Jak rozjaśnić wcześniej farbowane włosy bez dekoloryzacji ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 11:35   #1
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Lightbulb

Jak rozjaśnić wcześniej farbowane włosy bez dekoloryzacji ???


Widzę że wiele z nas ma ten sam problem - rozjaśnić kolor wcześniej już farbowanych włosów - ale bez dekoloryzacji - pomóżmy sobie wzajemnie - Czy macie jakies pomysły i dioświadczenia w tej kwestii????

Z wcześniejszych wątków widzę ,że farby ulrarozjaśniające nie bardzo się sprawdzają, naturalne metody typu - płukanie rumiankiem też nie- więc co dalej ???

Doradźmy sobie nawzajem.
Pani Grażynko może Pani coś nam fachowo doradzi ??
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 11:54   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak rozjaśnić wcześniej farbowane włosy bez dekoloryzacji ???

Miałam juz niegdyś ( o czym kilkakrotnie pisałam) trzy razy dekoloryzowane włosy ( dwa razy z czarnego raz z ciemnego brazu), żeczywiście zabieg nieco niszczy włosy. DO ostatniego tygodnia nie wiedziałam , że można zejśc z koloru inaczej niż przez ogólna dekoloryzację lub rozjasnianie pasemek.
Jednak u fryzjera ostatnio zastosowano na mnie ( znów czarne farbowane włosy) "demakijaż"-fryzjer wcierał mi taką papkę we włosy ok 30 minut ( tarł by rozgrzac "to" na włosach),kolor rzeczywiście zszedł o 4-5 tonów, dla mnie to sporo, po nałożeniu farby mam śliczny kolorek miedziano-brązowy ( farba bez amoniaku, co wazne, ponieważ chcę powtórzyc "demakijaż " jeszcze z 2 razy, zeby uzyskac kolor zbliżony do mojego naturalnego,a moze i blondzik-nad tym jeszcze pomyślę).Myśle, że jest to jakas lekka forma dekoloryzacji, choc pierwszy raz się z tym spotkałam i nie wiem dokładnie jak to działa , ale moje włosy ( geste, ale delikatne) nie są ani troche zniszczone.Dodatkowo miałam wykonany rytuał Kerasete i włoski sa miekkie, w stanie niemal idealnym, choc zaczęłam używac prostownicy( nowa fryzura=konieczność).Więc może popytaj o to.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.