La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 20:57   #1
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Arrow

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28


Firma: La Roche-Posay
Nazwa: Anthelios Dermo-Pediatrics
Ochrona: SPF 50+ (dawne SPF 60), IPD 95, PPD 28
Pojemność: 100 ml
Skład:
Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Isohexacecane, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane (Parsol 1789), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Tinosorb S), Octocrylene, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Propylene Glycol, Lauryl PEG / PPG-18 / 18 Methicone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid (Mexoryl XS), Ethylhexyl Triazone, Butylparaben, Dimethicone, Drometrizole Trisiloxane (Mexoryl XL), Ethylparaben, Glycine Soja, Isobutylparaben, Methylparaben, Pentasodium Ethylenediamine, Teteramethylene Phosphonate, Phenoxzethanol, Propylparaben, Tocopherol, Triethanolamine
Cena: ok. 55-58 zł
Link do KWC:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11117
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"

Edytowane przez Alchemiczka :D
Czas edycji: 2006-05-27 o 10:09 Powód: literówka
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 21:06   #2
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Jak na razie jest to mój ulubiony filtr. Ma płynną, wodnistą konsystencję dzieki czemu dość szybko się wchłania. Jednak podczas aplikacji trzeba uważać, by filtr nie przeciekał przez palce i nie ubrudził nam ubrania. Ja szybko dposzła do wprawy i jestem z niego bardzo zadowolona.

Zapewnia wysoką ochronę anty-UVA i anty-UVB, nie bieli twarzy, nie pozostawia smug. Nałożony w ilości 1,8 ml na twarz trochę się świeci, jednak po zmatowieniu skrobią błysk znika na cały dzień. Ładnie sie wchłania. Mimo, że zawiera alkohol nie podrażnił mi ani twarzy, ani okolic wokół (choć smarowałam się nim tam grubo). Nie zapchał mi porów, ani też nie wyskakiwały mi po nim niespodzianki.

Generalnie moja skóra bardzo go polubiła
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 21:34   #3
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Mój ulubieniec - zdecydowanie powinnam dodać mu gwiazdek na KWC
Bardzo, bardzo lekki na mojej mieszanej cerze, pięknie się wchłania, kładę go więcej niż zalecane 1,8, bo 2,5ml i też nie ociekam tłuszczem. Nie podrażnia moich naczynek, ale na wydelikaconą kwasami lub retinoidami cerę go nie polecam, bo potrafi zaszczypać przy nakładaniu. Lekko wybiela, ale nie jakoś mocno, więc jest to do opanowania. I nie wypryszcza Jeszcze - co dla mnie ważne - nie lepi się na twarzy jak na przykład Aqua-Lait, które jest może bardziej przyczepne, gęstsze i nie wybielające ani ani, ale za to lepiące:-(
Aha, DP to mój faworyt również dlatego, że wchłania się ekspresowo, co ważne, bo nie muszę wstawać 3 godziny wcześniej przed pracą
Kładę go też pod oczy i rzadko mi je podrażnia, więc generalnie się nadaje w oczne okolice.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 21:38   #4
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Wątek jak znalazł dla mnie. W filtrach nie mam wielkiego rozeznania, bo do tej pory (przez pięć miesięcy) używałam jedynie tych z LPR. Najpierw Anthelios W Gel SPF 40, a potem właśnie DP (3 tubki).

W porównaniu z Antheliosem Gelem jest super lekki. Nie zapycha, a to dla mnie jest bardzo ważne. Nie lepi się i nie "obciąża" twarzy.

Jestem z niego bardzo zadowolona, choć widzę w nim kilka niewielkich wad: po pierwsze może nie bieli, ale daje mojej twarzy taką dziwną pobielaną poświatę. Jeśli twarzy nie przypudruję np. skrobią i później Translucide to wyglądam (zwłaszcza w naturalnym świelte) jak Wielki Elektronik z "Przygód Pana Kleksa w kosmosie". Choć zdarzają się dni, kiedy nie mam tego problemu. Hmmm... muszę chyba popracować jeszcze nad systemem aplikacji. Po drugie czasami (bardzo rzadko) migruje mi do oczu. Pieką wtedy niemiłosiernie, mam światłowstręt i wyglądam jakbym przez ostatnie kilka dni nic nie robiła, tylko płakała.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 22:07   #5
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Mój ulubieniec - zdecydowanie powinnam dodać mu gwiazdek na KWC
Bardzo, bardzo lekki na mojej mieszanej cerze, pięknie się wchłania, kładę go więcej niż zalecane 1,8, bo 2,5ml i też nie ociekam tłuszczem. Nie podrażnia moich naczynek, ale na wydelikaconą kwasami lub retinoidami cerę go nie polecam, bo potrafi zaszczypać przy nakładaniu. Lekko wybiela, ale nie jakoś mocno, więc jest to do opanowania. I nie wypryszcza Jeszcze - co dla mnie ważne - nie lepi się na twarzy jak na przykład Aqua-Lait, które jest może bardziej przyczepne, gęstsze i nie wybielające ani ani, ale za to lepiące:-(
Aha, DP to mój faworyt również dlatego, że wchłania się ekspresowo, co ważne, bo nie muszę wstawać 3 godziny wcześniej przed pracą
Kładę go też pod oczy i rzadko mi je podrażnia, więc generalnie się nadaje w oczne okolice.
Joasiak, pytanko do Ciebie jako do naczyńkowca Długo używasz już DP? Chodzi o to, że zastanawiam się nad jego kupnem, ale też mam rozszerzone naczynka i obawiam się trochę tego alkoholu Boję się, że mimo to że nie będzie podrażniał, to po dłuższym używaniu może mieć zły wpływ na naczynka. Czyli podsumowując, ile już używasz i czy nie zauważyłaś żadnych naczynkowyh zmian?

Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 14:46   #6
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Mój ulubieniec - zdecydowanie powinnam dodać mu gwiazdek na KWC
Bardzo, bardzo lekki na mojej mieszanej cerze, pięknie się wchłania, kładę go więcej niż zalecane 1,8, bo 2,5ml i też nie ociekam tłuszczem. Nie podrażnia moich naczynek, ale na wydelikaconą kwasami lub retinoidami cerę go nie polecam, bo potrafi zaszczypać przy nakładaniu. Lekko wybiela, ale nie jakoś mocno, więc jest to do opanowania. I nie wypryszcza Jeszcze - co dla mnie ważne - nie lepi się na twarzy jak na przykład Aqua-Lait, które jest może bardziej przyczepne, gęstsze i nie wybielające ani ani, ale za to lepiące:-(
Aha, DP to mój faworyt również dlatego, że wchłania się ekspresowo, co ważne, bo nie muszę wstawać 3 godziny wcześniej przed pracą
Kładę go też pod oczy i rzadko mi je podrażnia, więc generalnie się nadaje w oczne okolice.
Przeczytałam włąśnie twoją recenzje na KWC i widzę, że dalaś mu maxa, czyli 5 gwiazdek http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11117 . Czyzby zasługiował na 6?

Ja też mu teraz podniosę ocenę z 4 na 5 *****, ponieważ faktycznie lepi się mniej od AL. Poza tym ja wolę lejacą konsystencję, czyli taką jak ma DP, zaś AL jest bardziej gęsty.

LRP DP 50+ to jest mój filtr
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 20:10   #7
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Ja to jakaś mało wymagająca chyba jestem, bo mi prawie wszystkie filtry LRP pasują (no może oprócz świecącego nieziemskim blaskie antka xl creme fondante czy wypalającego oczeta antka FE)>
DP odkryłam w zeszłym roku i uważam, że jest to najlepszy filtr na lato.
Lekki, bardzo szybko i łatwo się wchłania, nie szyczpie w oczy, wodnista, ale miła konsystencja. Naczynka mam uspokojone, więć nie podrażnia, ale po dłuższym stosowaniu robię przerwę, "na wszelką wypadencję".
Makijaż się trzyma przepięknie, a zmatowiony skrobią - to juz nawet doświadczona pudernica nie doszukałaby się filtrzanego blasku na mojej buzi.
Tez 5*, chociaż ten alkohol w filtrze dla dzieci - no ale nie utnę za to gwiazdki.

Dżizas, ja go jeszcze nie zrecenzowałam Idę
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 20:23   #8
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

To juz wiem co sobie kupie Bardzo fajnie, że powstał tu taki watek o nim, bo bardzo obszernie się wypowiedziałyście
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 20:37   #9
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Dla mnie ważne jest też pojemność - 100ml
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 21:46   #10
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dla mnie ważne jest też pojemność - 100ml
Dla mnie też i cena też bardzo, wychodzi opłacalnie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 22:00   #11
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mckabi
Joasiak, pytanko do Ciebie jako do naczyńkowca Długo używasz już DP? Chodzi o to, że zastanawiam się nad jego kupnem, ale też mam rozszerzone naczynka i obawiam się trochę tego alkoholu Boję się, że mimo to że nie będzie podrażniał, to po dłuższym używaniu może mieć zły wpływ na naczynka. Czyli podsumowując, ile już używasz i czy nie zauważyłaś żadnych naczynkowyh zmian?

Pozdrawiam
Przyznam, że nie zauważyłam szkodliwego wpływu na naczynka, za to kiedy miałam skórę zmasakrowaną Diacnealem (on zdecydowanie źle działa na naczynka!), to moment aplikacji DP był nieco...mało komfortowy, bo czasem zaszczypało:-( Ale to tylko po Diacnealu, którym sobie krzywdę na policzkach zrobiłam, buu!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 22:02   #12
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Przeczytałam włąśnie twoją recenzje na KWC i widzę, że dalaś mu maxa, czyli 5 gwiazdek http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11117 . Czyzby zasługiował na 6?

Ja też mu teraz podniosę ocenę z 4 na 5 *****, ponieważ faktycznie lepi się mniej od AL. Poza tym ja wolę lejacą konsystencję, czyli taką jak ma DP, zaś AL jest bardziej gęsty.

LRP DP 50+ to jest mój filtr
Alechemiczko, ja sklerozę mam i coś mi się kołatało po głowie, że mam czemuś dodać, czemuś odjąć, więc to pewnie chodziło o emulsję Avene, której chciałam to i owo uciąć
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 22:25   #13
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

I ja też muszę go pochwalić. Rzeczywiście wchłania się świetnie i co najważniejsze po przypudrowaniu nie świeci się prawie przez cały dzień. Dla porównania Avene muszę kilka razy dziennie pochłaniać absorbentką.
Konsystencja jest wodnista, ale to kwestia przyzwyczajenia. Myślę, że będzie to super rozwiązanie na lato.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 22:46   #14
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
LRP DP 50+ to jest mój filtr

moj tez
dokonalysmy chyba zbiorowego odkrycia
jestem z niego bardzo zadowolona, jakis czas szukalam swojego filterka i znalazlam duze nadzieje wiazalam z vichy fluidem 60 ale LRP bije go na glowe
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:07   #15
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Kusicie dziewczyny Chyba, w końcu się skuszę na niego
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:11   #16
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mckabi
Kusicie dziewczyny Chyba, w końcu się skuszę na niego

skus sie, skus bo warto
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:19   #17
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

A jak popatrzysz na cenę :
http://www.allegro.pl/item100066659_..._megatani.html
to skusisz sie jeszez bardziej.Trochę było zamieszania z tą aukcą-podejrzewano , że DERMO-KIDS to nie to samo co DERMO PEDIATRICS.
Ja zaryzykowałam, kupiłam,wczoraj dostałam przesyłkę. Potwierdzam, że wszystko jest w porządku-krem jest taki sam jak w moich 3 poprzednich tubach kupionych z innych żródeł
Uzywam od dawna i jestem zadowolona, choć nie nawilża jak Avenki,ale sie nie lepi,nie bieli i jest lekki .Alkohol-mogłoby go nie być,ale mnie specjalnie nie przeszkadza
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:25   #18
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez cynada
A jak popatrzysz na cenę :
http://www.allegro.pl/item100066659_..._megatani.html
to skusisz sie jeszez bardziej.Trochę było zamieszania z tą aukcą-podejrzewano , że DERMO-KIDS to nie to samo co DERMO PEDIATRICS.
Ja zaryzykowałam, kupiłam,wczoraj dostałam przesyłkę. Potwierdzam, że wszystko jest w porządku-krem jest taki sam jak w moich 3 poprzednich tubach kupionych z innych żródeł
Uzywam od dawna i jestem zadowolona, choć nie nawilża jak Avenki,ale sie nie lepi,nie bieli i jest lekki .Alkohol-mogłoby go nie być,ale mnie specjalnie nie przeszkadza
Tak tą osobą, która podała tego linka, byłam właśnie ja
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:46   #19
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mckabi
Tak tą osobą, która podała tego linka, byłam właśnie ja
UPS !!!!A myślałam, że Cię zaskoczę......W kazdym razie chciałam potwierdzić, że z tym LPR DP jest wszystko w porzadku.
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 13:17   #20
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez cynada
UPS !!!!A myślałam, że Cię zaskoczę......W kazdym razie chciałam potwierdzić, że z tym LPR DP jest wszystko w porzadku.
Cynada, dzięki za potwierdzenie No i skusiłyście, właśnie kupiłam to cudo

Pozdrowionka
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:33   #21
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

kusiły , kusiły i skusiły (na DP translator z Allegro )

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2013-06-27 o 08:57
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:41   #22
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mckabi
Cynada, dzięki za potwierdzenie No i skusiłyście, właśnie kupiłam to cudo

Pozdrowionka
Opisz wrażenia po aplikacji Zobaczymy czy wrazenia (poza odkryciem) też są zbiorowe
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:41   #23
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28?

Ja mam LRP Anthelios Aqua Lait Ultra Protection UVA IPD 90 -PPD 28 SPF 60 (hmm nie mam pojecia co to wszystko oznacza). Leciutki, ladnie sie wchlania, skora swieci sie ale ja po ok.30 minutach przypudrowuje go delikatnie transparentnym pudrem Manhattan (wiem, ze nie powinnam, ale ciezko mi jakos moj LRP na Avenke zamienic)
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:55   #24
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Opisz wrażenia po aplikacji Zobaczymy czy wrazenia (poza odkryciem) też są zbiorowe
Ok, jak tylko wypróbuję od razu dam znać
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 14:02   #25
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Equita
La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28?

Ja mam LRP Anthelios Aqua Lait Ultra Protection UVA IPD 90 -PPD 28 SPF 60 (hmm nie mam pojecia co to wszystko oznacza). Leciutki, ladnie sie wchlania, skora swieci sie ale ja po ok.30 minutach przypudrowuje go delikatnie transparentnym pudrem Manhattan (wiem, ze nie powinnam, ale ciezko mi jakos moj LRP na Avenke zamienic)
O LRP AL będzie niedługo osobny wątek i mam nadzieję, że wtedy opiszesz w nim swoje wrażenia z użytkowania.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 19:38   #26
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

A, Mckabi, zapomniałam dodać - ja aktualnie używam DP od tego allegrowicza i wszystko w porządku Wrzuciałam go do "godnych zaufania allegrowiczów"
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:22   #27
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Sandija
A, Mckabi, zapomniałam dodać - ja aktualnie używam DP od tego allegrowicza i wszystko w porządku Wrzuciałam go do "godnych zaufania allegrowiczów"
No to super Sandijuś, bardzo się cieszę
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:25   #28
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Ja tym bardziej
"Sandijuż" Mckabi, ale ślicznie zdrobniłaś
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:31   #29
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja tym bardziej
"Sandijuż" Mckabi, ale ślicznie zdrobniłaś
Mnie też się podoba że tak skromnie powiem
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:56   #30
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mckabi
Mnie też się podoba że tak skromnie powiem
Ja też jestem za, i mamy po Sandijce kolejne zdroobnienie Twojego nicka
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.