Strasznie wkurzające rumieńce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-01, 11:57   #1
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Exclamation

Strasznie wkurzające rumieńce


Mam taki jeden feler-jak mi za zimno,albo za ciepło to od razu na podbródku i policzkach robią mi się rumieńce. Mnie to osobiście strasznie wkurza, bo najchętniej to bym była blada jak ściana(zamiłowanie do wampiryzmu...)... macie jakieś pomysły co z tym robić? Używałam jakiegoś kremu z kolekcji"Mikroperły" dla cery naczynkowej i szczerze mówiąc...Gie to dało,nadal jak było tak jest.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:03   #2
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

ja znam jeden sposob...

nazywa sie:
La roche- porsay

ROSALIAC
krem nawilzajacy zapobiegajacy zaczerwienieniom, neutralizuje ogniska zaczerwien, z woda termalna, przywraca uczucie komfortu i swietlistosc

, ten zielony kremik czyni na mojej twarzy cuda... narazie wyprobowalam,(il, 20 probek tego kremu na zaczerwienienia) i po tym weekendzie wybieram sie go kupic
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:17   #3
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez alorah
Mam taki jeden feler-jak mi za zimno,albo za ciepło to od razu na podbródku i policzkach robią mi się rumieńce. Mnie to osobiście strasznie wkurza, bo najchętniej to bym była blada jak ściana(zamiłowanie do wampiryzmu...)... macie jakieś pomysły co z tym robić? Używałam jakiegoś kremu z kolekcji"Mikroperły" dla cery naczynkowej i szczerze mówiąc...Gie to dało,nadal jak było tak jest.
tez mam identyczny problem co ty
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:22   #4
EfA21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 57
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Też mam rumieńce i strasznie mnie to denerwuje
Chodziłam nawet z nimi do Dermatolog ale była kiepska, bo nic mi nie pomogła!!!
Muszę spróbować ten krem co malkol13 o nim pisała, może choć trochę pomoże!!
__________________
Paznokcie to moje hobby ZAPRASZAM
==> http://efa-zdobienie-paznokci.blog.onet.pl/ <==
EfA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:25   #5
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez malkol13
ja znam jeden sposob...

nazywa sie:
La roche- porsay

ROSALIAC
krem nawilzajacy zapobiegajacy zaczerwienieniom, neutralizuje ogniska zaczerwien, z woda termalna, przywraca uczucie komfortu i swietlistosc

, ten zielony kremik czyni na mojej twarzy cuda... narazie wyprobowalam,(il, 20 probek tego kremu na zaczerwienienia) i po tym weekendzie wybieram sie go kupic
A czy jest jakiś tańszy odpowiednik tego kremu??
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:29   #6
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

hmm... to jest kremik apteczny- powiem tak- wszystkei w aptekach sa poprostu drogie i zrestza nie wiadomo czy na skore podzialaja, przejdzcie sie doapteki swojej... poproscie o taki i takikremik powinny dac probki(czyt. jezeli maja na polce tzn.- naprewno probki sa tylko wredna baba nie chce dac)

odpowiedniki niby sa zinnych firm...z dr Eris podobno jest dobry na zaczerwienienia - nie wiem nie probowalam (yyy CHYBA 28 zl u mnie w aptece )

ogolnie kazda firma ma aki krem- ale nie kazdy dziala na kazda skore
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:34   #7
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

LA ROCHE Rosaliac żel miceralny 43.00zł

Żel micelarny do oczyszczania i demakijażu skóry nadwrażliwej i skłonnej do zaczerwienień.

- Ultra-lekka, żelowa konsystencja zapewnia uczucie natychmiastowego ukojenia.
- Struktura micelarna, która w łatwy sposób zmywa makijaż, już po pierwszym przetarciu wacikiem.
- Opatentowane połączenie wody termalnej z La Roche-Posay z ksantyną łagodzi skórę i zapobiega zaczerwienieniom.

Wskazania:
Skóra wrażliwa, delikatna i nadreaktywna, skłonna do zaczerwienień.

Sposób użycia:
Nakładać przy pomocy wacika lub opuszkami palców, następnie delikatnie zetrzeć bez konieczności spłukiwania. Łagodny, ultraorzeźwiający żel pozostawia skórę czystą i nadaje uczucie komfortu. Nadaje się do demakijażu oczu.

pojemność: 200 ml


LA ROCHE Rosaliac krem 40 ml
57.00zł



Krem z wodą termalną LRP. Krem nawilżający zapobiegający zaczerwienieniom dla skóry nadreaktywnej. Jest to krem dla osób z trądzikiem różowatym, pękającymi naczynkami lub po prostu czerwieniącymi się pod wpływem emocji, zmian temperatur itp. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet od 15 roku życia. Głównym składnikiem kremu jest vit. B3, która kontroluje wytwarzanie histaminy i neutralizuje drażniące składniki płynu surowiczego oraz Vit. CG - która została specjalnie opracowana na potrzeby skóry wrażliwej. Witamina ta pobudza syntezę kolagenu, przekształacając się pod wpływem enzymu w vit. C. Krem o lekkiej konsystencji i lekko zielonym zabarwieniu, neutralizującym dodatkowo zaczerwienienia. Krem nie tylko likwiduje istniejace zaczerwienienia, ale także przeciwdziała powstawaniu następnych. Zapakowany w opakowanie z pompką


ja mialam krem...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 12:51   #8
incc1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Jestem posiadaczką cery naczynkowej, ktora to właśnie ma tendencje do tych okropnych rumiencow, z czasem do popękanych naczynek itp.
Z problemem walczę od półtora roku. Wtedy to poszłam do jakiejs dermatolog, która przepisała mi ANTYBIOTYK. rumieńce ustąpiły po 2 dniach, ale gry tylko go odstawiłam, powróciły jak bumerang. poszłam więc do innego lekarza, ktoremu powiedziałam, ze bralam ten antybiotyk. on sie przestraszył i powiedział, ze tak nie powinno sie leczyc skory naczynkowej, bo w tym antybiotyku są hormony itp. zalecił mi linię kosmetyków do cery naczynkowej Pharmaceris N Dr Ireny Eris ( mleczko kojąco-oczyszczające i dwa kremy : jeden z witaminą K, drugi taki bardzo tłusty, chyba jakiś głęboko regenerujący ). używałąm pół roku, wszystko byłom ok, nie miałam rumieńców, naczynka nie pękały itp. potem miałam jakis wyjazd i pojechałam bez kremu z witaminą K bo akurat się skonczył. To był koszmar. Moje policzki były BORDOWE ( bez zadnej przesady ). po powrocie leczyłam to chyba przez 2 tygodnie, w ogole nie wychodziłam z domu.
wpadłąm na pomysł, zeby poszukac jakis informacji na temat tych czerwonych policzków w internecie. znazłam forum ' CZERWIENIENIE " cos tam cos tam, nie pamietam dokladnie nazwy ;] na tej stronie ludzie polecali RUBORIL, krem firmy ISISPHARMA. Uzywam go juz dosc glugo, przed nalozeniem na policzki mieszając z mała porcją dowolnego kremu nawilzającego ( bo Ruboril sam w sobie troche wysusza skore ) . Efekty są super. Policzki wreszcie są blade. Nawet jezeli się chwilowo zaczerwienia, wystarczy ze uzyje kremu i natychmiast stają sie balde. Poza tym dalej uzywam melczka kojącego Pharmaceris N, łykam Capivit itp.
Ale to, czy krem bedzie skuteczny, zalezy jedynie od rodzaju skory, jaki macie. O skorę naczynkową naprawdę trzeba dbać, np. mojej cioci rozwinął się tradzik rozowaty, bo nie dbała nalezycie !
Jezeli macie jakies pytania, chetnie odpwoiem, jezeli bede umiała ;]
Pozdrawiam
incc1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 13:04   #9
Gosieńka25
Raczkowanie
 
Avatar Gosieńka25
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Krotoszyn
Wiadomości: 79
GG do Gosieńka25
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Witam!!
Mam, a raczej miałam problem z czerwienieniem się, używałam różnych kremów min. z tych co pamietam to Iwostin i również LA ROCHE, efekty były,ale zamieniłam na cała serie Ziaji i to mi również pomaga w takim samym stopniu jak inne droższe kosmetyki. Oczywiście każdy ma inną cere i skóre i nie każdemu to samo odpowiada.
Również trafiłam na to forum Czerwienienie i twierdzę że bardzo mi ono pomgło od tej strony psychicznej.I poprostu polubiłam te swoje rumieńce i od tego momentu praktycznie zakończył sie mój problem. Przestałam o nich myśleć i o tym czy już są, czy dopiero wyjdą, a jeśli nawet się pojawią to taka już nasza uroda.

Pozdrawiam!!
__________________
Kobiety trzeba kochać w każdym wieku. Zwłaszcza w dwudziestym. /Maurice Chevalier/
Gosieńka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 13:30   #10
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez malkol13
ja znam jeden sposob...

nazywa sie:
La roche- porsay

ROSALIAC
krem nawilzajacy zapobiegajacy zaczerwienieniom, neutralizuje ogniska zaczerwien, z woda termalna, przywraca uczucie komfortu i swietlistosc

, ten zielony kremik czyni na mojej twarzy cuda... narazie wyprobowalam,(il, 20 probek tego kremu na zaczerwienienia) i po tym weekendzie wybieram sie go kupic
Zużyłam trzy opakowania tego kremu, i niestety nie było poprawy.
Mi najbardziej pomaga Eris z witaminą K
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 13:59   #11
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Dziewczyny dzięki za wszelkie porady Napewno wypróbuję ten La Roche
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 14:02   #12
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

A szczerze to mam w d.... moją urodę, nie chcę ich i juź. Pasują one może do Bridgit Jones albo co.:P Wypróbuję wszystkie kremy
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:31   #13
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

a tak na powaznie,zanim wyprobujesz jakiegokolwiek kremu przejdz sie do lekarza...rumience niezawsze sa "spontaniczne" czasami pokazuje nam sie w ten sposob choroba watroby, nieuregulowana gospodarka hormonalna itd... ja odkad zaczelam brac pigulki (ponad rok temu) mialam spokoj z cera, obecnieprzy zmianie pigulek skora troszke wariuje...ale kremy pomagaja
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 21:58   #14
eiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Ja za to mam taki problem, że teoretycznie z popękanymi naczynkami nie jest najgorzej, rumieńce pojawiają się z innej okazji - wysiłku fizycznego. Wystarczy bym się lekko zmęczyła jakimś ćwiczeniem, bieganiem, zaraz moja twarz robi się cała czerwona z białymi plamami. Przysparza mi to wiele przykrości i wstydu, najchętniej na te pół godziny, dopóki jest to widoczne zamknęłabym się daleko od świata. To przebija przez najciemniejszy podkład...
Ktoś wie co to znaczy?
eiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:24   #15
borki
Przyczajenie
 
Avatar borki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 22
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

hmm ja mam taki sam problem

uzywalam kiedys zelu do mycia twarzy i kremu dr Ireny Eris do cery naczynkowej...chyba troche pomoglo..ale i tak mam sklonnosc do pekajacych naczynek..

szczegolnie po dlugim weekendzie, gdzie wszystkie wieczory spedzilam przy kominku :P teraz mam takie dwa wielkie place na twarzy :P
__________________
...nothing is beyond our reach...
borki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 19:25   #16
pstycka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Żarki
Wiadomości: 4
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez Gosieńka25
Witam!!
Mam, a raczej miałam problem z czerwienieniem się, używałam różnych kremów min. z tych co pamietam to Iwostin i również LA ROCHE, efekty były,ale zamieniłam na cała serie Ziaji i to mi również pomaga w takim samym stopniu jak inne droższe kosmetyki. Oczywiście każdy ma inną cere i skóre i nie każdemu to samo odpowiada.
Również trafiłam na to forum Czerwienienie i twierdzę że bardzo mi ono pomgło od tej strony psychicznej.I poprostu polubiłam te swoje rumieńce i od tego momentu praktycznie zakończył sie mój problem. Przestałam o nich myśleć i o tym czy już są, czy dopiero wyjdą, a jeśli nawet się pojawią to taka już nasza uroda.

Pozdrawiam!!
Zgadzam się z tobą! też miałam przez dłuugi czas ten problem.byłam u wielu lekarzy i wypróbowałam wiele sposobów, ale tak naprawdę problem tkwi w środku,bardzo głęboko!dopóki nie przestałam się przejmować tym problemem on się nasilał i rzadne kosmetyki nie pomogą !trzeba siebie zaakcewptować no a poza tym jak najmniej pachnących kosmetyków, ochrona przed słoneczkiem, a jeśli kosmetyki to jaknajdelikatniejsze!!to działa!no i najważniejsze to pokój w sercu
pstycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 19:50   #17
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:20
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 20:25   #18
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

u kosmetyczki wzielam dzis ulotkeBiodermy do skory wrazliwej- wlasnie dla rumiencow- krem Sensibio AR
niestety nie znam ceny kremu ale pewnie ok 50 zl

na koncu ulotki sa wyniki przeciwdzialania tego kremu na
-rumien przemijajacy : -74%
-staly rumien: -41%
-widoczne naczynka krwionosne: -30 %
stosowanie 2 m-ce

wiec chyba dziala
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 20:54   #19
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Znalazłam to forum i bede stałym bywalcem moze pozbęde sie tych cholernych rumieńców :P
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 22:35   #20
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez Belcia
u kosmetyczki wzielam dzis ulotkeBiodermy do skory wrazliwej- wlasnie dla rumiencow- krem Sensibio AR
niestety nie znam ceny kremu ale pewnie ok 50 zl

na koncu ulotki sa wyniki przeciwdzialania tego kremu na
-rumien przemijajacy : -74%
-staly rumien: -41%
-widoczne naczynka krwionosne: -30 %
stosowanie 2 m-ce

wiec chyba dziala
Wypróbuję Jak narazie nie mam kasy,ale jak zdobede to od razu kupię kilka kremikow. A jak narazie będę się ubierać stosownie do pogody:P żeby ani za zimno ani za ciepło mi nie było Strasznie to trudne,ale spróbuję.:P
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 23:04   #21
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez alorah
Dziewczyny dzięki za wszelkie porady Napewno wypróbuję ten La Roche
Jestem posiadaczka cery naczynkowej i muszę was dziewczyny zmartwić- żeby wyglądała dobrze, trzeba się natrudzić i być bardzo systematycznym.

Kilka zasad:
- z cerą trzeba obchodzić się bardzo delikatnie: żadnych parówek, peelingów z drobinkami, solarium, kosmetyków z alkoholem /uwaga na kremy/, żadnych papierosów
- należy używać delikatnych kosmetyków myjących- żeli bez Sodium Laureth Sulfate
- jeśli peeling to tylko enzymatyczny
- należy chronić twarz przed promieniowaniem słonecznym- potrzebujecie kremu z dość wysokim filtrem- spf 15 to za mało!
- łykajcie rutinoscorbin- wzmacnia naczynka

Bardzo polecam krem Avene Diroseal- działa, widac to po zużyciu jednego opakowania przy regularnym stosowaniu. Bardzo mi pomógł. Moim zdaniem, jest lepszy, niż LRP Rosaliac.

Kremy działają powoli, rozlanego naczynka nie zlikwidują. Moim zdaniem, przy problemach z naczynkami dobrze jest inwestować w kremy apteczne.

Rumieńce maskuje się zielonym korektorami, tylko trzeba je umiejętnie nakładać- czasem mogą wychodzić zielone plamy i przebijają spod podkładu.
Powodzenia w walce z rumieniem
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 08:29   #22
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez rzastin
Bardzo polecam krem Avene Diroseal- działa, widac to po zużyciu jednego opakowania przy regularnym stosowaniu. Bardzo mi pomógł. Moim zdaniem, jest lepszy, niż LRP Rosaliac.
Ja Dirosealu uzywam punktowo, natomiast globalnie traktuje buzie Antirougeurs, takze Avene.
Uzywam od listopada- zima bylo ok, zobaczymy jak latem.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 08:30   #23
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

o ja tez wlasnie slyszalam o Avene Diroseal i jeszcze o seria kasztanowej z Bielendy duzo pochlebnych opinii sama nie stosowalam to nie wiem ale warto wyprobowac ide dzis do reala to zobacze jaka jest cena tej seii kasztanowej napewno mniejsza niz tyhc kosmetykow aptecznych
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 09:06   #24
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

a wiecie co jest dobre na tzw "motylka"? bo ja też mam rumieńce ale jak na złość obejmują nos to wygląda jeszcze gorzej niz zwykle pospolite rumience. niedlugo wybieram sie do dermatologa, ale chcialam sie dowiedziec co o tym wy sądzicie buzka
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:04   #25
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
a wiecie co jest dobre na tzw "motylka"? bo ja też mam rumieńce ale jak na złość obejmują nos to wygląda jeszcze gorzej niz zwykle pospolite rumience. niedlugo wybieram sie do dermatologa, ale chcialam sie dowiedziec co o tym wy sądzicie buzka
Mi się wydaje, że to początek trądzika różowatego To już dość poważna choroba, więc lepiej jak najszybciej odwiedz dermatologa
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:06   #26
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez Milka19
Mi się wydaje, że to początek trądzika różowatego To już dość poważna choroba, więc lepiej jak najszybciej odwiedz dermatologa
ojej, no cos ty! no ide teraz we wtorek, ciekawe co mi powie.... buzka
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:13   #27
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
ojej, no cos ty! no ide teraz we wtorek, ciekawe co mi powie.... buzka
Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze Ja pewna nie jestem co do tego trądzika

Najlepiej przeczytaj sobie ten artykuł: http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmety...k_rozowaty.php
Może dostrzegasz opisane tam objawy u siebie.

Tam właśnie pisze, że trądzik różowaty występuje zwykle na twarzy. Ogniska maja zwykle symetryczny układ (kształt motyla).

A Ty napisałaś o tym motylku, więc sobie to skojarzyłam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:37   #28
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

rumience moga tez chyba powstac po porstu przez plytko unaczyniona skore, niekoniecznie mui to byc od razu tradzik rozowaty u mnie pojawiaja sie przy samych uszach, tak na koncu policzka, czyli tam gdzie mam najwieksze rogowacenie mieszkow wlosowatych :/ i mysle ze to wlasnie przez to
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:05   #29
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:20
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:52   #30
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez FirstLady
żastin, a ten krem avene cos tam mozna kupic w aptece? ile kosztuje? ja nie wiem czy on jest dla mnie po prostu mam rozowe rumience na policzkach nasilajace sie po silnych tonikach i sloncu. a kremu z filtrem uzywam 8
Krem można kupić tylko w aptece, koszt to około 50 złotych (chyba trochę powyżej 50). Powinien pomóc na rumieńce, choć pewnie pomogłoby też unikanie słońca i silnych toników Filtr też mógłby być wyższy

Ps. Mam nadzieje, że się Rzastin nie pogniewasz, że odpowiedziałam za Ciebie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.