Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 12:46   #1
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra

Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny


Postanowiłam założyć ten wątek z myślą o nadchodzącym lecie, kiedy to praktycznie każda z nas używa czegoś do zbrązowienia Proponuję w tym wątku wypisywać wszystkie kosmetyki kolorowe(nie pielęgnację), za pomocą których możemy uzyskać piękny odcień opalenizny. Myslę, że taki wątek przyda się każdej z nas, szczególnie teraz wiosną i latem.
Ja ze swojej strony wypiszę kosmetyki brązujące, które obecnie mam na stanie z krótkim opisem
1. Bronzer Lancaster - bronzer w płynie/fluidzie. Świetnie stapia się z podkładem, nadaje piękny odcień opalenizny. Radzę nakładać w małych ilościach i tylko miejscowo (np. policzki i skronie)
2. Puder brązujący Bell - świetny i tani. Delikatnie rozświetla, wspaniale brązuje.
3. Terracotta dla blondynek - idealne, naturalne brązowienie dla jasnych karnacji
4. Baza brązująca YSL - nadaje bardziej brzoskwiniowy niż brązowy odcień, dobrze się stapia z podkładem.
5. Kremowy bronzer Star Bronzer Lancome odcien 01- dla jasnych cer, nadaje delikatny, brzoskwiniowy odcień
6. Glam Bronze L'oreal - odcień 03, fajny, ale należy uważać z ilością, bo można przesadzić, bez drobinek
7. Revlon Skinlights - odcień Warm Light, raczej na wybrane partie twarzy lub ramiona/dekold, mnóstwo drobinek, idealny jako róż
8. Glam Bronze L'oreal - sztyft brązujący, chłodzi cerę i rozświetla, tylko w minimalnych ilościach i nie na całą twarz, bo możemy zamienić się w marchewkę
9.Avon Połyskujący Puder/Róż Mozaika Arabian Glow - świetny dla jasnych cer, badaje brzoskwiniowo-brązowy odcień cerze(w zależności od nałożonej ilości), naprawdę jeden z niewielu udanych kolorówkowych wyrobów Avonu

I teraz fotki :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg face_bronzer.jpg (3,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (8,0 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon.jpg (7,1 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg avon.jpg (18,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg star bropnzer.jpg (60,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glam.jpg (8,8 KB, 99 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:50   #2
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

I ciąg dalszy :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ysl.jpg (7,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bell.jpg (4,8 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glam loreal.jpg (24,0 KB, 125 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:13   #3
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ery bery pompki rowery... pudry i bronzery , halabardy świczki i masć na szczury .....chcialoby sie dodać.. . Zapomniałaś o :
kuleczkach brązujących ( nr 2 ) APC!!! : dają delikatny efekt poświaty, niby nie maja drobinek, ale twarz jest po nich satynowa. Do ciemnej karnacji rewelacja!
Stare poczciwe kulki Avonu, mimo,ze już znudziły się do bólu....to jednak założę się,że każda z nas ma je gdzies w swoich skarbach, i lubi od czasu do czasu ( ja całodobowo , póki nie zdradziłam ich z APC ) musnąć nimi twarz.
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:17   #4
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Fantastyczny pomysł na wątek, zwłaszcza w przededniu wiosnennej pogoni za letnim wyglądem
Ta terracotta dla blondynek kusi...
Ja od siebie dodam jeszcze Color Clone So bronzed Heleny Rubinstein. Ale raczej dla bezproblemowych cer-potrafi sklonować niespodzianki.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:30   #5
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co na

Madziarra świetny wątek - jako wielbicielka wszelkiej maści brązerów i rozświetlaczy chętnie się wpiszę i wkleję fotki (wieczorem).
Mam już tego sporo i kolekcja ciągle się powiększa - pudry rozświetlające i brązery to kosmetyki którym nigdy nie potrafię się oprzeć.

A u mnie na stanie są:

1. Ziemia słoneczna Lavertu - uwielbiam.
2. Hauschka - świetny brązer bez drobinek - doskonały jako róż i pięknie pachnący - zdjęcie 3
3. NuSkin - beztalkowe kuleczki brązujące - bez drobinek - świetne do stosowania na filtry (na zdjęciu pierwszym)
4. Sensique - perełki brązujące - mocno drobinkowe, ale ładnie opalizują w słoneczku - obydwa odcienie zmieszane - należy dozować ostrożnie - grożą bombką
5. Clarins - sypki puder brązujący ( właśnie do mnie leci) - zdjęcie 6
6. Estee Lauder - Amber Bronze - brązer w kamieniu z limitowanej wersji - Sienna Earth ( również w drodze) - zdjęcie drugie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kulki.jpg (24,1 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 97513645.jpg (8,5 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hauschka bronz.jpg (3,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lavertu.jpg (9,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sensique.jpg (17,2 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg v_495.jpg (9,4 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-04-19 o 04:55
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:42   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Wątek idealny na nadchodzący sezon
U mnie z brązerami skromnie, o tyle, że wciąż zużywam zeszłoroczne zapasy. Mam nadzieję, że w lecie będzie wystarczająco dużo słońca, aby je zużyć do końca i wreszcie zaopatrzyć się w brązerowe nowości
Na początku zacznę przekornie od tego co mi zalega i z czego jestem niezadowolona: Irreelle Soleil Chanela. Mój fatalny wybór, który na szczęście powoli się kończy - znalazłam na niego sposób - zużywam na opalony dekolt i ramiona
Moi faworyci - sypki Amber Bronze EL (w duecie z błyszczykiem, yummy i Terracotty - Winter Glow i nowa dla blondynek (idealnie pasuje bladolicym brunetkom
Kosmetyczny niezbędnik - Egyptische Erde. Może ciut za ciemna do całorocznego stosowania dla bladzioszków, ale kiedy skóra w lecie zostaje muśnięta słońcem - pasuje jak ulał

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:53   #7
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Warto wymienić tu także palete do makijażu letniego Estee Lauder.Zawiera kremowy bronzer, puder brązujący w kamieniu oraz podwójny błyszczyk. Załączam fotke, paleta już do mnie leci i jak tylko ją dostanę i wypróbuję to opiszę wrażenia

P.s.Beliczku, czy mowisz o płynnej Helence?Bo ja się przymierzam, tylko mam już tyle tego, że nie wiem czy warto się doszczętnie zrujnować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amber.jpg (20,8 KB, 114 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 14:03   #8
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dzięki za ten wątek Ja przez cały rok używam EL Amber Bronze, zamiast różu, bardzo deliktanie barwi. I też się zastanawiam, jak na wiosnę mocniej zbrązowić twarz - samoopalacza na buzię się boję (zwłaszcza nienaturalnego efektu) choć ta opcja mnie jednak kusi. Jak się sprawują takie bazy pod podkład czy bronzery? (prawdę mówiąc nie wiedziałam o ich istnieniu do teraz ) Nie spływają z twarzy pod wpływem np. potu, robiąc widoczne plamy? Zastanawiam się też, czy można twarzy dotknąć w ciągu dnia nie barwiąc dłoni, za to zostawiając jaśniejszy placek na buzi? Czy np. zmatawiając twarz chusteczką nie zostawić całego makijażu na niej?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:13   #9
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Baza YSL służy mi jako płynny bronzer,podobnie jak ten Lancaster. To taki brązujący fluid Można mieszać go z podkładem lub nakładać bezpośrednio na twarz. YSL nakładam spokojnie na całą buzię (mam odcień 03), nie ma obawy, że spłynie czy zrobi maskę. Za to Lancaster jest zdecydowanie ciemniejszy , nakładam go więc jedynie na policzki i skronie, a pozostałą część twarzy tylko "muskam" palcami z małą ilością bronzera. Nie robi plam, jeśli użyjemy naprawdę niewielkiej ilości. Raczej się nie ścierają, ale generalnie każdy kolorowy kosmetyk zostawia deliklatny ślad na palcu Jest to kosmetyk do makijażu, więc pod wpływem tarcia lub wklepywania chusteczki zetrze się.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:33   #10
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dzięki za odpowiedź ostatnio YSL zrobiła się moją ulubioną firmą wysokopółkową, więc pewnie się na ten bronzer skuszę Chciałam tylko się upewnić, czy to ten - Teint Parfait - oil free - tylko taki znalazłam w KWC. Tam też o nr. 3 piszą, że to rozświetlacz, do bronzujących zaliczono 5 i 6.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:38   #11
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Oj wybacz, mam 05 Tak, to ta baza
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 15:10   #12
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Piekny wybor ma sie duzy dylemat tylko co wybrac
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:19   #13
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ziemia Egipska - ja mam w glinianym dzbanuszku i nie ma na nim nazwy, ale podejrzewam ,że każda ziemia e. będzie dobra na ten sezon wiosenno-letni . Aplikowac ją należy na uprzednio przypudrowana skóre
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:46   #14
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez madziarra
Warto wymienić tu także palete do makijażu letniego Estee Lauder.Zawiera kremowy bronzer, puder brązujący w kamieniu oraz podwójny błyszczyk. Załączam fotke, paleta już do mnie leci i jak tylko ją dostanę i wypróbuję to opiszę wrażenia

P.s.Beliczku, czy mowisz o płynnej Helence?Bo ja się przymierzam, tylko mam już tyle tego, że nie wiem czy warto się doszczętnie zrujnować
Madziarro koniecznie poproś o próbkę Helenki :yes: Odradzam stanowczo kupowanie tego podkładu w ciemno, po testach na dłoni. Poza tym jest diabelnie wydajny, źle dobrany będzie Cię prześladował przez całe lato
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:56   #15
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja polecam:

1. Revlon Skinlights - odcień Warm Light
2.Wibo - Your fantsay mozajka -puder brazujacy swietny taniutki i mozna regulowac efekt na skorze polecam gorąco do tego tworzy rozswietlajacy kolorek taki srebrny perlowy polysk
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:54   #16
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dzięki Beliczku Jednak chyba na razie się wstrzymam i pozużywam moją "skromną" () kolekcję bronzerów
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:02   #17
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Jaq z natury to ciemnawa jestem, taka typowa zimam południowa, ale lubie podkreślać buźkę różnymi bronzerami Ostatnio jak Wiwisekcja używam kuleczek APC zestaw nr 2 super dla ciemnej buźki, choć nie obyrzyłabym się, gdyby bnły jeszcze ciemniejsze, ale ja juz tak mam, że wszystkie puderki zawsze są dla mnie za jesne...
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:04   #18
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Przy okazji wklejam nową "brązującą" serię Diora. Oto puder, krem/podkład brązujący oraz róż Pięęękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diorrr.jpg (6,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hypnose.jpg (27,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dio.jpg (8,5 KB, 51 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:07   #19
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez madziarra
Przy okazji wklejam nową "brązującą" serię Diora. Oto puder, krem/podkład brązujący oraz róż Pięęękne
Widział ktoś te produkty na żywo?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 05:02   #20
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dorzucam jeszcze brązerki na które miałabym ochotę

1. The Body Shop perełki - dwa ocienie - zdjęcie 1 i 2
2. Artdeco - perełki w dwóch odcieniach - 3 i 4
3. Clarins - Bronzing Duo - 2 odcienie 5 i 6
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33092.jpg (2,1 KB, 6496 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 330941.jpg (2,0 KB, 6469 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg product_image1.php.jpg (3,9 KB, 6456 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg product_image.php.jpg (3,6 KB, 6436 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 664136_sw.jpg (2,4 KB, 6429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 664144_sw.jpg (2,5 KB, 6420 załadowań)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 05:05   #21
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

I jeszcze zdjęcie całego Clarinsa

Oraz słynny już bronzer Sephory - dwa odcienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg v_388.jpg (11,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sephora bronz.jpg (8,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sephora 01.jpg (5,3 KB, 6391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sephora 02.jpg (5,3 KB, 6380 załadowań)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 07:26   #22
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

ZAstanawiam się ostatnio nad zakupem specjalnego pędzla do bronzera z Sephory. Czy któraś z Was go miała i mogłaby powiedzieć kilka słów jak sięsprawuje? Jestem strasznie ciekawa czy rzeczywiście lepiej rozprowadza bronzer niż zwyczjany pędzel do pudru.
Jestem oczywiście debilem komputerowymi nie potrafię zmniejszać ani wklejać zdjęć więc nie mogę wam tego pędzla pokazać
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 07:47   #23
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Jeśli chodzi ci o pędzel ścięty na płasko (na 3 zdjęciu) - to ja go miałam i szybko się go pozbyłam. Dla mnie zupełna porażka - nie nadawał się ani do brązera, ani do niczego innego. Zwykły pędzel do pudru nadaje się do brązerów i świetnie się sprawuje. Ja uwielbiam dwa konkretne - IsaDorę i XXL Sephory.

Wrzucam jeszcze brązer Magnum Artdeco - imponujący doprawdy.

Latem lubię też buźkę błyszczącą i rozświetloną - i tu oczywiście meteorki - lubię wszystkie - na lato zwłaszcza beige chic.
Sephorowski kompakt rozświetlający z gwiazdkami - i znów wszystkie odcienie są fajne.
Wyżej wspomniane i wklejone perełki Sensique - za 10zł przyjemne zaskoczenie - nie tyle brązują co ślicznie rozświetlają buzię, łatwo się je aplikuje (tylko skład mają raczej z tych przerażających ).
Świetnie też sprawują się na filtrze (uprzednio przyskrobiowanym czy przypudrowanym), nie wiem jak to opisać, ale przez długi czas niwelują - jakby wchłaniają błysk filtra. Za tę cenę - rzeczywiście rewelacja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magnum bronzer.jpg (30,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkk.jpg (40,7 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0003.jpg (41,0 KB, 288 załadowań)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 07:51   #24
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kate30
Jeśli chodzi ci o pędzel ścięty na płasko (na 3 zdjęciu) - to ja go miałam i szybko się go pozbyłam. Dla mnie zupełna porażka - nie nadawał się ani do brązera, ani do niczego innego. Zwykły pędzel do pudru nadaje się do brązerów i świetnie się sprawuje. Ja uwielbiam dwa konkretne - IsaDorę i XXL Sephory.

Wrzucam jeszcze brązer Magnum Artdeco - imponujący doprawdy.

Latem lubię też buźkę błyszczącą i rozświetloną - i tu oczywiście meteorki - lubię wszystkie - na lato zwłaszcza beige chic.
Sephorowski kompakt rozświetlający z gwiazdkami - i znów wszystkie odcienie są fajne.
Wyżej wspomniane i wklejone perełki Sensique - za 10zł przyjemne zaskoczenie - nie tyle brązują co ślicznie rozświetlają buzię, łatwo się je aplikuje (tylko skład mają raczej z tych przerażających ). Świetnie też sprawują się na filtrze, nie wiem jak to opisać, ale przez długi czas niwelują - jakby wchłaniają błysk filtra. Za tę cenę - rzeczywiście rewelacja.
Kate, chodzi mi właśnie o ten ścięty pędzel.
Dzięki
Chodzę wokół niego już jakiś czas i poważnie zastanawiałam się nad nim.
Swoją drogą to bardzo lubię pędzle z sephory
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 07:53   #25
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja też lubię ich pędzle - ale ten do brązera im się zdecydowanie nie udał.

A tu można sobie pooglądać brązująco-rozświetlające cudeńka - niestety wiele z nich jest niedostępne w Polsce .

http://www.sephora.com/browse/sectio...wImages=&view=
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 07:55   #26
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A skąd Ty do diabła masz tyle bronzerów?
Boski jest ten róż Diora, podoba mi sie nowy puder EL.
Ta paletka EL jest z tamtego roku, przymierzałam się do niej, ale...sama wiesz jak to jest Daj znać jak ją wypróbujesz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:00   #27
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odc

Cytat:
Napisane przez Estella
A skąd Ty do diabła masz tyle bronzerów?
Boski jest ten róż Diora, podoba mi sie nowy puder EL.
Ta paletka EL jest z tamtego roku, przymierzałam się do niej, ale...sama wiesz jak to jest Daj znać jak ją wypróbujesz
Myślałam, że znasz moją kosmetyczkę

Ja wklejam jeszcze bronzerki z Clinique'a - zeszłoroczne, ale jeszcze można dorwać w Sephorach i Douglasach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinik.jpg (5,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (8,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard04.jpg (11,0 KB, 28 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:05   #28
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

a ja mam taniuchny [11 złotych] puder z Pierre Rene Smooth & Soft. daje naturalny, delikatny efekt, ma złote drobinki.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:16   #29
minikado
Raczkowanie
 
Avatar minikado
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziewczyny a jakie polecacie cienie opalizujące ponieważ, ja szukam tych odpowiednich do moich oczu czyli piwne i niemoge dobrać .wŁASNIE Z CINIAMI MAM NAJWIKSZY PROBLEM ORAZ Z ROŻEM DO POLICZKÓW CIEŻKI KALIBEr PRZYNJAMNIE U MNIE W MIASTECZKU ZNALEŚĆ COS FAJNEGO.pISZCIE FIRMY I NUMERY PRODUKTÓW .Za wszytkie odpowidzi bede bardzo wdzieczna.
ps:sorki ze pisałam z dużych liter ale nie zauważyłam
minikado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:11   #30
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

ja uwielbiam puder brązujący Max Factora.Ma delikatne drobinki, długo się utrzumuje, i można nim super wymodelować twarz.
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.