żel z drobinkami Garnier jak często stosować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-14, 19:32   #1
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160

żel z drobinkami Garnier jak często stosować?


zakupilam wczoraj tak na szybcika żel z drobinkamii garniera "pure" i instrukcja uzycia nie jest po polsku i tu nasuwa sie pytanie...jest to niby żel z niebieskimi granulkami złuszczającymi ale zastanwiam sie czy używać go codziennie wieczorem ? bo tak mam zamiar robic czy moze jest to peeling i sie robi go 2 razy na tydzien? kto uzywal niech pisze bo moze to tylko ja mam instrukcje po innym jezyku ;p chyba nawet po niemiecku
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:47   #2
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Wie ktos?

Jesli chodzi o ten, ktory jest w zalaczniku, to mozna go stosowac codziennie A jak masz jakis inny, to niestety nie wiem Moze przepisz te "instrukcje obslugi" tutaj Jezeli jest po niemiecku, to chetnie pomoge

Pozdrawiam
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:01   #3
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Dot.: Wie ktos?

hehe chyba nie doczytalas "garniera pure" hmm ;]oooo to fajno ja ci napisze tu po niemiecku co pisze a ty moze sprobujesz coś przetłumaczyc ? :P "zink und klarende mikro-partikel peelen sanft und fettige und misch-haut die zu unreinheiten und mitessern neight" jesli cos przekrecilam to sorka ale ja o niemieckim nie mam zadnego pojecia..to chyba jednak nie jest sposob uzycia tak mi sie zdaje...to nci innego tu niema napisane z góry dziekuje za tlumaczenie:c mok:
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:13   #4
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Wie ktos?

Cytat:
Napisane przez Kamuusia
hehe chyba nie doczytalas "garniera pure" hmm ;]oooo to fajno ja ci napisze tu po niemiecku co pisze a ty moze sprobujesz coś przetłumaczyc ? :P "zink und klarende mikro-partikel peelen sanft und fettige und misch-haut die zu unreinheiten und mitessern neight" jesli cos przekrecilam to sorka ale ja o niemieckim nie mam zadnego pojecia..to chyba jednak nie jest sposob uzycia tak mi sie zdaje...to nci innego tu niema napisane z góry dziekuje za tlumaczenie:c mok:
Kurcze, kolejna gafa dzisiaj Chyba juz powinnam spac isc Przeczytalam tylko, ze "pure" i od razu skojarzylam Pure Zone L'oreala
Dobrze Ci sie wydaje, ze to nie jest nic o sposobie uzycia... Ten tekst znaczy: Cynk i jakies czyszczace mikro-czasteczki pillinguja delikatnie tlusta i mieszana skore, ktora ma sklonnosci do roznych niedoskonalosci i zaskornikow. No cos w tym stylu A o tym zelu Garniera to nic nie znalazlam, jak go uzywac
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.