Help rozstępy na piersiach :(:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-05, 19:55   #1
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89

Help rozstępy na piersiach :(:(:(


Rozstępy są na piersiach bleee. Jak ja mam się tego pozbyć wklejam zdiecie ale nie wyreaźne bo nie mam cyfrowki tylko kamerką robione. Help
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snap.JPG (5,7 KB, 5035 załadowań)
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:08   #2
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Odchudzałaś się??
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:38   #3
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

w aptekach jest mnóstwo kremów na rozstepy

Edytowane przez _Jamaica
Czas edycji: 2006-05-16 o 13:34
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:18   #4
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

ja tez mam takie, ale nie wydaje mi sie, zeby mozna bylo latwo sie ich pozbyć ;(
a co najgorsze to chyba to, ze mam tylko na 1.....
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:40   #5
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

no wlaśnie że się nie odchudzalam szybko mi się z miseczki B zrobiło D... nie no z takimi rozstępami to ja się nikomu nie pokazę
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 07:56   #6
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Od tego czy ktoś będzie wiedział rostępy zależy tylko od Ciebie czyli czy wieczorem zgasisz światło ...
Ps: Algi na rostępny (żel ok 20zł) pomagają nie tylko w usuwaniu rostępów
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:47   #7
tincia2409
Przyczajenie
 
Avatar tincia2409
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Wink Dot.:Też mam rozstępy ...;(

Też mam rozstępy tylko że na kolanach udach. Nie mam pojęcia jak z tym walczyć .... Podejrzewam że te rozstępy pojawiły się gdy straciłam trochę z wagi około 5 kg. Jakie balsamy polecacie Czy coś pomagają bo szkoda mi kasy na badziewie ? (sądzę że balsamy ujędrniające tylko trik reklamowy ) Może któraś z was ma jakiś domowy przepis na jakaś papke
tincia2409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 19:53   #8
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Exclamation Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Witam wszystkich!!

Ostatnio byłam u lekarza i rozmawiałam o swoich rozstępach, bo też mam ich troche. Pani Dr poradziła mi, że najlepsze na rozstępy jest: UWAGA!! UWAGA!!

Robienie okładów z grejfruta

Powiedziała mi, żebym pokroiła grejfruta na plastry, przyłożyła do miejsc gdzie są rozstępy i owineła je folią i trochę tak potrzymać. Powtarzać codziennie, przez miesiąc do półtora.
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 21:55   #9
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Ze wzgledu na budowe i delikatnoć skóry w okolicach biustu, szczególnie na wysokości gruczołów "walka " z rozstępami jest niezykle trudna. Warto jednak próbować.

Powodzenia.
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:09   #10
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Ja tez mam bardzo duzo rozstępów na udach , na piersiach i zaczynaja poajwiac mi się pod kolanami i troszeczke na łydkach jest to niestety efekt mojego odchudzania ... Schudłam ponad 10 kg , potem przytyłam 15 schudzłam 5 ,przytyłam , schudłam i tak w kóło . W sumie to nie jestem zaskoczona że sie pojawiły . Większość jest jeszcze czernowa . Próbowałam traktować je jakimis balsamami , cepanem - polecanym na wizażu , pilingiem kawowym .. i nic chyba będe musiała sie do nich przyzywczaić i żyć z takimi paskami :/ Teraz chyba posotało tylko czekać aż zbieleją - będą ładniej wyglądały . No i ze spudniczkami i szortami musze sie pożegnać Jeśli macie jakieś propozycje jak sie tego pozbyc , prosze o odpowiedź

pozdrawiam
__________________
Twarz myślą niezmącona..
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:11   #11
uki
Raczkowanie
 
Avatar uki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
GG do uki
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

ja tez mam takie, kupilam sobie kosmetyk firmy eveline na rostepy powiem wam, że pomogło, ale nie polecam ogolnie bo ma dosc specyfizczny (mi tam sie podoba) zapach, poza tym czytalam gdzies o masci z mocznika i czegos tam, jak bedziecie chcialy podam wam dokladny sklad, kosztuje ok 8 zl dodam tylko ze to lek robiony na recepte.
__________________
Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy
uki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 12:55   #12
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

ja mialam kiedyś na biodrach ale zbielaly i nie widać (trzeba się dobrze przyjrzeć- kto mi bedzie na biodra patrzał w biodrowkach nie chadzam ani w krotkich bluzeczkach bo mam troszku tłuszczyku) ja narazie myje się gabka antycellulitisową (czy jak to się pisze) i szorstką rękawicą urzywam żelu od prysznic i balsamu ujedrniajacego no i kremu do pielegnacji biustu na rozstępy. No zobaczymy może pomoze ale chyba się wybiorę do dermatologa.
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 16:21   #13
Minoda
Rozeznanie
 
Avatar Minoda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 719
GG do Minoda
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Smarujcie sie dziewczyny oliwka ... zapobiega to powstawaniu nowych rozstepów a czy działa to na stare to w sumie nie wiem, bo ja mam wszystkie białe juz i dośc nie widoczne zasadniczo nie mam sie z czego cieszyć, bo lepiej jakby ich nie było, ale mogłobyc gorzej:P
Stosowałam taki preparat "light" z seri Forever Living Products, powiem, ze bardzo dobrze działa on nie tylko na rozstepy, wspomaga metabolizm, i prace róznych organów wewnętrznych, cere ,paznokcie, niedobory witamin i wogóle wszystko, ale jest drogi.... jakieś 200 zł taka puszka duża, i to sie robi taka papke jak dla niemowlat z tego i sie je... w sumie starcza na miesiac lub dłużej w zaleznosci od tego ile sie tego je dziennie, ja zjadłam 2 puszki z dużymi przerwami po powaznym wypadku 3 lata temu ze względu na chęc poprawienia stanu moich kości, bo miałam liczne poważne połamania i obrażenia wewnetrzne, zewnetrzne w sumie też..... włosy mi wypadały po podanej chemii w szpitalu i wyglądałam tragicznie, lekarze powiedzieli że moge nie chodzic już normalnie i że kości będą sie zrastały może nawet dłużej niz pół roku... więc to mnie skłoniło do zakupu tego produktu, efekt był zadziwiajacy znacznie szybciej kości sie zrosły, gips miałam zdjęty już po półtora miesiaca, a po pół roku jeździłam na nartach!!!!, włosy odrosły i sa niemalże takie jak przed wypadnieciem... Rozstepy mi wszystkie zbialały , i dość sie pomniejszyły...Bo to o rozstępach wątek, więc to najwazniejsze, ale znam dziewczyne która miała potworne rozstępy wskótek czestej zmiany wagi.... jej rozstępy były fioletowe i tak głebokie, że wygladały niemalże jak rany , dziewczyna nawet plecy miała poorane takimi bruzdami, po braniu tego specyfiku po jakims czasie zauwazyła różnice, i rozstepy sa juz białe i prawie niewidoczne.... a był to ciężki przypadek ...
Ale oliwka to podstawa, elastyczna i nawilzona skóra nie musi obawiac się rozstepów
Minoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 17:05   #14
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Minoda, czy mozesz, o ile oczywiscie pamietasz, napisac jaki jest sklad tego preparatu?
__________________
Nie myla sie tylko ci, ktorzy nic nie robia...
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 17:26   #15
angelikah
Raczkowanie
 
Avatar angelikah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 118
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

moje piersi powiekszyly sie dosyc radykalnie w zwiazku z czym zaobserwowalam na nich paskudne rozstepy.wpadlam w rozpacz, ale nie stosowalam tez zadnych kosmetykow.po 2 miesiacach te paskudne paseczki samoistnie zniknely!!! nie wiem jak to sie stalo?ale takie rzeczy chyba zdarzaja sie niezwykle rzadko
angelikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 20:10   #16
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

angelikah Może Ci zjaśniały?
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:25   #17
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Ja uzywam juvit -c na naczynka na udach i wydaje mi sie ,ze rozstepy tez pojasnialy.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:44   #18
Minoda
Rozeznanie
 
Avatar Minoda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 719
GG do Minoda
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Cytat:
Napisane przez CMT
Minoda, czy mozesz, o ile oczywiscie pamietasz, napisac jaki jest sklad tego preparatu?
W tej chwili nie moge tego napisac, bo nie mam juz tej puszki w domku, ale jutro sprawdze w broszurce , która dostałam z firmy.... No i co do nazwy, to miało być "Lite" a nie Lihgt ehhhhhhhh
Znalazłam coś takiego w necie:

SKLADNIKI:

izolat białka sojowego
kazeina wapnia
fruktoza
pirofosforan wapnia
lecytyna
olej sojowy
naturalne i syntetyczne substancje aromatyczne
karagen
celuloza
sól sodowa karboksymetylocelulozy (E 466)
drożdże browarnicze
sok z liści Aloe Vera
guma guar
witaminy i składniki mineralne
Ale dokładny opis podam jak znajde broszurke
No i cena specyfiku to około 130 zł aktualnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg forever_lite_wanil.JPG (6,8 KB, 308 załadowań)
Minoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 23:50   #19
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Bardzo ci dziekuje. Chociaz prawde mowiac, nie mam pojecia jak ten preparat dziala, poniewaz nie ma tu (oprocz zapewne witamin, lecytyny i soku z aloesu) zadnych "aktywnych" skladnikow. Jest za to sporo "nosnikow". A do tego fruktoza, ktorej wiele osob nie toleruje. Ale moze jest tam cos, czego nie podaja na internecie.
No i cena. Ponad 40 USD za puszke... to juz spora przesada.
__________________
Nie myla sie tylko ci, ktorzy nic nie robia...
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 09:22   #20
angelikah
Raczkowanie
 
Avatar angelikah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 118
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

wydaje mi sie,ze zniknely! wiem, wiem to wydaje sie byc niemozliwe, ale u mnie rzeczywiscie tak jest
angelikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 17:10   #21
pomaranczan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 23
Post Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

niestety ja takze mam okropne rozstepy na piersiach
na poczatku byly okrpone czerwone rank , ktore traz zbielaly.
co najgorsze to ze zbielaly to wcale nie znaczy ze zniknely
probowalam sie juz dowiadywac na ten temat i pojawila sie nadzieja-niestety juz nei dla mnie: otoz podobno rostepy mozna usunac smarujac piersi odpowiedznimi kosmetykami, jednak zagoja sie tylko wtedy, gdy sa "swieze" czyli zanim zbieleja. jestem troche zawiedziona, bo ja szukalam pomocy zanim jeszcze rozstepy zbielaly, a teraz juz jest za pozno..
ale jedno jest pewne- dla faceta ktory cie kocha rozstepy nie beda mialy znaczenia wiec odrzuc wstyd i korzystaj z chwili
pomaranczan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 17:37   #22
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Cytat:
Napisane przez monika838
Witam wszystkich!!

Ostatnio byłam u lekarza i rozmawiałam o swoich rozstępach, bo też mam ich troche. Pani Dr poradziła mi, że najlepsze na rozstępy jest: UWAGA!! UWAGA!!

Robienie okładów z grejfruta

Powiedziała mi, żebym pokroiła grejfruta na plastry, przyłożyła do miejsc gdzie są rozstępy i owineła je folią i trochę tak potrzymać. Powtarzać codziennie, przez miesiąc do półtora.
OooOO nie słszyałam jeszce o tym.Daje ci to coś?
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 22:29   #23
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Też mam niestety, szybko urósł mi biust, jak monisi. I wiecie co, teraz prawie ich nie widać, co prawda pod pewnym kątem wyglądam jak zebra, używam różnych kremów, ale przede wszystkim zaakceptowałam to. Zdałam sobie sprawę, że jakieś tak głupie znamiona (bo byłam głupia smarkula i się nie smarowałam, na złość ) nie będą mi przeszkadzać w życiu. Mój facet w ogóle ich nie zauważa, a nawet jeśli, to jest to najmniejszy problem. Dodam, że mam je nie tylko na piersiach, ale też na biodrach, udach, z tyłu łydek i przy zgięciu pachy (może to wada w budowie kolagenu), ale nie jest to mój życiowy problem. Są poważniejsze
Pozdrawiam ciepło
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 23:09   #24
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Cytat:
Napisane przez faustissima
Też mam niestety, szybko urósł mi biust, jak monisi. I wiecie co, teraz prawie ich nie widać, co prawda pod pewnym kątem wyglądam jak zebra, używam różnych kremów, ale przede wszystkim zaakceptowałam to. Zdałam sobie sprawę, że jakieś tak głupie znamiona (bo byłam głupia smarkula i się nie smarowałam, na złość ) nie będą mi przeszkadzać w życiu. Mój facet w ogóle ich nie zauważa, a nawet jeśli, to jest to najmniejszy problem. Dodam, że mam je nie tylko na piersiach, ale też na biodrach, udach, z tyłu łydek i przy zgięciu pachy (może to wada w budowie kolagenu), ale nie jest to mój życiowy problem. Są poważniejsze
Pozdrawiam ciepło
Bardzo chcialabym miec takie podejscie jak Ty, ale niestety.... od kilku lat to moj najwiekszy kompleks z ktorym chyba nigdy sie nie pogodze
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 13:23   #25
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown
Bardzo chcialabym miec takie podejscie jak Ty, ale niestety.... od kilku lat to moj najwiekszy kompleks z ktorym chyba nigdy sie nie pogodze
Nie mówię że to łatwo 'nabyć' takie podejście. Mi to zajęło dużo, dużo czasu i dobrej woli. W tej kwestii najlepiej zadać sobie samej pytanie: co mi naprawdę w tym przeszkadza, czego tak naprawdę się boję. A odpowiedź 'bo to brzydko wygląda' nie wchodzi w grę.
Pozdrawiam
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:44   #26
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu
OooOO nie słszyałam jeszce o tym.Daje ci to coś?
Jeszcze nie probowałam . Rozumiesz sesja, obrona itp i nie mam czasu. Ale jak tylko znajde czas, aby robić to systematycznie napewno to przetestuje.
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 22:49   #27
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Cytat:
Napisane przez faustissima
Też mam niestety, szybko urósł mi biust, jak monisi. I wiecie co, teraz prawie ich nie widać, co prawda pod pewnym kątem wyglądam jak zebra, używam różnych kremów, ale przede wszystkim zaakceptowałam to. Zdałam sobie sprawę, że jakieś tak głupie znamiona (bo byłam głupia smarkula i się nie smarowałam, na złość ) nie będą mi przeszkadzać w życiu. Mój facet w ogóle ich nie zauważa, a nawet jeśli, to jest to najmniejszy problem. Dodam, że mam je nie tylko na piersiach, ale też na biodrach, udach, z tyłu łydek i przy zgięciu pachy (może to wada w budowie kolagenu), ale nie jest to mój życiowy problem. Są poważniejsze
Pozdrawiam ciepło
no ja nie wiem czy jaki kolwiek facet to zaakceptuje dla mnie też nie jest to życiowy problem ale problem jest i to spory :/
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 18:53   #28
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

Dziewczyny,mysle,ze na cellulit i rozstepy najlepsze sa cwiczenia.Sama mialam w swoim zyciu spore wahania wagi,bylam tlustym dzieckiem.Potem schudlam gdzies 10 kg,potem za jakies 5 lat pofolgowalam sobie i znow przytylam jakies 8kg.Zrzucilam to i od 5 lat juz sie pilnuje.Niestety w skutek tego mam rozstepy,wczesniej dosc widoczne na pupie ,udach i na kosciach biodrowych.Od 2-ch lat gdzies cwicze dosc regularnie i moje rozstepy sa nie widoczne,naprawde musze mocno naciagnac skore zeby je zobaczyc.Jedynie te na biodrach nie chca zniknac i sa troche widoczne.Odkad cwicze moj cellulit prawie nie istnieje,wczesniej smarowalam sie preparatem Vichy,Garniera i inne,nie widzialam poprawy,dopiero cwiczenia pomogly bardzo.Oprocz cwiczen oczywiscie masaze szorstka rekawica i zimny prysznic.Nie uzywam zadnych kremow,jedynie zwykle balsamy.Zycze wytrwalosci i pozdrawiam.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 13:06   #29
uki
Raczkowanie
 
Avatar uki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
GG do uki
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

ha! juz sie ich pozbylam, a nawet jak byly to mojemu facetowi to nie przeszkadzalo.,. mialam moze ogolnie z 8 widocznych. polecam to serum z eveline ... na prawde a jesli chodzi o matki karmiace piersia moja siostra uzywa jakiegos kremu i jest bardzo dobry, jesli ktoras z was jest zainteresowana moge podac firme itp.
__________________
Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy
uki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:18   #30
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Help rozstępy na piersiach :(:(:(

uki bardzo prosze abys podala te nazwe firmy kremu na rozstepy, ktorego uzywa Twoja siostra

dzięki
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-25 12:52:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.