Ten szczególny dzień :) Jak pachniał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 13:52   #1
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking

Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?


Kochane Wizażanki.

Za cztery miesiące biorę ślub kościelny i jako perfumoholiczka już myślę, czego by tu użyć. Na mojej top liście króluje Angel Innocent, na razie nie znalazłam żadnego bardziej pasującego mi na ten dzień zapachu, więc zapewne nabędę go na wakacjach. Mam do Was pytanko nie tyle o zapach jaki mi polecacie (chociaż jak macie jakieś cudeńka do przetestowania to piszcie, na pewno sprawdzę w perfumerii ), ale o to jakie perfumy kojarzą się Wam za szczególnym dniem w Waszym życiu. Właśnie, ze ślubem, ale także z innymi okazjami, sytuacjami, zdarzeniami, które były dla Was ważne i zapadły głęboko w pamięć. Wpisujcie co chcecie Pozdrawiam Was cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:36   #2
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Wiele lat temu,w dniu swojego ślubu,w bardzo sloneczny, pazdziernikowy poranek pachnialam skromnie Ck One,natomiast aktualnie przy innych "szczegolnych" dniach i okazjach uzywam Obsession Sheer,Allure i Angel InnocentTo wszystko zalezy chyba od konktretnego "zabarwienia" tego szczegolnego dnia,pory roku,kreacji i ogolnego samopoczucia - czego innego uzywam - gdy jestem swiadkiem na czyims slubie,czegos innego na przyjeciu,egzaminie,rozmo wie kwalifikacyjnej itp.ale te trzy zapachy sa dla mnie mile,eleganckie i nie narzucajace sie otoczeniu.Szczegolnie dobrze czuje sie wlasnie z Angelem Innocentem,dlatego w pelni pochwalam Twoj wybor
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 15:26   #3
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Podczas mojego ślubu pachniałam skromnie- Pur Blancą Avonu i kremem do ciała z tej samej linii Gdybym teraz miała wybierać, skusiłabym się na Cashmere Mist- przepiękny, ciepły zapach, idealny dla panny młodej, nawet kształt korka można, przy odrobinie dobrej woli, uznać za welon
Innym moim typem mogłoby być EnJoy- obwąchałam ostatnio przelotnie w perfumerii i wrażenia były hmm hmmm, przyjemne
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:09   #4
pink-cashmere
Raczkowanie
 
Avatar pink-cashmere
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Ja prawie dwa lata temu pachnialam Jadore Diora Ciaglete perfumki kojarza mi sie z dniem slubu
pink-cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:16   #5
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Ja na swoim ślubie pachniałam Women of Earth Avonu. Był to jedyny zapach Avonu który uwielbiałam a którego już nie produkują .Gdybym wychodziła za mąż teraz pachniałabym Allure.

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2006-05-10 o 18:23
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:46   #6
ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 275
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

ja uwielbiam różowe bruno banani!!!!suuuuper zapach!!!!kojaży mi się z bardzo przyjemnymi zdarzeniami...pierwsze spotkanie z moim TŻ
ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 17:27   #7
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

ja z pewnościa bedę pachnieć moim cudnym pure poison (za rok). wydaje mi się idealny na tę okazję, ciepły, elegancki, kobiecy, niewinny ale z jakim pazzzurem. No i oczywiście piekielnie trwały.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 17:40   #8
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Gdybym brała ślub to wybrałabym (na obecną chwilę) Paris Yves Saint Laurent ponieważ są romantyczne, niewinne, jakoś tak mi pasują do ceremonii zaślubin. Gdyby to był ciepły słoneczny dzień to zastanawiałabym się nad Mahorą, bo przepięknie wtedy pachnie, no i TŻ je lubi.

Gratuluję
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:25   #9
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Ja pachniałam wtedy Joop! All about Eve. Wtedy nie zastanawiałam się tak długo czy odpowiedni czy nie... miałam wtedy 3 flakony ulubionych perfum i wystarczały mi w zupełności. Teraz... oprócz wystrzałowej bielizny kupiłabym specjalnie na ten dzień perfumy. Pewnie testowałabym dużo i długo się zastanawiała, no i wybrałabym się najnormalniej w świecie do Sephory i tam je zakupiła (choć normalnie tak raczej nie czynię), bo to w końcu raz w życiu (przynajmniej z założenia)
Dzisiaj i w tym momencie wybrałabym Lanvin Eclat d'Arpege (i dosłownie i w przenośni - przecież to zapach wiernej kobiety a te 2 obrączki na flakoniku też sugestywne, zapach idealny!)
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:01   #10
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Kochane Wizażanki.

Za cztery miesiące biorę ślub kościelny i jako perfumoholiczka już myślę, czego by tu użyć. Na mojej top liście króluje Angel Innocent, na razie nie znalazłam żadnego bardziej pasującego mi na ten dzień zapachu, więc zapewne nabędę go na wakacjach. Mam do Was pytanko nie tyle o zapach jaki mi polecacie (chociaż jak macie jakieś cudeńka do przetestowania to piszcie, na pewno sprawdzę w perfumerii ), ale o to jakie perfumy kojarzą się Wam za szczególnym dniem w Waszym życiu. Właśnie, ze ślubem, ale także z innymi okazjami, sytuacjami, zdarzeniami, które były dla Was ważne i zapadły głęboko w pamięć. Wpisujcie co chcecie Pozdrawiam Was cieplutko
A ja przepraszam, że tak z innej beczki (obiecvuję wszystkim, że to ostatni raz). Kasiulka, gdzie robisz weselicho i kiedy rezerwowałas salę? Ja się dopiero za rezerwację zabieram,a juz straszą że wszystko na przyszły rok pozajmowane
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:14   #11
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Cytat:
Napisane przez konfitura
Gdybym brała ślub to wybrałabym (na obecną chwilę) Paris Yves Saint Laurent ponieważ są romantyczne, niewinne, jakoś tak mi pasują do ceremonii zaślubin. Gdyby to był ciepły słoneczny dzień to zastanawiałabym się nad Mahorą, bo przepięknie wtedy pachnie, no i TŻ je lubi.

Gratuluję
Popieram, mi też te perfumy od razu skojarzyły się z tym wątkiem, są bardzo „ślubne”, od razu mam skojarzenia z panna młodą, białymi i różowymi różami, przyjęciu w stylu amerykańskim, w ogrodzie na powietrzu i wśród kwiatów. Są romantyczne i nieinwazyjne, po prostu piękne.
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 20:39   #12
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Kasiulko, gratuluję!

Ja zaproponuję Ci na ten szczególny dzień owocowo (czerwona porzeczka) - kwiatowy (konwalia) Wish Pure Chopard - delikatnie słodki, leciutko pikantny, z nutkami toffi i wanilii

Ja na swoim ślubie chcialabym pachnieć Pocałunkiem Smoka, ale to już zupełnie inna historia
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 06:29   #13
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Na swoim slubie ja pachniałam Sunflowers az po "sam pępek". Wymyłam sie zalem pod prysznic tej linii, pożniej balsam i na koniec woda.

A dzis? Dzis jak bym miła wybierac to chyba by zalezało od pory roku.
Na wiosne wybrałabym Esencially Jaguar, na lato jedna z czołowych moich miłości Eskade Sunny Frutti (dziwne jest natomiast to ze ja miałam i nie wpadłam na to by ja uzyc", jesień Eskada Acte2, zimą na 100% byłby to aniołek.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 07:22   #14
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Eau de Dolce Vita.
Co tu pisać... Wtedy pasował idealnie. Szmapańko-kwiatowy, z gruszkowym sokiem był upojny. Ale nigdy więcej go nie kupię ani nie założę. Podobnie jak śubnej sukienki.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 08:07   #15
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

ja będę ślubować w burberry london, to zapach w którym poznałam TŻ'ta
i do dziś, kiedy go na mnie wyczuwa to bystrzeje .
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 11:30   #16
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Ja jeszcze za maz nie wyszlam i na razie nie zamierzam Ale wg mnie na ten dzien pasuje:

Cerruti 1881
Champs Elysees
Fleur d'Interdit
Fleur de diva
J'adore
Glamourous R.Lauren
Chance Chanel

Hmmm, same kwiatowe
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 11:43   #17
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Przypomniały mi sie jeszcze jedne perfumy idealne pasujące do zwiewnej ślubnej sukienki i do niewinnej, delikatnej, subtelnej panny młodej - My Torrente
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my torrente.jpg (22,7 KB, 68 załadowań)
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:21   #18
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

tez musze sie zastanowic co to bedzie.. na chwile obecna naprawde nie wiem , chociaz wiem napewno ,ze nie bedzie to A.P w koncu ma byc czysto i niewinnie..
po glowie chodzi mi Herve Leger ..delikatny i kobiecy, nie za slodki troche pudrowy.. troche figlarny
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:58   #19
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Pisałam już na naszym forum, że w dniu ślubu pachniałam Glorią . Uwielbiam ten zapach i ubolewam nad jego wycofaniem.

Angel Innocent to dobry wybór, myślę, że na ten szczególny dzień pasowałyby również Pola Elizejskie, Dolce Vita, Dune, Stella, Skin...


Wrzucałam kiedyś na forum ślubnym moje zdjęcia ślubne, niedługo je chyba usunę. Oto linki, proszę się nie śmiać :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1469460
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1469571

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 13:23   #20
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Qurcze Demoniku....to Wasze zdjatko jak sie całujecie (macie pocałować).......o matko, az mam dreszcze. Czysty erotyzm!!!!

Piekne zdjęcia Demoniku, piękna suknia, wiązaznka, super TZ....klasa!!!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 13:35   #21
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

wzruszylam sie...

piekna para to i piekne zdjecia, a jaka piekna milosc fiu fiu
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 13:36   #22
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Dziękuję Mulier i Evee . Wrzuciłam linki w ramach ciekawostki - żeby skonfrontować zapach z panną młodą . Nie chcę zaśmiecać wątku Kasiulce .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 13:51   #23
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

myślę że taka "odskocznia" zrobiła świetnie temu wątkowi Demoniczku, wszystkie poczułysmy ten klimat....i o to tu chodzi.
Zapachy są nieodłączną częścią naszego zycia, i wiązą się ze wszystkim co nasze i co nas dotyczy
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:05   #24
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Kochane

Dotoczyłam się wreszcie na Wizażyk Wypisałyście dużo zapachów, których jeszcze nie znam, oj wielki testowanie przede mną Jesteście Wspaniałe przez duże "W"

Demoniczku takie "zaśmiecanie" to nie zaśmiecanie, ja poproszę o jeszcze, właśnie oglądam zdjęcia, są przepiękne, teraz zwłaszcza szczególnie mnie wzruszają, bo wiem, że wszystko przede mną. Doczekać się nie mogę, a jednocześnie zaczynam się stresować

Mulier kochana, wiesz my wesele urządzamy na sali Politechniki Rzeszowskiej w takim nowym budynku, który jest przeszklony lustrami weneckimi. Restauracja ma wdzięczną nazwę "Kosmos" Podoba mi się tam, wnętrze jest fajnie, nie za duże nie za małe, wszystko na miejscu, cena przystępna, ponoć bardzo dobre jedzonko, tak słyszałam od osób które bawiły się tam na weselach. Jest też fajne wyjście na dwór, dużo miejsca dla palaczy Ślub bierzemy w kościele u MB Saletyńskiej, bo to moja parafia, stąd mamy blisko na Politechnikę i to też jest plus. Jako gratis mamy weekend w domku w lesie, ale nie będę więcej rozpisywać się bo reklama mi z tego wyjdzie . Salę zarezerwowałam w sierpiniu 2005. Moja kuzynka wychodzi za mąż w lipcu 2007 i już ma salę zarezerwowaną, a właściwie dom ludowy gdzieś na Zalesiu, ale w tamtych okolicach to kompletnie się nie orientuję . Myślę, że jeszcze coś fajnego znajdziesz, tylko już trzeba pytać, bo to jest szok co się z tymi ślubami porobiło .

To tak off topic

Pozdrawiam Was cieplutko i wpisujcie się dalej , zachęcam
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 16:29   #25
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Demoniczku wiesz te zdjęcia są naprawdę obłędne, nie mogę się napatrzeć. Znów off topic, ale po prostu musiałam to napisać Prześliczne jest to z potarganymi włosami, jak siedzisz nad wodą... aż się sama sobie dziwię, że wcześniej tych zdjęć nie widziałam. To chyba dlatego, że więcej czasu spędzam na perfumach niż forum ślubnym, coś czuję że będę musiała nadrobić zaległości Jeszcze raz pozdrawiam cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:34   #26
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Ja na dzień dzisiejszy użyłabym "Pleasures" Estee Lauder albo własnie "Niewinnego".
Ale to jeszcze dłuuugo przede mną !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 19:32   #27
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Demoniku! Zdjecia są przesliczne. Cudownie wygladałaś a twój TŻ przeprzystojnie.
No i faktycznie zdjecie w "roztrzepanej" fryzurze jest najładniejsze.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 20:18   #28
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Dziękuję Wam pięknie, jest mi bardzo miło .

Kasiu, trzymam kciuki za Wasze przygotowania, ślub i przyjęcie. Na pewno będzie wspaniale, nie ma się czym stresować .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 20:35   #29
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Cytat:
Napisane przez demonik
Pisałam już na naszym forum, że w dniu ślubu pachniałam Glorią . Uwielbiam ten zapach i ubolewam nad jego wycofaniem.

Angel Innocent to dobry wybór, myślę, że na ten szczególny dzień pasowałyby również Pola Elizejskie, Dolce Vita, Dune, Stella, Skin...


Wrzucałam kiedyś na forum ślubnym moje zdjęcia ślubne, niedługo je chyba usunę. Oto linki, proszę się nie śmiać :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1469460
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1469571

Cudne te fotki !
The best są wg mnie te studyjne na ławeczce !
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 21:36   #30
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ten szczególny dzień :) Jak pachniał?

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Kochane

Dotoczyłam się wreszcie na Wizażyk Wypisałyście dużo zapachów, których jeszcze nie znam, oj wielki testowanie przede mną Jesteście Wspaniałe przez duże "W"

Demoniczku takie "zaśmiecanie" to nie zaśmiecanie, ja poproszę o jeszcze, właśnie oglądam zdjęcia, są przepiękne, teraz zwłaszcza szczególnie mnie wzruszają, bo wiem, że wszystko przede mną. Doczekać się nie mogę, a jednocześnie zaczynam się stresować

Mulier kochana, wiesz my wesele urządzamy na sali Politechniki Rzeszowskiej w takim nowym budynku, który jest przeszklony lustrami weneckimi. Restauracja ma wdzięczną nazwę "Kosmos" Podoba mi się tam, wnętrze jest fajnie, nie za duże nie za małe, wszystko na miejscu, cena przystępna, ponoć bardzo dobre jedzonko, tak słyszałam od osób które bawiły się tam na weselach. Jest też fajne wyjście na dwór, dużo miejsca dla palaczy Ślub bierzemy w kościele u MB Saletyńskiej, bo to moja parafia, stąd mamy blisko na Politechnikę i to też jest plus. Jako gratis mamy weekend w domku w lesie, ale nie będę więcej rozpisywać się bo reklama mi z tego wyjdzie . Salę zarezerwowałam w sierpiniu 2005. Moja kuzynka wychodzi za mąż w lipcu 2007 i już ma salę zarezerwowaną, a właściwie dom ludowy gdzieś na Zalesiu, ale w tamtych okolicach to kompletnie się nie orientuję . Myślę, że jeszcze coś fajnego znajdziesz, tylko już trzeba pytać, bo to jest szok co się z tymi ślubami porobiło .

To tak off topic

Pozdrawiam Was cieplutko i wpisujcie się dalej , zachęcam
A tak, budynek faktycznie fajniutki, elegancki no i wokół też wszystko zadnane (kosteczka brukowa, ławeczki, zieleniutkie trwaniczki z kwiatuszkami) i duuuuzo miejsca dla palaczy
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.