Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 20:32   #1
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950

Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?


Robilam dzis zakupy na placyku, pelno bylo tam kolorowki made by Vollare i Centare, zakupilam sobie kuleczki, no ale do tematu ..
byl tam tez tusz Vollare-w czerwonym opakowaniu, z jednej strony mial eyeliner, z drugiej -tusz.Szczoteczka wygladala ciekawie-jak w tuszach podkrecajacych. Koszt 7 zl
Mialam nawet kupic-z czystej ciekawosci(nigdy wczesniej nie kupowalam bazarkowych tuszy) , ale pomyslalam , ze najpierw zrobie wywiad wsrod wizazanek
Moze ktoras z was juz miala ten tusz i moze podac swoja opinie? Moze nie wart nawet wydawac tych paru zlotych? A moze wrecz przeciwnie?
czekam na doniesienia
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 21:27   #2
Shell
Raczkowanie
 
Avatar Shell
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 60
Dot.: Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?

Ja posiadam taki tusz Kupiłam go ze względu na eyeliner, za 5 złotych Jako że wcześniej nie używałam eyelinera to postanowiłam poćwiczyć na jakimś tańszym, bo gdyby mi nie wychodziło to lepiej stracić 5 zł niż 30 A więc kreski robi się nim nawet dobrze, nie rozciera się tak bardzo. Na długo starcza. A co do tuszu do rzęs... yy no niestety nie jest zbyt fajny. Raz go użyłam ale nigdy więcej. Wogule nie pogrubia rzęs, troszeczkę wydłuża, skleja je.. ogólnie to nie polecam. Ale eyeliner jak najbardziej Pozdrawiam
__________________
Shell

Shell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 21:38   #3
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?

Cytat:
Napisane przez moriam
Robilam dzis zakupy na placyku, pelno bylo tam kolorowki made by Vollare i Centare

Na jakim placyku jeśli można spytać ?
Bo ja ostatnio sie rozglądałam za kolorówką Vollare bo cienie podobno fajne mają ale nigdzie nie mogłam na nie trafić .
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 21:47   #4
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka
Na jakim placyku jeśli można spytać ?
Bo ja ostatnio sie rozglądałam za kolorówką Vollare bo cienie podobno fajne mają ale nigdzie nie mogłam na nie trafić .
na Swiebodzkim-krlu wzelkich bazarkow
duzy wybor Vollare, Centarre i podobnych "marek"

shell- dzieki za opinie wiele jednak nie mozna sie spodziewac po tuszu za pare zl dobrze ,ze chociaz polowa zdatna do zuzycia
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 23:36   #5
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?

hmm ja mam z vollare tusz do kresek i jestem zadowolona (ale nakladam go innym pedzelkiem) a tusze do rzes sa u mnie za 5zł tez ten ogladalam ale wzialam z biala bazą no i co do bazy fajna jest ale jak sie na to nalozy ten tusz czy jakikolwiek to porazka jakas jest fuuuuj w zwiazku z czym nigdy wiecej tuszy z baza a co do samego czarnego tuszu daje ladny naturalny delikatny efekt w makijazy "z pistacja" i w kapelutku mialam nim rzeski wytuszowane
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:56   #6
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?

Ja miałam ten tusz... z eyelinerem...skusiłam się bo pracuje w centrum handlowym i taki chłopaczek łaził to się skusiłam (zwłaszcza że gratis dał mi cień ) ale... koszmarny... moje rzęsy wyglądały jeszcze gorzej niż by były pomalowane...dlatego też nic takiego już w życiu nie kupię. A cień to może być nienajgorszy
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:03   #7
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?

zdaje sie ze po tych opiniach nie kupie tego tuszu!
i co ja bym bez wizazu zrobila! zawsze to 5 zl w kieszeni
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 21:28   #8
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?

Ja też mam tusz z bazą, o którym pisała Smileofangel. Wprawdzie to nie ten, który w tytule, ale może informacje się przydadzą
Do tej pory prawie wyłącznie używałam L'Oreala, ale po dobrych opiniach serii Vollare na Wizażu postanowiłam zaryzykować i kupiłam go za całe 7 zł Baza jest moim zdaniem średnia - zbyt biała i pozostaje czasem widoczna mimo wytuszowania rzęs. Nie sądzę by była to moja nieumiejętność nakładania jej, bo mam praktykę z Double Extension. Jeśli bym miała używać tylko tego tuszu, to u mnie się nie sprawdza. Mam bardzo długie rzęsy, ale cienkie, a on niestety nie pogrubia. Natomiast myślę, że bardzo odpowiadałby osobom, które lubią podkreślać rzęsy delikatnie, bez nadmiar tuszu - wtedy sprawdza się idealnie! Dla mnie jest więc świetny do wykańczania makijażu. Najpierw nakładam bazę, potem starannie tuszuję L'Orealem, a na końcu "rozczesuję" Vollare. Efekt jest super! Żadnych sklejonych rzęs, żadnego nadmiaru tuszu, czy grudek na rzęsach Nawet nie trzeba już dodatkowo rozczesywać
Podsumowując jestem zadowolona i za tą cenę mogę spokojnie polecić
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.