusze czy blyszczyki testujecie? mnie szczerze mowiac brzydzi mazanie sie takim do pol zuzytym testerem nie wiadomo kto go przedemna probował a tusz raz ze by mnie to krepowalo bo sprzeawczynie patrza jak na "ooo przyszla sie za darmo wymalowac" albo jak ja mam isc w moim przypadki pojechac do gdanska na zakupy nie wymalowana :P zeby tusz wyprobowac
ja blyszczyki zawsze na boku dloni testuje..heh a przeciez to nie oddaje efektu jak bedzie na ustach wygladac, ale jakos juz tak mam :P
a co do tuszy..to ja tylko raz probowalam tusz w GC akurat bylam nieumalowana a wtedy byl szal na te podwojne tusze..nie wiem nawet jakiej firmy byl, nie pamietam...ale musialam sprawdzic czy dobre rozwiazanie z ta baza...i bez krepacji sie malowalam w koncu po to sa testery
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:50   #13
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez simonka005
moze glupie to pytanie moze dziwne ale moze ktos odpowie?? chodzi o testowanie podkladow.Z probkami w sklapah ciezko szczegolnie w rossmanach i naturach . I moje pytanie dotyczy czy mozna do jakiegos pudeleczka nabraa troche podkladu z testera i w domu wyprobowac przed zakupem ??? czy jedynie w sklepie mozna sie posmarowac na dloni czy na twarzy troszke ?? bo takie sprawdzanie nic nie daje ...moze sie wypowie ktos kto pracuje w drogerii albo dziewczyny ktore wiedza jak mozna testowac produkt???

Tusze kupuje w ciemno,sprawdzam tylko jak wygląda szczoteczka.
Fluidy,szminki,błyszczyki ,cienie sprawdzam na ręku.
Raz dostałam próbke podkładu Collistara w Douglasie w GM.
Dzięki temu, że mogłam go wczesniej wypróbować na skórze,doceniłam jego walory i go zakupiłam.Niestety w innym Douglasie w Arkadii już nie chcieli mi dać próbki innego podkładu tej firmy.Trudno.
Szkoda, że u nas tak ciężko z tymi próbkami.Z drugiej strony na allegro handel kwitnie...
Mam ochotę na zakup kremu firmy Biotherm-line peel pod oczy i oleo source.
Niestety są to bardzo drogie specyfiki i nie chciałabym kupować tego w ciemno,żeby pózniej mi zalegały na półce.Mam nadzieję,że przy okazji jakiegoś zakupu uda mi się wyżebrać próbki tych kremów.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:52   #14
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez kuki9
Podkłady testuje na nadgrastku i wychodze na światło dzienne.
To tak jak ja (tylko teraz dwa odcienie jednego podkładu wydają mi sie idealne i mam dylemat...)

Cytat:
Napisane przez kuki9
Co do innych rzeczy: korektor kupuje zawsze najjaśniejszy, a błyszczyki i szminki też testuje na ręku.Nie umalowałabym się tymi testerami w sklepie-brzydzi mnie to, nie wiem kto sie tym przede mną smarował.Co do tuszu to nie testuje tylko najwyżej szczoteczke oglądam.
Hehe, ja robię tak samo
Chociaż, przyznam, z błyszczykiem można nie trafić w odcień

szczerze mówiąc to wszystko testuje na nadgarstku; szminki i błyszczyki to z wiadomych względów; a co do innych kosmetyków- chyba bym się krępowała malując się w sklepie (jeszcze by mnie ktoś potrącił przechodzac obok), no i raczej nie wybieram się "w miasto" bez makijażu...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:55   #15
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez primavera



Hehe, ja robię tak samo
Chociaż, przyznam, z błyszczykiem można nie trafić w odcień
Hmm nie miałam tak nigdy żebym nie trafiła z odcieniem.Ale szczerze mówiąc to zawsze kupuje jakieś pół-transparentne różo-fiolety które koloru mało dają i stąd może brak wpadki
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:58   #16
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

A nie wiecie przypadkiem czy w Sephorze w M1 w Poznaniu, robią też takie próbki podkładów?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 23:03   #17
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez mckabi
A nie wiecie przypadkiem czy w Sephorze w M1 w Poznaniu, robią też takie próbki podkładów?
Mnie się wydaje że co sklep nawet tej samej sieci to inna polityka.
W jednym ci zrobią,w innym powiedzą,że oni nie robią.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:08   #18
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez kuki9
Hmm nie miałam tak nigdy żebym nie trafiła z odcieniem.Ale szczerze mówiąc to zawsze kupuje jakieś pół-transparentne różo-fiolety które koloru mało dają i stąd może brak wpadki
Ja zazwyczaj też tylko takie kupowałam, ale ostatnio naszło mnie na bęzowy i się naszukałam- jak na nadgarstku wydawał sie oki, to na ustach za blady W końcu za namowa wizażanek kupiłam Maybelline 509, który na doni wyglądał bardzo ciemno (wręcz jakis brązowy) a na ustach daje śliczny beżyk
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:56   #19
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez mckabi
A nie wiecie przypadkiem czy w Sephorze w M1 w Poznaniu, robią też takie próbki podkładów?
powinni robic, nie spotkałam się jeszcze w sephorze z odmową, choc różnie bywa...
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 10:59   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

szminki czy błyszczyki sprawdzam na dłoni. Tak samo podkłady w pierwszej fazie testowania.Gdy mnie jakiś zaciekawi proszę o zrobienie próbki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:25   #21
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Witaj, najlepiej wszystko testować w miejscach do jakich dany produkt jest przeznaczony: tzn podkład na twarzy, szminke na ustach. Dłoń ma zupełnie inny kolor niż twarz, a poza tym dobrze jest zobaczyć jak - juz podpasuje nam kolor - jak dany produkt się 'nosi'.
E Sephorach zawsze dostawałam próbki - no chyba że akurat nie mieli produktu;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:34   #22
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez Sam
Witaj, najlepiej wszystko testować w miejscach do jakich dany produkt jest przeznaczony: tzn podkład na twarzy, szminke na ustach.
Owszem, zgadzam się z tobą, aczkolwiek chyba nie pozbędę się oporów przed pomalowaniem ust "testową" szmikną czy błyszczykiem- przecież nie wiem, kto jej wcześniej używał
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:52   #23
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Ja również w katowickiej Sephorze (przy empiku) nie miałam nigdy problemu z próbkami, z tym, że jakoś zwykle proszę przy okazji płacenia przy kasie ostatnio jednak naprawdę mnie zakoczono - pani namawiała na kupno produktu z wiosennej kolekcji Bourjois (kusi mnie ten rozświetlacz ) widząc, że jestem mocno niezdecydowana, sama zaproponowała, że mi zrobi próbkę do wypróbowania w domu - miałam chyba wówczas mniej więcej taką minę nb. mimo próby nadal nie wiem, jak to się powinno stosować
Nie przepadam za kupowaniam w Douglasie, bo tam, nawet przy okazji większego rachunku, muszę się upominać, i nie było mowy o zrobieniu próbki perfum.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:43   #24
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Błyszczyków i szminek nigdy nie testuję na ustach, jeśli chodzi o podkłady to albo smaruję sobie dłoń, albo proszę o zrobienie testera - a jak nie ma takiej możliwośći to jeżeli tylko jest taka możliwość to testuję na szyi. W skrajnych przypadkach wyciskam więcej na rękę wychodzę ze sklepu i maluję się na buźce poza jego obrębem :P
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:50   #25
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

zdarzyło mi się testować błyszczyki i szminki na ustach, pamiętam że raz w Sephorze testowałam błyszczyki i szminki chyba z 30 minut, musiałam trafnie coś wybrać bo to miało być na ślub mojego brata i chciałam mieć idelnie dobrany kosmetyk, nikt mi wtedy nie zwrócił uwagi czy coś, a ja tylko błyszczyk, lusterko, chusteczka i od nowa dokonałam wtedy chyba najlepszego wyboru w swojej karierze Glam shine Cream nr 107
ostanio malowałam usta w Rosmannie ale ci ochroniarze tak sie gapia że to było zbyt stresujące doświadczenie
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:55   #26
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Mówicie że w sephorach daja bez problemów próbki?
Ja jakoś nie bardzo przepadam za tą siecią.Jak wchodzę to czuje sie jak bym była pod lupą.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:06   #27
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez cosma
Mówicie że w sephorach daja bez problemów próbki?
Ja jakoś nie bardzo przepadam za tą siecią.Jak wchodzę to czuje sie jak bym była pod lupą.
tam to nic w porównaniu z Rosmannami i tymi panami ochroniarzami
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:31   #28
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez Gabi2
tam to nic w porównaniu z Rosmannami i tymi panami ochroniarzami
nie wiem jak w rosmannie ale zgodze sie co do sephory Panie niby mile no ale ja mam zawsze takie wrazenie jak by patrzaly na mnie i myslaly: "o przyszla sie za darmo wymalowac i wyperfumowac" co do probowania tez robie to na raczce ale blyszczyk zawsze inaczej wychodzi w koncu usta sa rozowe czy czerwone... a skora jasna... ja jeszcze niestety nigdy nie zostalam obdarowana probkami a jak zapytalam uslyszalam "NIE MA" za to mojej mamie zawsze tony wciskaja a ona mowi ze nie chce... nie wiem jak to jest ze nastolatka to gorszy klient? sciema ;(
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:19   #29
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez cosma
Mówicie że w sephorach daja bez problemów próbki?
Ja jakoś nie bardzo przepadam za tą siecią.Jak wchodzę to czuje sie jak bym była pod lupą.
Ha. Ja się w większości drogerii czuję jak pod lupą.

W GC to w ogóle peszą mnie panie wypatrujące z daleka klientek jak zwierzyny - żeby być pierwszą, która podbiegnie i zapyta, czy coś podać. Rozumiem, rozumiem - sprzedaż przede wszystkim. Ale potem taka pani stoi mi z boku i ma obrażoną minę, jeśli NIE chciałam, żeby mi cokolwiek podawano
W Naturze - to samo. I te spojrzenia kątem oka, brrrr...

W Sephorze z kolei nigdy mnie nic takiego nie spotkało
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:47   #30
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Mnie tez trochę bnrzydzi testowanie na buzi Gąbeczki błyszczyków zawsze przecieram chusteczką, a podkłady neistety na twarzy... Bo mam inną skórę na ręce a inną na buzi... I musze sobie radzić A cienie do oczu i szminki kupuję intuicyjnie.
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.