Jak odzyskac ładny skret?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-12, 11:05   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

Jak odzyskac ładny skret??


Kiedys miałam podobno piekne włosy-bynajmniej tak mi praktycznie kazdy mówił.Były dlugie,gęste i po myciu same fajnie sie kręciły.Ale pewnego razu mi sie to troche znudzilo,wiec kolezanka zrobila mi pasemka rozjasniaczem.Efekt?!Juz gdy poszlam go zmywac poczułam,że włosy są szorstkie w dotyku i jakies sztywne!A robiłysmy wszystko dokładnie wg.instrukcji!!
I od tej pory zaczely sie problemy z moimi włosami.Już mi się nie układała tak fajnie.Wręcz przeciwnie-stały sie sztywne jak u lalki Barbie i cięzko było je czesac.Odżywki mi niewiele pomagały-może tylko tyle że łatwiej je było czesacale szorstkie pozostały.
W tamte wakacje poszłam na takie pokazy fryzjerskie,gdzie obcinali włosy jakimiś nowymi technikami.Ja miałam obcięte jakieś 15cm.i pocieniowane.Po myciu kazali mi wgniatac piankei wtedy miałam fryzure podobna do K.Cichopek.Nawet fajnie to wyglądało.Ale do czasu...
Teraz włosy mi sporo urosły i jest do kitu.Nie są ani proste ani kręcone,a przez to że były wycieniowane wygląda jakbym ich miała malo!!Mam też jeszcze troche zniszczonych,ale żal mi obcinac tych 10cm!Tak bym chciała odzyskac ten skręt który miałam kiedys,ale nie wiem czy to jeszcze możliwe?Co mogło miec wpływ na to że go straciłam?Już nie wiem co mam
robic-czy decydowac sie na trwałą czy wyprostowac włosy na stałe(pewnie oba te zabiegi niszcza włosy)czy jeszcze cos??Pomozcie!!!!!!!!!!!! !!
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:54   #2
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak odzyskac ładny skret??

Nawilżać i jeszcze raz nawilżać Skoro chcesz wrócić do naturalnego skrętu to po co ci trwała albo chemiczne prostowanie? A zniszczone końce możesz obcinać co jakiś czas np. po 2 cm
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 12:23   #3
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jak odzyskac ładny skret??

Tak jak moja poprzedniczka Ninedin pisze - nawilzaj wlosy. Na forum na pewno znajdziesz kosmetyki do wlosów suchych i zniszczonych
powinnas regularnie je podcinac. I uzbroić sie w cierpliwośc.
Kiedyś także miałam rozjaśniane pasemka, ale henną. Miałam ten sam problem co ty. Minęło od tego czasu prawie 5 lat a problemy z wlosami mam nadal. Przyzwyczaiłam się, ze mój skręt nie jest taki jak kiedyś ale wystarczy jakieś ciekawe scięcie i jest dobrze
Na razie powinnas postawic na pielęgnację. Bez farbowania i innych chemicznych świństw. No i bez przesuszania wlosa.

Mam nadzieje, ze za kilka tygodni będzie lepiej Powodzenia.
A jak znajdziesz jaki DOBRY sposób to mozesz o nim powiedziec z chęcią skorzystam
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.