SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-03, 12:09   #1
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Question

SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..


Czesc Dziewczyny !
Ostatnio strasznie napalilam sie na polyskujace sypkie cienie, niezle sie o nich naczytalam w roznych watkach (jak uzbieram, to na pewno sobie sprawie IB i GOSH), ale nie moglam nic znalezc o sypkich cieniach VOLLARE (firma Verona, nizsza polka cenowo, na razie "na probe"). Czy ktoras z Was miala je moze? Jesli tak, to jak sie sprawowaly?
Na allegro znalazlam tez cienie Lanmei za 4,99 (cena taka sama jak za Vollare), opinie Kupujacych sa pozytywne, ale z duzej gamy kolorystycznej (42 odcienie zdaje sie) w oko wpadlo mi zaledwie kilka cieni.
Zalaczam linki do aukcji:

http://www.allegro.pl/item101986220_cienie_sypk ie_w_nowych_12_kolorach_g regor_wawa_.html

http://www.allegro.pl/item100650119_pylkowe_cie nie_do_powiek_w_42_kolora ch_hit_.html

PS: Jesli chodzi o tansze sypkie cienie to slyszalam o: Ruby Rose (niestety na razie nie moge znalezc), Joko (opinie sa rozne), Bell (jak znajde poza netem, to kupie). Te z allegro sa tanie, ale i tak zdecyduje sie tylko na kilka sztuk, wiec jesli ktos mial z nimi do czynienia, to chetnie sie dowiem czy warto je kupic. Z gory dziekuje za wszystkie proby pomocy !
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 12:48   #2
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Podbijam
Moze jednak ktoras Wizazanka uzywala tych cieni?
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 13:15   #3
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

z aukcji:
Kontrahenta mermaid-1 (komentarz do aukcji PYŁKOWE CIENIE DO POWIEK W 42 KOLORACH HIT!!!!!!!). Rodzaj komentarza: Pozytywny Treść komentarza: "Super! - w pełni zasłużony pozytyw, świetny kontakt ,błyskawiczna wysyłka ,cienie mają piękne odcienie i z odpowiednią bazą można uzyskać wspaniały makijaż oka. POLECAM!"


czyliwidać że cienie nie sa zbyt trwałe i potrzebna jest pod nie baza
ale i tak pewnie się na nie skuszę

wolę cienie w słoiczkach typu IB, bo jakoś lepiej mi się nabiera je na pędzelek, ale słoiczki typu Burżuj też są ciekawe, bo nic się nei wysypie, nawet gdy słoiczek się odkręci [nie wim jak do tego doszło,a le odkręcił sięi nie wysypała się n awet najmniejsza częśc - pędzelek wszystko trzymał w środku]

dlatego pewnie kupię cienie z drugiej aukcji, bo jak wszystkie sypkie, i te mnie kuszą
dziękuję za likni
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 13:44   #4
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Wklejam czesc mail'a mermaid, ktory mi wyslala w sprawie cieni z drugiego linka:

"nie radzę brać brokatowych cieni tzn jest to raczej sam brokat niż cień i nie za bardzo się to trzyma powieki . Jeżeli chodzi o te połyskujące bez brokatu to jak najbardziej polecam , najlepiej jakby pod tym cieniem był nałożony zwykły prasowany cień , wtedy daje to lepszy efekt ,z resztą z sypkimi tak już jest ,że najlepiej trzymają się na innych cieniach. Raz dla próby nałożyłam sam turkusowy cień na powiekę ,bez żadnej bazy , cień po kilku godzinach zebrał się troszkę w załamaniach powieki i troszkę zmienił kolor (rozumiem ,że tak jest pod wpływem wody-drobinek potu na powiece) ,dlatego tak jak już pisałam najlepiej nakładać cienie sypkie na cienie prasowane.
Po za tymi cieniami sypkimi ,mam też cienie ,,cinema'' firmy Italian Beauty i są porównywalne jakością , z tym ,że cienie Lanmei mają dużo ciekawsze kolorki , naprawdę można wyczarować zupełnie nowy odcień
"


Mysle, ze skusze sie na cienie z obu aukcji, musze sie tylko ograniczyc w ilosci, bo portfel prawie pusty
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 13:59   #5
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

hmm, ja i tak prawie zawsze nakłądam sypki cień na inny prasowany [najczęsciej biały, lub jakiś rozjasniający całą powiekę] więc tutaj nie będzie problemu ,


a te brokatowe jakos tak "tandetnie" mi wygladają [nie lubię takich dużych drobinek brokatu w cieniach, zazwyczaj wolę delikatnie malutkie drobinki kolorystycznie podobne do koloru cieni]

tak wiec czekam na wypłatę i zamawiam
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 14:33   #6
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Tez pomyslalam, ze te brokatowe to nie dla mnie .
Ja niedlugo tez zamowie, to bedziemy sie mogly wymienic opiniami
Widze, ze Ty masz wieksze doswiadczenie z sypkimi, ja mam jedynie zloty cien mineralny Rhea (na poczatku wydawal sie super, ale pozniej zauwazylam, ze polyskuje na rozne kolory- nawet czerwien!, a ja nie przepadam za kolorowymi drobinkami, wole jak sa kolorystycznie dobrane pod cien).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2RHEA.JPG (26,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1RHEA.JPG (23,0 KB, 28 załadowań)
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 14:57   #7
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

ładny
ale ja wolę cimne, stare złoto

co do róznokolorowych drobinek - jak dla mnei może być, byleby te drobinki były malutkie, nienawidzę dużych brokatów

duże brokaty - nie
małe drobinki - tak
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 17:06   #8
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Kupiłam te cienie Lanmei (Ale po 2,50 na bazarku, a nie 5 zł na Allegoro- musisz mieć naprawdę dobrą bazę pod nie alnbo nakładać na mokro- ja ich używam do rozświetlenia buzi
Na oczy to są średnie, a sypkich Vollare to jeszcze nie widziałam?
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:09   #9
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Dzieki Karo-la za info o Lanmei Bede musiala zrobic solidna rundke po Poznaniu i znalezc jakies bazarki, bo zazwyczaj ograniczam sie do centrum i przeplacam :/ Moze sie uda znalezc Ruby Rose sypkie zamiast tych Lanmei (na allegro RR nie widzialam).
BTW- dopiero niedawno odkrylam Twoje makijaze- cudenka, chcialabym umiec tak cieniowac oczy i malowac rowno kreski- ja nie mam tak precyzyjnej lapki
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 19:32   #10
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Rób rundkę i nie przepłacaj. Sypkie RR to ja ostatni raz widziałam rok temu, ale są genialne. Podobnie jak nowe RR z podwójnym połyskiem- zrobiłam nimi makijaż ::Skarabeusz:: to zerknij- tam jest foto tych cieni w pierwszym poście. To Ci mogę z czystym sumieniem polecić
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:41   #11
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Widzialam makijaz- jest swietny ! W ogole jestes sliczna dziewczyna, a do tego potrafisz ladnie podkreslic swoja urode.
Gdybym ja probowala cos wyczarowac z tylu kolorkow, to wyszlaby z tego zalosna packa na oczach- z reguly nie uzywam wiecej niz 3, 4 cieni, a najczesciej to 2

Jak nie znajde sypkich Ruby, to zapoluje na te blyszczace prasowane- dziekuje za pomoc
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 20:55   #12
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

czy chodzi o te sypkie Ruby Rose?

http://allegro.pl/item99799357_nowos...likatorem.html

http://allegro.pl/item99874562_nowos...do_powiek.html

co o nich myslicie?bo na moje kulka jest wygodniejsza bo jest latwiej nalozyc cien tak zeby mi na cala twarz nie polecial i nie wpadl do oczka

aha a co myslicie o tych eyelinerach?


http://allegro.pl/item99874566_eyeli...ia_cienie.html

i o tych lezkach?:

http://allegro.pl/item101869292__lez...ruby_rose.html

a o te sypkie RR to chodzi wam o te co byly 4 kolorki i taki maly puszek?czy o te w kulce?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 21:28   #13
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

BERRY21 dziękuję Zapoluj na te nowe RR- i na suchoi na mokro dają niesamowity efekt.
MaryQ te kulki Lanmei są naprawdę średniej jakości ( trzymają się tylko na mokro albo na bazę) . Sto razy lepsze ma Constance Caroll i Carlo di Roma, poszukaj. Drobniutko zmielone i pięknie się mienią.
Te linery Vollare mam- dają subtelny efekt same, lepiej nimi malować po linerze już na oku- np. czarnym, granatowym. Złote i srebrne drobinki są malutkie i łatwo się nakładają, a kolory to gruby brokat w żelu- musisz opanować nakładanie, ale polecam. Szczególnie złoto-granatowy i srebro z niebieskozielonym.
Te łezki z linka to cienie wodne- są bardzo fajne , szczególnie na lato.Ale na powiekę nałtylko jeden kolor, bo nie da się na nie nakładać nic sypkiego.Rozmazać na krawędziach można tylko wodą- na sucho się nie da
Sypkie RR były w małych zakręcanych słoiczkach z okrągłym dnem.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 21:31   #14
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Mary_Q, chodzilo mi o cienie, ktorych zdjecia wkleila kiedys agabil1:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...b%B3yszcz%B1ce

post nr 47 Wygladaja slicznie i sa w zabawnym, stozkowym opakowaniu.

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
aha a co myslicie o tych eyelinerach?


http://allegro.pl/item99874566_eyeli...ia_cienie.html
Nie jestem pewna jaka jest ich konsystencja: jesli dobrze trzymaja sie powieki, to efekt moze byl fajny, ale jesli sa za sypkie, zbyt brokatowe, to pewnie osypuja sie na rzesy i policzki- ale nie mialam ich, wiec trudno mi powiedziec.

[widze, ze Karo-la juz pomogla w kwestii eyelinerow ]
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 08:11   #15
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

a ja, nei wiem czemu, jakoś nie przepadam za cieniami sypkimi w aplikatorze z kulką

jakoś tak muszę mieć wszystko "na wierzchu" i nakładać tyle, ile teraz potrzebuję, a nie dokłądać, dokładać, dokładać, no i co jeśli potrzebuję odrobiny? a tutaj zawsze nakłada sie tyle samo, no chyba, że na opczątek nałoży się na rękę a poźniej z ręki na powiekę
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 08:29   #16
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Szczerze powiedziawszy, to ja nie słyszałam o sypkich Vollare
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:58   #17
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

karo-la wspomniałaś o cieniach w kulce Carlo di Roma, widziałam ostatnio w drogerii i się zastanawiam nad ich zakupem. Jak z trwałościa i intensywnością na powiece??? Bardoz się mienią i wogole czy są godne uwagi??
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:15   #18
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Satine widziałam małe buteleczki z cieniami RollOn-po jakieś 6- 7zł. Na ręce ładnie się nakładały i miały ładnie nasycone kolory.Bardzo podobały mi się zielenie i brązy- do wyboru jest 18 kolorów. Na oczach ich nie miałam, więc co do trwałości to się nie wypowiem.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 17:29   #19
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

wiecie co moje GIGANTYCZNE umiejestnosci :P hihihi w cieniowaniu chyba nie pozwolilyby mi na uzycie cieni w kuleczce bo ja nie wiem wydaje mis ie ze one nie moga byc intensywne i jakos dobrze sie razem mieszac hihihi a jak ja przeciez jestem specjalistka od Cieni to wiem :P:P:P a mam taka podrobke burżujki i jest genialna MEGA perlowa i polyskujaca ale nie wiem czy to tej samej firmy...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 17:43   #20
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Smile ja te cienie w rolce to tylko najjaśniejsze nakładam z rolki- a resztę ( ciemne) to na mokro albo wysypuję- i mokrym aplikatorem jak sypkie.
Też mam podróbkę burżujki i jest całkiem niezła...
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 22:06   #21
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Wczoraj kupilam 4 sztuki sypkich cieni Vollare i czekam na przesylke- mam nadzieje, ze nie okaza sie one porazka
Jeszcze czeka mnie zbieranie na pedzelki (zwlaszcza do oczu) plus odrobina wolnego czasu i bede mogla cwiczyc cieniowanie oczu
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:24   #22
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Dzisiaj dotarla paczka, wiec dziele sie wrazeniami
Jesli ktos ma porownanie z sypkimi Joko, to moim zdaniem zawartosc cieni Vollare jest identyczna- ta sama konsystencja, to samo opakowanie, tyle ze napis oraz cena inne (za Joko placilam ok. 12 zl w drogerii, a na allegro Vollare mozna kupic po 4,99/szt.). Ja jestem zadowolona- cienie sie nie osypuja [zawsze nakladam pedzelkiem (ale nie tym w opakowaniu) lub palcem], z trwaloscia- wiadomo- mogloby byc lepiej, ale nie uzywam bazy pod cienie, wiec nie mam co narzekac przy moich opadajacych powiekach

Znalazlam tez aukcje na ktorej jest wiecej odcieni (24), tak wiec w porownaniu z Joko, wybor dosc spory:

http://www.allegro.pl/item104990991_...24_kolory.html

http://www.joko.pl/pl/?f=22bc0e4f300...2678c7953c45b6

Kupilam 4 kolory Vollare, niestety jeden (rozowy) identyczny jak Joko i mysle co z nim zrobic (na razie nie odpakowalam).
Jesli ktos ma inne odcienie, to czekam na uwagi- moze ktorys polecacie? Mi najbardziej podoba sie nr 4 i 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg VOLLARE 1.JPG (44,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VOLLARE 2.JPG (48,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VOLLARE 3.JPG (43,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VOLLARE JOKO.JPG (34,1 KB, 35 załadowań)
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 13:26   #23
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Nikt sie nie pochwali czy ma te cienie?
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:18   #24
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Cytat:
Napisane przez BERRY21
Nikt sie nie pochwali czy ma te cienie?
Ja sie pochwale jestem posiadaczka dwoch sloiczkow nr: 5 i 10 kupilam w drogerii za 7zl wiem ze na allegro sa tansze ale juz chcialam je miec . Moje wrazenia pozytywne, ladnie wygladaja na powiece tylko ze trudno je nalozyc tym pedzelkiem ktory jest w opakowaniu, z trwaloscia w miare dobrze . Mam jeden sloiczek cieni z bourjoisa i porownujac to ten jest trwalszy i da sie go nalozyc pedzelekiem z opakowania. Jednak nie widze bardzo duzych roznic wiec teraz bede kupowac tylko vollare . Teraz wlasnie sie przymierzam do kupna zielonego i blekitnego tylko sie wlasnie zastanawiam jak wygladaja na powiece moze ktoras z was mi powie
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:43   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

mam sypką zieleń Vollare zapłaciłam 3,50. Nosi się ją nieźle, wytrzymała w dobrym stanie ok 5 godzin.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:51   #26
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

no to sie skusze na ta zielen tylko denerwuje mnie to ze te cienie sa u mnie takie drogie w porownaniu za ile wy je kupujecie a sa tylko w tej jednej droderii-zacofanie w moim miescie ze szkoda gadac pewno dlatego tak sobie licza a najsmieszniejsze ze biale kosztuja 11zl hmm ciekawe co w nich takiego wyjatkowego ze sa drozsze od kolorowych
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:39   #27
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

a gdzie można te cienie Vollare kupic? ja mam Ib i joko,ale o sypkich vollare nie słyszałam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 18:18   #28
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
a gdzie można te cienie Vollare kupic? ja mam Ib i joko,ale o sypkich vollare nie słyszałam
Możesz je kupić na allegro (ok. 4,99/szt.), niektóre dziewczyny znalazły w drogeriach i na bazarach (Verona należy do tańszych kosmetyków).
Ja ich niestety u siebie nie widzialam, dlatego kupilam na allegro. Jak dla mnie, są bardzo podobne do Joko.
Pozdrawiam
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:20   #29
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

Dziękuję Berry21.już patrzę na aukcję.ciekawe czy są mocne zielenie i błekity,takie żarówiaste już idę szukać!
Jeszcze raz dzięki!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:28   #30
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: SYPKIE CIENIE VOLLARE- proszę o radę..

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104990991

o znalazłam.mi podoba się 20 i 22 numer.takie na lato rzucające się w oczy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.