kosmetyki zwlaczające trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 14:20   #1
kASiulkA17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Unhappy

kosmetyki zwlaczające trądzik


mam powazny problem z tradzikiem!! uzywalam juz wielu kosmetykow mn.in z seri Clearasil Total Control, Clean&Clear, Nastolatki, Iwostin, Seba-med i wiele innych.. ale nic nie pomaga chcialabym sie pozbyc pryszcy ale nie wiem jak moze poradzi mi ktos jakies dobre kosmetyki do walki z tradzikiem?? chcialabym tez dowiedziec sie o jakies dobrze kryjace fluidy. bo te ktorych do tej pory uywalam nie zamaskowuja wypryskow i skora wyglada nieciekawie prosze o pomoc!
kASiulkA17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:25   #2
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: pomocy!!! :(

najlepszym sposobem jest wizyta u dobrego dermatologa i to jak najszybciej...on napewno cos na to poradzi
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:27   #3
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: pomocy!!! :(

Hm...moim zdaniem te wszystkie serie kosmetyczne, rzekomo zwalczające trądzik, są nic nie warte. Ja sama zużyłam ze 3 tego typu serie (Nivea, Clean&Clear i jeszcze jakąś), i nic one nie dały, co najwyzej przesuszyły moją skórę. Poleciłabym Ci wizytę u demratologa, tak jak ja to zrobiłam, który profesjonalnie oceni typ trądziku i przepisze kurację. W moim przypadku trądzik nie był bardzo nasilony, więc wystarczył dobry zel do mycia twarzy (Iwostin), mleczko na noc i żel na dzień. A teraz tylko pozbywam się drobnych blizn Acne-dermem
EDIT: dziewczyny na innych tematach polecały Dermacol, jako bardzo dobry do krycia wyprysków, ale nie jestem do końca pewna, czy przypadkiem nie zatyka on porów i dlatego sama powstrzymuję się przed używaniem go.
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 18:20   #4
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: pomocy!!! :(

kasiulko ja bym ci poleciła dermatologa ii.. piszesz ze używałas tylu kosmetyków ale ile używałas kazdego z nich? czy przypadkiem po tygodniu czy dwóch gdy nie widziałas rezultatów rzucałas je w kąt? wiekszosc kosmetyków potzrebuje czasu ...miesiac, dwa a nawet trzy zeby unormować stan skóry wiem to po sobie, niedawno wysypało mnie jak jeszcze nigdy i zrozpaczona używałam płno kosmetyków na raz-cały czas miałam cos na gebie i nic nie pomagało a po jakis 2 tygodniach kiedy juz straciłam nadzieje ze mi to zejdzie używałam tylko acne-derm i bambino i powoli sie regulowało, co prawda bardzo powoli i miało to wpływ na to ze mam kłopoty z organizmem i hormonami ale fakt jest taki ze uzywanie kilku na raz, lub czeste zmienianie takich specyfików najczesciej powoduje wysuszenie cery i pogorszenie daj jej odpoczac , najlepiej jesli zrezygnowałabys z fluidu ale powiem ci ze ja uzywam juz sporo i nie mogłabym zrezygnować przynajmniej narazie, ale kiedyś może...uzywałam własnie przed wysypem Dermacolu ale tylko jako korektora na cienie i blizny , jednak gdy juz mnie tak wypryszczyło zrezygnowałam z tego(może to on był powodem wysypu? jeszcze tego nie wiem..) jest bardzo ciezki i jako podkład ci go nie polecam .. ja używałm Eris City matt i jest ok nie wyrzucaj pieniedzy w drogie, ciezkie maxymalnie kryjace fluidy bo skór musi oddychac po 1. dlatego ze jest wiosna , ciepło,słonce swieci a skóra sie poci po2. dlatego ze cera tradzikowa potrzebuje wiekszej niz inne cery swiezego powietrza .. polecam ci Iwostin purritin krem na noc i żel (chociaz pisałas ze używałas, ale moze za krótko? ja uzywam juz z miesiac i kolorek cery sie poprawił ), pozatym na grudki i zaskórniki-brevoxyl jest ok i benzacne który posiada identyczny składnik -nadtlenek benzoilu lecz w innych proporcjach .. świetnie jest mydło siarkowe (ale uważaj-wysusza!),zainwestuj w jakiś krem nawilżający i dobry filtr zeby opórcz krostek które na pewno niedługo ci przejdą, nie pozostały ci po nich blizny (które leczy sie potem acne-dermem -tak dla informacji, jesli juz masz takie...), mozna tez sporzadzic taki tonik pichtowy (recepta na forum) i maseczke aspirynową (to samo ) , dobra jes też zielona gliznka (do kupienia w aptekach za ok. 5 zł i maseczka z drodży i mleka moze powinnac pomyslec o kremach z kwasami? poczytaj na forum jest tego pełno!a przede wszystkim-nie wyciskaj! i nawilżaj ! i wychodz na polko i zaobserwuj może jakies kremy /obecny fluid\słodycze lub inne prodykty powodują wysypy pryszczy ? i na to tzreba czasu..zbliza sie wiosna wiec jedz owocki i korzystaj z ciełego powietrza i nie martw sie ! mało kto ma cere bez zarzutu ważne zeby cieszyc sie z życia pomimo tego pozdrawiam słonecznie
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:14   #5
kASiulkA17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: pomocy!!! :(

wlasnie uzywalam tych wszystkich kosmetykow dosyc dlugo... miesiac a wiekszosc nawet wiecej.. niektore prawie pol roku!! i nie zauwazylam poprawy a fluid tez zmienialam kilka razy wiec to raczej ie jego wina.. byc moze to rzeczywiscie od slodyczy albo jeszcze czegos innego.. bedem musiala jakos to sprawdzic. wsumie fluid moze miec zly wplyw na cere bo niektore zatykaja pory i wogole ale jakosnie potrafie sie bez niego obejsc kiedys wogole nie uzywalam ale od kiedy mam pelno wypryskow to poprostu muse go miec!! nie wyobrazam sobie wyjsc na ulice bez fluidu na twarzy!! mam nadzieje ze to niedlugo minie bo juz mam dosc tych wypryskow teraz chce sprobowac nowej seri LaRoshe ponodno jest dobra. mam nadzieje ze mi pomoze
kASiulkA17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:53   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: pomocy!!! :(

Mi się wydaje jak większości, że jeżeli pomimo odpowiedniej pielęgnacji, trądzik nie ustępuje, to tu tylko dermatolog może pomóc
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:10   #7
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: pomocy!!! :(

Trądzik jest chorobą i trzeba ją leczyć, a do leczenia nie służą kosmetyki tylko jak sama nazwa wskazuje leki...Dlatego wybierz sie jak najszybciej do dermatologa. Dobre kosmetyki owszem tez są ważne ale nie zlikwidują trądziku,mogą najwyzej wspomóc leczenie. Bez recepty mozesz kupić preparaty z nadtlenkiem benzoilu (beznacne, brevoxyl, benzapur), kwasem azelainowym (acne derm,skinoren). pozdrawiam
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 12:06   #8
izabell27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki zwlaczające trądzik

Jeżeli nie pomagaja ci zwykłe kosmetyki radze się udać do dermatologa lub kosmetyczki. Dermatolog na pewno przepisze dobre lekarstwa, które powinny pomuc. A kosmetyczka oczyści i nawilży twarz. Ja raz w miesiecu chodze do kosmetyczki na oczyszczenie twarzy i jestem zadowolona no wiec życze powodzenia
izabell27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.