Jaka farba aby zrobić blond pasemka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 11:50   #1
martaaa84
Raczkowanie
 
Avatar martaaa84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 69
GG do martaaa84
Red face

Jaka farba aby zrobić blond pasemka??


Mam pytanie. Chciałabym zrobić sobie jasne pasemka blond i nie wiem na farbę jakiej firmy się zdecydować. Wiem że chyba są specjalne preparaty do robienia pasemek ale się nie orientuję... Dodam że mam włosy długie, naturalny blond, nigdy nie farbowane ani rozjaśniane. Czy ktoś coś poradzi ???
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć."
Paulo Coelho
martaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 13:00   #2
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

A moze wybrać się do fryzjera? Cieżko zrobić samemu pasemka na długich włosach, a te domowe preparaty do pasemek wychodzą żłóto na włosach Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 15:48   #3
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

Kiedyś robiłam pasemka farbą z Londy (specjalna do pasemek) Zaplacilam za nia 14 zł (moze nawet mniej). Ma wiele zalet : mozna klasc bezposrednio grzebieniem na wlosy, skorzystac z dołączonego czepka, albo robic pasemka na folii aluminiowej (ten ostatni sposob chyba najlepszy). No i u mnie nie wyszły żółte, tylko jasny blond
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 15:54   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

Masz naturalne, nie farbowane włosy to zdecydowany plus. Oczywiscie najlepiej byłoby udać się do fryzjera,ale jeśli masz kogoś, kto moze taki zabieg wykonac w domu i się na tym zna to inna sprawa.
Nie musisz używać specjalnych farb do pasemek , one róznia się zazwyczaj tylko tym od innych , że mają dołaczone całe osprzętowanie.Ja polecałabym farby blond rozjasniające Garnier Nutriss Natea, (czepek, czy tez folię w tym wypadku musisz zakupić osobno), wybór blondów jest duży, mają ładne odcienie a na niefarbowanych blond włosach zapewne dadzą oczekiwany efekt.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:28   #5
martaaa84
Raczkowanie
 
Avatar martaaa84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 69
GG do martaaa84
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

Dzięki za porady.
A co myślicie o farbie do pasemek Joanny??? Przeglądałam KWC i naczytałam się mnóstwa pozytywnych opinii na jej temat. Może faktycznie nie jest taka zła??
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć."
Paulo Coelho
martaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:30   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

Jak próbowałam cos nią zrobić to popaliła mi włosy,każda z nas ma inne "upierzenie" , ale wydaje mi się, że skoro masz swoje naturalne nie musisz sięgać po Joannę ( jest dość mocna).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:35   #7
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

Moja mama robiła Joanną i była zadowolona ale ta Londa wydaje mi sie lepsza, chociaz tamta nie jest zła
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 14:38   #8
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

Joanna rzeczywiście ma skrajne opinie, ale na naturalny kolor ? wydaje mi się, że jak na pierwszy raz niepotrzebny jest tak silny środek.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:20   #9
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

Ja bym proponowała wybrać sie do fryzjera, wiadomo wiąże się to z większym kosztem, ale samemu bardzo łatwo jest sobie rozjaśniaczem spalić włosy, a i efekt nie wiadomo jaki wyjdzie. Ale jeśli koniecznie chcesz spróbować sama to moge ci powiedzieć, że moje mama uzywała kiedyś rozjaśniacza z Joanny, ale tekiego o kilka tonow i nie za każdym razem pasmka wychodziły takie same
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:04   #10
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

Odradzałabym rozjaśnianie włosów takimi kosmetykami do domowego użycia. Kiedyś się skusiłam na cos takiego - efekt był opłakany, i w rezultacie wylądowałam u fryzjerki. Po co niszczyć włosy? pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:32   #11
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

To zalezy jeszcze kto Ci bedzie to robił. Mi akurat wprawiona osoba robila i wyszlo dobrze
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 10:01   #12
martaaa84
Raczkowanie
 
Avatar martaaa84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 69
GG do martaaa84
Dot.: Jaka farba aby zrobić blond pasemka??

No i już po wszystkim!!! Czytając wasze opinie byłam coraz skrajniej niezdecydowana, bo może faktycznie zamiast ładnych pasemek spale se czupryne?? No ale w końcu sie zdecydowałam i postanowiłam podzielić sie wrażeniami... Kuzynka, która robiła mi pasemka w domu, stwierdziła, że już nie raz wykonywała taki zabieg i wie, że najlepiej wykorzystać Joanne, bo inne farby mogą nie zadziałać na naturalnych włosach... Troche mnie tym przeraziła Cykałam czy mi włoski nie pójdą z dymem, ale cóż... Zrezygnowana poddałam sie jej zabiegom wykonywanym Joanną. No i efekt jest następujący: Farbę trzymałam dość długo ale na szczęście nic mi sie nie popaliło, a nawet niewiele zmieniło to jakość włosa, nawet niezbyt wysuszyło (zależało mi na lekkim przesuszeniu włosów bo mam strasznie przetłuszczające się). Jedynym lekkim mankamentem było to, że pasemka wyszły lekko żółtawe... Jednak kiedy zrobiłam płukanke w końcu stały się takie, jakie chciałam, czyli jasne i lekko popielate.
Także ogólnie jestem zadowolona, bo nie odczułam przykrych konsekwencji w związku z użyciem silnego medykamentu!!!
Pozdrawiam!!!
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć."
Paulo Coelho
martaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.